dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. Qter STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Qter Zarejestrowany: 05.03.2010 Posty: 396
    Cytat Napisał Monsiu
    sorry,dawno nie zaglądałam tutaj - podaję namiary, ale nie skorzystałam w końcu z usług tej firmy http://www.kwtermowizja.pl/kontakt.html
    samo badanie bez raportu kosztuje ok. 450 zł
    dzięki!

    przy okazji - pozostały mi po budowie nadproża betonowe "L" kupowane w Budokruszu o dł. 180 cm. - 1 szt (para) i dł. 120 cm (para) - 3 szt. może ktoś by chciał "po taniości" to zapraszam na priv-a.

    PZDR

    Qter
  2. fantomek24 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24 Zarejestrowany: 02.06.2010 Posty: 409
    zostało mi ok 200 kg gruzu po pustaku plecewickim jesli jest ktos chętny odbiór własny w Pruszkowie, w miarę drobny

    i przy okazji skad wziać kontener jakie sa oplaty i czas wynajmu
  3. Monsiu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Monsiu Zarejestrowany: 04.09.2006 Posty: 371
    Cytat Napisał Monsiu
    Pilnie oddam niewielką ilość gruzu (połowa przyczepki) oraz dużą ilość kamieni polnych różnej wielkości, idealnych do utwardzenia drogi.
    odbiór wyłącznie własny (mogę pomóc w załadunku)- Kajetany k/Nadarzyna
    proszę o kontakt na priv lub tel. 505 19 139
    sprawa dość pilna!
    witam,
    ogłoszenie nadal aktualne.Kamienie są średnie i duże, gruzu niewiele (kilka bloczków z betonu komórkowego) i raczej duże kawałki.
    Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia.

    BTW - odkupię bloczki 24 cm (beton komórkowy typu Silka,Ytong itp.),nieuszkodzony,możę komuś zostało po budowie?Potrzebuję ok. 70 m2 na rozbudowę domu.
  4. psed STAŁY BYWALEC (min. 300)
    psed Zarejestrowany: 26.07.2006 Posty: 398
    Cytat Napisał ramotki
    Hej. Polecam p. Pawła 600 823 116
    Witaj,

    Przyszła pora na zrobienie podjazdu u mnie i ten kontakt mnie zainteresował. Może trochę opiszesz co Pan Paweł zdziałał w tej materii na Twoim podwórku, ile metrów kwadratowych, czym brukował i po ile za metr2 ? Chyba, że to jest już gdzieś opisane to poproszę o linka.
  5. fantomek24 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24 Zarejestrowany: 02.06.2010 Posty: 409
    witam gdzie nabyć w okolicach Pruszkowa ziemię na podwyższenie terenu i w jakiej cenie to chodzi, ponoć nie może yć z wykopu z gliną zgodzicie sie?
  6. mrxaoo STAŁY BYWALEC (min. 300)
    mrxaoo Zarejestrowany: 07.07.2006 Posty: 394
    Nie ma ktoś może do sprzedania BARAKOWOZU dla ekipy budowlanej? W stanie umiarkowanym, co by ekipa mogła kilka tam przez 3 miesiące nocować. Może ktoś z okolicznych budów kończy budowę i chce się pozbyć?
  7. JMak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JMak Zarejestrowany: 10.11.2011 Posty: 12
    witam wszystkich budujących w okolicy Błonia! Moja inwestycja jest zlokalizowana w Nowym Luszczewku. Zakończony parter. Buduję "Dom w Nektarynkach G2". Obecnie oczekuję, wraz z sąsiadem, na przyłączenie prądu. Wykonuje je Firma Falkowski ale jakoś to wolno idzie. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tą firmą? Narazie ratujemy się prądem od sąsiada ze wsi - wspaniały gość, wspiera budujących jak może. Niestety na kolejnych etapach budowy potrzebna będzie tzw. siła i pewnie się zaczną schody...
  8. mlochow WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mlochow Zarejestrowany: 08.07.2011 Posty: 5
    Cytat Napisał mrxaoo
    Nie ma ktoś może do sprzedania BARAKOWOZU dla ekipy budowlanej? W stanie umiarkowanym, co by ekipa mogła kilka tam przez 3 miesiące nocować. Może ktoś z okolicznych budów kończy budowę i chce się pozbyć?
    mam taki barakowoz po wlasnej budowie, kilka postow wczesniej znajdziesz oferte i zdjecia
  9. yavol FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yavol Zarejestrowany: 09.11.2010 Posty: 157
    ludzie ludziska zastanawiam się jakie zamontować drzwi wejściowe?! myślę o drewnie, napwno skrzydło plus dostawka, macie jakieś doswiadczenia ze sprzedawcami i montażystami z okolic?!

    aha i jeszcze pytanie odnośnie bramy: chce wiśniowskiego segmentową, gdzie można znaleźć dobrego sprzedawcę?!
  10. Wojtek2011 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojtek2011 Zarejestrowany: 13.03.2011 Posty: 53
    Sprzedam przyczepę kempingową,

