dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. akte FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    akte Zarejestrowany: 14.08.2007 Posty: 240
    Poszukuję dostawcę piachu do murowania w rozsądnej cenie
    Możecie kogoś polecić (budowa Złotno).
  2. AGP-ON ELITA FORUM (min. 1000)
    AGP-ON Zarejestrowany: 18.10.2009 Posty: 1716
    Firma dzidziuś 605585646 - tani żwir do budowy i do wylewek
  3. sailor_man FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sailor_man Zarejestrowany: 27.12.2006 Posty: 156
    Cytat Napisał AGP-ON Zobacz post
    Firma dzidziuś 605585646 - tani żwir do budowy i do wylewek
    Nie wiem czy Dzidziuś jest tani ... chyba ceny ma na średnim poziomie. U mnie brał 300zł za piasek do zasypania fundamentów 20 ton (transport na Rąbień AB).
    Nie wiem w jakiej cenie byłby piasek do murowania, siany ...
  4. AGP-ON ELITA FORUM (min. 1000)
    AGP-ON Zarejestrowany: 18.10.2009 Posty: 1716
    600 bierze za płukany do wylewek a po 250 płaciłem za ziemie do wyrównywania terenu.
  5. akte FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    akte Zarejestrowany: 14.08.2007 Posty: 240
    Wywrotka 20t do murowania - 350 PLN.

    Raczej skorzystam

    Dziękuję za namiar.
  6. Romin:) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Romin:) Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 114
    Cytat Napisał jaremy Zobacz post
    załączam link do zdjęć mapki i czekam na Wasze rady.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...01586e9ac.html

    A więc mam do wyboru dwie działki 28/15 i 28/16. drogi wewnętrzne to 28/18 łącznie z 2817 oraz 27/4 łącznie 27/5. Kierunki stron świata narysowałem na dole. teraz doradzcie mi którą działkę lepiej brać (ja osobiście skłaniam się bardziej ku działce 28/16 ale nie ukrywam ze ta druga tez kusi -przy 28/15 po lewej stronie działki jest sąsiad).
    Tak na moje wyliczenia media do dopowadzenia to jakies 80 m od głównej ulicy. obydwie drogi to drogi wewnętrzne.

    Proszę podpowiedzcie bo mam dać odpowiedź.
    Hello 28/15 jak nic ta druga troche powyginana i bedziesz miał dużo zakamarków, klinów, wciec - to nie jest fajne. A tak poza konkursem to nasza działka ma kształt identyczny jak 28/15 no i baaaardzo ja czujemy
  7. Romin:) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Romin:) Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 114
    Podpowiedzcie czy rozwijając poziomą częśc kanalizacji trzeba wyprowadzic podejścia juz w tych miejscach gdzie będą zamontowane np. kabinaprysznicowa, kibelek itp? Czy mozna je wyprowadzic w narozniku poszczególnych pomieszczen i czy potem da się bez problemu podłączyc wszystkie sprzęty?
  8. Romin:) FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Romin:) Zarejestrowany: 27.03.2009 Posty: 114
    aaa i jeszcze jedno... wiem, ze etap urzadzania kuchni jeszcze daleko ale juz o tym myślimy Czy ktos z Was ma w kuchni np. zmywarke a nad nią piekarnik, a nad nim kuchenke mikrofalowa? (to wszystko w zabudowie) i czy np. obok takiego zestawu może stac lodówka (przy piekarniku)?
  9. kowalc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kowalc Zarejestrowany: 05.08.2008 Posty: 89
    Cytat Napisał Romin:) Zobacz post
    aaa i jeszcze jedno... wiem, ze etap urzadzania kuchni jeszcze daleko ale juz o tym myślimy Czy ktos z Was ma w kuchni np. zmywarke a nad nią piekarnik, a nad nim kuchenke mikrofalowa? (to wszystko w zabudowie) i czy np. obok takiego zestawu może stac lodówka (przy piekarniku)?
    Moim zdaniem jest to możliwe. Ja mam piekarnik, nad nim mikrofalę, a obok stoi lodówka. Jedynie zmywarkę mam gdzie indziej, obok zlewu. Tak jest dla nas praktyczniej.


    No i się pochwalę, od wczoraj mieszkamy w nowym domu!!! Po 15 m-cach budowy udało się i za nami pierwsza noc! Ci, którzy już mają to za sobą, wiedzą o czym piszę.
  10. Polanka73 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Polanka73 Zarejestrowany: 30.12.2007 Posty: 391
    kowalc wiem o czym piszesz.. na początku jest trochę jak na wczasach, nie?
  11. popcarol ELITA FORUM (min. 1000)
    popcarol Zarejestrowany: 16.10.2007 Posty: 2595
    Cytat Napisał Romin:) Zobacz post
    aaa i jeszcze jedno... wiem, ze etap urzadzania kuchni jeszcze daleko ale juz o tym myślimy Czy ktos z Was ma w kuchni np. zmywarke a nad nią piekarnik, a nad nim kuchenke mikrofalowa? (to wszystko w zabudowie) i czy np. obok takiego zestawu może stac lodówka (przy piekarniku)?
    Piekarnik i lodowka obok siebie - mozliwe, czesto sie tak robi, ale raczej lodowka przestanie byc klasy A+ i po prostu bedzie zjadac wiecej pradu, chyba ze piekarnika nie bedziesz uzywac

    Zmywarka w slupku - chcialam, szukalam. Musialaby byc na samym dole, to jedyne rozwiazanie. Chcialam zeby byla podniesiona, na wysokosci blatu bylyby drzwiczki po calokowitym otwarciu. Ale sie nie da, bo zmywarka ma cokol i pod nia szafka w ktorej chcialam cargo musialaby byc slepa - tj sam nieotwierany front.
    Tak jak piszesz - zmywarka na dole powinno sie udac.
  12. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał kowalc Zobacz post
    No i się pochwalę, od wczoraj mieszkamy w nowym domu!!! Po 15 m-cach budowy udało się i za nami pierwsza noc! Ci, którzy już mają to za sobą, wiedzą o czym piszę.
    Gratulacje !

