dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Ja robiłem wycenę okien w Abatex, Salamender 3D+szyby antywłamaniowe P4, okucia WK2, klamki z kluczykiem, podwójny kolor złoty dąb i wyszło mi około 20tys.zł. Trochę przestraszyła mnie ta cena. Nie porównywałem jeszcze u Mielczarka.
    Dodam, że mam spore okna - powierzchnia całkowita 31m2; obwód całkowity 69m

    Model Salamander SL (StreamLine) wyszedłby około 18tys. zł.

    sailor_man
  2. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Cytat Napisał Romin:) Zobacz post
    No właśnie też rozważamy jako alternatywe Salamander 3d z Abatexa wstępne porównanie cenowe wypada korzystnie. Czy Wasze trzyszybowe Salamandry maja U=0,6? Braliscie z Abatexu tylko okna czy jeszcze innerzeczy tzn. brame garażową, parapety, rolety? Duża była różnica finansowa w porównaniu z Schuco?
    Salamandry 3D trzyszybowe mają U=0,6 - tak napisał mi handlowiec z Abatex.

    sailor_man
  3. popcarol ELITA FORUM (min. 1000)
    popcarol Zarejestrowany: 16.10.2007 Posty: 2595
    My mamy Salamander ale Okna Rabien. Zaplacilismy 50% wyceny z Mielczarka (Rabien dal nam dobre ceny, brat Meza ma spore upusty)... wiec Schueco, o ile fajne, odpadly... Rozumiem jeszzce 20-30% roznicy, ale 50%? Moze trzeba bylo sie targowac?
  4. Romin:) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Romin:) Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 114
    Cytat Napisał sailor_man Zobacz post
    Ja robiłem wycenę okien w Abatex, Salamender 3D+szyby antywłamaniowe P4, okucia WK2, klamki z kluczykiem, podwójny kolor złoty dąb i wyszło mi około 20tys.zł. Trochę przestraszyła mnie ta cena. Nie porównywałem jeszcze u Mielczarka.
    Dodam, że mam spore okna - powierzchnia całkowita 31m2; obwód całkowity 69m

    Model Salamander SL (StreamLine) wyszedłby około 18tys. zł.

    sailor_man
    Sailor, robiłes w Abatexie tylko wycene okien, czy może tez parapetów, rolet zewn.? A tak dla porównania: moje okna w Schuco 5-cio komorowe o U=0,6 (z ciepłym montażem) wyniosłyby 19 380zł, a okna w Abatexie o tych samych parametrach (na profilu Salamander 3d) to kwota 12 778zł. RÓŻNICA: 6 602 zł. Daje więc do myślenia prawda?
    A jakie jest Wasze zdanie dot. ilości komór w profilu okiennym? 5, 6 a może 8 ? Czy nie chodzi przypadkiem tylko o nakręcenie kasy?
  5. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Cytat Napisał Romin:) Zobacz post
    Sailor, robiłes w Abatexie tylko wycene okien, czy może tez parapetów, rolet zewn.?
    Robiłem tylko wycenę okien. Ale kolega w Abatex kupił okna i z parapetów zrezygnował bo mieli podobno za drogie.

