dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Poszukuję dobrego składu z kostką brukową w Łodzi i okolicach. Zależy mi żeby mieli dobrą ekspozycję i przyzwoite ceny.
    Czy możecie mi polecić sprawdzone przez siebie składy?
  2. qlesh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qlesh Zarejestrowany: 08.09.2010 Posty: 161
    Cytat Napisał majki
    Jeśli chcesz, mogę podać namiary na mojego "kultowego" ślusarza

    pozdrawiam, majki
    ja tez poprosze
  3. qlesh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qlesh Zarejestrowany: 08.09.2010 Posty: 161
    dzięki za namiary na kamieniarzy znaleźlismy jeszcze jeden przyzwoity punkt - hurtownia kamienia z usługami - ma-gran na ul. Obywatelksiej 128
  4. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał qlesh
    dzięki za namiary na kamieniarzy znaleźlismy jeszcze jeden przyzwoity punkt - hurtownia kamienia z usługami - ma-gran na ul. Obywatelksiej 128
    ... hmmmm ... ciekawe jaki ma związek firma "ma-gran" : http://www.ma-gran.com.pl/kontakt.html z firmą "magma" http://www.magma.net.pl/pl/kontakt,1,4,7.htm ?
    Ten sam adres ...
    Bo z "magmą" mieliśmy "przyjemność" współpracować w kwestii kamienia na kominek. Krótko mówiąc terminowość i fachowość to terminy obce w tej firmie ( przynajmniej wtedy ) ...

    pozdrawiam, majki
  5. jacek40lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacek40lodz Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 86
    czy komuś zostało może pręta zbrojonego 12 i 10 ,zaczynam zbierać towar na rozpoczęcie budowy,jak coś macie piszcie na PW
  6. qlesh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qlesh Zarejestrowany: 08.09.2010 Posty: 161
    Cytat Napisał majki
    ... hmmmm ... ciekawe jaki ma związek firma "ma-gran" : http://www.ma-gran.com.pl/kontakt.html z firmą "magma" http://www.magma.net.pl/pl/kontakt,1,4,7.htm ?
    Ten sam adres ...
    Bo z "magmą" mieliśmy "przyjemność" współpracować w kwestii kamienia na kominek. Krótko mówiąc terminowość i fachowość to terminy obce w tej firmie ( przynajmniej wtedy ) ...

    pozdrawiam, majki
    Uuuuu nie wiem na razie Pan wydawał się rozsądnie doradzać i ceny były względne ..... zamówilismy parapety granitowe, maja być na pn.... zobaczymy, zdam Wam relację


