dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. 11małgosia STAŁY BYWALEC (min. 300)
    11małgosia Zarejestrowany: 20.01.2006 Posty: 484
    Witam. Na początku pochwalę się że zakupiłam humus po okazyjnej cenie (płaciłam tylko za transport - 40 zł za 6 m3). Jeśli ktoś potrzebuje w okolice Konstantynowskiej to przekażę telefon na priv, chociaż "szefu" nie może się wyrobić i "wieźć dalej się nie opłaca"...

    Tymczasem poszukuję specjalisty od wentylacji. Trzeba zrobić sensowny projekt, kanały wentylacyjne, przygotować instalację pod wylewki... A może ktoś z was montował GWC albo rekupetator. Pozdrawiam
  2. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Heja

    Poszukuję namiary na jakiegoś fajnego i oczywiście taniego geodetę
    Ten co mam krzyknął mi 500 zł netto za wyznaczenie 4 narożników domu, no chyba trochę za dużo ... ?
    Coś czytałem, że biorą po 50 od narożnika, ale może teraz geodeci też mają "żniwa" ...

    pozdrawiam, majki
  3. moniqa_1977 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    moniqa_1977 Zarejestrowany: 18.04.2006 Posty: 413
    Cytat Napisał majki
    Heja

    Poszukuję namiary na jakiegoś fajnego i oczywiście taniego geodetę
    Ten co mam krzyknął mi 500 zł netto za wyznaczenie 4 narożników domu, no chyba trochę za dużo ... ?
    Coś czytałem, że biorą po 50 od narożnika, ale może teraz geodeci też mają "żniwa" ...

    pozdrawiam, majki
    Hmm - 500 zł za wytyczenie to chyba całkiem normalna cena
    I to nawet na "dawne" (czytaj ubiegłoroczne ) czasy
  4. mm3844 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mm3844 Zarejestrowany: 08.12.2005 Posty: 235
    1. za wytyczenie 12 narożników zapłaciłem w ubiegłym roku 600 zł
    2. proszę o namiary na ten humus może będzie mu się chciało wieźć do zgierza na chełmy
    3. jak ktoś jest bardzo zdesperowany to na brzezińskiej naprzeciwko M1 jest cegła pełna po 1,6 zeta/szt. Cena jaka jest każdy widzi, cegła w ocenie mojego majstra jest OK.
    4. DZISIAJ ruszyłem ze ścianami.
    5. Za jakiś czas będę miał do opchnięcia ze 4 m3 drewna na szalunki przy czym ze 2m3 będą nieruszone bo trochę za dużo kupiłem. Cena była OK to wziąłem.
  5. i_v_o FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    i_v_o Zarejestrowany: 25.03.2006 Posty: 100
    Cytat Napisał pszem
    Cytat Napisał Robin_lodz
    Cytat Napisał MirkaM2
    Robin_lodz - podrzuć namiary jeśli łaska na fachowców od ogrodzenia
    pzdr
    Mirka
    he he, widać ( po ilości PW jakie dostaje) Ci co montowali u mnie robią teraz dobry interes , ale faktycznie byli najtańsi, a skoro nie widać różnicy to po co przepłacać. A tak wogóle zaczynam w tym tygodniu wreszcie budowę czyli fundamenty.
    Rzeczywiście tanio, przynajmniej ja tańszych nie znalazłem.
    Dzięki
    Dajcie tych fachowców. Jakie ogrodzenia robią?[/url]
  6. 11małgosia STAŁY BYWALEC (min. 300)
    11małgosia Zarejestrowany: 20.01.2006 Posty: 484
    Wczoraj byłam w dobrym nastroju, a dziś znów stres Pilnie poszukuję paletę materialu na ścianki działowe 12 cm - pustaki tradycyjne, suporex... Może ktoś ma za dużo albo mogę zamienić na piękny Kozłowicki U-220 (24-25 cm)
  7. msci SYMPATYK FORUM (min. 10)
    msci Zarejestrowany: 29.12.2005 Posty: 99
    to może ja też pozwolę sobie zamieścić prośbę-ogłoszenie . Może ktoś z Was wie gdzie można w ciągu 2 miesięcy kupić 240 m dachówki Robena jesienny liść?? Tak tylko zapytałem, może ktoś zmienił koncepcję i chce się pozbyć? W Robenie szacują 4-6 miesięcy i oczywiście bez gwarancji dotrzymania terminu ani ceny.
  8. od_biry SYMPATYK FORUM (min. 10)
    od_biry Zarejestrowany: 12.05.2005 Posty: 93
    Cytat Napisał mm3844
    5. Za jakiś czas będę miał do opchnięcia ze 4 m3 drewna na szalunki przy czym ze 2m3 będą nieruszone bo trochę za dużo kupiłem. Cena była OK to wziąłem.
    Jaki czas masz na myśli?
    Jestem zainteresowany jeśli czas niedaleki... czyli maj.
  9. inka999 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    inka999 Zarejestrowany: 25.10.2006 Posty: 45
    Cytat Napisał mm3844
    1. za wytyczenie 12 narożników zapłaciłem w ubiegłym roku 600 zł
    2. proszę o namiary na ten humus może będzie mu się chciało wieźć do zgierza na chełmy
    3. jak ktoś jest bardzo zdesperowany to na brzezińskiej naprzeciwko M1 jest cegła pełna po 1,6 zeta/szt. Cena jaka jest każdy widzi, cegła w ocenie mojego majstra jest OK.
    4. DZISIAJ ruszyłem ze ścianami.
    5. Za jakiś czas będę miał do opchnięcia ze 4 m3 drewna na szalunki przy czym ze 2m3 będą nieruszone bo trochę za dużo kupiłem. Cena była OK to wziąłem.
    Ja się piszę na te deski będę miała po nie blisko bo z Łagiewnik jak coś daj znać na pw
  10. Dorota szymczak DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Dorota szymczak Zarejestrowany: 31.05.2006 Posty: 512
    mm3844 ja też się piszę na te dechy. U mnie potrzebne będą na przełomie czerwca a lipca z przechyłem na lipiec. Jakby pasowało to pisz na priva. Jak nie od Ciebie nie to muszę kupić w tartaku bo ceny szaleją

