dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. Monsiu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monsiu Zarejestrowany: 04.09.2006 Posty: 371
    zostało mi 74 szt. bloczków SOLBET 12 cmx24x59cm),nowe, zafoliowane, na palecie. Sprzedam za 110 zł (wszystkie), oferuję pomoc w załadunku.
    Odbiór osobisty z Kajetan k.Nadarzyna.
    tel. 508 303 575 - proszę zainteresowanych o kontakt tel, rzadko zaglądam na forum.
  2. Monsiu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monsiu Zarejestrowany: 04.09.2006 Posty: 371
    Cytat Napisał orzechot
    Ja mogę polecić:
    jareko.pl - forumowy Jareko
    aprel.pl - forumowy Stary
    ostatnio kupiłam okna Vetrex z firmy Jabex (w-wa), czas oczekiwania to tylko 3 tyg. (14 dni roboczych), montaż , dostawa itp. na czas i cenowo również przystępnie.Mają różne okna w ofercie.
    Mogę polecić, konkretne namiary na priv.
  3. PawelI SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PawelI Zarejestrowany: 03.07.2013 Posty: 13
    orzechot, monsiu - dziękuję za namiary, napewno skorzystam
  4. EWBUD ELITA FORUM (min. 1000)
    EWBUD Zarejestrowany: 30.01.2010 Posty: 1950
    Cytat Napisał PawelI
    Proszę o namiary na sprawdzonych dostawców okien z okolic.
    Gdzie kupowaliście okna i jakich firm powinienem szukać.
    Pozdrawiam
    Paweł I.
    A po montażu okien zapraszam do mnie
  5. PawelI SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PawelI Zarejestrowany: 03.07.2013 Posty: 13
    Cytat Napisał ewbuxxxo
    A po montażu okien zapraszam do mnie
    Wezmę to pod uwagę
    Pozdrawiam
  6. Mienciel SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mienciel Zarejestrowany: 11.02.2008 Posty: 19
    Witam wszystkich,

    czy mógłby ktoś mi polecić godną zaufania firmę zajmującą się montażem rekuperatorów?

    Z góry dziękuję.
  7. tzoana SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tzoana Zarejestrowany: 31.03.2012 Posty: 42
    Czy mozecie polecic kogos kto zamontuje balustrady okienne? Pozdrawiam
  8. orzechot FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    orzechot Zarejestrowany: 07.09.2008 Posty: 202
    Cytat Napisał Mienciel
    czy mógłby ktoś mi polecić godną zaufania firmę zajmującą się montażem rekuperatorów?
    Nie wiem, czy godna zaufania, ale u nas robiła firma Link Air System (linkair.pl) i póki co nie narzekam.
  9. Kainna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kainna Zarejestrowany: 24.08.2011 Posty: 19
    Pytanie mam do tych, którzy już odebrali swoje domy - Czy żeby zgłosić budynek do odbioru musi być koniecznie wykonany taras, który w projekcie widnieje jako taras na gruncie z kostki? Taras nie wlicza się w powierzchnię zabudowy? I czy jest jakaś tolerancja na powierzchnię zabudowy-miał ktoś problemy przy odbiorze?
  10. mirag SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mirag Zarejestrowany: 12.03.2012 Posty: 17
    Cytat Napisał Mienciel
    Witam wszystkich,

    czy mógłby ktoś mi polecić godną zaufania firmę zajmującą się montażem rekuperatorów?

    Z góry dziękuję.
    polecam firmę KAMAR z Milanówka
  11. mirag SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mirag Zarejestrowany: 12.03.2012 Posty: 17
    Witam, mam do odsprzedania stemple 2,70-3,00 metrowe 4zł/szt.około 300sztuk
    tel.609699259
  12. [email protected] SYMPATYK FORUM (min. 10)
    damzawa@op.pl Zarejestrowany: 29.03.2010 Posty: 38
    Witam,
    Mam pytanie do forumowiczów którzy robili u siebie tynki cementowo-wapienne , u mnie ostatnio były takie robione i w miejscach gdzie jest połaczenie porothermu z cegłą pełna pojawiły się ciemniejsze linie co to może oznaczać ?
    czy po wyschnięciu w tym miejscu tynk pęknie czy tylko na fudze słabiej schnie ?



