dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa nadarzyńsko - grodziska
  1. pawelz33 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawelz33 Zarejestrowany: 27.03.2012 Posty: 58
    Ostatnio wszyscy pytają o ekipy i/lub próbują coś sprzedać
    Dołączę do tego trędu - choć muszę zauważyć, że żywotność grupy G-N trochę podupadła ... może taki okres ,że na przeglądanie forum zostaje mało czasu.

    Moje pytanie : Czy ktoś ma ekipę od wylewek mixokret godną polecenia ?
  2. skrip SYMPATYK FORUM (min. 10)
    skrip Zarejestrowany: 02.03.2009 Posty: 67
    Jeżeli ktoś poszukuje desek budowlanych to ja swoje chętnie sprzedam za symboliczną stówkę.
    Zostało mi tego sporo po budowie domu (deski oraz sporo gotowych blatów). Są różnej długości (od 0,5m do 4m).
    Będzie tego ok. 3-4 metry sześcienne. Drewno jest z gwoździami. Dorzucę też kilka stempli i palet.
    Odbiór własny (Książenice, 5km od Grodziska).
    Chętnych proszę o kontakt na priv - wyślę zdjęcia.
  3. EWBUD ELITA FORUM (min. 1000)
    EWBUD Zarejestrowany: 30.01.2010 Posty: 1950
    Cytat Napisał pawelz33
    Ostatnio wszyscy pytają o ekipy i/lub próbują coś sprzedać
    Dołączę do tego trędu - choć muszę zauważyć, że żywotność grupy G-N trochę podupadła ... może taki okres ,że na przeglądanie forum zostaje mało czasu.

    Moje pytanie : Czy ktoś ma ekipę od wylewek mixokret godną polecenia ?
    Współpracuję z solidnym człowiekiem od wylewek i niejedną już budowę zrobiliśmy.
    889 391 929 Grzesiek.
  4. konik77 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konik77 Zarejestrowany: 28.11.2009 Posty: 35
    Cytat Napisał mrxaoo
    A jeszcze może polecicie kogoś do fizycznego wykonania przyłącza - wodociąg, kanaliza. Rurociągi - w drodze. Projekt - gotowy. Teraz muszę to połączyć
    hej polecam Pana Tomka 507089454
  5. smigloxxx STAŁY BYWALEC (min. 300)
    smigloxxx Zarejestrowany: 06.01.2008 Posty: 382
    10-08-2013 10:10
    B&T
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    B&T Zarejestrowany: 23.07.2012 Posty: 11

    Cytat Napisał weedget
    Witajcie,

    jestem tutaj nowy, nazywam się Krzysiek i będę budował dom w Sadych Budach, PnB czeka na odbiór w starostwie ja w między czasie szukam ekipy budowlanej...

    Jako że grunt jest dość słaby to skończy się pewnie na płycie fundamentowej, którą chciałbym jeszcze w tym roku wykonać.

    Pytanie mam za to o ekipy budowlane, z pewnością możecie którąś polecić, będę wdzięczny...
    Materiał to Ytong.
    Hej Krzysiek, moja budowa na ten rok sie konczy w przyszlym tygodniu, wlasnie klada pokrycie dachowe, tez mialem spory klopot z mokrym gruntem chyba jak wiekszosc budujacych z mojej okolicy. Przed budowa robilem odwierty zeby sprawdzic co jest pod ziemia okazalo sie ze lustro wody bylo na 80cm... Skonczylo sie na 30 wywrotkach piachu i podnoszeniem calego budynku. Moja ekipa wywiazala sie z zadania na piatke z plusem, woda nie podchodzi(sprawdzone przy dlugotrwalych majowych opadach) fundament rowny dobrze zaizolowany. Spokjnie moge polecic moja ekipe, jakby co to zapraszam na budowe w Żabach. Kontakt do ekipy: Paweł:500 103 888 na forum smigloxxx



