dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. markoos STAŁY BYWALEC (min. 300)
    markoos Zarejestrowany: 16.07.2009 Posty: 371
    Cytat Napisał netbet
    ... czym różni się BUDMAT od innych?

    ... ano grubością blachy z której jest zrobiony! weź jeden i drugi do ręki a zobaczysz...

    Net tzn budmat cieńszy ?? Ty gdzie kupowałeś swoje ?? i jakie
  2. netbet ELITA FORUM (min. 1000)
    netbet Zarejestrowany: 26.05.2009 Posty: 2302
    Cytat Napisał markoos
    Net tzn budmat cieńszy ?? Ty gdzie kupowałeś swoje ?? i jakie
    BUDMAT jest z bardzo cienkiej blachy, ale da się na tym robić... tylko przy skręcaniu trza uważać żeby pchły nie przekręcić...
    ja leciałem własnie na tym, bo "markowe" są duzo droższe, ale róznica w jakości jest zauważalna.
    kupowałem na wylocie z łodzi na aleks...jest tam taki skład - ale jak się nazywa nie pamętam...
    zresztą ceny są wszędzie podobne...

    teraz wsio kupuje w WIK- BUD... bo mam pod nosem..
  3. bajanadjembe ELITA FORUM (min. 1000)
    bajanadjembe Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 1135
    Już po przeglądzie. Ogrzewanie, sezon 2012/2013, wystartowało.
  4. sebsa ELITA FORUM (min. 1000)
    sebsa Zarejestrowany: 12.01.2011 Posty: 1107
    Cytat Napisał sailor_man
    Poszukuję dobrego składu z kostką brukową w Łodzi i okolicach. Zależy mi żeby mieli dobrą ekspozycję i przyzwoite ceny.
    Czy możecie mi polecić sprawdzone przez siebie składy?
    Podjedź na ul Tuwima w Łodzi - teren Budohurtu. Tam ma swoje biuro handlowe firma REM-BUD z Łowicza. Nie wiem jaką kostkę zamierzasz wybrać, ale mają niezłą ofertę i ceny dużo niższe niż LIBET, POL- BRUK, POZ- BRUK itd. Jakość dobra - u mnie już 2 lata wokół domu leży i nicc się z nią nie dzieje. Dowóz w cenie - co ważne bo niektórzy o tym nie wspominają a później niespodzianka...
    Mają tez kilku "swoich" wykonawców". Ich cennik również niższy od wielu tu polecanych ekip. Mam położone ok 500m2 kostki. Pozdr.
  5. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Czy ktoś z Was robił u siebie prysznic z tzw. odpływem liniowym?
    Jakiej firmy wybraliście taki odpływ i gdzie można go kupić w dobrej cenie.
    U siebie mogę zamontować maksymalnie odpływ o długości 75cm.

    Pozdr.
  6. czakszak FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    czakszak Zarejestrowany: 10.05.2011 Posty: 166
    Cytat Napisał sailor_man
    Poszukuję dobrego składu z kostką brukową w Łodzi i okolicach. Zależy mi żeby mieli dobrą ekspozycję i przyzwoite ceny.
    Czy możecie mi polecić sprawdzone przez siebie składy?
    W REM-BUD na Tuwima 97 powołaj się na Forum Muratora (bo inaczej dostaniesz "cennik fabryczny 100...%" i/lub zostaniesz odesłany do Dystrybutora REM-BUD...)
  7. sebsa ELITA FORUM (min. 1000)
    sebsa Zarejestrowany: 12.01.2011 Posty: 1107
    Cytat Napisał czakszak
    W REM-BUD na Tuwima 97 powołaj się na Forum Muratora (bo inaczej dostaniesz "cennik fabryczny 100...%" i/lub zostaniesz odesłany do Dystrybutora REM-BUD...)
    To chyba coś się zmieniło przez ten czas. Ja kupiłem bezpośrednio i z dodatkowym rabatem od cen katalogowych. Być może większa liczba klientów zmieniła podejście do klienta in minus.
  8. jacek40lodz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jacek40lodz Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 86
    Cytat Napisał sailor_man
    Czy ktoś z Was robił u siebie prysznic z tzw. odpływem liniowym?
    Jakiej firmy wybraliście taki odpływ i gdzie można go kupić w dobrej cenie.
    U siebie mogę zamontować maksymalnie odpływ o długości 75cm.

    Pozdr.
    Witam,zajmuję się wykończeniówką i coś niecoś wiem na ten temat.Dzisiaj długość nie stanowi problemu , natomiast pod uwagę bym wziął wysokość.Nie wiem jaką macie możliwość obsadzenia tego odpływu. Klienci kupują najczęściej z internetu ,gdyż ciężko jest do kupienia w sklepie ,a jak jest to na zamówienie. Czyli na jedno wychodzi.Poszperaj na necie ,do koloru i wyboru i długości i cena.Pozdrawiam i powodzenia.
  9. MagdaiKamil FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MagdaiKamil Zarejestrowany: 09.11.2010 Posty: 191
    kupię piec kozę.
    [email protected]
  10. MagdaiKamil FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MagdaiKamil Zarejestrowany: 09.11.2010 Posty: 191
    kupię piec kozę.
    [email protected]
  11. qlesh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qlesh Zarejestrowany: 08.09.2010 Posty: 161
    szukam dobrego salonu z oświetleniem - macie jakowyś do polecenia ??
  12. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał qlesh
    szukam dobrego salonu z oświetleniem - macie jakowyś do polecenia ??

