dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Cytat Napisał canna
    Nikt nie chce pochwalić się dachem? mam problem z wyborem
    Mój Tondach widać na zdjęciach w dzienniku - nadal czekam na przekładaczy z firmy, dziś minął kolejny ostateczny termin poprawki
  2. Anisia3 ELITA FORUM (min. 1000)
    Anisia3 Zarejestrowany: 07.02.2006 Posty: 2743
    I co? Nikt nie kupował materiałów w Pawlo? Przecież tyle osób buduje sie w okolicy.
  3. canna ELITA FORUM (min. 1000)
    canna Zarejestrowany: 27.08.2006 Posty: 1514
    Cytat Napisał kropi
    Cytat Napisał canna
    Nikt nie chce pochwalić się dachem? mam problem z wyborem
    Mój Tondach widać na zdjęciach w dzienniku - nadal czekam na przekładaczy z firmy, dziś minął kolejny ostateczny termin poprawki

    Widziałam, widziałam, jednak nie gniewaj się, ale nieeee chcę , no może po poprawkach, chociaż dla mnie to zbyt popularny kolor
  4. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Masz fajnie, że możesz wybierać. My mieliśmy w wypisie z planu (coż, tego zawieszonego) kolorystyka dachu - czerwień i odcienie. Jak czerwony brąż, to przechodzi, typowy ciemny nie
  5. canna ELITA FORUM (min. 1000)
    canna Zarejestrowany: 27.08.2006 Posty: 1514
    To jest przewaga warunków zabudowy nad planem zagospodarowania
    i co? mogę wybierać i nie wybieram zielonego, niebieskiego itp. podoba mi się grafit i kasztanowy, który przecież jest odcieniem czerwonego
    poczekam jeszcze na inne kosztorysy, zobaczę jak wyjdzie ceramika
  6. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał Anisia3
    No to ja też w podobnym temacie. Czy ktoś kupował w składzie budowlanym Pawlo, ul. Pomorska, blisko rynku. Jesli tak to proszę o opinie.
    Poprosilem o wycene na samym poczatku. Zlali mnie.
    Kupuje u nich drobiazgi w ostatniej kolejnosci. Rowniez ze wzgledu na ceny.

    Natomiast polecam "Domgos" na Pomorskiej (kawalek dalej) - do podstawowych materialow, bo chyba nie ma takiego zroznicowania jak w "Pawlo". Oprocz tego "Wega" na Janosika (doswiadczenie szczatkowe, po czesci to opinia innych), sklad budowlany "Lach" na Pomorskiej na przeciwko drewnianego kosciolka (obok Długiego).
  7. moniqa_1977 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    moniqa_1977 Zarejestrowany: 18.04.2006 Posty: 413
    Cytat Napisał mmmad
    Cytat Napisał Anisia3
    No to ja też w podobnym temacie. Czy ktoś kupował w składzie budowlanym Pawlo, ul. Pomorska, blisko rynku. Jesli tak to proszę o opinie.
    Poprosilem o wycene na samym poczatku. Zlali mnie.
    Kupuje u nich drobiazgi w ostatniej kolejnosci. Rowniez ze wzgledu na ceny.

    Natomiast polecam "Domgos" na Pomorskiej (kawalek dalej) - do podstawowych materialow, bo chyba nie ma takiego zroznicowania jak w "Pawlo". Oprocz tego "Wega" na Janosika (doswiadczenie szczatkowe, po czesci to opinia innych), sklad budowlany "Lach" na Pomorskiej na przeciwko drewnianego kosciolka (obok Długiego).
    Co do Wegi na Janosika- to ja nadal mam b.miłe odczucia co do współpracy
    Ostatnio z dnia na dzień udało mi sie kupić u nich (z dowozem za free) styropian na ocieplenie a całkiem dobrą cenę
    Nie ma też żadnego problemu ze zwrotem materiału - mi zostało troche porothermu (w tym rozpakowanego) -
    bez gadania zgodzili sie po niego przyjechać i zwrócic kasę
  8. Jack_1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jack_1 Zarejestrowany: 20.01.2005 Posty: 98
    Jeśli można wiedzieć to w jakiej cenie był ten styropian?
  9. Anisia3 ELITA FORUM (min. 1000)
    Anisia3 Zarejestrowany: 07.02.2006 Posty: 2743
    Dzięki. Ja podobnie jak mmmad prosiłam o wycenę materiałów na dach i nie doczekałam się. Do tej pory kupowałam tam tylko bloczki betonowe. Z tym nie było problemów. Ale po kupnie jednej rzeczy trudno sie rozeznać, a z tym dachem to mnie wkurzyli. Miałam nadzieję, że to "wypadek przy parcy". Okazuje się, że normalka. To trzeba ich olać.
  10. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał Anisia3
    Dzięki. Ja podobnie jak mmmad prosiłam o wycenę materiałów na dach i nie doczekałam się. Do tej pory kupowałam tam tylko bloczki betonowe. Z tym nie było problemów. Ale po kupnie jednej rzeczy trudno sie rozeznać, a z tym dachem to mnie wkurzyli. Miałam nadzieję, że to "wypadek przy parcy". Okazuje się, że normalka. To trzeba ich olać.
    E tam. Nie olewa sie sprzedawcow, tylko omija bez wyraznej potrzeby. Moze sieokazac, ze cos tam warto kupic tylko u nich? W przypadku wiekszych zakupow dzwonie do kilku skladow/hurtowni i porownuje ceny i terminy.
  11. AAJ2004 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    AAJ2004 Zarejestrowany: 02.03.2005 Posty: 383
    Kto moze sie pochwalic cenami za punkt za elektryke w srodku. Z zaznaczeniem czy same kable czy tez wykonczenie.
  12. Robin_lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robin_lodz Zarejestrowany: 09.10.2006 Posty: 92
    Przepraszam, że będe pytał o coś co pewnie już było, ale nie chce mi się przeglądać ponad 100 stron tego tematu. Czy polecacie jakieś ekipy murarskie i dekarskie oczywiście nie za drogie lub żeby nie powiedzieć wprost - tanie ?
  13. canna ELITA FORUM (min. 1000)
    canna Zarejestrowany: 27.08.2006 Posty: 1514
    A na 110, 111 stronę będzie chciało Ci się zajrzeć?
    tam ostatnio był poruszany temat, o który pytasz
  14. mxxxx ELITA FORUM (min. 1000)
    mxxxx Zarejestrowany: 19.12.2005 Posty: 1413
    ,
  15. moniqa_1977 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    moniqa_1977 Zarejestrowany: 18.04.2006 Posty: 413
    Cytat Napisał Jack_1
    Jeśli można wiedzieć to w jakiej cenie był ten styropian?
    Styropian był po 150 PLN/m3
    FS 15, 12 cm
  16. megan77 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    megan77 Zarejestrowany: 26.10.2006 Posty: 9
    Witajcie

