dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. Gosia Łódź DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gosia Łódź Zarejestrowany: 14.08.2003 Posty: 670
    Wybieram taxi)))))))))
  2. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    Zapraszam do Galerii Zdjęć Domów Forumowiczów. Umieściłem tam mój wątek
  3. Ciechanka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ciechanka Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 584
    Tommco domek na szczęście już widziałam na zdjęciach bo pewnie trochę poczekamy aż WEB się zlituje i wklei fotografie Twego domku. Jak już mówiłam jest bardzo fajny. Czy nadal poszukujesz paneli? - podziel się doświadczeniem jak się na coś zdecydujesz bo też ten zakup niedługo mnie czeka.
    LUŚKA na spotkaniu koniecznie pozdrów na żywo ode mnie TESKĘ (powiedz, że z łososiowym pozdrowieniem a będzie wiedziała o co chodzi).
    ALE WAM ZAZDROSZCZĘ.
  4. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    Ciechanko: Udało mi się wkleić linka do albumu zdjęć, więc już możesz sobie przypomnieć jak wygląda...hyhy
  5. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    aniszkin-jeszcze raz, na jakim stoisku bedziesz na targach?
    i podnosze temat: ekipe murarzy do stanu surowego z BK szukam, ekipe dekarzy-dachówka cementowa szukam, dobrego elektryka-szukam, dobra firme do reku i dgp-szukam...
    Właściwie to wszytkich szukam, tylko nie kierownika budowy-tak prościej!
    Dajcie pls. namiary na wasze sprawdzone ekipy !
  6. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Witam wszystkich,

    mam na imię Paweł, jestem zupełnie świeży jeśli chodzi o to forum - i o kwestie budownictwa również... A znalazłem się tu, bo zaświtał mi w głowie pomysł zamiany blokowej szuflady na domek pod Łodzią. Domek ma być w technologii szkieletowej, działka w granicach 500-1000 metrów, szukam właśnie jakichś fajnych okolic, no i wgryzam się w temat.

    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!!
  7. gtca FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gtca Zarejestrowany: 16.07.2003 Posty: 230
    Witam po dłuższej przerwie. Mam kwas bo pracuje obecnie na Śląsku i w godzinach powszechnie uważanych za nadliczbowe (teraz mam przerwę hehe). A w związku z tym na sprawy prywatne (dom i forum) leżą odłogiem - co mnie martwi. Ale może będzie lepiej.
    Witam wszystkich nowych -wiem, sam jestem nowy - ale jest już kilku nowszych . Niniejszym potwierdzam że z tow. Przemasem będziemy sąsiadami (jak z czeskiej kreskówki - hehe)
    Darwol - czy aktualna jest nasza rozmowa nt ewentualnych wspólnych zakupów? Może jakiś meeting w czasie targów?
    Pozdrawiam i do "zobaczenia"
  8. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Cytat Napisał aniszkin
    cześć ... No i jeszcze nie pisałam, ze moja chatka ma być.....drewniana...
    Cześć. Moja też... Jadę w przyszłym tygodniu do kumpeli, która w takim domku mieszka już czwarty rok i baaardzo chwali. Przede wszystkim koszty budowy i ogrzewania (ponoć samym kominkiem plus kilka razy w roku włączają się piece akumulacyjne). Poza tym... jakoś bardzo mi pasuje (filozoficznie ) mieszkanie w drewnianej chacie.
    Jak na razie szkuam działy, dziś zwiedziłem Żabiczki i okolice - okolica jest miodzio, dobra komunikacja itede. Nie wiem jak z cenami, budżet mam mocno ograniczony, niechętnie myślę o kredycie, gotówki tyle co w mieszkanku Z całością planuję zmieścić się w 100 tysiach, nie wiem na ile to jest realne.
    Ale co tam ==> DAMY RADĘ!!!!!!!
  9. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Chyba się wybiorę na te targi, skoro tyle Was tam będzie No i jeszcze mam parę niezrealizowanych pomysłów ogrodowych... Może w piątek, przed szaleństwami w Muratorze?
  10. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    Przemas i gtca -jak pisałam ja buduję w samej wsi Dobra, a więc będziemy sąsiadami "o miedzę". Tereny fajne, ale mocno wieje...
  11. aniszkin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniszkin Zarejestrowany: 04.02.2004 Posty: 59
    cześć wszystkim, nowym i starym
    Na targach będę w czwartek 19.02.04 od około 16.30 do zamknięcia. Przez jakieś 10 - 15 miniut około 16.30 będę na stoisku PKO BP / stoisko 5 Pawilon II czyli Hala Sportowa / potem ruszam i będę krążyć ale zostawię numer komórki na stoisku PKO BP i na hasło Ania Sitek dziewczyny ten telefon dadzą. Co wy na to?
    Kropi - to frantastyczna wiadomość z tą twoją chatą już myślałam, że tylko mi odbiło . Przyjdz koniecznie na targi
    pozdrawiam
  12. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    Jakby ktoś szukał działki, to we wsi Dobra i okolicach jeszcze do niedawna były po 16zl/metr, podejrzewam, że teraz podobnie.
    Ja swoja za tyle kupiłam, z woda i prądem w działce, przy drodze asfaltowej. Obok na tarsie Stryków-Łódź jest krańcówka autobusów miejskich, no i jeżdża mini busy co 10 min. Niestety po drugiej stronie, czyli w dobieszkowie, działki sa juz po 50 zł/metr.
  13. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Łał, czy to jest ta Dobra koło Michałówka? Jak tam jest z komunikacją z Łodzią (PKS cy cuś, ile trzeba dojść), nie chcę się uzależniać od auta... Odległość "palcem na mapie" wydaje się zachęcająca, jak to wygląda w praniu?

