dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. Monsiu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monsiu Zarejestrowany: 04.09.2006 Posty: 371
    Cytat Napisał PawelI
    Witam, chcę zrobić łazienkę w stylu skandynawskim, ściany będą wykończone boazerią. Czy znacie kogoś, kto podjąłby się takiego zadania, kto zna się na boazerii?
    Pozdrawiam
    znam kogoś,kto mógłby się podjąć, z Ruśca,robił u mnie sufit drewniany - bardzo solidnie.
    wysłałam na priv,bo nie wiem, czy ta osoba się zgodzi na przekazanie namiarów na forum.
  2. giro SYMPATYK FORUM (min. 10)
    giro Zarejestrowany: 14.05.2013 Posty: 57
    Witam,
    mam na działce glinę z wykopu po szambie i dodatkowo górę humusu pomieszanego z gliną pozostały po robieniu fundamentów.
    Co z tym zrobić aby mieć sucho na działce i żeby rosła trawka.Pomieszać to wszystko na działce i zaorać.
    Ktoś ma pomysł?
  3. matiiaga SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matiiaga Zarejestrowany: 25.08.2010 Posty: 27
    Cytat Napisał giro
    Witam,
    mam na działce glinę z wykopu po szambie i dodatkowo górę humusu pomieszanego z gliną pozostały po robieniu fundamentów.
    Co z tym zrobić aby mieć sucho na działce i żeby rosła trawka.Pomieszać to wszystko na działce i zaorać.
    Ktoś ma pomysł?
    Ja tak pomieszałam, zaorali i.... jak było mokro to dosłownie tonęło się z butami, a jak była susza to grunt popękał i jak na pustyni było. Trawka rosła i owszem bardzo ładna - no ale grunt był bardzo kiepski. Więc na to wszystko nawieźliśmy kilkanaście samochodów ziemi ogrodowej, ale nie takiej czarnej tylko zwykłej, wyrównaliśmy i zasialiśmy trawkę. Rośnie trawka i to ostro, no ale po deszczu ostrym czy jak teraz po roztopach to i tak się nie da łazić - za bardzo podmokłe tereny... ja mam zrobioną nową meliorację a i tak mokro.
  4. B&T SYMPATYK FORUM (min. 10)
    B&T Zarejestrowany: 23.07.2012 Posty: 37
    Hej wszystkim,
    Czy moglby ktos polecic jakiegos zduna do wykonania kominka?
    Dzieki
  5. agdapl SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agdapl Zarejestrowany: 03.08.2010 Posty: 72
    Cytat Napisał matiiaga
    Ja tak pomieszałam, zaorali i.... jak było mokro to dosłownie tonęło się z butami, a jak była susza to grunt popękał i jak na pustyni było. Trawka rosła i owszem bardzo ładna - no ale grunt był bardzo kiepski. Więc na to wszystko nawieźliśmy kilkanaście samochodów ziemi ogrodowej, ale nie takiej czarnej tylko zwykłej, wyrównaliśmy i zasialiśmy trawkę. Rośnie trawka i to ostro, no ale po deszczu ostrym czy jak teraz po roztopach to i tak się nie da łazić - za bardzo podmokłe tereny... ja mam zrobioną nową meliorację a i tak mokro.
    gdzie można kupić taką ziemię ogrodową, lub też inną, która nadawałaby się na podniesienie terenu, z myślą o tym, żeby na tej ziemi coś później wyrosło? Ktoś wie, widział, kupował w okolicy?
  6. teka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    teka Zarejestrowany: 08.01.2012 Posty: 716
    Cytat Napisał B&T
    Hej wszystkim,
    Czy moglby ktos polecic jakiegos zduna do wykonania kominka?
    Dzieki
    www.tmstone.pl
    -Tomek powiedz ze od Artura od posadzek
  7. Monsiu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monsiu Zarejestrowany: 04.09.2006 Posty: 371
    czy ktoś ma luksfery w ścianie zewnętrznej i może polecić firmę do sprzedaży i montażu?
    na razie mam namiary na Wrocław ,ale nie zapewniają wykonawców.

