dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    Ja tez bede. Mam tylko nadzieje, ze pamietacie, ze buduje dom razem z rodzicami, tzn. oni finansuja, a ja pomagam im zalatwiac sprawy, wybierac materialy itp. (czyt: moge byc w realu mlodszy niz Wam sie wydaje). Czekam z niecierpliwoscia. To troche tak jak randka w ciemno
  2. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Nie martw się Tommco, najwyżej zaniżysz średnią łódzkiego Klubu a to nam tylko dobrze zrobi. No to jeszcze Młody, Krzychol i KasiaK się nie odmeldowali. CZEKAMY!
    PS. Dzisiaj nastąpił ważny moment w mojej budowie. Wmurowałam kamień węgielny - osobiście. Właściwie był to kamyczek, ale przywiozłam go z wysokości prawie 3842 m (spod Mont Blanc), więc chyba znalazł godne miejsce.
  3. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    My chcielismy wsadzic zamiast kamienia wegielnego butelke, ktora wykopalismy (taka stara po oranzadzie) z drzewem genealogicznym, ale sie jakos rozeszlo po kosciach. Jak zaczelo sie na powaznie, to potem juz nikt o tym nie myslal. Dzisiaj bylem zamowic wiezbe. Zdecydowalismy sie na cisnieniowa impregnacje. Pokrywac bedziemy najprawdopodobniej Frankfurterem Braasa.
  4. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    No i po spotkaniu! Dziekuje za mile spedzony czas. Mam nadzieje, ze powtorzymy to w niedalekiej przyszlosci. Moze juz w ktoryms z budowanych domow Ja juterkiem podazam na budowe i bede caly dzien kosil trawke, bo przez ta budowe troche ja zaniedbalem Pozdrawiam jeszcze raz.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Tommco dnia 2002-06-21 23:09 ]</font>
  5. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Dzięki również. Bardzo było fajnie! Tnij wesoło tę trawkę bo ma padać to jeszcze urośnie bardziej.
  6. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Mam już fundamenty! Wrażenie znakomite, bo wygląda to jak rzut parteru tylko w wymiarze realnym. Weszłam sobie do kuchni i poczułam się jak.... w swoim aktualnym dużym pokoju! Kurcze, chyba nawet polubię to pomieszczenie, choć dotychczas działalność kuchenna była dla mnie obowiązkiem a nie przyjemnością. Teraz poproszę tylko trochę deszczu........
  7. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    Nie chce Cie martwic, ale to nie jest troche deszczu. Odkad wylalem strop padalo moze przez 10 minut, wiec codziennie musze go polewac przynajmniej dwa razy. Troche pomaga mi w tym sasiad. To dopiero tydzien, a podobno beton uzyskuje swoje finalne wlasciwosci po 12-14 dniach. Poza tym patrzac w niebo to na deszcz sie nie zanosi
    Powodzenia ze szlauchem
    Zimna mgielka na twarzy w taki upal moze byc przyjemna.
    Pozdrawiam
  8. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Witajcie Łodzianie,
    mam pytanie po sąsiedzku
    czy ktos wie,gdzie można zakupic barakowóz?
    Byc moze bedziemy w Waszych okolicach wiec przy okazji byśmy zabrali taki domek. u nas cieżko z tym. U Was też?
    Zdrowia zycze
  9. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Co prawda barakowozu nie mam, ale zrobię rozeznanie. Oczywiście zapraszamy do Łodzi - daj znać kiedy będziecie. Jak nie barakowóz, to może chociaż piwo....
  10. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
  11. fili WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fili Zarejestrowany: 01.07.2002 Posty: 8
    Czy ja jestem w LODZKIEJ grupie?
  12. fili WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fili Zarejestrowany: 01.07.2002 Posty: 8
    Sorry za wpis powyzej,ale dzis jestem tu pierwszy raz .Tak bardzo chcialem dolaczyc do grupy LODZKIEJ, ze pomylkowo wpisalem sie gdzie indziej.POZDROWIENIA
  13. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Witamy, witamy! Gdzie budujesz i na jakim jesteś etapie?
