dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    Cytat Napisał Wakmen
    Cytat Napisał Franciszek
    Cytat Napisał Franciszek
    Wakmen
    Czy m
    • g
      • by
    Tak się nabija liczbę postów
    Wakmen
    Czy mógłbyś umieścić mnie na mapie trójmiejskich budowniczych?
    Znajduję się pomiędzy napisem "Nw. Świat" a "Gdańsk Osowa".
    Ta mapka to super pomysł!
    Pozdrawiam!
    Spoko ale nie obiecuję kiedy. