dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał monika i wojtek
    Witam
    mam pytanie gdzie kupowaliście rury kanalizacyjne?
    i czy ktoś kupował okna w Stanmalu z Aleksandrowa albo w SIB z Łowicza? rozważamy te dwie oferty i chcialąm spytać o wasze doświadczenia.

    pozdrawiam
    Monika
    Rury kanalizacyjne rowniez mozan znalezc w Tadmarze, ale ja kupowalem w LM lub Castoramie (tzn. tylko rury PCV szare, ale pomaranczowe tez maja). Obecnie cenowo chyba Casto wygrywa.

    Jesli chodzi o okna, wybeiralem miedzy Abatexem i Stanmalem i Abatex lekko wygral cenowo. Natomiast musze pochwalic StanMal za jakosc kontaktu - nigdyy sie z nimi nie spotkalem live, a na emaile zawsze konkretnie odpisywali, lacznie z oferta cenowa. I gdybym budowal po drugiej stronie Lodzi, pewnie bym sie na nich zdecydowal.
  2. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał Gosia Łódź
    Cytat Napisał od_biry
    Cytat Napisał majki
    Hej
    Jakby ktoś chciał, mam namiary na fajnego elektryka, mówi że zawsze można sie dogadać

    pozdrawiam, majki
    Chętnie. Poproszę na priva... albo wszystko jedno jak.
    Jak możesz to napisz ile wziął za instalację (no i kilka słów o twojej instalacji, żeby był jakiś punkt odniesienia).
    NAJSOLIDNIEJSZY fachowiec na mojej budowie , to elektryk p, Marek 500507507. Niedrogi, terminowy, spokojny, dokładny. Pomaga również bez słowa póxniej.
    POLECAM
    Potwierdzam slowa Gosi. Poza tym dodam, ze ma aktywny adres emailowy i strone firmy (niby nic, a jednak ) oraz zaluje, ze nie trafilem na niego wczesniej.
    To, ze pomaga bez slowa, to chyba znaczy, ze udziela cennych rad altruistycznie.
  3. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał długi
    Jak ktoś się jeszcze topi ....to kolega ma do sprzedania ok. 300 yombów.
    Z tego co ustaliłem całe sprzedaje po 20 a uszkodzone po 13.
    Znowu uzywasz takich trudnych slow Az musialem sprawdzic, ze to yomby to jakies plyty betonowe...
  4. długi Lider FORUM (min. 2800)
    długi Zarejestrowany: 06.10.2003 Posty: 3293
    Cytat Napisał mmmad
    Cytat Napisał długi
    Jak ktoś się jeszcze topi ....to kolega ma do sprzedania ok. 300 yombów.
    Z tego co ustaliłem całe sprzedaje po 20 a uszkodzone po 13.
    Znowu uzywasz takich trudnych slow Az musialem sprawdzic, ze to yomby to jakies plyty betonowe...

    Widzisz ...człowiek całe zycie się uczy
    a marek robił u mnie elektrykę
    kupowałeś coś w Tadmarze ??? bo się do nich wybieram a nie wiem jacy są twardzi ????( wprawdzie jakby co to zawsze mogę pomacać ale .....wol spytać bo nie wiem na kogo trafię )
  5. długi Lider FORUM (min. 2800)
    długi Zarejestrowany: 06.10.2003 Posty: 3293
    Cytat Napisał mmmad
    Znowu uzywasz takich trudnych slow Az musialem sprawdzic, ze to yomby to jakies plyty betonowe...
    pogadaj sobie z ns-em to zmienisz zdanie
  6. długi Lider FORUM (min. 2800)
    długi Zarejestrowany: 06.10.2003 Posty: 3293
    Cytat Napisał mmmad
    Cytat Napisał monika i wojtek
    Witam
    mam pytanie gdzie kupowaliście rury kanalizacyjne?
    i czy ktoś kupował okna w Stanmalu z Aleksandrowa albo w SIB z Łowicza? rozważamy te dwie oferty i chcialąm spytać o wasze doświadczenia.

    pozdrawiam
    Monika
    Rury kanalizacyjne rowniez mozan znalezc w Tadmarze, ale ja kupowalem w LM lub Castoramie (tzn. tylko rury PCV szare, ale pomaranczowe tez maja). Obecnie cenowo chyba Casto wygrywa.