    z góry dziękuję za namiary na firmy z okolic W-wy/Nadarzyna itp.
  8. Monsiu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monsiu Zarejestrowany: 04.09.2006 Posty: 371
    Cytat Napisał agdapl
    gdzie można kupić taką ziemię ogrodową, lub też inną, która nadawałaby się na podniesienie terenu, z myślą o tym, żeby na tej ziemi coś później wyrosło? Ktoś wie, widział, kupował w okolicy?
    mam do oddania piach żółty z wykopów (mieszkam na terenach leśnych, ziemia VI klasa), do podniesienia terenu lub osuszenia, wprawdzie nic na nim nie wyrośnie,ale super przepuszczalny jest
    piach jest gęsty,podobny do tego pod kostkę.
    można przyjechać i zabrać o dowolnej porze (leży przy drodze).
    zainteresowanych zapraszam na priv
  9. kasjopek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasjopek Zarejestrowany: 04.11.2012 Posty: 34
    Czy któs może polecić firme w której kupował i montował balustrady? Tanio, szybko i solidnie rzecz jasna
  10. Monsiu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monsiu Zarejestrowany: 04.09.2006 Posty: 371
    czy ktoś ma fixy + rolety ppoż zamiast luksferów - w sytuacji 3 m od granicy działki?
    wyczytałam,że tak można,ale szukam oficjalnego potwierdzenia.
    Czy ktoś z Was to ćwiczył przy odbiorze itp.?
  11. dropin WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dropin Zarejestrowany: 28.02.2014 Posty: 1
    Cześć
    Chciałem się przedstawić, bo mimo iż śledzę tę grupę od trzech lat, do tej pory jakoś nie odczuwałem potrzeby pisania o mojej budowie może się bałem że mi z tej całej budowy guzik wyjdzie i będzie wstyd
    Teraz gdy już prawie finisz, chętnie będę się dzielił swoim doświadczeniem.
    Jak będę miał chwilkę to spiszę namiary do fachowców, którzy się sprawdzili a nie byli jeszcze wymieniani na forum.

    Jeszcze raz witam wszystkich

    dropin

    PS buduję na Henryszewie
  12. danieldaniel WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    danieldaniel Zarejestrowany: 25.02.2010 Posty: 8
    dzień dobry, zdaje się, że wystawi mnie umówiony malarz - poszukuję więc malarza/tapeciarza na już, mamy bardzo duże wymagania jakościowe więc to musi być artysta w swoim fachu - możecie kogoś polecić?
    pozdrawiam
  13. matiiaga SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matiiaga Zarejestrowany: 25.08.2010 Posty: 27
    Mam do sprzedania betoniarkę 350 l. / 220V.

    Cena 2500 zł - możliwa mała negocjacja ceny

    Używana przez miesiąc - do tynków i tarasu.

    Zimę "spędziła" w garażu.

    Transport po stronie kupującego.
    Odbiór w Ruścu k/Nadarzyna.