    sailor_man
  6. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    czy ktoś może mi napisać jak od strony Torunia najłatwiej dojechać do aquaparku Fala?
  7. Romin:) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Romin:) Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 114
    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    czy ktoś może mi napisać jak od strony Torunia najłatwiej dojechać do aquaparku Fala?
    Witaj, myślę że mógłbym Tobie pomóc, ponieważ sam nie tak dawno przeprowadziłem sie z woj. kuj.-pom. do Łodzi, więc trase no i troche miasto znam
  8. AGP Lider FORUM (min. 2800)
    AGP Zarejestrowany: 23.02.2009 Posty: 4432
    Cytat Napisał Jędruśki Zobacz post
    AGP-y a że spytam co słychać z POŚ u Was?
    Będzie się robić, jak tylko wody ustąpią
  9. AGP Lider FORUM (min. 2800)
    AGP Zarejestrowany: 23.02.2009 Posty: 4432
    Cytat Napisał popcarol Zobacz post
    My mamy Salamander ale Okna Rabien. Zaplacilismy 50% wyceny z Mielczarka (Rabien dal nam dobre ceny, brat Meza ma spore upusty)... wiec Schueco, o ile fajne, odpadly... Rozumiem jeszzce 20-30% roznicy, ale 50%? Moze trzeba bylo sie targowac?
    Moim skromnym zdaniem Oknom Rąbień daleko do Schucco. Ja się targowałam i mam od Mielczarka w cenie Abatexu A w zasadzie dostałam dużo więcej niż dawał Abatex. Polecam Mielczarka!
  10. mruva DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mruva Zarejestrowany: 23.08.2007 Posty: 866
    Gdyby ktoś był zainteresowany oknami od Jędraszka to proszę na priv.
  11. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    Romin, to proszę uliczka po uliczce
  12. Romin:) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Romin:) Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 114
    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    Romin, to proszę uliczka po uliczce
    Witam No to jedziemy...
    1. do ŁOdzi wjeżdżamy od strony Zgierza ul. Zgierską...
    2. w momencie gdy zjeżdżamy lekko w dół, a po lewej stronie mamy Castoramę (duży, wysoki widoczny z daleka baner), to na tymże rondzie skręcamy w prawo...
    3. jestesmy teraz na ul. Włókniarzy i jedziemy (w pewnym momencieulica skręca w lewo o 90 stopni - ale cały czas to ta sama ulica) a mu dalej jedziemy i jedziemy prosto
    4. podam pewne punkty orientacyjne, które musimy minąc: McDonald (po prawej), stacja benzynowa BP (zielona, też po prawej), MAKRO (po lewej) i ...
    5. gdy miniemy MAKRO to na skrzyżowaniu ze światłami skręcamy w prawo, przejeżdżamy pod wiaduktem i na światłach w lewo...
    6. jesteśmy juz na ul. Aleja Unii i zaraz po prawej stronie jest wjazd na parkin FALI
  13. Romin:) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Romin:) Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 114
    Czy ostatnimi czasy ktoś z Was przerabiał temat bram garażowych??? Myślimy o bramie Krispolu, lecz widzę, że cena to zbyt fajna nie jest
  14. agnieszkakusi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    agnieszkakusi Zarejestrowany: 27.03.2006 Posty: 9025
    Romin, dzięki Ci dobry człowieku
  15. Jędruśki FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jędruśki Zarejestrowany: 09.05.2010 Posty: 279
    No chyba że jechalibyście nie od strony Zgierza....
  16. Romin:) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Romin:) Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 114
    i jeszcze wiecie co...? poszukujemy magika, który zająłby się naszą ziemią wokół miejsca gdzie stał będzie domek, tzn. przeorał, wykarczował, odchwaścił, przeorał, wyrównał, powycinał drzewa i krzewy i przeorał))) jednym słowem mówiąc doprowadził teren naszej dzialki do porządku. Poproszę szanowne towarzystwo o namiary
  17. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał Romin:) Zobacz post
    Czy ostatnimi czasy ktoś z Was przerabiał temat bram garażowych??? Myślimy o bramie Krispolu, lecz widzę, że cena to zbyt fajna nie jest
    Sprawdź firme Poltau :
    http://www.poltau.com.pl/

    Jest z Łodzi, mamy od nich brame i jest zaje .... fajna

    pozdrawiam, majki
  18. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał Romin:) Zobacz post
    i jeszcze wiecie co...? poszukujemy magika, który zająłby się naszą ziemią wokół miejsca gdzie stał będzie domek, tzn. przeorał, wykarczował, odchwaścił, przeorał, wyrównał, powycinał drzewa i krzewy i przeorał))) jednym słowem mówiąc doprowadził teren naszej dzialki do porządku. Poproszę szanowne towarzystwo o namiary
    A to już będzie ciężko ... Albo lokalny magik z koparką, zrobi wszystko oprócz orania i bronowania ....
    Albo lokalny rolnik - serio - my takiego znaleźliśmy pare metrów od nas. Ma traktorek, bronę, pług ... Nazwaliśmy go "Pan Bronka"
    Dużo nam pomógł za niewielkie pieniądze ... ale to mówię ... lokalny rolnik ...

    pozdrawiam, majki
  19. Jędruśki FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jędruśki Zarejestrowany: 09.05.2010 Posty: 279
    [QUOTE=majki;4149256]Sprawdź firme Poltau :
    http://www.poltau.com.pl/

    Jest z Łodzi, mamy od nich brame i jest zaje .... fajna


    A jak z kolorami? Normalna szeroka oferta czy raczej cztery podstawowe kolory? Ni i rzecz jasna jak cenowo?!?!?
  20. Jędruśki FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Jędruśki Zarejestrowany: 09.05.2010 Posty: 279
    Cytat Napisał majki Zobacz post
    Sprawdź firme Poltau :
    http://www.poltau.com.pl/

    Jest z Łodzi, mamy od nich brame i jest zaje .... fajna

    pozdrawiam, majki

    A jak z kolorami? Normalna szeroka oferta czy raczej cztery podstawowe kolory? No i rzecz jasna jak cenowo?!?!?
Pokaż wyniki od 19701 do 19720 z 24849