    Jesli chodzi o okna, wybeiralem miedzy Abatexem i Stanmalem i Abatex lekko wygral cenowo. Natomiast musze pochwalic StanMal za jakosc kontaktu - nigdyy sie z nimi nie spotkalem live, a na emaile zawsze konkretnie odpisywali, lacznie z oferta cenowa. I gdybym budowal po drugiej stronie Lodzi, pewnie bym sie na nich zdecydowal.
    Ja kupowałem na strzelców kaniowskich tylko nie pamiętam jak się hurtownia nazywa , jak sprawdzę to powiem
  7. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał długi
    kupowałeś coś w Tadmarze ??? bo się do nich wybieram a nie wiem jacy są twardzi ????( wprawdzie jakby co to zawsze mogę pomacać ale .....wol spytać bo nie wiem na kogo trafię )
    Hmmm... Byla tam jedna taka sympatyczna osoba, ale juz nie pracuje... Natomiast zostala jeszcze jedna kobieta, ktora tez jest sympatyczna, ale z nia chyba nie jestem zaprzyjazniony, bo za nic nie moge sobie przypomniec jak ma na imie Ale jak zobaczysz, to bedziesz wiedzial o kogo chodzi

    W zasadzie w detalu nie sprzedaja , ale moze na Twoja firme inaczej spojrza?
  8. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał długi
    Cytat Napisał mmmad
    Znowu uzywasz takich trudnych slow Az musialem sprawdzic, ze to yomby to jakies plyty betonowe...
    pogadaj sobie z ns-em to zmienisz zdanie
    To juz wole z tynkarzem Wiesiem. Pokretna byla ta jego logika, zwlaszcza w tlumaczeniu, dlaczego tak krzywo, ale zawsze byla to jakas logika
  9. pszem FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pszem Zarejestrowany: 05.11.2006 Posty: 276
    Cytat Napisał Robin_lodz
    Cytat Napisał MirkaM2
    Robin_lodz - podrzuć namiary jeśli łaska na fachowców od ogrodzenia
    pzdr
    Mirka
    he he, widać ( po ilości PW jakie dostaje) Ci co montowali u mnie robią teraz dobry interes , ale faktycznie byli najtańsi, a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. A tak wogóle zaczynam w tym tygodniu wreszcie budowę czyli fundamenty.
    Rzeczywiście tanio, przynajmniej ja tańszych nie znalazłem.
    Dzięki
  10. od_biry SYMPATYK FORUM (min. 10)
    od_biry Zarejestrowany: 12.05.2005 Posty: 93
    Cytat Napisał Gosia Łódź
    Cytat Napisał od_biry
    Cytat Napisał majki
    Hej
    Jakby ktoś chciał, mam namiary na fajnego elektryka, mówi że zawsze można sie dogadać

    pozdrawiam, majki
    Chętnie. Poproszę na priva... albo wszystko jedno jak.
    Jak możesz to napisz ile wziął za instalację (no i kilka słów o twojej instalacji, żeby był jakiś punkt odniesienia).
    NAJSOLIDNIEJSZY fachowiec na mojej budowie , to elektryk p, Marek 500507507. Niedrogi, terminowy, spokojny, dokładny. Pomaga również bez słowa póxniej.
    POLECAM
    Dziękuję. Mam teraz w czym wybierać.
  11. od_biry SYMPATYK FORUM (min. 10)
    od_biry Zarejestrowany: 12.05.2005 Posty: 93
    Mam pytanie: po ile teraz płacicie za cement "jedynkę"?
    W Iwonie w Aleksandrowie jest po 430 za tonę, ale czasu mi brakuje na porównywanie.... może ktoś kupował ostatnio?
  12. Majkel_B FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Majkel_B Zarejestrowany: 07.10.2005 Posty: 132
    polecam tynkarzy - FIRMA TYNK http://www.firma-tynk.pl/ , zrobili u mnie 608 mkw, tynk gipsowy maszynowo, jestem zachwycony, całość wykonana w 4 dni, robiło 4 Górali, na początku robotę zaczęli od 3 piwek na łebka, co mnie trochę zmroziło, ale efekt na ścianach jest super, aż żali mi teraz cokolwiek robić na tych ścianach . Niestety drodzy 26 pln/mkw, normalnie bym się nie zdecydował, ale przypadkiem byłem u znajomych i zobaczyłem pracę tynkarza za 20 pln i trochę mnie zmroziło - połowa ścian to góry i doliny, koszt naprawy tego będzie znaczny, a u mnie ściany jak lustro.


