dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa łódzka
  1. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    Grzegorz_Kalonka, dom Tommco jest bardzo ładny i bardzo w moim guście a znajdziesz go w dziale galeria domów forumowiczów, czy cos takiego.

    anna99, Tarnawe widzialam na targach, gdzie wystawial sie sprzedawca z Gdanskiej, w samym sklepie jeszcze nie bylam. nie ukrywam ze sam wkład robi wrażenie solidnościa wykonania i budzi respekt z racji chociazby jednolitosci bez żadnych spawów, srub czy sznurku, ale wizualnie nie bradzo mnie przekonuje. Ja planuje wystrój raczej nowoczesny, dlatego marzy mi się jak najprostszy wkład, najlepiej z panoramiczną szybą, a wygląd tarnawy jest raczej rustykalny. Zdziwiły mnie też ceny, czyżby az tak podrożały? Forumowicze pisza o przedziale pomiędzy 2 a 3 tys, a tu wszyskie byly powyzej 3 tys?
    Z drugiej strony kominek mam miec z DGP, wiec tarnawa mnie przekonuje jako wazne źródło grzewcze - i takie to moje dylematy...
    Acha, koniecznie chce doprowadzić rura do kominka powietrze z zewnątrz, a nie wszystkie wkłady mają temozliwośc-znowu plus dla tarnawy; yotul nietstey nie ten przedział cenowy (ok. 6 koła).

    Planuje tez oprócz DGP, rekuperator, i tu tez otzrymuję sprzeczne rady, czy łaczyć ten system w jedno, czy robić dwa niezalezne? Macie jakies namiary na reku i instlatorów w Łodzi?

    Wogóle prosze o wiele namiarów, ale sami rozumiecie, mam dopiero poziom fundamentów! Dziekuję z góry i z dołu wszystkim za pomoc!
  2. Ciechanka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ciechanka Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 584
    Ponieważ jestem specem od statystyk uprzejmie donoszę, że od 1 stycznia 2004 roku przewinęły się przez grupę następujące osoby: Luśka, tdxls, Honorata, Gosia Łódź, Grzegorz Kalonka, MILeq, Mobby, Długi, Agata i Darek, Kropi, Tommco, Areksam, Anna99, Aniszkin (zastanawia mnie pochodzenie nicka), Darwol, Snowex, Gregg, Mpalys, Majki, Iro, Gtca, Martin, Rublow, Przemas. Chwilkę wcześniej przewinęli się również Marekd, Gościk i Dzikus. Jednym słowem pojawia nas się 30 osób.
    Nieźle prawda????
    Gdyby wszyscy wybrali się na spotkanie.....
    Jeśli kogoś pominęłam to proszę o upomnienie natychmiast uzupełnię.
  3. aniszkin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniszkin Zarejestrowany: 04.02.2004 Posty: 59
    Ciechanko, no to jest sekretarz co się zowie. policzne, wyróznione brawo, brawo
    A tak z innej beczki, właśnie słyszę w radio, że zamiast Was po drugiej stronie może siedzieć obleśny grubas i podawać sie za "Wojtka lat 12". Mam nadzieję, że okarzecie się być sobą
    pozdrowionka
  4. Grzegorz Kalonka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Grzegorz Kalonka Zarejestrowany: 23.02.2004 Posty: 47
    Cytat Napisał Ciechanka
    Jednym słowem pojawia nas się 30 osób.
    Nieźle prawda????
    Gdyby wszyscy wybrali się na spotkanie.....
    zaluje, ale na 99% nie bede.. mam ciut za daleko..
  5. Ciechanka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ciechanka Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 584
    Aniszkin co z Twoim nickiem czy cos mi przybliżysz???
    Co do tego kim jesteśmy - spotykając ludzi na poprzednim mittingu w styczniu nie było jakiś brzydkich niespodzianek - wszyscy, którzy byli okazali się być fajnymi, noralmymi ludźmi, z którymi warto spędzić cenne chwile wolnego czasu.
  6. aniszkin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniszkin Zarejestrowany: 04.02.2004 Posty: 59
    Ciechanko,
    no to już śpieszę wyjaśnić. mam paskudną skłonność do słowotwórstwa imiennego. W pierwotnej wersji to był Tomaszkin od Tomasza, który był zachwycony bo wszelkie inne kombinacje odrzuacał mu admin jako już istniejące. I mi też tak się udało od razu. A poza tym brzmi jak z Czechowa, prawda ?
    pozdrowinka
  7. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    co do mojego nicku to sprawa jest prosta, to poprostu moje imię, a więc żadnej skuchy nie będzie!

