dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
Strona 1 z 1243
  1. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Szukam sprawdzonej i dobrej firmy do zbudowania domu pod klucz. Będę wdzięczna za namiar. Budowa oczywiście w Łodzi.
    Pozdrawiam
  2. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Czy stąd wniosek, że Łódź się nie buduje??? Może jednak.....
  3. rchmielewski FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rchmielewski Zarejestrowany: 03.02.2002 Posty: 192
    Mam namiary na firmę, na którą mnie niestety nie stać. Byłem na budowie którą prowadzą i rozmawiałem z inwestorem. Jest zadowolony ze współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany(a) - emajluj
  4. krzychol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzychol Zarejestrowany: 24.11.2001 Posty: 27
    Luśka,
    Godna zainteresowania jest firma Domex-art. Osobiście nie korzystałem, ale oglądałem efekty. Z oczywistych względów "ćwiczę" system gospodarczy.
    Coś nieliczna ta grupa łódzka.
    Pozdrawiam Krzychol.
  5. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Dzięki, Krzychol. A wiesz, gdzie można obejrzeć ich dzieła? No i masz rację, mało nas - przynajmniej na Forum.
  6. Młody SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Młody Zarejestrowany: 01.01.2002 Posty: 89
    Hej
    Melduje sie na posterunku. Nie wierze, ze w tym rejonie malo sie buduje. Moze to problemy z dostepem do internetu???
    Na forum ja istnieje z mniejszym lub wiekszym skutkiem od stycznia 2002.Mysle ze bedziemy mogli wymieniac sie ciekawymi spostrzezeniami z naszego rejonu. (zobacz - wymiana doswiadczen- drzwi zewnetrzne w luku problem )
    Do zobaczenia ( na forum )
  7. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    No to witamy Młody w klubie! Może masz rację z tym Internetem, ale bardziej to pewno brak czasu. Dla mnie Forum to kopalnia informacji. Nie mam pojęcia o budowaniu i na szczęście nie będę tego robić własnymi "ręcami", ale po przeczytaniu forumowych wątków z ostatniego roku przynajmniej wiem co mnie czeka i o czym muszę już zacząc myśleć. Tym bardziej, że opinie użytkowników są bezcenne,zwłaszcza kiedy sami przećwiczyli różne błędy na sobie. Pary osobom z Forum to już powinnam postawić duże piwo! Aktualnie jestem na etapie wyboru ekipy do realizacji pod klucz i myślę, że jeszcze w kwietniu uda się ruszyć z budową. Za to nakreśliłam sobie strategię działań, a nawet zmieniłam koncepcje - i to pod wpływem wypowiedzi forumowiczów! Powodzenia
  8. Młody SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Młody Zarejestrowany: 01.01.2002 Posty: 89
    No i fajnie. Teraz bedzie mozna porownac sobie ceny i oferty.
    Jak na razie to powiem, ze buduje w okolicy Lasku dom parterowy z uzytkowym poddaszem pow zabudowy 204m pow uzytkowa 248m Firma wynajeta, ktora zrobi prawdopodobnie wszystko od a do z.
    Jak na razie moge podac fundamenty (bo juz zrobione) - wymiary zewnetrzne 16,6 x 12 m - cena 14000 z rachunkiem.
    Reszty nie podam, bo kosztorys u tescia jak odbiore to cos napisze.
  9. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Mój domek będzie miał 250 m, też z użytkowym poddaszem. Budujemy w ok. Wycieczkowej, a kosztorys będzie po Swiętach. Na razie nie wiem więc ile ta przyjemność będzie kosztować. Już zdecydowałam natomiast, że zamiast żaluzji zewnętrznych będą okna antywłamaniowe P2. No i mam nadzieję, że Boże Narodzenie to już będzie w nowym domu.....
  10. Młody SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Młody Zarejestrowany: 01.01.2002 Posty: 89
    Hi hi ja tez w oknach planuje szyby P2 i okucia 4 stopnia, tylko ze u mnie wszystkie okna to luki. Robie w tworzywie sztucznym bo drewno bedzie chyba za drogie. A okien troche mam. Co do zakonczenia budowy to...cdn.
  11. rchmielewski FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rchmielewski Zarejestrowany: 03.02.2002 Posty: 192
    Luśka czy wybrałaś firmę, której namiary Ci dałem czy inną?
    Chociaż i ja "ćwiczę" system gospodarczy, to jstem ciekaw.
    Pamiętaj, że trzeba doglądac każdy etap budowy.
    Krzycholu na jakim etapie jesteś? Pozdrowionka dla wszystkich
  12. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Jeszcze nie zdecydowaliśmy - czekamy na wycenę naszego projektu, ale jestem po wstępnych rozmowach. Wrażenia mam pozytywne, bo widać, że profesjonaliści. Ciekawe tylko za ile.... Bedę informować o finale, jako że decyzja będzie niewątpliwie rodzinna. Miłego Prima Aprylisa z Dyngusem!
  13. krzychol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzychol Zarejestrowany: 24.11.2001 Posty: 27
    Witam w lany poniedziałek i pozdrawiam.
    Jak dobrze pójdzie ja też na Boże Narodzenie 2002 przeprowadzę się do nowego domu. Na razie budowa trwa czwarty rok i jestem na etapie po tynkach i wylewkach, a więc zostało malowanie i "...kafelki ...". Poza tym rozbiórka starej chałupy drewnianej i urządzanie ogrodu (ogródka) i cała masa innych prac.
    Pozdrawiam
  14. krzychol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzychol Zarejestrowany: 24.11.2001 Posty: 27
    Ale zmiany, jak w sztafecie 4 x 10000 m.
    Chyba nie przynudziłem za bardzo.
  15. rchmielewski FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rchmielewski Zarejestrowany: 03.02.2002 Posty: 192
    Nie przynudziłeś. Słaba ta nasza grupa łódzka, ale pewnie łodzianie-pracowity naród budują i ani im w głowie im internetowe dyskusje.
    Czy ktoś z Łodzi kupował styropian?
    Pozdrawiam
  16. aleksander WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    aleksander Zarejestrowany: 07.04.2002 Posty: 5
    Czesc ja kupowalem styropian FS15 w Budohurcie cos kolo 80 PLN przed podwyzkami ale ostro walczylem. Jestem z Belchatowa wiec chyba pasuje do "waszej" grupy.Buduje malucha 100 m2.
  17. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Sorry, że pakuję się tak to waszej grupy, ale jutro będę w Łodzi na Konferencji. Wieczór mam wolny - może ma ktos ochotę spotkać sie w osobą z Trójmiasta.

    Pozdrawiam
  18. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Do Kodiego: Pewno nie odebrałeś mojego spóźnionego maila. Może przy okazji następnej konferencji w Łodzi...
  19. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Dostaliśmy pozwolenie na budowę i to w 4 dni!!!!!!
  20. rchmielewski FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rchmielewski Zarejestrowany: 03.02.2002 Posty: 192
    Luśka gratulacje. Kodiego w imieniu naszej grupy zaprosiłem na pierogi ja. Nie starczyło czasu żeby obgadać wszystkiego. Czy pozwolenie w jakis sposób "przyspieszaliście", czy 4 dnito juz teraz standard.
    Ja mam już dziury w ziemi. W długi weekend zbrojenie i zalewanie ław
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 24849
Strona 1 z 1243