dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    Od ogrodzenie polecam numer 607497634, dobry fachowiec i sam mnie zaopatrzył w siatkę wiem że tanio gdzieś na kaszubach kupował, polecam robił jeszcze u mnie inne rzeczy, godny polecenia
  2. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    Heyka

    Drodzy forumowicze w tym duchu już prawie poświątecznym,wspomóżcie namiarem na dobry czarnoziem.Najchetniej z okolic Pucka,Wejherowa.

    pozdrawiam
  3. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam pomalu mysle o wycenie kuchni i prosze o pomoc chcialbym aby firma była solidna byla na rynku pare lat i kuchnia bedzie raczej nowoczesna fronty krem itd z połyskiem - slyszlem o firmie TRio z Mostow i Silvan ale moze jakies macie propozycje wiem ze poza trojmiastem też sa dobre firmy i pewnie taniej pozdrawiam czekam na propozycje
  4. magdazaba FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdazaba Zarejestrowany: 20.12.2008 Posty: 275
    Witam! Fundamenty po ogrodzenie już wykopane, zaraz będziemy kupować siatkę ogrodzeniową tam gdzie forumowicze polecaliście. A teraz pomóżcie - gdzie kupowaliście sadzonki drzewek - nas interesuje świerk, wys. przynajmniej 1,2m - gdzie najtaniej i najzdrowiej?
  5. gdytom SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gdytom Zarejestrowany: 19.11.2009 Posty: 75
    Witam serdecznie
    Poszukuje 40 sztuk palików na tymczasowe ogrodzenie działki pod budowę. Siatkę 1.50 wysoką już mam. Mogą też być stemple. Gdzie najlepiej i najtaniej dostać w okolicy Pierwoszyna? Może ktoś ma na zbyciu?
    Pozdrawiam serdecznie
  6. okaaga SYMPATYK FORUM (min. 10)
    okaaga Zarejestrowany: 22.02.2009 Posty: 27
    witam potrzebuje sprawdzonej ekipy do podwieszenia sufitów na partarze domu pod stropem drewnianym około 80 m2. Domek jest w Bojanie i czy możecie napisać orientacyjne ceny chodzi o stelarz (wata juz jest)przykręcenie płyt i szpachlowanie bez malowania.
  7. Beatka35 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka35 Zarejestrowany: 04.08.2007 Posty: 49
    Ja płaciłam w zeszłym roku ok20zł.za m2 miałam montowane jeszcze halogeny
  8. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    Czesc

    szukam dobrej firmy ktora specjalizuje sie w piecach na eko groszek, mysle nad takim rozwiazaniem ,

    co gdzie i za ile .

    licze na wasza pomoc

    pozdrawiam
  9. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Mam do pociągnięcia około 75 metrów kanalizacji i tyle samo wody.Na kanalizacje dostałem od fachowca wycenę 100zł za metr a za wodę 60zł za metr.Jakie to są ceny?Dużo czy mało bo szczerze mówiąc pojęcia nie mam?
    Robocizna za metr płotu 25zł. z fundamentem od 1.20m do 2.00m wysokośc siatki 1.50m.Beton z "gruszki".Całkowita długość płotu około 200metrów.Tu wydaje się cena w porządku.

    Ile może kosztować gruszka betonu B-20(taki chyba jest do płotu) i ile metrów w takiej gruszce jest?(10m?)
  10. Jacek80 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jacek80 Zarejestrowany: 08.04.2010 Posty: 13
    Witam,

    pierwszy raz na forum jako piszący

    Kupiłem działkę za Przodkowem, i jak się uda to w tym roku ruszam z budową.
    Szukam namiarów na projektanta, najchętniej z obszaru Przodkowo - Żukowo - Kartuzy - chcę
    skonsultować dobór projektu na moją działkę, no i zlecić całą biurokrację do PNB.
    Polecicie kogoś?

    pozdrowienia
  11. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    zukowo , ja tez tam robie adaptacje i inne takie zmianki.