    Przyczepka 3/4 osobowa idealna dla ekipy budowlanej. W pełni sprawna z działającymi lodówką, kuchenką.
    Do obejrzenia w Marianowie koło Leszna.
    Sprzedam kompletną skrzynkę elektryczną (stan - jak nowa) wraz ze słupem i pełnym okablowaniem po prowizorce budowlanej.

    https://picasaweb.google.com/1022576...Lj3-Nmtt4ufywE

    Wojtek
    504166524
  11. skrip SYMPATYK FORUM (min. 10)
    skrip Zarejestrowany: 02.03.2009 Posty: 67
    Cytat Napisał yavol
    ludzie ludziska zastanawiam się jakie zamontować drzwi wejściowe?! myślę o drewnie, napwno skrzydło plus dostawka, macie jakieś doswiadczenia ze sprzedawcami i montażystami z okolic?!

    aha i jeszcze pytanie odnośnie bramy: chce wiśniowskiego segmentową, gdzie można znaleźć dobrego sprzedawcę?!
    Ja kupowałem okna, drzwi wejściowe (Gerda) + bramę Wiśniowskiego w Centrobud Tarczyn.
    Oni też mi to zamontowali i serwisują (regulacje). Namiary znajdziesz w googlach.

    Jestem bardzo zadowolony z ich obsługi i mogę ich polecić.
  12. asbe STAŁY BYWALEC (min. 300)
    asbe Zarejestrowany: 09.06.2011 Posty: 354
    Witam,

    Deski szalunkowe używane PILNIE odsprzedam za poniżej pół ceny - około 3 m3 (raczej więcej).
    Deski są w blatach i pojedynczo.
    Interesowałby mnie odbiór możliwie jak najszybciej - leżą w garażu, a za chwilę zaczynam tynkowanie - odbiór okolice Tarczyna, Prażmowa miejscowość Kawęczyn.

    tel. 602595461
  13. pajogor STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pajogor Zarejestrowany: 17.11.2008 Posty: 449
    Witam !!

    Czy może, ktoś z Was zna jakąś firmę która zajmuje się przesadzaniem drzew i krzewów ??
    Mam kilka 3 - 4 m tuje do przesadzenia i sam tego nie dam rady zrobić.
    A może ktoś wie ile taka przyjemność może kosztować ??

    Pozdrawiam
    pajogor
  14. JMak SYMPATYK FORUM (min. 10)
    JMak Zarejestrowany: 10.11.2011 Posty: 12
    witam!
    Może ktoś zarekomendować dostawcę więźby dachowej - najlepiej impregnowanej ciśnieniowo. Budowa w pobliżu Blonia.
  15. Tomektr WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Tomektr Zarejestrowany: 05.08.2009 Posty: 6
    Witam
    Szukam niedrogo ziemi ogrodowej - potrzeba mi ze 3 ciężarówki,
    i z 1 ciężarówkę zwykłej do wyrównania terenu.
    Może ma ktoś sprawdzone namiary ?
  16. atsyrut ELITA FORUM (min. 1000)
    atsyrut Zarejestrowany: 07.10.2010 Posty: 1462
    Jeśli komuś zostały deski po budowie - chętnie odkupię.

    proszę o info na priv ile tych desek, jaka długość oraz konkretną cenę.

    pozdrawiam
  17. Eustaszki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Eustaszki Zarejestrowany: 22.01.2010 Posty: 63
    Cytat Napisał yavol
    ludzie ludziska zastanawiam się jakie zamontować drzwi wejściowe?! myślę o drewnie, napwno skrzydło plus dostawka, macie jakieś doswiadczenia ze sprzedawcami i montażystami z okolic?!

    aha i jeszcze pytanie odnośnie bramy: chce wiśniowskiego segmentową, gdzie można znaleźć dobrego sprzedawcę?!
    Mogę polecić Astrum:

    http://www.astrum.com.pl/firma/wibram/start.html

    tel do Pana, który nam sprzedał bramy horman (wiśniowski też mają) to: 607 257 727.
  18. Hektorek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Hektorek Zarejestrowany: 05.05.2010 Posty: 94
    Cytat Napisał Tomektr
    Witam
    Szukam niedrogo ziemi ogrodowej - potrzeba mi ze 3 ciężarówki,
    i z 1 ciężarówkę zwykłej do wyrównania terenu.
    Może ma ktoś sprawdzone namiary ?
    Witam, "Renakam" - Marynin (Książenice), tel. 602-229-850
  19. meg83 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    meg83 Zarejestrowany: 02.07.2010 Posty: 46
    podaje namiary na dobrego studniarza 602 536 376 pan Rutkowski chyba z Grodziska lub z okolic.
  20. meg83 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    meg83 Zarejestrowany: 02.07.2010 Posty: 46
    Pilnie poszukuję ekipy do położenia płytek w kuchni i łazience oraz podwieszanych sufitów i wykonania drobnych elementów z katongipsu. Na juz od zaraz
    Nasi fachmeni, z którymi jeszcze w grudniu umawialiśmy się na rozpoczęcie prac po mienionych świętach nie mają zamiaru się pojawić.
    Możecie kogoś polecić? Spisałam już numery od osób polecanych w poprzednich postach. Z góry dziękuję.
Pokaż wyniki od 16761 do 16780 z 18780