dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. długi Lider FORUM (min. 2800)
    długi Zarejestrowany: 06.10.2003 Posty: 3293
    Cytat Napisał mruva
    Czyli brać z tych dwóch to co trafi się taniej, przemyślimy jeszcze sposób Jaskula.

    Serdeczne dzięki. Pozdrawiam.
    Ursa najtańsza w Wodanie , mają też w niezłej cenie knaufa ale trzeba się potargować .
    Isover teraz jest taki fajny z oaoierem z jednej strony - mniej się na ryja sypie ))) .
    Na szęście to już poza mną )))
  2. Jelonek72 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Jelonek72 Zarejestrowany: 04.06.2006 Posty: 323
    Mam pytanko - czy obróbkę okien robili Wam tynkarze , czy musieliście wcześniej je "podszykować" ?
  3. mruva DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mruva Zarejestrowany: 23.08.2007 Posty: 866
    Cytat Napisał długi
    Cytat Napisał mruva
    Czyli brać z tych dwóch to co trafi się taniej, przemyślimy jeszcze sposób Jaskula.

    Serdeczne dzięki. Pozdrawiam.
    Ursa najtańsza w Wodanie , mają też w niezłej cenie knaufa ale trzeba się potargować .
    Isover teraz jest taki fajny z oaoierem z jednej strony - mniej się na ryja sypie ))) .
    Na szęście to już poza mną )))
    Dzięki Długi, Ursy nie brałam pod uwagę bo podobno strasznie pyli, ale pogadam z fachowcami.
  4. popcarol ELITA FORUM (min. 1000)
    popcarol Zarejestrowany: 16.10.2007 Posty: 2595
    Cytat Napisał Jelonek72
    Mam pytanko - czy obróbkę okien robili Wam tynkarze , czy musieliście wcześniej je "podszykować" ?
    Co znaczy podszykowac? Robili tynkarze, niestety za tynki liczyli takze powierzchnie kien ( cyt. Pani, ta obrobka gorsza jest niz tynk na prostej scianie). Pozdrawiam!
    Karolina
  5. jacekot ELITA FORUM (min. 1000)
    jacekot Zarejestrowany: 18.01.2006 Posty: 1282
    Cytat Napisał popcarol
    Cytat Napisał Jelonek72
    Mam pytanko - czy obróbkę okien robili Wam tynkarze , czy musieliście wcześniej je "podszykować" ?
    Co znaczy podszykowac? Robili tynkarze, niestety za tynki liczyli takze powierzchnie kien ( cyt. Pani, ta obrobka gorsza jest niz tynk na prostej scianie). Pozdrawiam!
    Karolina
    u mnie tak samo jak wyżej
  6. jacekot ELITA FORUM (min. 1000)
    jacekot Zarejestrowany: 18.01.2006 Posty: 1282
    Właśnie się dowiedziałem w moim INB że już oficjalnie mogę mieszkać w moim domku ))))))))))))) (koniec z pilnowaniem budowy)
    Niby nic wielkiego a jednak cieszy .
  7. jacekot ELITA FORUM (min. 1000)
    jacekot Zarejestrowany: 18.01.2006 Posty: 1282
    Cytat Napisał jaskul
    ja zamiast wełny użyłem Ekofibru - najpierw zrobiono płyty a potem na płyty został wdmuchnięty ekofiber.
    A co jest lepsze to nie mam pojęcia.
    cenowo podobnie
    ekofiber miał tą zalete ze wszędzie wlazł no i nasypało go sie tyle ile dało a wiec w niektórych miejscach dużo wiecej niż w projekcie...
    Jaskul czu możesz mi rozwinąć temat lub dać jakiegoś linka gdzie mogę o tym poczytać ? Zainteresowało mnie wdmuchnięcie tego ekofibru ? Ile to kosztuje jak to wygląda i przebiega technicznie .
  8. jaskul STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jaskul Zarejestrowany: 25.09.2005 Posty: 312
    http://ekofiber.com.pl/strona.php?lang=pl
    wdmuchuje sie specjalnym uządzeniem taki duży odkurzacz stoi sobie w samochodzie tam sie sypie ekofiber z worka sprasowany on go napowietrza i taka rurą wdmuchuje na poddasze - kurzy i pyli sie bardzo ale wszedzie dojdzie - nie masz kawałków które tniesz i wciskasz tylko kawałki które wszedzie wlezą.
    Poza tym dochodzi jeszcze brak konieczności robienia foli pomiedzy płytami a ekofibrem - wilgoć z pomieszczeń ma wchodzić w ekofiber przechodzić przez niego i parować sobie nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem ale miałem gdzieś taka płyte CD z informacjami o tym produkcie.
    Jakby sie ktoś decydował to moge dać namiar na firme z Łodzi która to wykonuje bardzo szybko i sprawnie - mój cały domek to jakieś 6 godzin pracy było.
  9. moniqa_1977 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    moniqa_1977 Zarejestrowany: 18.04.2006 Posty: 413
    Cytat Napisał jaskul
    Jakby sie ktoś decydował to moge dać namiar na firme z Łodzi która to wykonuje bardzo szybko i sprawnie - mój cały domek to jakieś 6 godzin pracy było.
    Uprzejmie o ten namiar poproszę -
    bo mi sie wizja kilkugodzinnej zabawy z ekofibrem (zamiast kilkudniowej z wełną) baardzo podoba
    A cenowo jak to wygląda? Porównywalnie do wełny?
  10. oleniek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oleniek Zarejestrowany: 10.10.2004 Posty: 921
    Jaskul
    a jak to się ma cenowo do ocieplania wełną?