    napisze na prv


    zmienilam zdanie , i juz nie robie tam adaptacji , wrrrrr
  12. paluch_gda SYMPATYK FORUM (min. 10)
    paluch_gda Zarejestrowany: 31.10.2006 Posty: 17
    witam, poszukuję ziemi z wykopów 2-3 wywrotki oraz grupy tynkarskiej (wewn,zewn) do chatki w Rekowie Górnym. Ma ktoś z Was jakąś sprawdzoną ekipę?
  13. Śliwka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Śliwka Zarejestrowany: 25.08.2005 Posty: 257
    Witam,
    czy ktoś ma do sprzedania rozdzielnię prądu budowlanego
  14. konors77 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konors77 Zarejestrowany: 16.09.2008 Posty: 36
    Cytat Napisał okaaga Zobacz post
    witam potrzebuje sprawdzonej ekipy do podwieszenia sufitów na partarze domu pod stropem drewnianym około 80 m2. Domek jest w Bojanie i czy możecie napisać orientacyjne ceny chodzi o stelarz (wata juz jest)przykręcenie płyt i szpachlowanie bez malowania.
    witam .polecam swje usługi jestesmy brygada 3 osobowa z 15 letnim doswidczeniem w pracach wkonczeniowych za tydzien mogli bysmy zajc twojim sufitem.niewiem co planujesz czy stelaz drewniany czy metalowy ,czy maja byc szpachlowane tylko złacza plyt czy pocalosci od tego zalezy cena cena wyjsciowa to35pl .pozdrawim
  15. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam potrzbuje namiar na dobrego fachowca od shcodow - chce dac do wyceny ale mam (schody wylane z betonu) chodzi mi tylko o stopnie do zrobienia - ale dobrego fachowca i dobre drewno itd ewentualnie lico takze do zrobienia ale to chyba zrobi fachowiec od schodow , pozatym chce kuta balustrade (ok 15m)- dość wzor kręty wiec takze prosze o namiar poza tr-city pewnie bedzie taniej , pozdrawiam
  16. Spartankaa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Spartankaa Zarejestrowany: 28.07.2008 Posty: 684
    Ktos mial doczynienia z firma budowalna "Przedsiębiorstwo Budowlane toMar Marta Jarecka"? Moze jakies opinie?
  17. aprilka1000 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aprilka1000 Zarejestrowany: 27.07.2009 Posty: 341
    Takie czasy ze teraz wszystkiego juz zaczynam szukac.

    mimo to ze bede budowac inny domek , to szukam domu pod kasztanem z pracowni Archon , czy ktos moze wybudowal taki w okolicach

    Trojmiasta, bylabym wdzieczna za mozliwosc wgladu.

    pilne
  18. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    Witam, ponieważ u mnie etap kładzenia podłóg to nadszedł czas poszukiwań wykonawcy zabudowy kuchni.
    Salonów i studiów kuchennych "jak mrówków"... stad będę bardzo wdzięczny (a szczególnie moja druga połowa ) za polecenie przez Szanownych Forumowiczów gdzie warto uderzać w tej sprawie.

    P.S. Od roku nachodzą mnie co jakiś czas firmy ochroniarskie oferując usługi. Delikatnie odmawiam... Pytanie na serio: czy mam się czego bać jesli z żadną nie podpisze umowy? Szczerze mówiąc, to nie bardzo mam ochotę nie tylko za to płacić ale przede wszystkim zdradzać im tajniki mojej intslacji alarmowej... Goście dziś pracują w agencji ochroniarskiej a jutro mogą być "po drugiej stronie barykady..."
  19. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    "zdradzać im tajniki mojej intslacji alarmowej.'
    Przecież nic nie musisz im zdradzac jedno z drugim nie ma nic wspólnego.Wiem jednak z własnego doświadczenia że sama naklejka na szybie lub malutka tabliczka na plocie potrafi skutecznie odstraszyć potencjalnych złodzeji.
  20. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    Cytat Napisał Śliwka Zobacz post
    Witam,
    czy ktoś ma do sprzedania rozdzielnię prądu budowlanego
    Pisałam parę postów wyżej: "Pozostałości po budowie do odstąpienia w rozsądnych cenach: rozdzielnica elektryczna z kablem, bloczki wentylacyjne ok. 70 szt., siatka do wylewek 4 mm, 2mx1m, ok.15 szt, rolka papy dachowej, stemple 2,40 m,ok 150 szt"
Pokaż wyniki od 20461 do 20480 z 21872