    Za namową przyjaciela trafiłam na to forum.
    Częściowo jestem przerażona Waszymi doświadczeniami a z drugiej strony bardzo się ciesze że taka grupa "wsparcia" istnieje

    Jestem na początku drogi do posiadania własnego domu ... mam na razie działke.

    Poszukuje porządnego i w miare taniego architekta do projektu indywidualnego. Prosze pomóżcie !

    Pierwszą wycene jaką otrzymałam na projekt domu ok 200m + przyłącza i inne niezbędne dok wynosiła 19 000 !!! Jestem w szoku

    Pozdrawiam serdecznie
  17. canna ELITA FORUM (min. 1000)
    canna Zarejestrowany: 27.08.2006 Posty: 1514
    Witaj megan z moich poszukiwań projektu wiem, że ta cena nie jest szokująca tylko normalna jak za projekt indywidualny domu tej wielkości.
    Dlaczego nie chcesz projektu gotowego? jest ich tak wiele, że chyba każdy znajdzie ten właściwy dla siebie no i można ewentualnie "przystosować" gotowca. W sumie i tak wyjdzie duużo taniej.
    Gdzie masz działkę?
  18. Majkel_B FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Majkel_B Zarejestrowany: 07.10.2005 Posty: 132
    Cześć Megan

    19 kawałków za 200 m2 i dużo i nie, to zależy co za to miało by być, jeśli sam projekt to cena jest wypasiona.

    Ja mam projekt indywidualny 150 m2 z garażem, prosta bryła, parterówka bez poddasza. Projekt - początek 2006. cena 9000 zł obejmowała projekt wraz z wszystkimi projektami przyłączy, bieganie architekta po wszystkich urzędach i polożenie pozwolenia na budowę przede mną. W fazie projektowej architekt miał dla mnie bardzo dużo czasu, dużo konsultacji, dużo pomysłów i rozmyślań. Ogólnie gość łebski i umie słuchać czego chce klient, troche się poprztykaliśmy na koniec - to mój mały zarzut, jak juz uzyskałem pozwolenie i zapłaciłem ostatnią ratę nastąpiło jednostronne zerwanie kontaktów i brak czasu ze strony architekta na jakiekolwiek moje zapytania, miał tylko jedną odpowiedź Ma Pan kierownika budowy - jego proszę się pytać.

    Ale ogólnie nie jest zły.
  19. megan77 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    megan77 Zarejestrowany: 26.10.2006 Posty: 9
    Cytat Napisał canna
    Witaj megan z moich poszukiwań projektu wiem, że ta cena nie jest szokująca tylko normalna jak za projekt indywidualny domu tej wielkości.
    Dlaczego nie chcesz projektu gotowego? jest ich tak wiele, że chyba każdy znajdzie ten właściwy dla siebie no i można ewentualnie "przystosować" gotowca. W sumie i tak wyjdzie duużo taniej.
    Gdzie masz działkę?
    Nie moge znaleźć odpowiedniego projektu gotowego, bo szukam klasycznego domu 1-piętrowego , takiego troche w typie włoskiej willi. Po prostu takich nie ma lub są bardzo duże (powyżej 250 m).
    Chciałam przystosować gotowca ale architekt powiedział że chce za dużo zmian
    Mam działke w okolicach ul Kolumny na Górnej.
  20. kropkq ELITA FORUM (min. 1000)
    kropkq Zarejestrowany: 05.10.2006 Posty: 2213
    w poniedziałek będę u pani architekt (polecona) więc zobaczę co mi powie, zapytam sie o ceny i termniny bo ostatnio była podobno zajęta
    jak coś... to dam ci znać
    powodzonka
    Ola
    Cytat Napisał megan77
    Witajcie

    Za namową przyjaciela trafiłam na to forum.
    Częściowo jestem przerażona Waszymi doświadczeniami a z drugiej strony bardzo się ciesze że taka grupa "wsparcia" istnieje

    Jestem na początku drogi do posiadania własnego domu ... mam na razie działke.

    Poszukuje porządnego i w miare taniego architekta do projektu indywidualnego. Prosze pomóżcie !

    Pierwszą wycene jaką otrzymałam na projekt domu ok 200m + przyłącza i inne niezbędne dok wynosiła 19 000 !!! Jestem w szoku

    Pozdrawiam serdecznie
Pokaż wyniki od 6781 do 6800 z 24849