    No i po kilku wizytach w Inspiro i sczytaniu forum mamy i projekty łazienek i tel do kafelkarzy, pytanko teraz takie - lista wykonawców polecanych spora, ale ..... władowalismy w płytki sporo kasy, połowa to gresy, bardzo duże formaty (90 x 45) do tego troche mozajki, listwy dekoracyjne - czy ktos kładł takowe i ma kaflarzy, którzy zrobili to dobrze ???? Jesli tak poproszę namiar.
  7. Z-35 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Z-35 Zarejestrowany: 29.12.2009 Posty: 412
    Cytat Napisał qlesh
    Uuuuu nie wiem na razie Pan wydawał się rozsądnie doradzać i ceny były względne ..... zamówilismy parapety granitowe, maja być na pn.... zobaczymy, zdam Wam relację .
    Ja mam właśnie parapety granitowe od nich i bardzo chwalę sobie współpracę z p. Jackiem. Wszystko miałam na czas. Gdy zamawiałam mini blaty do ścianki w kuchni to technicznie p. Jacek mi wszystko wytłumaczył i doradził - ja o wielu rzeczach nie pomyślałam (głównie szlifowanie brzegów). Ja polecam.
  8. malinka_g SYMPATYK FORUM (min. 10)
    malinka_g Zarejestrowany: 23.10.2009 Posty: 35
    Cytat Napisał sailor_man
    Poszukuję dobrego składu z kostką brukową w Łodzi i okolicach. Zależy mi żeby mieli dobrą ekspozycję i przyzwoite ceny.
    Czy możecie mi polecić sprawdzone przez siebie składy?
    Jestem właśnie po wyborze kostki, postawiliśmy na Libeta (wystawkę mają na Jadzi Andrzejewskiej 7 w Łodzi. Ale kupiliśmy przez Metalbud z Bełchatowa. Dali nam całkiem dobrą cenę na Akropol.
  9. maja888 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maja888 Zarejestrowany: 16.08.2011 Posty: 62
    kupię pilnie wełnę mineralną URSA o gr. 5 i 10 cm. może komuś zostało i nie ma co z tym zrobić. najchętniej wełnę firmy URSA.chętnie odkupię. kontakt na prv
  10. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał sailor_man
    Poszukuję dobrego składu z kostką brukową w Łodzi i okolicach. Zależy mi żeby mieli dobrą ekspozycję i przyzwoite ceny.
    Czy możecie mi polecić sprawdzone przez siebie składy?
    INVESTSTAL w Pabianicach, ul.Torowa 40 (poszukaj w google)- stosują "marże allegro" na kostke
    pamiętaj, że zakup kostki to dopiero 30-40% kosztów całej inwestycji związanej z "brukowaniem"
  11. jacek40lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacek40lodz Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 86
    czy komuś zostało po budowie zbrojenia fi-12,fi-10 i fi-6 zwykłej ,chętnie odkupię,najlepiej rejon wsch. łódzki okolice Nowosolnej.
    wiadomości kierować na PW
  12. markoos STAŁY BYWALEC (min. 300)
    markoos Zarejestrowany: 16.07.2009 Posty: 371
    Gdzie kupowaliście profile do sufitów podwieszanych ?? i jakiej firmy?
    w jednej hurtowni proponują mi But-Matu ale z tego co kojarze to oni tylko robią blachy na dachy.. o profilach i akcesoriach nie slyszałem... ma ktoś z Was może takowe?
    Pozdrawiam
  13. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał markoos
    Gdzie kupowaliście profile do sufitów podwieszanych ?? i jakiej firmy?
    w jednej hurtowni proponują mi But-Matu ale z tego co kojarze to oni tylko robią blachy na dachy.. o profilach i akcesoriach nie slyszałem... ma ktoś z Was może takowe?
    Pozdrawiam
    Mam profile z BUDMATU kupione w POLBUD w Zgierzu, ul.Czarna. Kupiłem tam wszystko do poddasza- dali najlepszą cenę. Profile jak profile niczym szczególnym się nie wyróżniaja. Sufit "wisi" drugi rok i myślę, że jeszcze trochę "powisi"...
  14. markoos STAŁY BYWALEC (min. 300)
    markoos Zarejestrowany: 16.07.2009 Posty: 371
    Cytat Napisał czakszak
    Mam profile z BUDMATU kupione w POLBUD w Zgierzu, ul.Czarna. Kupiłem tam wszystko do poddasza- dali najlepszą cenę. Profile jak profile niczym szczególnym się nie wyróżniaja. Sufit "wisi" drugi rok i myślę, że jeszcze trochę "powisi"...
    Dzięki za odp
    Pytałem bo gdzies znalazłem niezbyt dobrą opinie o tych profilach .. że krzywe, że źle sie montowało itp.
    A dostałem dobrą cene na te profile wiec chyba nie ma sensu przepłacać za knaufa,... ktorego i tak cięzko znaleźć na składach.
  15. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał markoos
    Dzięki za odp
    Pytałem bo gdzies znalazłem niezbyt dobrą opinie o tych profilach .. że krzywe, że źle sie montowało itp.
    A dostałem dobrą cene na te profile wiec chyba nie ma sensu przepłacać za knaufa,... ktorego i tak cięzko znaleźć na składach.
    "krzywe" to pewnie było oko montera a "źle" to się robiło monterowi bo musiał pracować...
    nie mam dobrego zdania o tzw. "markach"... dzisiaj dla przykładu walczyłem z infolinią (podobno Centrum Serwisowe B......), salonem na Obywatelskiej i działem technicznym pewnego znanego producenta z branzy grzewczej- malutki quiz: (marka na "B") w sprawie przeglądu mojej pc w celu utrzymania 5-cio letniej gwarancji...amatorszczyzna...
    pozdrawiam
  16. bajanadjembe ELITA FORUM (min. 1000)
    bajanadjembe Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 1135
    Heejo,
    kto ma vailanta?
    Ile płacicie za serwis kotła w tym roku?
  17. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Hurtownia z panelami poszukiwana. Ktoś gdzieś kupował i nie narzeka?
  18. netbet ELITA FORUM (min. 1000)
    netbet Zarejestrowany: 26.05.2009 Posty: 2302
    Cytat Napisał markoos
    Dzięki za odp
    Pytałem bo gdzies znalazłem niezbyt dobrą opinie o tych profilach .. że krzywe, że źle sie montowało itp.
    A dostałem dobrą cene na te profile wiec chyba nie ma sensu przepłacać za knaufa,... ktorego i tak cięzko znaleźć na składach.
    ... czym różni się BUDMAT od innych?

    ... ano grubością blachy z której jest zrobiony! weź jeden i drugi do ręki a zobaczysz...
  19. jacek40lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacek40lodz Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 86
    Cytat Napisał farfadet
    Hurtownia z panelami poszukiwana. Ktoś gdzieś kupował i nie narzeka?
    sklep na Iuljanowie ul. Al. Róż chyba 10 dobra jakość i profesjonalizm ,co do ceny można się dogadać
  20. jacek40lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacek40lodz Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 86
    czy komuś zostało bloczków fundamentowych ,wiadomości proszę na PW
Pokaż wyniki od 23861 do 23880 z 24849