    Pozdrawiam. Dorota.
  11. igrek1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    igrek1 Zarejestrowany: 12.04.2007 Posty: 56
    Witam wszystkich grupowiczów


    Jestem nowy na forum ale mam nadzieje ze sobie jakos pomozemy

    Czy macie jakas firme sprawdzoną z boczkami betonowymi ?? Interesuje mnieoczywiscie cena - bo ja stanolem na ofercie po 3 zeta (20x20x30 a drugie 12x25x3
    Czy to dobra cena ?? Netto niestety..

    Druga sprawa beton z gruchy i pompa w rozsadnej cenie wszystko okolice Aleksandrowa łódzkiego - a dokładnie Rąbień
  12. Jack_1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jack_1 Zarejestrowany: 20.01.2005 Posty: 98
    Cytat Napisał igrek1

    Druga sprawa beton z gruchy i pompa w rozsadnej cenie wszystko okolice Aleksandrowa łódzkiego - a dokładnie Rąbień
    Jeśli chodzi o beton to w tamtym roku opłacalnie było u Walęciaka na ul. Śląskiej a i dojazd pompy do Rąbienia był gratis.

    Przy jakiej ulicy masz działkę?

    Jack
  13. igrek1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    igrek1 Zarejestrowany: 12.04.2007 Posty: 56
    Dokładnie to jest Rąbień AB czyli troszkę dalej (2km) jak Rąbień i kościół ....



    A masz jakiś namiar telefoniczny - chciałem sie zaoriętować o jakim przedziale teraz jest mowa za m3 ??


    bo z Tymi materiałami to qrw... można dostać ..
  14. Jack_1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jack_1 Zarejestrowany: 20.01.2005 Posty: 98
    Cytat Napisał igrek1
    Dokładnie to jest Rąbień AB czyli troszkę dalej (2km) jak Rąbień i kościół ....



