dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. anna99 ELITA FORUM (min. 1000)
    anna99 Zarejestrowany: 02.12.2002 Posty: 1135
    Mobby, namiary wysłałam na priv.

    Ale piekne słoneczko mamy!!!
    Wszystkiego najlepszego wszystkim budującym. Ja juz sie lenię na tarasie i popijam zimne piwko!!! Pycha!!!
  2. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    jutro z tesciem ocieplamy dom

    ciekawe co nam wyjdzie

    pod okiem fachowca... oczywiscie
  3. jacekkkk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jacekkkk Zarejestrowany: 16.02.2005 Posty: 252
    mam dylemat gdzie kupić drzwi wejściowe drewniane jakiś producent oferował mi na giełdzie ładny model za 2200 tylko mają 5 cm.
  4. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    ja wziolem hundrexy

    www.hundrex.com.pl


    Ibiski I w machoniu
    daja zamek listwowy i inne bajerki
  5. jacekkkk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jacekkkk Zarejestrowany: 16.02.2005 Posty: 252
    Pablo ile płaciłeś za drzwi i jakiej grubości
  6. gochasz FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gochasz Zarejestrowany: 26.12.2004 Posty: 157
    Witajcie ,
    czy ktoś może polecić sprawdzoną przez Was ekpię do budowy ścian z betonu komórkowego?
    pozdrawiam
  7. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    jacekk
    Ibisy 6 cm grybe

    1850 netto chyba
  8. mobby DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mobby Zarejestrowany: 14.07.2003 Posty: 538
    Dziekuję Aniu za namiary

    Pozdrawiam wszystkich

    Mobby
  9. Karolka Lider FORUM (min. 2800)
    Karolka Zarejestrowany: 26.08.2005 Posty: 3121
    Witam szanowne grono Coś mało Was widać?
  10. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    kazdy buduje
    wykancza
    ociepla
    podbija
    ciagnie ups przeciaga: kable, rury, druty lub termin oddania pracy magisterskiej - ja przynajmniej

    btw
    BUDOHURT jest do dupy.... póltora miecha sciagali nam płytki z Laserbergera zamówilismy 5 sierpnia, wczoraj dotarły

    glazurnik ma piane na ustach bo dopiero teraz zacznie układac a robota inna czeka, no trudno ....
  11. mack DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mack Zarejestrowany: 11.08.2004 Posty: 696
    zrobiłem w Plus Dachu wycene Nelskampa i rozważam szary łupek - czy możesz podać adres żeby zobaczyć jak wygląda Twój dach w realu.
  12. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    mack nie wiem do kogo piszesz?
    ale moze byc, ze do mnie bo ja mam ta dachwoke, wiec prosze:
    ul. Wodna 14, Dobra pod Strykowem.

    od skrzyzowania Wycieczkowej ze Strykowska jedziesz prosto na Strykow, Łowicz, mijasz skret w lewo w pole na Dobra Nowiny, tam nie skrecasz, skrecasz z szosy w lewo dopiero na wies, na drogowskaz Dobra, jedziesz prosto i skrecasz we wsi w pierwsza w prawo -ul. Wodna, dom jest po prawej stronie, szary dcah, jasnoniebieska fasada.
    W tym tygodniu tam pracuja i spia , a wiec sa non-stop robotnicy, wiec smialo mozesz zajrzec na budowe.

    Powiem ci ze nam dokaldnie chodzilo o taki kolor -nie grafit i nie jasno-szary. Dekarze mowili ze jakosc dachowki jest bardzo dobra, my na razie nie mamy wątpliwosci, ze to byl dobry wybor.

