dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. monika i wojtek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika i wojtek Zarejestrowany: 28.02.2005 Posty: 46
    Witamy,
    czy ktoś z Was może podac nam namiary na godną polecenia ekipę do stanu surowego otwartego? zaczynamy na wiosnę w Kalonce.
  2. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    pooch: geodeta za kazde wyrysowanie przyłacza ok 250 zł plus caly dom jako powykonawcza inwenture z 300 minimum
    elektryk brał u mnie 300-400 za stempelki
    podobnie gazer i wodziarz.
  3. AAJ2004 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    AAJ2004 Zarejestrowany: 02.03.2005 Posty: 383
    Witam serdecznie

    Czy ktoś może doradzić gdzie szukać barakowozu czy czegos alternatywnego na czas budowy....

    spradzam na aukcjach internetowych, gratce , ekspresie i jakos nic nie ma takiego w okolicach naszego miasta. A pewnie przywiezienie z daleka sporo by kosztowało.
  4. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Heeeej! Grupo a zwłaszcza moniko i wojtku co będziemy - dalekimi ale jednak - sąsiadami - bo wiele wskazuje na to, że za parę tygodni staniemy się posadaczami ziemskimi i zakupimy grunta w Dobieszkowie Gdzie jesteście w Kalonce?

    Teraz szukam jakiegoś sensownego kredytu, na razie na samą działę, a potem na chałupę. Męczymy się też nad wyborem technologii - bale albo szkielet - koleżanka architekt zachęca do szkieletu, cena z metra też ciut niższa... Ech, sam już nie wiem...

    Przeglądam też stosy projektów, aż mi się łącze grzeje - jak to zrobiliście, że budujecie to, co chcecie? Bo w tym ogrrrroooomnym poniekąd wyborze - a to salon za mały, a to za duży, a to o jeden pokój za mało, a to cośtam... można dostać kręćka

    Chcemy tak to urządzić, żeby na przyszłe wakacje już robić, czeka nas gąszcz urzędników, papierów, uzgodnień, i hgw co jeszcze - ale DAMY RADĘ!
  5. grzes_m SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzes_m Zarejestrowany: 29.12.2002 Posty: 47
    Hej
    Kiedyś widziałem wątki na temat kostki granitowej ( odpady czy nie wymiar ) , teraz ich nie mogę znaleźć.

    Czy ktoś może mi w tym pomóc ??

    Pozdrowienia
    Grzesiek
  6. grzes_m SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzes_m Zarejestrowany: 29.12.2002 Posty: 47
    I jeszcze jedno

    powoli przymierzam się do ogrodzenia i chyba "za bardzo powoli" , biorąc pod uwagę ,że mamy koniec wrzesnia , Drogę mam od ulicy asfaltowej Rąbień , Rąbień AB , wola Grzymkowa. Oczywiscie potzrebuje płot i wjazd

    Podpowiedzcie ( nie straszcie ) co mnie czeka w zwiazku z powyższym i gdzie ??

    Z góry dziękuję , pozdrowienia
    Grzesiek
  7. 2mm Guest
    2mm Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    czy ktoś ma jakieś opinie/informacje na temat firmy Marco Polo z ul. Brzezińskiej 8B handlującej dachówkami i wykonującej pokrycia dachowe?
  8. monika i wojtek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monika i wojtek Zarejestrowany: 28.02.2005 Posty: 46
    hej kropi
    też w Dobieszkowie oglądaliśmy działki
    ale wkońcu kupiliśmy w Kalonce, do nas jedzie się Marmurową prosto i jak asfalt skręca koło sklepu w prawo to do nas jedzie się dalej prosto, drogą z kostki, miedzy sklepem a kapliczką, i tak jeszcze kawałek.

    czy nikt nie poleci nam ekipy?
  9. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    grzes_m w Łodzi ja znam jedno takie miejsce z odpadem granitowym, jest to przesypownia Kosmin na Retkinii (wlasciwie na Smulsku), tel. 6862671, 6862112, 6837506-0.
    Natomaist moge ci podac namiary na rozne kopalnie granitu, ktore sa na Dolnym Ślasku, z ktorych taki odpad mozna kupic naprawde tenio, z tym, ze trzeba go niesttety dowiezc do Łodzi (a wiec dodatkowo zabulic za transport):
    www.skalimex.com.pl
    www.wekomii.com.pl
    www.rustykalgranit.com.pl
    www.granit-barcz.pl
    www.gniewkow.com.pl
    www.heidelbergcement.pl
    www.mfkostrza.dja.pl
    www.hbi.pl
    www.braungranit.pl
    www.zimnik.pl
  10. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Cytat Napisał 2mm
    czy ktoś ma jakieś opinie/informacje na temat firmy Marco Polo z ul. Brzezińskiej 8B handlującej dachówkami i wykonującej pokrycia dachowe?
    Ja dostalem od nich kosztorys na Robena. Drogo. Cena za materialy na dach z 7% VAT-em wyszla taka, jak z 22% u innych dealerow. O cenie robocizny z litosci nie wspominam.
    Nie wiem nic na temat jakosci wykonania. Kiedy pytalem, gdzie moge obejrzec ich prace, wspominali o jakims osiedlu strzezonym, gdzie kladli dach na dwoch domach. Ale nawet nie ogladalem.
  11. 2mm Guest
    2mm Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał mmmad
    Cytat Napisał 2mm
    czy ktoś ma jakieś opinie/informacje na temat firmy Marco Polo z ul. Brzezińskiej 8B handlującej dachówkami i wykonującej pokrycia dachowe?
    Ja dostalem od nich kosztorys na Robena. Drogo. Cena za materialy na dach z 7% VAT-em wyszla taka, jak z 22% u innych dealerow. O cenie robocizny z litosci nie wspominam.
    Nie wiem nic na temat jakosci wykonania. Kiedy pytalem, gdzie moge obejrzec ich prace, wspominali o jakims osiedlu strzezonym, gdzie kladli dach na dwoch domach. Ale nawet nie ogladalem.