    teraz mam pytanie, dostałem ofertę na wykonanie tarasu i podjazdu z kostki granitowej, całość (usługa+materiał) = 115 zł mkw, drogo to czy tanio? Ktoś ma jakiegoś solidnego wykonawcę?

    I jeszcze potrzebuję "Złotą Rączkę" - to taki facio co się na wszystkim zna i wszystko potrafi wykonać , buduję z różnymi ekipami i brakuje mi takiego człowieka od zadan doraźnych, teraz trzeba zamontować schody - wyłaz na strych i przekuć przez ściany 3 otwory wentylacyjne i wkuć się do przewodów kominowych - i oczywiście zatynkować dziury, reszta prac w swoim czasie, gdyby ktoś z Was miał namiary na takiego Pana, pozostanę wdzięczny.
  13. Majkel_B FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Majkel_B Zarejestrowany: 07.10.2005 Posty: 132
    polecam tynkarzy - FIRMA TYNK http://www.firma-tynk.pl/ , zrobili u mnie 608 mkw, tynk gipsowy maszynowo, jestem zachwycony, całość wykonana w 4 dni, robiło 4 Górali, na początku robotę zaczęli od 3 piwek na łebka, co mnie trochę zmroziło, ale efekt na ścianach jest super, aż żali mi teraz cokolwiek robić na tych ścianach . Niestety drodzy 26 pln/mkw, normalnie bym się nie zdecydował, ale przypadkiem byłem u znajomych i zobaczyłem pracę tynkarza za 20 pln i trochę mnie zmroziło - połowa ścian to góry i doliny, koszt naprawy tego będzie znaczny, a u mnie ściany jak lustro.


    teraz mam pytanie, dostałem ofertę na wykonanie tarasu i podjazdu z kostki granitowej, całość (usługa+materiał) = 115 zł mkw, drogo to czy tanio? Ktoś ma jakiegoś solidnego wykonawcę?

    I jeszcze potrzebuję "Złotą Rączkę" - to taki facio co się na wszystkim zna i wszystko potrafi wykonać , buduję z różnymi ekipami i brakuje mi takiego człowieka od zadan doraźnych, teraz trzeba zamontować schody - wyłaz na strych i przekuć przez ściany 3 otwory wentylacyjne i wkuć się do przewodów kominowych - i oczywiście zatynkować dziury, reszta prac w swoim czasie, gdyby ktoś z Was miał namiary na takiego Pana, pozostanę wdzięczny.
  14. od_biry SYMPATYK FORUM (min. 10)
    od_biry Zarejestrowany: 12.05.2005 Posty: 93
    Cytat Napisał Majkel_B

    teraz mam pytanie, dostałem ofertę na wykonanie tarasu i podjazdu z kostki granitowej, całość (usługa+materiał) = 115 zł mkw, drogo to czy tanio? Ktoś ma jakiegoś solidnego wykonawcę?
    Kilka dni temu trafiłem na ekipę układającą kostkę granitową. Zapytałem o cenę: 160 zł/m2 kostka o grubości 8 cm - materiał i ułożenie.
    Miałem wrażenie, że to cena wywoławcza, zacheta do dalszej rozmowy, ale tematu nie podjąłem bo zraził mnie straszny bałagan i dość daleki od trzeźwości stan ekipy.
    Cena zależy od koloru kostki i od jej grubości, a co za tym idzie wytrzymałości ułożonej nawierzchni.
  15. MateuszCCS FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MateuszCCS Zarejestrowany: 29.10.2005 Posty: 240
    Heelp !