    A ja juz wysiadam przy kaflach, ach te wybory!
  13. mack DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mack Zarejestrowany: 11.08.2004 Posty: 696
    Cytat Napisał Honorata
    mack nie wiem do kogo piszesz?
    ale moze byc, ze do mnie bo ja mam ta dachwoke, wiec prosze:
    ul. Wodna 14, Dobra pod Strykowem.
    Dzięki za adres pojade zobaczyc, ale nie wiem czy wezme Nelskampa bo w ostatniej chwili zmieniłem z Braasa a na Nelskampa trzeba czekać - powiedzieli że 2 tygodnie a tymczasem dekarz już kończy więźbę. Powiedz ile czekałaś na dostawę czy dotrzymali terminu, czy nie było kłopotów typu popękane dachówki i znowu czekanie 2 tygodnie na wymianę
  14. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Honorata:
    jak ty bedziej jezdzila z tamtąd codziennie do roboty ??
  15. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Hej Grupko!
    Pilna sprawa - jest do wzięcia sunia śliczna, którą ktoś wyrzucił z samochodu koło mojej pracy. Ma koło 5-6 miesięcy, jest przeurocza pieszczocha i szuka domu. Za duża nie urośnie, a wyziera z niej absolutna łagodność i ciąg do ludzi. Na razie ją dokarmiamy, ale zatrzymać nie możemy. U nas jest dużo ludzi, ale każdy ma jakąś zwierzynę w domu, albo i po kilka sztuk. Popytajcie bliskich i znajomych - a może ktoś z Was tej ślicznej mordce ofiaruje dom. Oddamy z posagiem i po szczepieniach (już zrobiliśmy zrzutkę!)





  16. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Kochani, ja wiem, że nie wszystkie samotne psy na świecie da się uratować, ale może chociaż tego się da....
    Inaczej czeka go Marmurowa i 2 tygodnie życia....
  17. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    Lusiu ja wziełam juz w lutym psa z budowy autostrady i to dużego (1,40 dlugosci z ogonem, 75 cm wysopkosci), który jak an razie mieszka z nami w jednym pokoju na 40m2, wiec niestety nastepny odpada

    pablo pewnie bede dojezdzac do Łodzi tak samo jak ty z Aleksandrowa, a sa nastepujace mozliwosci:
    a. samochod -do mojej pracy na Wieckowskiego jedzie sie minimalnie 20 minut, maksymalnie 35 minut
    b. autobus miejski -bodajze 60A
    c. mini busy z Łowicza, Glowna i Strykowa kursujace co pare minut
    d. pks

    mack czekalam na dostawe do 2 tygodni, przyjechaly na paletach, szczelnie ofoliwowane, zadna nie byla polamana. Mnie jakosciowo i jezeli chodzi o kolor zdceydowanie bardziej pasuje Nelskamp. widzialam sporo dachow w tym graficie z Braasa i w sloncu wyglada on jak braz, a Nelskamp raz jest szary, a raz grafitowy, ale nigdy nie wpada w odcien brązu.
  18. Annelie WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Annelie Zarejestrowany: 15.09.2005 Posty: 1
    Moze napisze Pani cos wiecej o suni, bedzie latwiej podjac decyzje.. wiadomo jak reaguje np. na inne psy, co je? Chcialabym jej pomoc ale zeby to takie proste bylo, nie mam jeszcze wlasnego mieszkania w ktorym moge rzadzic a liczy sie dobro psa. Mama jest w domu wiec nie bylaby sama, szanse sa, jezdzimy na wies, moglisbysmy ja brac.
  19. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Wiadomość doszła - odpisałam Ci Annelie maila. Dzięki!!! A wszystkich informuję, że sunia dziś znalazła dom - akcja szczęśliwie zakończona Honorata - dzięki ogromne za działania. Wiadomo, że na Grupkę można liczyć.
  20. Pooh FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Pooh Zarejestrowany: 12.03.2004 Posty: 123
    Ja trochę 'z innej beczki': Ostro przygotowuję sie do odbioru budynku mimo, że nie wszystko mam wykończone na cacy. Robiłem już wstępne rozeznanie w nadzorze budowlanym i ponoć nie będzie kłopotów o ile zgromadzę stosowną kupę papierów. W związku z tym mam pytanko i prośbę o pomoc w oszacowaniu kosztów protokołów, oświadczeń itp.
    Głównie chodzi mi o koszt pomiarów elektrycznych, opinie kominiarskie, geodeta...
    Wiecie coś na ten temat? Jakieś namiary na tanich 'protokolantów'...

    pzdr
Pokaż wyniki od 3801 do 3820 z 24849