dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. długi Lider FORUM (min. 2800)
    długi Zarejestrowany: 06.10.2003 Posty: 3293
    Cytat Napisał mruva
    Witam;

    dlugi i popcarol czy moglibyście dać namiar na firmy które instalowały Wam oczyszczalnię. Grunt mamy wyjątkowo gliniasty i musimy szukać jak najtaniej.

    Pozdrawiam
    mrruva mnie dopiero będą instalowac ...dzisiaj odebrałem warunki bo w poprzednich było szambo ale instalować będzie albo wedmanowa albo olechowska . Z obu podobne wyceny . Jutro jadę pooglądać .
    Na razie wedmanowa prowadzi bo załatwiają wszystko kompleksowo , projekt .Zud, wykonastwo i inwentaryzację i geologa..
  2. oleniek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oleniek Zarejestrowany: 10.10.2004 Posty: 921
    Popkarol

    na allegro nie kupowałabym - bo nie wiesz co Ci wyślą ,a drzewko zawsze lepiej samemu obejrzeć.

    10X będą drzewka i krzewy na Janosika

    na Brzezińskiej u Skrzydlewskiej - są resztki wiosennych drzewek, ale też ponoć mają dowieźć w październiku.

    kupowałam też wiosną w obi - jedną czereśnię

    reszta moich drzewek przyjechała spod Bydgoszczy z jakiejś super szkółki - ale namiary zna moja mama to ona targała 8 drzewek stamtąd...Chwała jej za to
  3. mxxxx ELITA FORUM (min. 1000)
    mxxxx Zarejestrowany: 19.12.2005 Posty: 1413
    ale te ceny poszły w górę, mój POŚ z Wobet-hydret na 2 studniach chłonnych kosztował 8,5 tyś z Vat i z montażem i żwirem na gotowo w 2005 roku

    PS drzewka owocowe kupowałem przed halą sportową na kiermaszu działkowca, na 5 przyjęły się 3, ale mam jeszcze nadzieję że czereśnia odbije z korzenia na wiosnę
  4. mruva DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mruva Zarejestrowany: 23.08.2007 Posty: 866
    Dziękuję za informację co do pos. My szambu mówimy stanowcze nie i nie chciałabym w przyszłości być zmuszona do zmiany zdania. Chcielibyśmy się zmieścić w 8 tyś. albo i mniej, będziemy szukać a mamy na to kilka miesięcy.

    długi - co to znaczy Wedmanowej lub Olechowska, czy mógłbyś przybliżyć, jakieś nazwy firm lub nr ulicy. Będę też rozmawiała z kolesiem polecanym przez mmamada, zobaczymy co on powie.
  5. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Przy okazji spytam, gdzie kupuje się bakterie do oczyszczalni? Chyba już czas...
    W którym miejscu na Janosika są te krzewy i drzewa?
  6. długi Lider FORUM (min. 2800)
    długi Zarejestrowany: 06.10.2003 Posty: 3293
    Cytat Napisał mruva
    Dziękuję za informację co do pos. My szambu mówimy stanowcze nie i nie chciałabym w przyszłości być zmuszona do zmiany zdania. Chcielibyśmy się zmieścić w 8 tyś. albo i mniej, będziemy szukać a mamy na to kilka miesięcy.

    długi - co to znaczy Wedmanowej lub Olechowska, czy mógłbyś przybliżyć, jakieś nazwy firm lub nr ulicy. Będę też rozmawiała z kolesiem polecanym przez mmamada, zobaczymy co on powie.
    Wedmanowa -AZG-6491985
    Olechowska - EKOcośtam - 6493238
  7. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Kropi, ty tam w okolicy masz multum ogrodników...
    Jeden jest prawie naprzeciw takiej maszkary budowlanej (zameczek z basztami) jak się skręca z Brzezińskiej jadąc od miasta w prawo ale przed nowosolną. Tam kupowałam krzaki, świetnie rosną, drzewka też miał. Drugi to Teolin, za nowosolną w lewo. W ogóle, jak tam czasem jeżdżę, to sami ogrodnicy. tylko, że adresów nie znam, bo widzę, jak jadę i tyle. Poza tym w sobote rano stoją na rynku Bałuckim - można wziąć adres..
    Będę niedługo jechać po choinkę, to pospisuję
  8. mruva DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mruva Zarejestrowany: 23.08.2007 Posty: 866
    Cytat Napisał długi
    Cytat Napisał mruva
    Dziękuję za informację co do pos. My szambu mówimy stanowcze nie i nie chciałabym w przyszłości być zmuszona do zmiany zdania. Chcielibyśmy się zmieścić w 8 tyś. albo i mniej, będziemy szukać a mamy na to kilka miesięcy.