    Ja się podłączam i dziękuje za referencje adres strony www.smigielskidomy.pl jak ktoś chce pooglądać co i jak
  6. Terror SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Terror Zarejestrowany: 17.09.2007 Posty: 75
    Cześć, poszukuję ekipy do wykonania podjazdu. Możecie polecić kogoś? Znajomy, który budował mi do nie chce mi nikogo dać, bo nie jest pewien ich roboty a i mi się nie uśmiechają fale Duanju wiosną na podjeździe
    Swoją droga jeśli szukacie ekipy do SS to polecam chłopaków którzy robili u mnie. Szybko i dokładnie i w dobrej cenie.
  7. fantomek24 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24 Zarejestrowany: 02.06.2010 Posty: 409
    a może kogoś do wykonania ogrodzenia frontowego możecie polecić?
  8. matiiaga SYMPATYK FORUM (min. 10)
    matiiaga Zarejestrowany: 25.08.2010 Posty: 27
    Cytat Napisał kasjopek
    Hej,
    Znalazłem coś takiego:

    Mobilne Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych/PSZOK/, w których odbierane będą: opakowania, szkło, opony, odpady budowlane, gabaryty.
    1. Nadarzyn - Targowisko od strony ul. Błońskiej
    6 lipiec, 3 sierpień, 7 wrzesień, 5 październik, 2 listopad, 7 grudzień

    2. Szamoty - przy pętli autobusowej - ul. Nadarzyńska
    13 lipiec, 10 sierpień, 14 wrzesień, 12 październik, 9 listopad, 14 grudzień

    3. Stara Wieś - przy pętli autobusowej - ul. Grodziska
    20 lipiec, 17 sierpień, 21 wrzesień, 19 październik, 16 listopad, 21 grudzień

    4. Rozalin - przy pętli autobusowej - ul. Przemysłowa
    27 lipiec, 24 sierpień, 28 wrzesień, 26 październik, 23 listopad, 28 grudzień

    W punktach są stawiane trzy kontenery, do których Pan obsługujący rozdziela śmieci.
    Punkty są w soboty tak jak powyżej w tych miejscach w godzinach: 8-15.
  9. aga2183 ELITA FORUM (min. 1000)
    aga2183 Zarejestrowany: 02.08.2011 Posty: 1146
    Witam,

    jakie kominy robiliście, zastanawiam się nad dwiema opcjami do kominka:
    1. komin systemowy np. Schiedel za 3 500,00 zł, albo
    2. rurę ceramiczną ocieplana wełną obmurować cegłą. Rura to koszt ok. 1 000,00 zł, nie wiem ile będzie kosztowała cegła.

    Co myślicie na ten temat?
  10. mirag SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mirag Zarejestrowany: 12.03.2012 Posty: 17
    Witam!
    Potrzebuję pilnie stemple budowlane okolice Grodziska Mazowieckiego telefon kontaktowy 609699259.
  11. aneta_a WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    aneta_a Zarejestrowany: 17.09.2009 Posty: 4
    Witam, czy został może komuś styropian fasadowy grubości 18 cm? chętnie odkupię kilka paczek. Proszę o kontakt na maila forumowego.
  12. skrip SYMPATYK FORUM (min. 10)
    skrip Zarejestrowany: 02.03.2009 Posty: 67
    Cytat Napisał aga2183
    Witam,

    jakie kominy robiliście, zastanawiam się nad dwiema opcjami do kominka:
    1. komin systemowy np. Schiedel za 3 500,00 zł, albo
    2. rurę ceramiczną ocieplana wełną obmurować cegłą. Rura to koszt ok. 1 000,00 zł, nie wiem ile będzie kosztowała cegła.

    Co myślicie na ten temat?
    Ja poszedłem w kominy Schiedle'a (gazowy i do kominka). Zaletą jest to, że masz gotowy system (rury ceramiczne zapewniające szczelne połączenia, pustaki, drzwiczki rewizyjne oraz kształtki do odprowadzania kondensatu. Budujesz jak z klocków więc prace idą szybko i trzeba się naprawdę postarać aby coś źle zamontować.