    Zapraszam
    kontakt: 602417417.
  14. mikel_1 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mikel_1 Zarejestrowany: 13.07.2009 Posty: 459
    Cytat Napisał danieldaniel
    dzień dobry, zdaje się, że wystawi mnie umówiony malarz - poszukuję więc malarza/tapeciarza na już, mamy bardzo duże wymagania jakościowe więc to musi być artysta w swoim fachu - możecie kogoś polecić?
    pozdrawiam
    Jak chcesz porządnego, to ja polecam tradycyjnie mojego "wykończeniowca" p. Piotra 504 448 175, robił u mnie akurat płytki i jakoś zastrzeżeń nie mam (a płytki to dość trudna część wykończenia w sumie) ale zauważ, że porządny wykonawca ma zamówienia na ileś naprzód, z nim może być podobnie. Pewnie będzie trzeba negocjować Porządny = dłużej robi to samo, co ten nieporządny. Dość dziwne, ale p. Piotr nie kosztuje kosmicznych pieniędzy...
  15. danieldaniel WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    danieldaniel Zarejestrowany: 25.02.2010 Posty: 8
    Cytat Napisał mikel_1
    Jak chcesz porządnego, to ja polecam tradycyjnie mojego "wykończeniowca" p. Piotra 504 448 175, robił u mnie akurat płytki i jakoś zastrzeżeń nie mam (a płytki to dość trudna część wykończenia w sumie) ale zauważ, że porządny wykonawca ma zamówienia na ileś naprzód, z nim może być podobnie. Pewnie będzie trzeba negocjować Porządny = dłużej robi to samo, co ten nieporządny. Dość dziwne, ale p. Piotr nie kosztuje kosmicznych pieniędzy...
    dziękuję ale takie doświadczenie już mam - szukam kogoś kto się w tym specjalizuje czyli tylko maluje i tapetuje
  16. Monsiu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monsiu Zarejestrowany: 04.09.2006 Posty: 371
    szukam fachowca do wstawienia luksferów w stan surowy,ale naprawdę fachowca.
    Ew. firmy,która mi sprzeda luksfery z montażem.
    Może ktoś polecić?
    dzięki.
  17. weedget SYMPATYK FORUM (min. 10)
    weedget Zarejestrowany: 21.02.2013 Posty: 20
    Cytat Napisał dropin
    Cześć
    Chciałem się przedstawić, bo mimo iż śledzę tę grupę od trzech lat, do tej pory jakoś nie odczuwałem potrzeby pisania o mojej budowie może się bałem że mi z tej całej budowy guzik wyjdzie i będzie wstyd
    Teraz gdy już prawie finisz, chętnie będę się dzielił swoim doświadczeniem.
    Jak będę miał chwilkę to spiszę namiary do fachowców, którzy się sprawdzili a nie byli jeszcze wymieniani na forum.

    Jeszcze raz witam wszystkich

    dropin

    PS buduję na Henryszewie
    O to ja czekam i bardzo chętnie poczytam bo zaczyam budowę w Sadych Budach
  18. Dziekanows SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dziekanows Zarejestrowany: 10.06.2013 Posty: 47
    Również czekam. Będę budował w Henryszewie.
    Pozdrawiam sąsiadów
  19. dorqua WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dorqua Zarejestrowany: 05.05.2008 Posty: 3
    To dolaczam i ja, mam nadzieje ze tym razem sie uda, bo mielismy nadzieje rozpoczac w zeszlym roku.
    Obecnie kompletowanie projektu zeby zlozyc do Starostwa i mam nadzieje bez wiekszych przebojow dostaniemy PnB.
    Wszystkie chyba warunki przylaczy mamy, pozwolenie na zjazd. Takze skladamy i czekamy.

    Rozgladam sie za ekipa SSO, macie jakies do polecenia, przejrzalam juz watek i czesciowo juz dzwonilam do panow.
    Swoja droga czy jak wycenialiscie materialy to sklady robily to na podstawie projektow czy jakis kosztorysow/zestawien ?
  20. Hektorek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Hektorek Zarejestrowany: 05.05.2010 Posty: 94
    Cytat Napisał dorqua
    To dolaczam i ja, mam nadzieje ze tym razem sie uda, bo mielismy nadzieje rozpoczac w zeszlym roku.
    Obecnie kompletowanie projektu zeby zlozyc do Starostwa i mam nadzieje bez wiekszych przebojow dostaniemy PnB.
    Wszystkie chyba warunki przylaczy mamy, pozwolenie na zjazd. Takze skladamy i czekamy.

    Rozgladam sie za ekipa SSO, macie jakies do polecenia, przejrzalam juz watek i czesciowo juz dzwonilam do panow.
    Swoja droga czy jak wycenialiscie materialy to sklady robily to na podstawie projektow czy jakis kosztorysow/zestawien ?
    W naszym przypadku kierownik ekipy, z którym podpisaliśmy umowę na budowę SSO, na podstawie projektu podał nam ilości materiałow. Oczywiście w hurtowni/na składzie należy umawiać się na dostarczanie towarów z w-z aby móc później dokonać ew. zwrotów niewykorzystanego towaru.
Pokaż wyniki od 18001 do 18020 z 18780