    Inna sprawa

    miałam dziś jechaćzadatkować okna. Przed wyjazdem dzwnoię dopytać parę szczegółów, a tam nie ma osoby z którą "moje" okna uzgadniałam. wprowadzam w szczegóły nową Panią. A ta mi wypala , że promocja dotyczyła okien drewnianych a nie PCV
    Na co ja że w takim razie czemu na wycenie moich okien jak byk napisane: "system rehau... okucia: roto kolor : biały PCV, szyba : bla bla bla k=0,7!!!!!!"
    Na co ona, że to pomyłka i takich okienek w takiej cenie to nie mają

    No i zniow wróciłam do szukania okien

    Co krok do przodu to dwa do tyłu
  11. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Oleniek
    chyba bym się przejechała osobiście. Wyceny robią na podstawie programów komputerowych, raczej pomyłka mało realna. pojechałabym do własciciela, może to jakas nowa pracownica i nie zna się...
  12. zojka10 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zojka10 Zarejestrowany: 29.04.2007 Posty: 107
    oleniek na stronie internetowej http://www.pozbud.pl/pl/promocje/ piszą coś o promocji na okna drewniane...dlatego Cię pytałam o to w poprzednim poście, miałam tam jechać jutro, znaczy dziś skuszona Twoją wyceną
    EZSzdaje się, że masz kominy Zapel, gdzie kupowałaś? Robiłam właśnie wycenę W Hibecie ale tam mają CJ Blok za dwa policzyli mi 5.300, Schiedl w Domco 7 tyś, ciekawam ile Zapel by kosztował...
  13. Ricardus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ricardus Zarejestrowany: 16.01.2009 Posty: 17
    Moze ktos z okolic łodzi ma doświadczenie gdzie w okolicah moge kupić tanio łupek granitowy na podjazd. Potrzebuje około 25/30 ton razem z transportem.

    Znalazłem na allegro po 23 pln za tone ale transport mnie zabił ( 1600 pln )

    Pozdrawiam
    Ryszard

    605609045
    [email protected]
  14. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał Ricardus
    Moze ktos z okolic łodzi ma doświadczenie gdzie w okolicah moge kupić tanio łupek granitowy na podjazd. Potrzebuje około 25/30 ton razem z transportem.