    http://www.masterlight.pl/

    http://www.swiatly.com.pl

    pozdrawiam, majki
  13. Yeti ELITA FORUM (min. 1000)
    Yeti Zarejestrowany: 05.03.2004 Posty: 2620
    Widzę, że jeszcze tu info nie dotarło:
    SPŁONĄŁ DOM NELLI SZA - POTRZEBNA POMOC
    http://forum.muratordom.pl/forumdisp...łonął-dom-(

    Cytat Napisał malgos2 Zobacz post
    Sluchajcie, nie wiem, jak zaczac, ale Nelli Sza - jednej z najcieplejszych osob na FM wczoraj rano splonal dom... Na szczescie nikomu nic sie nie stalo, ale uratowane rzeczy typu ciuchy moga nie byc do uzytku. W tej chwili Nelli mieszka u mamy, wiec postawowe potrzeby ma zapewnione, dzieci maja ubrania, ale jak mozemy sie domyslec - Nelli jest w szoku, potrzebne jej nasze wsparcie. Jesli chodzi o finansowe - jesli chcecie moge zbierac jak zwykle na konto. Wszelkie inne pomysly mile widziane.
  14. qlesh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    qlesh Zarejestrowany: 08.09.2010 Posty: 161
    Cytat Napisał majki
    Dzięki Majki
  15. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Czy możecie podać mi namiary na skład z glazurą w Łodzi i okolicach, gdzie można kupić tanio płytki z grupy Paradyż i Tubądzin?
    Znalazłem jeden sklep w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie oferują 30% a nawet 40% rabatu od ceny katalogowej. Szukam jednak czegoś bliżej, a najlepiej na miejscu

    W Łodzi nie udało mi się jeszcze takiego składu znaleźć. W Cermagu oferują maksymalnie 15%, a w salonach firmowych wyżej wymienionych firm tylko 10%.

    Pozdrawiam,
    sailor_man
  16. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Napiszcie proszę gdzie kupowaliście drzwi wewnętrzne do pokojów w swoich domach.
    Najchętniej kupiłbym drewniane z ościeżnicami regulowanymi, ale cena markowych typu DRE, Budrex, Porta itp. przyprawia o zawrót głowy
    Może kupowaliście drewniane u jakiegoś prywatnego rzemieślnika w okolicy i możecie go polecić? Znalazłem coś na portalu aukcyjnym, ale nie mam pewności co do jakości produktu: http://allegro.pl/drzwi-wewnetrzne-d...759117257.html

    Rozważam również drzwi okleinowe, ale nie wiem jaka firma jest godna uwagi (oczywiście poza tymi które się wszędzie reklamują np. DRE, Porta, Pol-Skone ipt.). Ze względu na cenę rozważam firmę Door-pol (http://www.door-pol.pl/pl/grupa/drzw...ne-okleinowane).

    Pozdrawiam,
    sailor_man
  17. jaremy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jaremy Zarejestrowany: 13.07.2008 Posty: 744
    ja znalazłem jeszcze coś takiego
    http://tablica.pl/oferta/z-futryna-c...bdb6;r:7;s:136
  18. farfadet FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    farfadet Zarejestrowany: 14.07.2011 Posty: 102
    Cytat Napisał sailor_man
    Czy możecie podać mi namiary na skład z glazurą w Łodzi i okolicach, gdzie można kupić tanio płytki z grupy Paradyż i Tubądzin?

    Pozdrawiam,
    sailor_man
    Cermag jest drogi. My większość płytek kupowaliśmy na Tuwima, niedaleko wiaduktu. Miejsce może mało ekskluzywne , ale facet ma dobre ceny, transport, terminy itd. też ok. Na końcu Tuwima jest jeszcze Budo-Hurt. Czasem mają fajne promocje. Nieźle też jest w okolicach pl. Pokoju (nie pamiętam dokładnie ulicy i numeru, ale nietrudno znaleźć).
  19. olaibartek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    olaibartek Zarejestrowany: 12.03.2010 Posty: 189
    Cytat Napisał sailor_man
    Czy możecie podać mi namiary na skład z glazurą w Łodzi i okolicach, gdzie można kupić tanio płytki z grupy Paradyż i Tubądzin?
    Znalazłem jeden sklep w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie oferują 30% a nawet 40% rabatu od ceny katalogowej. Szukam jednak czegoś bliżej, a najlepiej na miejscu

    W Łodzi nie udało mi się jeszcze takiego składu znaleźć. W Cermagu oferują maksymalnie 15%, a w salonach firmowych wyżej wymienionych firm tylko 10%.

    Pozdrawiam,
    sailor_man
    Budo hurt Tuwima 97 (miejsce z wyglądu mało atrakcyjne,ale duże możliwości jeśli chodzi o negocjację cen ), Filpol Pabianice Partyzancka 168 (tutaj np. płytki Tubądzin cena wyjściowa 79zł do negocjacji a w salonie firmowym 110zł), można zajrzeć na Zbąszyńską. Generalnie ekspozycje warto oglądać w salonach, ale zakup tam mimo dużych upustów w moim przypadku nie opłacał się zupełnie. Różnice były bardzo duże....
  20. olgusieniunieczka ELITA FORUM (min. 1000)
    olgusieniunieczka Zarejestrowany: 25.11.2008 Posty: 1960
    Hej,
    szukam kogoś sprytnego, kto opanuje internet w moim domu, tzn. zamontuje antenę i sprawi, że internet będzie w powietrzu jak i przeznaczonych ku temu kablach.

    P.S. Jeśli chodzi o ceramikę- polecam zajrzeć jeszcze do galerii 99 na Przybyszewskiego. Rozsądne ceny i piękna ceramika łazienkowa w porównaniu do Cermagu.
Pokaż wyniki od 23881 do 23900 z 24849