  14. fili WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fili Zarejestrowany: 01.07.2002 Posty: 8
    Jestem na samym starcie,a budowac bede sie pomiedzy Rzgowem ,a Pabianicami.Mam lekkie stresy,ale mam nadzieje na udany final.
    Dziekuje za mile przyjecie.
    Pozdrawiam serdecznie
  15. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    Witaj Fili!~Nie taki diabel straszny (a moze?) Pewnie bedzie ok, chociaz sa takie dni, ze odechciewa sie zyc. Ja mialem dzisiaj wielkie przeboje z dostawca bloczkow betonowych na moja budowe, ale dlugo by gadac. Scianka kolankowa juz urosla. Wiezba jest na dzialce. Kolumny juz zalane. Jutro zaczyna sie robienie (a pewnie i skonczy znajac tempo moich fachowcow) montaz konstrukcji dachu. Z jednej strony jestem juz na serio zmeczony (dzis podrzucilem na stop ok 3 tom bloczkow), a z drugiej cos rosnie. Moze bedzie dobrze. Pozdrawiam.
  16. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    U mnie juz stoi 5 krokwi (jeszcze 15) Reszte postawimy jutro. Trzeba takze bedzie zbudowac dwa kominy i scianki szczytowe. Przeciez na niedziele fachowcy chce byc w domciu Wierze w ich mozliwosci.
  17. fili WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fili Zarejestrowany: 01.07.2002 Posty: 8
    Dzieki za wsparcie duchowe Tommco. Najwazniejszy jest optymizm.Jak widac u Ciebie jest nie najgorszy ,choc wspominasz o zmeczeniu (podrzucanie bloczkow).Moj przyjaciel w takich chwilach wmawial sobie, ze poprawia wlasnie tezyzne fizyczna.Wielokrotnie pokazywal mi "nowo ujawnione skaly"(tak fachowo nazywal swoje umiesnienie).Ja jednak unikne takich "treningow", a budowal bede na "odleglosc",gdyz mieszkam zbyt daleko by osobiscie czuwac nad wszystkim.I wlasnie z tego powodu mam najwieksze stresy .Bo gdzie znalezc zaufana firme/ludzi ktorzy w sposob odpowiedni,w miare tani i "bez przygod" wybuduja moj wymarzony dom?
    Pozdrawiam.
  18. Tommco ELITA FORUM (min. 1000)
    Tommco Zarejestrowany: 29.01.2002 Posty: 1922
    Wiecha juz jest. Niestety nie ze wszystkim dzis skonczyli, ale w wystarczy jeszcze jeden dzien. Teraz dopiero widac, ze dom nazwany w katalogu Muratora "Malym" po kilku modyfikacjach stal sie duzy. Jak narazie zauwazylem, ze jakas mama straszyla swoja coreczke, ze jak nie bedzie jadla to ja zamknie w tym duzym domu Apropos wiezby: udalo ja mi sie tak wyliczyc, ze az sam jestem pod wrazeniem. Pierwszy raz to robilem, odchylenia od projektu byly spora, a udalo mi sie co do centymetra.
    Fili. Ten tekst o tezyznie to stara spiewka. Tez to sobie wmawiam. Nie wiem czy da sie dom zbudowac tanio na odleglosc. Mozna zlecic firmie, ale to tanio nie wychodzi. Jezli masz swoja ekipe, to zawsze musisz cos dowiezc, dokupic, itd...itp
    Pozdrawiam
  19. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Gratulacje Tommco za tę więźbę, widzę że idziesz jak burza! U mnie - osiągnięty stan "0". Bardzo monumentalnie wygląda ta konstrukcja, zwłaszcza, że poziom na dziś jest minus 60 cm w stosunku do wersji końcowej. Ciekawe ile wywrotek ziemi trzeba będzie nawieźć?
  20. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Fili, czy masz już ekipę, która będzie Ci budować? I czy to będzie jedna ekipa na całość czy ekipy "tematyczne"?
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 24849