dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. mxxxx ELITA FORUM (min. 1000)
    mxxxx Zarejestrowany: 19.12.2005 Posty: 1413
    Cytat Napisał megasmok
    no i?
    jak jest różnica?
    może przy niedużym domu gra nie jest warta świeczki?
    wszystkie moje przemyślenia masz w wątku o domach ciepłych 3 litrowych, masz tam 20 stron czytania
    Cytat Napisał Madroxy
    To mnie zasmuciles, bo u mnie bedzie z 200 metrow
    mnie tez odmówili bo wyszło im 230 metrów, na osłodę dodali żebym razem z sąsiadami wniosek złożył wtedy może się zastanowią
  2. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał małgosia2005
    mmad gdzie Ty się budujesz?, czyżby w Plichtowie?
    No tak jakoś wyszło
    Wiesz to z mojego budobloga czy ktos Ci doniosl?
  3. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał mpoplaw
    Cytat Napisał megasmok
    no i?
    jak jest różnica?
    może przy niedużym domu gra nie jest warta świeczki?
    wszystkie moje przemyślenia masz w wątku o domach ciepłych 3 litrowych, masz tam 20 stron czytania
    Cytat Napisał Madroxy
    To mnie zasmuciles, bo u mnie bedzie z 200 metrow
    mnie tez odmówili bo wyszło im 230 metrów, na osłodę dodali żebym razem z sąsiadami wniosek złożył wtedy może się zastanowią
    U mnie wyszlo chyba 213 metrow, odmowili, nachodzilismy sie, pokombinowalismy i jest. Juz to pare raze na forum opisywalem.
  4. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    małgosia2005 - a gdzie Ty masz geodetę co bierze 50 zł za punkt ? Jak ja szukałem, to był marzec-kwiecień - to za 100 to było minimum ...
    I z tego co zbadałam rynek w swoich okolicach, to "stówa" za punkt to norma.
    Co nie znaczy że to dla mnie za dużo

    pozdrawiam, majki
  5. Contelek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Contelek Zarejestrowany: 14.09.2006 Posty: 543
    Cytat Napisał Anisia3
    Mam coś co może zainteresować rozpoczynających budowę.
    A mianowicie oddam... sławojkę.
    Anisia przesalij mi ile chcesz za nią na priva , a i czy jest drtewniana ?
  6. megasmok SYMPATYK FORUM (min. 10)
    megasmok Zarejestrowany: 06.04.2007 Posty: 58
    Cytat Napisał AgaWus
    Megasmok!

    Wywołana przez Inkę przyznaję - ja buduję Zręcznego w wersji III. Co prawda zwątpiłam już czy się uda, bo w mężą pracy była taka restrukturyzacja, że już bylismy pewni, że z kredytu nici.... ale udało się

    Od 20.08 zaczynamy z fundamentami. A Ty na jakim jesteś etapie? I która wersję budujesz?

    Pozdrawiam - faktycznie zarobiona
    AgaWua
    Czołem "zręczna" Ago,
    budujemy C77c jesteśmy na etapie stropu i chętnie służymy wszelkimi informacjami. Gdzie brałaś kredyt? my w millenium.
    pozdrawiam,
    Monika
  7. mxxxx ELITA FORUM (min. 1000)
    mxxxx Zarejestrowany: 19.12.2005 Posty: 1413
    Cytat Napisał majki
    małgosia2005 - a gdzie Ty masz geodetę co bierze 50 zł za punkt ? Jak ja szukałem, to był marzec-kwiecień - to za 100 to było minimum
    ja wytyczałem w marcu za 600 zł 12 punktów, jak ktoś chce to mogę na PW telefon wysłać
  8. AgaWus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AgaWus Zarejestrowany: 10.05.2007 Posty: 43
    Magsmoku

    Ja zdecydowałam się na mBank - mam tam wszystkie rachunki, karty itd., co znakomicie ułatwia życie. Bardzo jestem ciekawa Twoich doświadczeń. Jeszcze rzutem na taśmę wyjeżdżamy na tydzień wakacji, ale po powrocie pozwolę sobie dać znać na priva )

    Pozdrawiam!
    AgaWus
  9. małgosia2005 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    małgosia2005 Zarejestrowany: 26.06.2007 Posty: 547
    Cytat Napisał mmmad
    Cytat Napisał małgosia2005
    mmad gdzie Ty się budujesz?, czyżby w Plichtowie?
    No tak jakoś wyszło
    Wiesz to z mojego budobloga czy ktos Ci doniosl?
    Spokojnie, wiem to z Twojego bloga . My się bedziemy budować niedaleko ul. Byszewskiej na takim pagórku ( według naszego architekta "wichrowe wzgórza"). A Ty
  10. małgosia2005 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    małgosia2005 Zarejestrowany: 26.06.2007 Posty: 547
    Z tego wynika ze nie znajdzie sie geodety który bierze mniej niż 50 żł za punkt. Ja mam namiary na dwóch : jeden 50 zł za punkt, drugi bierze 500 zł za całość niezaleznie od ilości punktów.
    pozdrawiam gośka
  11. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Cytat Napisał małgosia2005
    Z tego wynika ze nie znajdzie sie geodety który bierze mniej niż 50 żł za punkt. Ja mam namiary na dwóch : jeden 50 zł za punkt, drugi bierze 500 zł za całość niezaleznie od ilości punktów.
    pozdrawiam gośka
    Wysłałam ci na priva -dlaczego nie odbierasz ??? U mnie mówił 400 a jak przyjechał na miejsce, wziął 300
  12. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Właśnie weszłam do elity forum
  13. canna ELITA FORUM (min. 1000)
    canna Zarejestrowany: 27.08.2006 Posty: 1514
    Cytat Napisał EZS
    Właśnie weszłam do elity forum


  14. małgosia2005 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    małgosia2005 Zarejestrowany: 26.06.2007 Posty: 547
    EZS


    serdeczne dzięki
    zaraz zerkne
    aha i gratulacje ELITO FORUM
  15. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Dzięki za gratulacje. Jak wróciłam do pracy, to od razu mi postów przybyło
    Ale mi deszczyk strop podlewa, jak miło i oszczędność wody
  16. Jelonek72 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jelonek72 Zarejestrowany: 04.06.2006 Posty: 323
    halo halo tu-ja
    znów jakis czas cichutko siedziałam i grzebałam w projektach
    czy u Was też była taka huśtawka projektowa ??? przez to ,że praktycznie żaden projekt nie odpowiadał nam w 100% , to cały czas szukałam i przegladałam i grzebałam ... był na tapecie Kopciuszek , potem C117a, potem Oliwka z HB Studio i juz miało się na Oliwce skończyć ( jedyny mankament to mała kuchnia) i nagle , w poniedziałek , siedząc zakatarzona przed komputerem kliknęłam na nowości na jakiejś stronie i znalazłam NASZ DOM !!!!!!! No wypisz wymaluj to co mi potrzebne do szczęścia zmiany tylko kosmetyczne , nie trzeba kombinować , po prostu CUD

    I moi drodzy - nasz projekt to ostatecznie W27.12d z jeleniogórskiej pracowni Dobre Projekty

    http://www.dobreprojekty.pl/projekt_w2712d.html

    HOWG - chyba zakończyłam etap poszukiwań



    A teraz z całkiem innej beczki:
    Potrzebuje kogoś do wykarczowania samosiejek z działki, skoszenia pokrzyw i innych chwastów i do wywiezienia całego tego tałatajstwa ( wraz z jakimś gruzem , którego ktoś mi tam nawiózł) z naszej kochanej maleńkiej działeczki . Czy macie może jakieś firmy trudniące sie takimi robotami ? Samo tego nie zrobimy przez kolejny ruski-rok, więc juz wolę komus zapłacić niech mi tą działkę uporządkuje !
    Pomocy HEEELPy
  17. canna ELITA FORUM (min. 1000)
    canna Zarejestrowany: 27.08.2006 Posty: 1514
    Cytat Napisał Jelonek72
    czy u Was też była taka huśtawka projektowa ???
    a jak w bólach przechodziłam (pod wpływem forum) od wyboru cudownego domku - grzybka do niecudownej, ale ..... (już nie będę używać słów "funkcjonalny" i "tani w budowie" ) stodoły

    projekt, który teraz pokazałaś ma wszystko, czego należy oczekiwać od domku wewnątrz, każdy pokój na górze ma okno w szczycie lub ścianie i doświetlające okno połaciowe, no i pokój 12 m2 to nie 8 czy 10 m2
    super mnie się podoba o wiele bardziej od poprzednich
    nawet jeśli zajdzie potrzeba podniesienia ścianki kolankowej nie wpłynie to na urok domku, co zwykle się dzieje przy .... (dobra, dobra, nie rozpędzam się ) a gdyby okazało się, że kotłownia nie jest potrzebna, będziesz miała świetne pomieszczenie gospodarcze

  18. Jelonek72 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jelonek72 Zarejestrowany: 04.06.2006 Posty: 323
    : oh Canno nawet nie wiesz jak sie ciesze ,że w końcu trafiłam na taki projekt !!! już mnie mdlić zaczynało na widok rzutów hehehehe
    teraz zaczynamy najweselszy czas - liczenie kosztów - ufffff
  19. sli STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sli Zarejestrowany: 23.08.2006 Posty: 300
    Cytat Napisał Jelonek72
    I moi drodzy - nasz projekt to ostatecznie W27.12d z jeleniogórskiej pracowni Dobre Projekty

    http://www.dobreprojekty.pl/projekt_w2712d.html

    HOWG - chyba zakończyłam etap poszukiwań
    Muszę przyznać, że projekt super, bardzo podoba mi się zarówno wizualnie, jak i funkcjonalnie.

    Jedyne na co zwróciłbym uwagę to dopilnowanie jakości wykonania izolacji zarówno termicznej, jak i przeciwwilgociowej na balkonie nad wykuszem. Naczytałem się dużo, że jest to bardzo newralgiczne miejsce - albo przecieka, albo są problemy z ucieczką ciepła.

    Ja w swoim projekcie miałem 2 wykusze, jeden taki sam jak Twój (z balkonem nad nim), a drugi z daszkiem nad wykuszem. Został ten z boku budynku z daszkiem.
    Natomiast wykusz z balkonem od strony ogrodowej najpierw usunęliśmy całkowicie, ale ostatecznie dorysowaliśmy tam taras (bez wykusza). Szczegóły możesz zobaczyć w mojej galerii .
  20. małgosia2005 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    małgosia2005 Zarejestrowany: 26.06.2007 Posty: 547
    Witam
    Czy masz ktoś namiary na solidnego projektanta przydomowej oczyszczalni ścieków oraz człowieka, który może dokonać adaptacji (tzn. przyłoży pieczątki) sieci wod-kan,gazowej i cieplnej zaprojektowanej w gotowym projekcie domu? Oczywiscie tanio i terminowo.

    Pozdrawiam
    Gosia
Pokaż wyniki od 10001 do 10020 z 24849