    Znalazłem na allegro po 23 pln za tone ale transport mnie zabił ( 1600 pln )

    Pozdrawiam
    Ryszard

    605609045
    [email protected]
    Z chęcią dołączę się do poszukiwań. Na razie jedyne co znam, to "Granity" w Zduńskiej Woli, jadąc od strony Łasku po prawej stronie, tylko też cena nie bałdzo ...
    Podobno warto właśnie kupić np. w Strzegomiu, bo nawet jak droższy transport to i tak wychodzi taniej ...
    Ale nie wiem

    pozdrawiam, majki
  15. alektyc FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alektyc Zarejestrowany: 08.07.2007 Posty: 268
    spróbujcie tutaj www.impekstir.pl na allegro też czasem sprzedają, ale transport ze strzegomia to napewno grubo ponad 1000 zł chociaż paliwo taniańsze może coś utargujecie.
  16. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Cytat Napisał Ricardus
    Moze ktos z okolic łodzi ma doświadczenie gdzie w okolicah moge kupić tanio łupek granitowy na podjazd. Potrzebuje około 25/30 ton razem z transportem.

    Znalazłem na allegro po 23 pln za tone ale transport mnie zabił ( 1600 pln )

    Pozdrawiam
    Ryszard

    605609045
    [email protected]
    ktoś ostatnio (no, ze 2 miesiące wstecz) szukał wspólnika do kostki granitowej. Właśnie, żeby obniżyć koszty transportu.
  17. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Cytat Napisał zojka10
    [b]
    EZSzdaje się, że masz kominy Zapel, gdzie kupowałaś? Robiłam właśnie wycenę W Hibecie ale tam mają CJ Blok za dwa policzyli mi 5.300, Schiedl w Domco 7 tyś, ciekawam ile Zapel by kosztował...
    Ja miałam właśnie z Hibetu....
    O ile pamiętam kosztował ok 4000 ale szczegółowo, to musiałabym sprawdzić. Jeden dymowy z 3 wentylacjami i jeden potrójny wentylacyjny.
    Dodam, że nie narzekam, ale mąż go sam murował. To znaczy murarz stał i nakładał pustaki a mąż sklejał ceramikę i upychał watę. Może dlatego teraz całkiem przyzwoicie się go użytkuje
  18. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    Ile u nas się czeka na zwrot VAT???
  19. zojka10 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    zojka10 Zarejestrowany: 29.04.2007 Posty: 107
    EZS, właśnie dopytałam w Hibecie mają i zapel i CJ blok, pani powiedziała że oba kominy są takie same, producenci biorą materiały z tego samego żródła...ceny też takie same
    My potrzebujemy dwa kominy dymne (piec na eko-groch i kominek) z wentylacjami, skoro oba są takie same to chyba zdecyduję się na Zapel, nazwa bardziej mi się podoba
    Jeżeli chodzi o Vat to jeszcze nie składałam, ale gdzieś czytałam, że ok.4-6 m-cy.
  20. popcarol ELITA FORUM (min. 1000)
    popcarol Zarejestrowany: 16.10.2007 Posty: 2595
    Cytat Napisał Ricardus
    Moze ktos z okolic łodzi ma doświadczenie gdzie w okolicah moge kupić tanio łupek granitowy na podjazd. Potrzebuje około 25/30 ton razem z transportem.

    Znalazłem na allegro po 23 pln za tone ale transport mnie zabił ( 1600 pln )

    Pozdrawiam
    Ryszard

    605609045
    [email protected]
    Ja szukam jakby co wspolnika! Pitrzebuje ok 7-8 ton.
    Juz sciagalam gdzies z dolnego Slaska, 25 ton lupka, transport kosztowal 1700, ale i tak sie oplacalo. W zdunskiej woli przy laskiej tona granitu to 400 zl (kostka regularna, ale roznica w cenie 10krotna!!!)
    Kupowalam tu:
    http://www.allegro.pl/item537829976_...mowa_cena.html

    Jak wyglada podjazd znajdziesz u mnie w dzienniku - chyba druga strona.
    Jakbys chcial wejsc w spolke chetna jestem!
    Karolina
Pokaż wyniki od 14701 do 14720 z 24849