dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. jaremy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jaremy Zarejestrowany: 13.07.2008 Posty: 744
    Ponawiam swoje pytanie. Czy moglibyście polecić jakąś hurtownie z art. hydraulicznymi (tylko w rozsądnych cenach)
  2. bajanadjembe ELITA FORUM (min. 1000)
    bajanadjembe Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 1135
  3. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał jaremy
    Ponawiam swoje pytanie. Czy moglibyście polecić jakąś hurtownie z art. hydraulicznymi (tylko w rozsądnych cenach)
    "Mój" hydraulik jupował tu : http://www.terwo.com.pl/
    "Strona główna" tej firmy, to nadużycie ale jest namiar

    pozdrawiam, majki
  4. netbet ELITA FORUM (min. 1000)
    netbet Zarejestrowany: 26.05.2009 Posty: 2302
    Cytat Napisał jaremy
    Ponawiam swoje pytanie. Czy moglibyście polecić jakąś hurtownie z art. hydraulicznymi (tylko w rozsądnych cenach)
    spróbuj tu:
    HYDRO-MET.NET w grotnikach
    http://allegro.pl/my_page.php?uid=5625718

    ceny dość dobre
  5. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Hejka,
    Zostało nam trochę tynku mineralnego w kolorze takim delikatnie żółtym. Może ktoś będzie miał ochotę?
    Typ koloru KNAUF C3034 PG II, 8 worków.
    Sprzedamy całość za 600 zł
    Data produkcji 1 m-c temu
  6. qlesh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qlesh Zarejestrowany: 08.09.2010 Posty: 161
    Ja juz odradzałam, to teraz polecę a co tam nalezy się niektórym, namiary z forum z wcześniejszych stron, nadal godni polecenia:

    tynki wew. cem-wap - panowie spod Konina, ale robią na naszym terenie i to tanio i dobrze tel. 693 - 181 - 025 robia też wylewki, tyle, że akurat dla nas nie mieli terminu, który by nas satysfakcjonował. tynki równiutkie, mimo, że bez wygładzania. Tanio.

    wylewki - super równo, dobre rady, tanio - firma pana dariusza kotyni 607-378-288

    elektryk (tu była wcześniej negatywna opinia, ale my nie mamy zastrzeżen, szybko, terminowo, dobre rady, tanio za punkt, tyle, że tych punktów sporo było..... nie słuchajcie początkowej ceny, u nas miało być 8 - 12 tys, wyszło ostatecznie 17 tys. Fakt, tyle było punktów, ale początkowa orientacyjna wycena na tzw oko ni przypiął ni wypiął..... - p. andrzej zapart 506 - 422 - 864
  7. qlesh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qlesh Zarejestrowany: 08.09.2010 Posty: 161
    No i pytanko - gdzie kupowaliście parapety kamienne ?? Nam polecono hurtownię na wydawniczej, to na razie jedyny namiar. Ktoś jeszcze coą lub kogoś poleci ??
  8. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał qlesh
    No i pytanko - gdzie kupowaliście parapety kamienne ?? Nam polecono hurtownię na wydawniczej, to na razie jedyny namiar. Ktoś jeszcze coą lub kogoś poleci ??
    Kamienne, to masz na myśli marmur, granit ... ?
    Jeśli tak, to Labradoryt na Rokicińskiej. Nic innego.

    pozdrawiam, majki
  9. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Rodzice poszukują wykonawcy bramy przesuwnej, bo ten umówiony był uprzejmy się nie zjawić. Fundament wylany, podmurówka gotowa i klops. A teren otwarty...
  10. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał farfadet
    Rodzice poszukują wykonawcy bramy przesuwnej, bo ten umówiony był uprzejmy się nie zjawić. Fundament wylany, podmurówka gotowa i klops. A teren otwarty...

    Jeśli chcesz, mogę podać namiary na mojego "kultowego" ślusarza

    pozdrawiam, majki
  11. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Cytat Napisał majki
    Jeśli chcesz, mogę podać namiary na mojego "kultowego" ślusarza

    pozdrawiam, majki
    Bardzo chcę! A balustradę na balkonie też zrobi?
  12. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał farfadet
    Bardzo chcę! A balustradę na balkonie też zrobi?
    Powinien dać radę

    Puściłem na PW.