    długi - co to znaczy Wedmanowej lub Olechowska, czy mógłbyś przybliżyć, jakieś nazwy firm lub nr ulicy. Będę też rozmawiała z kolesiem polecanym przez mmamada, zobaczymy co on powie.
    Wedmanowa -AZG-6491985
    Olechowska - EKOcośtam - 6493238
    Dziękuję - teraz zrobiło się jaśniej.
  9. makijos SYMPATYK FORUM (min. 10)
    makijos Zarejestrowany: 25.05.2008 Posty: 64
    Witam,
    Kupię agregat prądotwórczy 3-5 KW z siłą . Tel 693 068 427
  10. oleniek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oleniek Zarejestrowany: 10.10.2004 Posty: 921
    PS drzewka owocowe kupowałem przed halą sportową na kiermaszu działkowca, na 5 przyjęły się 3, ale mam jeszcze nadzieję że czereśnia odbije z korzenia na wiosnę
    Jeśli odbije poniżej szczepienia - to wyrośnie dziczka, to samo jeśli puści od korzenia, tylko jeśli odbije powyżej szczepienia to będzie to , to drzewko które kupiłeś

    Szkółka na Janosika jest "tuż" za takim skrzyżowaniem z torami tramwajowymi, po prawo jadąc od Piłsudskiego w kierunku Brzezińskiej
  11. tula FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tula Zarejestrowany: 04.06.2007 Posty: 299
    Witam i o pomoc proszę. Szukam sprawdzonego składu ekogroszku. Chciałabym kupić w workach lub ( najlepsza dla mnie opcja ) zaworkować sobie samemu na placu. Czeka piec , zamontowany pod Łodzią południowo - wschodnią
    Z góry
  12. oleniek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oleniek Zarejestrowany: 10.10.2004 Posty: 921
    Witaj

    w składzie nie pomogę...ale skąd jesteś?
  13. tula FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tula Zarejestrowany: 04.06.2007 Posty: 299
    oleniek , jestem już ze Rzgowa.
    Dopytałam się wczoraj o skład, na którym jeszcze nie byłam, to sobie jutro sprawdzę.
    A Ty, może gdzieś w pobliżu ?
  14. domino28 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    domino28 Zarejestrowany: 19.09.2008 Posty: 2
    Witam! Jakie macie opinie o oknach i drzwiach z BUDREX-u?
  15. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Ma ktoś namiar na dobre, suche drewno kominkowe?
    Zapowiada się długa zima a z moich zeszłorocznych 10 kubików trochę już ubyło, chętnie bym dokupił. Jakie są aktualne ceny?
  16. akacja DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    akacja Zarejestrowany: 09.01.2005 Posty: 656
    Cytat Napisał domino28
    Witam! Jakie macie opinie o oknach i drzwiach z BUDREX-u?
    Ja mam od nich drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Nie mam zastrzeżeń.
  17. Gołąb STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Gołąb Zarejestrowany: 20.09.2006 Posty: 379
    Witam

    Do "agi888"oraz"Tomol" i "Siudmak z Rąbienia"

    Macie wiadomości na / PW/ - proszę o odpowiedż.- Pozdrawiam - "Gołąb"
  18. Gołąb STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Gołąb Zarejestrowany: 20.09.2006 Posty: 379
    Witam

    Polecam materiały budowlane na tablicy ogłoszeń.

    Pozdrawiam - " Gołąb"
  19. wjw SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wjw Zarejestrowany: 17.03.2006 Posty: 16
    kupię garaż blaszany używany 502 577 728
  20. Robin_lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Robin_lodz Zarejestrowany: 09.10.2006 Posty: 92
    Czy ktoś z Was ostatnio robił ogrodzenie a przynajmniej podmurówkę czyli wykopanie na 120 cm, szalunek i zalanie ? Interesuje mnie ile teraz licza sobie za mb.
Pokaż wyniki od 13701 do 13720 z 24849