    Pozdrawiam
    DZ
  13. DOSIEK SYMPATYK FORUM (min. 10)
    DOSIEK Zarejestrowany: 21.08.2009 Posty: 33
    Witam wszystkich , proszę Was o radę . zamówiłam kominy w Pekaesowiec dwa 7m . Jak przywiózł je kurier były paczki ofoliowane i na pierwszy rzut oka wydawało się że wszystko jest w porządku . Przy naszym rozpakowywaniu okazało się że stroną do środka pustaki są popękane , użeram się już z niesympatycznym facetem w sprawie reklamacji. Załączyłam im zdjęcia 15 szt uszkodzonych pustaków daj eto ponad 3,45m komina . Z łaski odpisał że mogą wymienić tylko 6 szt. jednocześnie wymigują się do dania na piśmie że pozostałe wg nich są ok. Co mi radzicie komin to nie sukienka nie wyśle go pocztą . Jakich argumentów mam jeszcze użyć.
  14. EWBUD ELITA FORUM (min. 1000)
    EWBUD Zarejestrowany: 30.01.2010 Posty: 1950
    Witam,
    Mam pytanie do forumowiczów którzy robili u siebie tynki cementowo-wapienne , u mnie ostatnio były takie robione i w miejscach gdzie jest połaczenie porothermu z cegłą pełna pojawiły się ciemniejsze linie co to może oznaczać ?
    czy po wyschnięciu w tym miejscu tynk pęknie czy tylko na fudze słabiej schnie ?



    Pozdrawiam
    DZ
    Pewnie inaczej wysycha.....
  15. [email protected] SYMPATYK FORUM (min. 10)
    damzawa@op.pl Zarejestrowany: 29.03.2010 Posty: 38
    Cytat Napisał ewbuxxxo
    Pewnie inaczej wysycha.....
    ewbuxxxo Dzięki za odpowiedz , ale czy może się to wiązać z pękaniem tynków w późniejszym czasie ?
  16. hubertsain DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    hubertsain Zarejestrowany: 12.02.2009 Posty: 525
    a czy na łączeniu materiałów tj. betonu z cegłą pod tynkiem wykonawca stosował siatkę??

    ewbuxxxo Dzięki za odpowiedz , ale czy może się to wiązać z pękaniem tynków w późniejszym czasie ?
  17. Mienciel SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mienciel Zarejestrowany: 11.02.2008 Posty: 19
    Cytat Napisał orzechot
    Nie wiem, czy godna zaufania, ale u nas robiła firma Link Air System (linkair.pl) i póki co nie narzekam.
    Cytat Napisał mirag
    polecam firmę KAMAR z Milanówka
    Dzięki
  18. Slawko123 Lider FORUM (min. 2800)
    Slawko123 Zarejestrowany: 13.08.2006 Posty: 3817
    U mnie robiła Tora wentylacje z Częstochowy.
  19. wojtas77 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wojtas77 Zarejestrowany: 26.08.2012 Posty: 76
    Witam.
    Zostało mi po budowie 120 szt stempli ok 280 cm (3 zł/szt) i trochę używanych desek i blatów (cena do uzgodnienia)
  20. skrip SYMPATYK FORUM (min. 10)
    skrip Zarejestrowany: 02.03.2009 Posty: 67
    Cytat Napisał Kainna
    Pytanie mam do tych, którzy już odebrali swoje domy - Czy żeby zgłosić budynek do odbioru musi być koniecznie wykonany taras, który w projekcie widnieje jako taras na gruncie z kostki? Taras nie wlicza się w powierzchnię zabudowy? I czy jest jakaś tolerancja na powierzchnię zabudowy-miał ktoś problemy przy odbiorze?
    Wg. mnie tarasu być nie musi. Zgłaszałem swój dom do odbioru w sierpniu tego roku bez tarasu (podobny, na gruncie) bo ten planuje wykonać za rok.
    Nie było żadnego problemu.
Pokaż wyniki od 17821 do 17840 z 18780