    A masz jakiś namiar telefoniczny - chciałem sie zaoriętować o jakim przedziale teraz jest mowa za m3 ??


    bo z Tymi materiałami to qrw... można dostać ..
    Poszło na priva.

    Jack
  15. rosa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    rosa Zarejestrowany: 04.11.2004 Posty: 614
    Cytat Napisał 11małgosia
    Witam. Na początku pochwalę się że zakupiłam humus po okazyjnej cenie (płaciłam tylko za transport - 40 zł za 6 m3). Jeśli ktoś potrzebuje w okolice Konstantynowskiej to przekażę telefon na priv, chociaż "szefu" nie może się wyrobić i "wieźć dalej się nie opłaca"...

    Tymczasem poszukuję specjalisty od wentylacji. Trzeba zrobić sensowny projekt, kanały wentylacyjne, przygotować instalację pod wylewki... A może ktoś z was montował GWC albo rekupetator. Pozdrawiam
    Baaaaaaaaardzo potrzebuję humus i to w dużych ilościach. Ze 100m3. Poproszę o namiary.
    W sprawie wentylacji: u mnie robił TIBEX wszystko. Podłogówka, CO (grzejnikowe) wod-kan i wentylację. Projekty gratis. Jeżeli się zdecydujesz dam Ci namiary na najlepszego u nich technologa. Pzdr.
  16. Majkel_B FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Majkel_B Zarejestrowany: 07.10.2005 Posty: 132
    ziemię (różne klasy) mają w Kopalni węgla Bunatnego w Bełchatowie, cena chyba od 3 do 11,73 zł za tonę problem tylko z transportem.
  17. Majkel_B FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Majkel_B Zarejestrowany: 07.10.2005 Posty: 132
    Ja natomiast pilnie potrzebuję człowieka do UŁOŻENIA PAPY TERMOZGRZEWALNEJ na chudym betonie. - oczywiście takiego co się na tym zna
  18. mm3844 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mm3844 Zarejestrowany: 08.12.2005 Posty: 235
    Cytat Napisał igrek1
    Witam wszystkich grupowiczów


    Jestem nowy na forum ale mam nadzieje ze sobie jakos pomozemy

    Czy macie jakas firme sprawdzoną z boczkami betonowymi ?? Interesuje mnieoczywiscie cena - bo ja stanolem na ofercie po 3 zeta (20x20x30 a drugie 12x25x3
    Czy to dobra cena ?? Netto niestety..

    Druga sprawa beton z gruchy i pompa w rozsadnej cenie wszystko okolice Aleksandrowa łódzkiego - a dokładnie Rąbień
    Bloczki betonowe : Spróbuj w Dąbrówce k/Zgierza tel. 042 717 82 05
  19. długi Lider FORUM (min. 2800)
    długi Zarejestrowany: 06.10.2003 Posty: 3293
    Cytat Napisał Majkel_B
    Ja natomiast pilnie potrzebuję człowieka do UŁOŻENIA PAPY TERMOZGRZEWALNEJ na chudym betonie. - oczywiście takiego co się na tym zna
    a dobrze płacisz bo akurat konczę u siebie
  20. od_biry SYMPATYK FORUM (min. 10)
    od_biry Zarejestrowany: 12.05.2005 Posty: 93
    Czy ktoś z forumowiczów grupy łódzkiej jest szczęśliwym/nieszczęśliwym (niepotrzebne skreślić) wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła czyli rekuperatora?
    Chętnie zapoznałbym się z doświadczeniami kogoś, kto już ma i korzysta z takiego systemu.
    Interesują mnie koszty eksploatacji i serwisu, a przede wszystkim poziom hałasu wytwarzany podczas pracy oraz wszystkie wrażenia subiektywne domowników.
Pokaż wyniki od 8841 do 8860 z 24849