    No i wiem o czym piszesz
    No i dokładnie tak jest : jak na wakacjach

    pozdrawiam, majki

    PS. domek odebrany już ?
  13. kowalc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kowalc Zarejestrowany: 05.08.2008 Posty: 89
    Cytat Napisał majki Zobacz post
    Gratulacje !

    No i wiem o czym piszesz
    No i dokładnie tak jest : jak na wakacjach

    pozdrawiam, majki

    PS. domek odebrany już ?
    Oj jak na wakacjach, bo ciuchy jeszcze w walizkach (nie ma jeszcze szaf, będą jutro). I jakoś nagle dużo przestrzeni jest dookoła...

    A z odbiorem to jeszcze chwilka
  14. popcarol ELITA FORUM (min. 1000)
    popcarol Zarejestrowany: 16.10.2007 Posty: 2595
    Kowalc, gratulacje!

    PS mam do sprzedania okolo 4 tony łupka granitowego szaro-rudego, odbiór własny koło Pabianic. Z tej ilości można wybrukować (z naszego doświadczenia) ok. 25m2 ścieżki/podjazdu. Zapraszam!
    Karolina
  15. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał kowalc Zobacz post
    Oj jak na wakacjach, bo ciuchy jeszcze w walizkach (nie ma jeszcze szaf, będą jutro). I jakoś nagle dużo przestrzeni jest dookoła...

    A z odbiorem to jeszcze chwilka
    Czyli można powiedzieć że na wakacjach, "po kryjomu"

    pozdrawiam, majki
  16. bajanadjembe ELITA FORUM (min. 1000)
    bajanadjembe Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 1135
    Heejoo Kochani,
    ja tak na chwilkę, żeby nie odwyknąć (internet mam towarzyski).
    Kowalc, też gratuluję.
    Jaremy, zwracaj też uwagę na strony świata przy wyborze działki (gdzie chcesz mieć wejście frontowe, gdzie ogród)
    Popcarol, poziomki obrodziły?
    Majki, jak się mieszka? Tęsknisz za "starymi śmieciami"?
    Trzymajcie się wszyscy. (Szkoda, że muszę już lecieć.)
    Pozdrawiam.
  17. alektyc FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    alektyc Zarejestrowany: 08.07.2007 Posty: 268
    Dać pewnie się da ale ja widze jeden problem zmywarka nad nią piekarnik ok ale mikrofalówka wyjdzie już wysoko i dla niskich osób będzie to poblem. Ja mam piekarnik koło lodówki i sobie chwalę. Ale może zależy to od użytkowania, ja piekarnika mało używam raz na kilka dni, ale nie czuję żeby boki się rozgrzewały i grzały lodówkę.
  18. jaremy DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    jaremy Zarejestrowany: 13.07.2008 Posty: 744
    dzięki wszystkim za odpowiedzi, ale z tą 28/15 mam taki problem że po pierwsze będe z każdej strony miał sąsiada, do odśnieżania drogę wewnętrzną (sam - no moze z sąsiadem 28/16) oraz do doprowadzenia wszystkie media na wlasny koszt. Do działki 28/16 tą szerszą drogą bedzie lada moment szedł prąd a i do gazu oraz wody będzie jeszcze dwóc sąsiadów chętnych. Kierunki świata sa praktycznie identyczne, jedyna różnica jak będe chciał dom usytuować, do tej 28/16 wjazd bedzie od południa (gorzej) a do 28/15 od wschodu (a raczej południowego-wschodu). a i 28/16 moze miec wjazd z dwóch stron.wiec zerknijcie jeszcze raz. normalnie porażka jest działka tylko wybór ciężki.
  19. EZS REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    EZS Zarejestrowany: 24.11.2005 Posty: 14190
    15 też mi się bardziej podoba ale media są decydujace. Tam zapłacisz kasę a inni się podepną, tu masz współpłacących od razu. A wyjazd z dwóch stron nie jest taki zły, można wybrać.
    Za 15 przemawia uroda, za 16-wzgledy praktyczne. Dla mnie najważniejsze
  20. majki Lider FORUM (min. 2800)
    majki Zarejestrowany: 24.04.2002 Posty: 4925
    Cytat Napisał bajanadjembe Zobacz post
    Majki, jak się mieszka? Tęsknisz za "starymi śmieciami"?
    Mieszka się Z.A.J.E.B.I.Ś.C.I.E
    A za starymi śmieciami juz nie, dość szybko przeszła tęsknota i nawet jakaś taka wielka nie była ...

    pozdrawiam, majki
Pokaż wyniki od 20021 do 20040 z 24849