    Ku przestrodze dla innych - mam kłopot z doprowadzeniem przez komin powietrza do spalania, do pieca gazowego. Wg. Schiedle'a powinno ono być pobierane przez piec z zewnętrznego pierścienia przewodu (wewnętrznym wychodzą spaliny). Murarz niestety wykonując komin ponad połacią dachu (z cegły klinkierowej) obmurował przewód ceramiczny tak szczelnie, że powietrze nie ma gdzie wlecieć i muszę wykonać doprowadzenie powietrza dedykowaną rurą z boku. Na szczęście Viessmann przewidział taki problem i są gotowe przyłącza....
  13. centrion SYMPATYK FORUM (min. 10)
    centrion Zarejestrowany: 01.08.2012 Posty: 22
    Witam,
    pozostało mi po budowie jeszcze trochę stempli:
    15 szt o długości 2,20 m
    30 szt o długości około 2,60 m
    53 szt o długości około 2,90 m
    15 szt o długości 3,10-3,30 m
    Cena do uzgodnienia. Odbiór w Wyględach niedaleko Błonia (mogę pomóc przy załadunku ).
    tel. 608 360 694

    Pozdrawiam
  14. kasjopek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasjopek Zarejestrowany: 04.11.2012 Posty: 34
    Witam,
    Możecie podzielić się informacją gdzie kupowaliście szambo?
    Najbardziej zależy mi na firmię która wykona również wykop.

    Z góry dzieki
  15. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    Cytat Napisał kasjopek
    Witam,
    Możecie podzielić się informacją gdzie kupowaliście szambo?
    Najbardziej zależy mi na firmię która wykona również wykop.
    Z góry dzieki
    A gdzie budujesz, bo mi ostatnio w Ruścu załatwiał
  16. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    Cytat Napisał matiiaga
    W punktach są stawiane trzy kontenery, do których Pan obsługujący rozdziela śmieci.
    Punkty są w soboty tak jak powyżej w tych miejscach w godzinach: 8-15.
    Orientujesz się moze czy odpady budowlane są w jakiś sposób segregowane. Chodzi mi o to ze mam w workach jakaś wełna styropian folia itp ......
  17. certa STAŁY BYWALEC (min. 300)
    certa Zarejestrowany: 27.04.2008 Posty: 334
    Cytat Napisał aga2183
    Witam,

    jakie kominy robiliście, zastanawiam się nad dwiema opcjami do kominka:
    1. komin systemowy np. Schiedel za 3 500,00 zł, albo
    2. rurę ceramiczną ocieplana wełną obmurować cegłą. Rura to koszt ok. 1 000,00 zł, nie wiem ile będzie kosztowała cegła.

    Co myślicie na ten temat?
    Mam do odsprzedania 6 pustaków systemowych schiedla i 3 rury ceramiczne do tego. Odbiór w Ruściu
  18. kasjopek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasjopek Zarejestrowany: 04.11.2012 Posty: 34
    Cytat Napisał certa
    A gdzie budujesz, bo mi ostatnio w Ruścu załatwiał
    W Ruścu
  19. Terror SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Terror Zarejestrowany: 17.09.2007 Posty: 75
    Potrzebuję pozyczyć betoniarkę na weekend. PF nie widzi niczego w okolicy Nadarzyna, gdzie można by wypożyczyc.
    Macie jakieś pomysły? A może komuś zalega w garażu i za czteropak wypożyczy?
  20. Slawko123 Lider FORUM (min. 2800)
    Slawko123 Zarejestrowany: 13.08.2006 Posty: 3817
    Witam.

    poszukuję jakiegos namiaru na firmę/ sklep z balustradami balkonowymi. Możecie cos polecić?
Pokaż wyniki od 17761 do 17780 z 18780