    Poszukiwane:

    BK: 36cm
    BK: 24cm

    Ktokolwiek widzial, ktokolwiek wie ....
  16. rosa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    rosa Zarejestrowany: 04.11.2004 Posty: 614
    Cytat Napisał Majkel_B
    teraz mam pytanie, dostałem ofertę na wykonanie tarasu i podjazdu z kostki granitowej, całość (usługa+materiał) = 115 zł mkw, drogo to czy tanio? Ktoś ma jakiegoś solidnego wykonawcę?

    I jeszcze potrzebuję "Złotą Rączkę" - to taki facio co się na wszystkim zna i wszystko potrafi wykonać , buduję z różnymi ekipami i brakuje mi takiego człowieka od zadan doraźnych, teraz trzeba zamontować schody - wyłaz na strych i przekuć przez ściany 3 otwory wentylacyjne i wkuć się do przewodów kominowych - i oczywiście zatynkować dziury, reszta prac w swoim czasie, gdyby ktoś z Was miał namiary na takiego Pana, pozostanę wdzięczny.
    Odnośnie kostki granitowej: podaj dokładnie jak będzie wykonana podbudowa, jaka będzie kostka (na podjazd musi być min.8x10) i jak układana oraz z czego krawężniki i jak liczone (osobno, za 1mb?).
    Cyfra 115zł/mkw jest podejrzanie niska! Na pewno nie zawiera w sobie materiałów i robocizny za podkład i krawężniki.
    Pzdr.
  17. prosciu STAŁY BYWALEC (min. 300)
    prosciu Zarejestrowany: 11.05.2003 Posty: 446
    prośba
    poszukuję
    baraku lub przyczepy
    jakiegoś sensownego garaźu lub czegos na podobieństwo
    jestem tez chętny na uźywaną bramę

    jak macie na zbyciu lub znacie kogoś to dajcie znać
  18. mm3844 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mm3844 Zarejestrowany: 08.12.2005 Posty: 235
    Cytat Napisał prosciu
    prośba
    poszukuję baraku lub przyczepy jakiegoś sensownego garaźu lub czegos na podobieństwo
    Popytaj jak możesz gdzieś na ogródkach działkowych teraz wiosna ludzie robią porządki. Ja tak wyrwałem swój barak. Niestety jeszcze go potrzebuję. Powodzenia.
  19. Robin_lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robin_lodz Zarejestrowany: 09.10.2006 Posty: 92
    Cytat Napisał mm3844
    Cytat Napisał prosciu
    prośba
    poszukuję baraku lub przyczepy jakiegoś sensownego garaźu lub czegos na podobieństwo
    Popytaj jak możesz gdzieś na ogródkach działkowych teraz wiosna ludzie robią porządki. Ja tak wyrwałem swój barak. Niestety jeszcze go potrzebuję. Powodzenia.
    A ja niestety musze kupić nowy za 1450 bo nie znalazłem chętnego do sprzedania używanego.
  20. Contelek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Contelek Zarejestrowany: 14.09.2006 Posty: 543
    Cytat Napisał Robin_lodz
    Cytat Napisał mm3844
    Cytat Napisał prosciu
    prośba
    poszukuję baraku lub przyczepy jakiegoś sensownego garaźu lub czegos na podobieństwo
    Popytaj jak możesz gdzieś na ogródkach działkowych teraz wiosna ludzie robią porządki. Ja tak wyrwałem swój barak. Niestety jeszcze go potrzebuję. Powodzenia.
    A ja niestety musze kupić nowy za 1450 bo nie znalazłem chętnego do sprzedania używanego.
    Moi murzarze trzej zbili sobie chałupinkę z desek w 2 godziny , taką z 10 m2 , fakt że jeden z nich to cieśla , ale konkretne z nich ludzie
Pokaż wyniki od 8821 do 8840 z 24849