    pozdrawiam, majki
  13. malinka_g SYMPATYK FORUM (min. 10)
    malinka_g Zarejestrowany: 23.10.2009 Posty: 35
    Witam. Pilnie poszukuję Fachowców od ogrodzeń z klinkieru. Będę wdzięczna za info.
  14. yuka OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    yuka Zarejestrowany: 22.09.2008 Posty: 5169
    Słuchajcie, potrzebuję "nieczepliwego" instalatora wod-kan z uprawnieniami.
  15. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał qlesh
    No i pytanko - gdzie kupowaliście parapety kamienne ?? Nam polecono hurtownię na wydawniczej, to na razie jedyny namiar. Ktoś jeszcze coą lub kogoś poleci ??
    spróbuj też w Marwenie w Andrespolu (jeżeli chodzi o nasz kamień- byli najtańsi)
  16. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Wytrzymywaliśmy długo, ale mamy już naprawdę dość... Od prawie roku (czyli od chwili kiedy dekarze kryli nam dach) walczymy z cieknącym kominem. Najpierw dekarz powiedział nam, że klinkier to jest gówno i jak wykończymy komin klinkierem to nie da gwaracji na dach. No więc zrobiliśmy do końca z pustaków, na wierzchu czapka betonowa, komin obłożony wełną i zaciągnięty klejem na siatce. Zgodnie z jego zaleceniami. Dach został położony (Brass), obróbki komina wykonane z blachy i .... cieknie... Dekarz zwalił winę na to, że komin jest nieotynkowany i dlatego przesiąka po wełnie. Otynkowaliśmy ten komin żywicznym tynkiem i dalej leci. Po licznych interwencjach, polewaniu wodą, sprawdzaniu czy ABY NA PEWNO LECI (bo przecież jest jeszcze opcja, że mamy obydwoje z mężem schizofrenię i widzimy coś czego nie ma), papraniu silikonem i uszczelniaczem dekarskim (bez efektu) dekarze przyjechali wymienić obróbkę. Nic to nie pomogło... dalej leci... Wczoraj usłyszeliśmy, że tynk został źle położony, że są dziurki i to na pewno tamtędy się sączy woda. Ja już jestem u kresu wytrzymałości, a mąż na granicy zawału. Ekipa od poddasza zaraz nam zwieje, bo ma inne roboty, a my zostaniemy na zimę z cieknącym kominem i dziurą bez wełny i karton-gipsu, a niestety musimy się tam najpóźniej za miesiąc wprowadzić. Jeśli macie jakiś pomysł co zrobić albo znacie jakiegoś dekarza, który poza braniem ciężkiej kasy potrafi swoją robotę wykonać dobrze to bardzo poproszę.
  17. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał farfadet
    Wytrzymywaliśmy długo, ale mamy już naprawdę dość... Od prawie roku (czyli od chwili kiedy dekarze kryli nam dach) walczymy z cieknącym kominem. Najpierw dekarz powiedział nam, że klinkier to jest gówno i jak wykończymy komin klinkierem to nie da gwaracji na dach. No więc zrobiliśmy do końca z pustaków, na wierzchu czapka betonowa, komin obłożony wełną i zaciągnięty klejem na siatce. Zgodnie z jego zaleceniami. Dach został położony (Brass), obróbki komina wykonane z blachy i .... cieknie... Dekarz zwalił winę na to, że komin jest nieotynkowany i dlatego przesiąka po wełnie. Otynkowaliśmy ten komin żywicznym tynkiem i dalej leci. Po licznych interwencjach, polewaniu wodą, sprawdzaniu czy ABY NA PEWNO LECI (bo przecież jest jeszcze opcja, że mamy obydwoje z mężem schizofrenię i widzimy coś czego nie ma), papraniu silikonem i uszczelniaczem dekarskim (bez efektu) dekarze przyjechali wymienić obróbkę. Nic to nie pomogło... dalej leci... Wczoraj usłyszeliśmy, że tynk został źle położony, że są dziurki i to na pewno tamtędy się sączy woda. Ja już jestem u kresu wytrzymałości, a mąż na granicy zawału. Ekipa od poddasza zaraz nam zwieje, bo ma inne roboty, a my zostaniemy na zimę z cieknącym kominem i dziurą bez wełny i karton-gipsu, a niestety musimy się tam najpóźniej za miesiąc wprowadzić. Jeśli macie jakiś pomysł co zrobić albo znacie jakiegoś dekarza, który poza braniem ciężkiej kasy potrafi swoją robotę wykonać dobrze to bardzo poproszę.
    ... podać namiar ... ?

    pozdrawiam, majki
  18. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Witam,
    poszukuję w okolicach Rąbienia/Aleksandrowa/Konstantynowa czarnej ziemi ogrodowej (niektórzy nazywają ją humus, czarnoziem itd.). Potrzebuję około 60m3. Czy możecie polecić jakiegoś sprawdzonego dostawcę ziemi ogrodowej? Słyszałem, że na Zgniłych Błotach ktoś ma dobrą ziemię, ale nie mam namiarów.
    Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiej ziemi?

    Pozdrawiam,
    Krzysiek
    504-932-938
  19. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Cytat Napisał majki
    ... podać namiar ... ?

    pozdrawiam, majki
    Jak zawsze niezawodny Poproszę.
  20. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Cieknący komin cieknącym kominem, a przeprowadzić się trzeba. Macie może jakąś sprawdzoną ekipę od przeprowadzek? Musimy przewieźć trochę gratów...
Pokaż wyniki od 23841 do 23860 z 24849