    Jakie targi, co za targi? Chętnie potuptam, tylko gdzie i kiedy?

    ANISZKIN, obiecuję szczegółową relację po wizycie u kumpeli.
  14. areksam FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    areksam Zarejestrowany: 25.12.2002 Posty: 146
    Witam nowych i starych.

    Grupka powoli rośnie w siłę. I o to chodzi.

    Potrzebuję architekta do adaptacji mojego projektu. Najlepiej ze znajomościami w Urzędzie Gminy w Aleksandrowie Ł. Może ktoś z was zna takowego.
    Ewentualnie może być inny.

    Liczę przede wszystkim na ludzi którzy budują w Aleksandrowie.

    Pozdrawiam
  15. Darwol FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Darwol Zarejestrowany: 11.11.2003 Posty: 134
    Gtca - mam za sobą jedną wizytę w składzie budowlanym (Iwona), niestety na więcej nie starcza czasu . Jestem chętny do spotkania na targach, tylko nie wiem kiedy znajdę czas. U mnie piątek odpada, a sobotę i niedziele może być sporo ludzi, dlatego bede starał się wygospodarować godzinkę w czwartek po południu. Co Wy na to?

    Areksam na priva przesyłam Ci kontakt do archtekta z Aleksandrowa, który u mnie wszystko załatwiał.
  16. anna99 ELITA FORUM (min. 1000)
    anna99 Zarejestrowany: 02.12.2002 Posty: 1135
    Areksam - wysłałam maila z namiarami na moją panią z Urzędu Gminy.
    Darwol - ja w większosci zaopatruję się w Iwonie, czasami w Marii. Spotkajmy się na targach - może być w czwartek po południu.
  17. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    A nie wiecie od której i do której czynne są te targi. Jak mi z planu wychodzi to we czwartek mam tylko jedne zajęcia między 15ta a 16.35. Może uda mi się coś zmienić, ale jeśli nie, to będę albo po, albo przed.

    Jestem ciekaw kogo macie z gminy Aleksandrów. Moja budowa też podlega tej gminie
  18. areksam FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    areksam Zarejestrowany: 25.12.2002 Posty: 146
    Aniu jesteś kochana

    Za takie informacje chetnie bym cię wyściskał!
  19. anna99 ELITA FORUM (min. 1000)
    anna99 Zarejestrowany: 02.12.2002 Posty: 1135
    Areksam - bo się zarumienię! Mam nadzieję, że się spotkamy i będziemy wspierać w budowie. Aleksandrów to takie fajne miejsce. Ja tam buduję ze względu na ceny działek (w stosunku do Łodzi) i dobry klimat.
  20. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    Powietrze jest tam rzeczywiście czystsze niż w Łodzi. W Polsce przeważają wiatry zachodnie, a więc to co nad Łodzią idzie z wiatrem na wschód .

    Jeśli natomiast chodzi o urzędników w gminie, to raczej nie należą oni do bardzo przyjemnych...chociaż załatwić się zazwyczaj da.
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 24849