dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Asiz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Asiz Zarejestrowany: 05.05.2011 Posty: 32
    Pilnie poszukuje instalatora do instalacji kotlowni gazowej. Mam zakupiony juz piec i osprzet junkersa. Potrzeba podlaczyc to do 2 obiegowej instalacji. Bede wdzieczna za pomoc. Domek w Mostach.
  2. mała7x SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mała7x Zarejestrowany: 31.01.2010 Posty: 25
    Witam. Mam ogromną prośbę o polecenie ekipy, która całościowo przygotowałaby mieszkanie od dewelopera do stanu używalności. Chodzi mi o podłogi, hydraulikę, elektrykę, malowanie itd. Przejrzałam cały wątek ale większość rekomendacji dotyczy osób zajmujących się pojedynczym problemem a mi bardzo zależy na całościowej ekipie.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Mała7x
  3. Campeche SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Campeche Zarejestrowany: 21.03.2009 Posty: 46
    Poszukuję firmy do wykonania płaskiego GWC. Jako że ma być on zainstalowany pod płytą fundamentową to chciałbym zlecić to firmie która da mi na to gwarancję.
  4. pstuszi WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pstuszi Zarejestrowany: 04.03.2013 Posty: 1
    Witam !!

    A ja mam pytanie z innej beczki , czy któryś z budujących lub planujących ma informacje na temat teren w obrębie gdańska, który przewiduje budowę domów jednorodzinnych z płaskim dachem?? A może ktoś z was już przepycha się o to w urzędach lub zna kogoś??? Marzy nam się modernistyczna pasywna kostka tylko nie wiemy gdzie byśmy mogli ją postawić. POmocy!!!!
  5. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    WItam jak mam problem ...poszukuje dobrego fachowca (Wykonanie i montaz) do zamontowania Bramy prze
    suwna 4,5m + 2 furtki ale sam stelaz bo brama bedzie wypelniana drewnopodobnym materialem - czyli chodzi mi o wykonanie i zamontowanie bramy + 2 furtki i cały osprzet macie moze jakies dobre namiary bo wysłałem do jednego ale cena....mnie zabiła pozdrawiam
  6. wojtas122 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    wojtas122 Zarejestrowany: 01.11.2008 Posty: 344
    Cytat Napisał benik
    WItam jak mam problem ...poszukuje dobrego fachowca (Wykonanie i montaz) do zamontowania Bramy prze
    suwna 4,5m + 2 furtki ale sam stelaz bo brama bedzie wypelniana drewnopodobnym materialem - czyli chodzi mi o wykonanie i zamontowanie bramy + 2 furtki i cały osprzet macie moze jakies dobre namiary bo wysłałem do jednego ale cena....mnie zabiła pozdrawiam
    Podaj cenę i zakres prac to powiem Ci,czy to drogo czy tanio. Mógłbym wykonać zlecenie,ale czasu brakuje.
  7. wierus WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wierus Zarejestrowany: 14.01.2013 Posty: 5
    Witam,
    Mam na imie Piotr. Jestem nowy na forum Buduje w Baninie.
    Czy ktoś może mi polecić dobrą ekipę, która położy mi gładzie na ścianach? Potrzebna jest tylko jedna cienka warstwa wykanczająca po położeniu maszynowych tynków gipsowych.
  8. Tomas1111 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomas1111 Zarejestrowany: 23.05.2011 Posty: 30
    Poszukuję sprawdzonego glazurnika,kafelkarza do ułożenia posadzek oraz łazienek z rejonu Wejherowa - Gdynii. Dziękuje za pomoc.
  9. luvvka WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    luvvka Zarejestrowany: 10.07.2012 Posty: 8
    Cytat Napisał pstuszi
    Witam !!

    A ja mam pytanie z innej beczki , czy któryś z budujących lub planujących ma informacje na temat teren w obrębie gdańska, który przewiduje budowę domów jednorodzinnych z płaskim dachem?? A może ktoś z was już przepycha się o to w urzędach lub zna kogoś??? Marzy nam się modernistyczna pasywna kostka tylko nie wiemy gdzie byśmy mogli ją postawić. POmocy!!!!
    Witam
    Wlasnie wybudowalismy kostke na Osowej, wlasciwie to przebudowalismy stara kostke...ale dzieki temu mieszkamy blisko sklepu, szkoly, mamy latarnie na ulicy i asfalt (dziurawy nieco) ) ale jest kostka!!!
  10. moniula WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moniula Zarejestrowany: 11.03.2011 Posty: 3
    Witam wszystkich budujących. Potrzebuję piasek zasypowy do fundamentów. (35 wywrotek w konkurencyjnej cenie) Budowa w Chwaszczynie. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam, Monika
  11. Crisiano DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Crisiano Zarejestrowany: 23.10.2011 Posty: 655
    Szukam godnego polecenia tartaku.
  12. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał Crisiano
    Szukam godnego polecenia tartaku.
    Tartak z Sulęczyna.
  13. Gosia & Marek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gosia & Marek Zarejestrowany: 09.07.2011 Posty: 3
    W połowie maja planujemy rozpoczęcie budowy w miejscowości Tuchom. Poszukujemy godnego polecenie kierownika budowy Wasze propozycje prosimy przesłać na adres [email protected] Pozdrawiamy serdecznie
  14. nita83 Lider FORUM (min. 2800)
    nita83 Zarejestrowany: 08.05.2012 Posty: 3073
    czy możecie polecic jakąs dobrą ekipę od wylewek z okolic Tczewa?
  15. Tomas1111 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomas1111 Zarejestrowany: 23.05.2011 Posty: 30
    Cytat Napisał Crisiano
    Szukam godnego polecenia tartaku.
    Polecam tarcicę i nie tylko z tartaku w miejscowości Kawle Dolne PHU Frankowski. Brałem od nich tarcie pod płaską dachowkę i wyszło naprawdę prosto.

    http://www.phufrankowski.pl/tartak
  16. moniula WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moniula Zarejestrowany: 11.03.2011 Posty: 3
    Czy ktoś wie gdzie najkorzystniej wynająć toitoia? Dzięki z góry za info Monika
  17. JOANNA I JUŻ WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JOANNA I JUŻ Zarejestrowany: 15.01.2010 Posty: 7
    .
  18. JOANNA I JUŻ WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JOANNA I JUŻ Zarejestrowany: 15.01.2010 Posty: 7
    Mam do sprzedania 500m2 drogi w lniskach. Ile można dostać za metr?
  19. zorz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zorz Zarejestrowany: 16.04.2013 Posty: 2
    Poszukuje Domu w dobrej lokalizacji w gdańsku , może być do wykończenia.
    Gdzie sprawdzić , interesuje mnie oferta bezpośrednio od właściciela.
  20. zorz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zorz Zarejestrowany: 16.04.2013 Posty: 2
    Cytat Napisał zorz
    Poszukuje Domu w dobrej lokalizacji w gdańsku , może być do wykończenia.
    Gdzie sprawdzić , interesuje mnie oferta bezpośrednio od właściciela.
    Zazwyczaj jest tak (przynajmnie ja tak mam ) że jak kupię to wtedy widze w okolicy atrakcyjniejsze oferty. Może ktoś w swojej okolicy widział coś wartego zobaczenia, chętnie zobacze !!!. Tym bardziej że na tym etapie nie mam jeszcze sprecyzowane co dokładnie i gdzie.
Pokaż wyniki od 21621 do 21640 z 21872