    dzięki za odp. Cóż, Roben jest po prostu drogi nawet uwzględnaijąc ostatnią promocję. Teoretycznie Koramic jest porównywalny albo trochę tańszy a jest to coś innego niż Roben. A to osiedle to teren Varitexu przy Wycieczkowej. Ale dzięki za info.
  12. grzes_m SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzes_m Zarejestrowany: 29.12.2002 Posty: 47
    grzes_m w Łodzi ja znam jedno takie miejsce z odpadem granitowym, jest to przesypownia Kosmin na Retkinii (wlasciwie na Smulsku), tel. 6862671, 6862112, 6837506-0.
    Dzięki
  13. tomek_lodz STAŁY BYWALEC (min. 300)
    tomek_lodz Zarejestrowany: 12.08.2004 Posty: 467
    2mm
    Ja wybrałem firmę APT i dachówkę Tondachu to też na brzezińskiej ale bliżej stacji Orlen-u jak mi polecili dekarza (a wzieli wszystko z robocizną na swoje konto ) to po 3 godzinach obwożenia po swoich pracach ( a był to tylko Zgierz i Radogoszcz) dyskretnie zapytał czy mam dość czy jedziemy na następne osiedle jak masz ochotę zobaczyć to od środy wchodzą na mój dach (tzn zaczynają więźbę).
  14. 2mm Guest
    2mm Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    tomek_lodz
    dzięki za odpowiedź.

    mam jeszcze jedno pytanie: szukam sensownej tzn. przede wszystkim rzetelnej firmy wykonującej meble kuchenne na zamówienie - tylko nie ze standardowych szafek zastawianych w szereg i przykrywanych blatem. Cos takiego jak firmy typu emka (Black Red White) w centrum M1 na Brzezińskiej niezbyt mi odpowiadają bo są strasznie drogie i mają zbyt wysokie mniemanie o sobie - najpierw kasa a potem niby będą coś robić. Takie czasy juz minęły.
  15. długi Lider FORUM (min. 2800)
    długi Zarejestrowany: 06.10.2003 Posty: 3293
    Cytat Napisał 2mm
    czy ktoś ma jakieś opinie/informacje na temat firmy Marco Polo z ul. Brzezińskiej 8B handlującej dachówkami i wykonującej pokrycia dachowe?
    Firma normalna choć jeśli chodzi o cenę to proponował bym pogadać z firmą ZAMEK-Brukowa,lub GRODACH .Można chyba więcej utargować.
  16. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    A ja na dachówkę ceramiczna polecam Dagart w Rzgowie (przy wylotówce z Łodzi), maja naprawde duzy wybór i daja dobre ceny, mozna z nimi negocjowac.

    Kochani, wczoraj mielismy uroczyste pierwsze rozpalenie w kominku , jako ze zdun stawil sie wreszcie do pracy, no to juz prawdziwy dom z cieplem domowego ogniska!
    Poza tym kafle do 2 lazienek, kuchni, na podlogi itd wreszcie wybralam, wiec kolejna sprawa jest juz z glowy, trwa teraz tylko obliczanie ile czego.
    Kuchnia -w ten weekend bylam w Ikei i wybralam cala kuchnie w dębie (korpusy + fronty), ceny maja bardzo konkurencyjne w stosunku do tzw. studio kuchni, duzy wybor wszytskiego, dobre ceny AGD, fajny design + 10 lat gwarancji -taka jest moja opinia.
    Obecnie zamawiamy parapety, obudowe kominka i glupoty wykonczeniowe.
    Ciagle mamy dylematy, jakie wybrac drzwi wewnetrzne, bo sa cholernie drogie i jaka firme wybrac do szaf wnekowych i garderoby. Polecacie cos?
  17. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    No i nadszedł wreszcie czas, coby poinformowac szacowne łodzkie forumowe grono, ze w styczniu powiększy nam się rodzinka (w tym forumowa rodzinka) o syna!

    Tak więc teraz sami rozumiecie, ze termin wykonczenia domu do grudnia jest dla nas priorytetem.
    Tak na marginesie, rodzinka forumowa, w tym samym czasie powiekszy nam sie jeszcze o kolejnego dzidziola jednego z forumowiczów, ale jak bedzie chciał/a to sam/a sie podzieli z wami tą radosną informacją.
    Nie ma co, w czym jak w czym, ale w budowlance to te nasze dzieci beda wyedukowane od poczatku !
  18. gtca FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    gtca Zarejestrowany: 16.07.2003 Posty: 230
    Honorata - gratulacje. Z terminem wprowadzki to u nas ciut na odwrót - powiększenie rodziny opóźniło troche prace - ale nadal do przodu.
    pozdr Mariusz
  19. mmmad ELITA FORUM (min. 1000)
    mmmad Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 2677
    Honorata gratulacje dla Ciebie i Twojej Rodziny.

    Tylko nie przedobrzyj z tymi przygotowaniami nowego domu.
  20. Aggi Lider FORUM (min. 2800)
    Aggi Zarejestrowany: 30.08.2004 Posty: 4443
    Honorata! Gratulacje i mnóstwo dobrych życzeń!!!
Pokaż wyniki od 3821 do 3840 z 24849