    Jeżeli chodzi o "obleśnego grubasa" to w przeciwieństwie do obrazka pod imieniem jestem wysoką blondynką, che, che !
    Ale rzezczywiście można się naciąć, zwykle przy jakichś wizytach na stronach typu randka, fajne laski itp, zdaje się, ze większośc ludzi tam to śliniące się małolaty, mam nadzieję, że na forum nie
  8. Ciechanka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ciechanka Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 584
    Aniszkin to ty jesteś facetem???? No nie. Ale ze mnie gapa. No ale jeśli masz na imię Tomek to wszystko Ci wybaczam (i sobie również gapiostwo - mój mąż ma na imię Tomek).
  9. aniszkin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniszkin Zarejestrowany: 04.02.2004 Posty: 59
    no to teraz namieszałam
  10. Ciechanka DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Ciechanka Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 584
    A jednak nie. Tak jak myślałam wcześniej jesteś dziewczyną. UFF jaka ulga.
  11. aniszkin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniszkin Zarejestrowany: 04.02.2004 Posty: 59
    No i w ten sposób zostałam "Wojtkiem lat 12"
    nie jestem facetem / nie wiem czy to dobrze czy żle / a Tomaszkin siedzi ze mną biurko w biurko i Was pozdrawia. To jest tylko analogia w celu pokazania genezy mojego niku
    pozrawiam gorąco i sorki za zamieszanie
  12. kropi ELITA FORUM (min. 1000)
    kropi Zarejestrowany: 11.02.2004 Posty: 1716
    Hehehehe obleśny grubas to ja, do tego z brodą a w niej makaron z wczorajszej pomidorówki
    Chętnie się spotkam z Wami, tym bardziej, że nie wypalił jeden (wydawałoby się) fajny wyjazd w góry w ten właśnie weekend.
    zdrówka!
  13. Grzegorz Kalonka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Grzegorz Kalonka Zarejestrowany: 23.02.2004 Posty: 47
    Cytat Napisał aniszkin
    nie jestem facetem / nie wiem czy to dobrze czy żle /
    pogubilem sie
    tzn. Ania ? czy ANtek
  14. aniszkin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniszkin Zarejestrowany: 04.02.2004 Posty: 59
    [b]kropi no to już nie mogę się doczekać kiedy się spotkamy. Ja co prawda najbadziej gustuję w kefirze w brodzie ale makaron też może byc
    pozdrowionka
  15. aniszkin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniszkin Zarejestrowany: 04.02.2004 Posty: 59
    kurcze, ota stałam się osobą zagadkową i tajemniczą HURA!!!!!
    PS. Ania
  16. Honorata ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata Zarejestrowany: 07.07.2003 Posty: 1407
    A mnie już właśnie kropnęło (nie mylic z kropim) 300 postów, nawet nie wiem kiedy, byłam już wczesniej na forum pod innym nickiem w 2002 ale potem ta turcja i wypadłam z obiegu...

    Czesc, pa, ide do kościoła na popielec !
  17. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    No to ładnie! Gruba, łysa blondynka z makaronem w zakefirowanej brodzie płci męskiej zza biurka o imieniu Aniszkin A reszta się nie wypowiada i nie wiadomo, czy każda z osób to Wojtek lat 12??? Już sama nie wiem, może jednak na wszelki wypadek znaleźć lokal o dużym zaciemnieniu? Albo wiem! Rąbnę setę przed spotkaniem - w końcu budowę przeżyłam to i wszystko inne ździerżę
  18. Gosia Łódź DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Gosia Łódź Zarejestrowany: 14.08.2003 Posty: 670
    Witam
    Są gusta i guściki .. o czym na tym forum można najwyrażniej się o tym przekonać w co 2 poście )))

    Jeden lubi czekolade .... drugi......


    Dobrze, ze każdy jest inny inaczej zanudzilibyśmy się bardzo szybko

    A ja szukam barakowozu....domku dla majstrów
  19. aniszkin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aniszkin Zarejestrowany: 04.02.2004 Posty: 59
    Luśka
    obawiam się, że setka może nie wystarczyć
    no proszę pięknie nam się towarzystwo rozbisurmaniło
    a ja tylko chciałam nieśmiało poruszyć aktualny temat publicystyczny, bardzo zresztą trendy, no bo o czym ja mogę z Wami teraz rozmawiać kiedy geodeta nie kiwnął nawet palcem /a wziął juz 6 stów/, nie mam kasy ani miejsca, zeby magazynować przedvatowe zapasy i co chwila dopadają mnie wątpliwości czy ja w ogóle powinnam cokolwiek budować.
    pozdrowionka
  20. Luśka ELITA FORUM (min. 1000)
    Luśka Zarejestrowany: 24.02.2002 Posty: 1892
    Uuuuu, Aniszkin, widać, że koniecznie musimy się spotkać i nad Tobą popracować! Bo w tej sytuacji to tylko my, silna grupa wsparcia po przejściach, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Mamy "forumowe sposoby" na nierzetelnych wykonawców wszelakiej maści - tylko wytrzymaj do 19 marca!!!!
    PS. Mówisz, że więcej niż setka... hmmm... warto rozważyć i taką możliwość
Pokaż wyniki od 1021 do 1040 z 24849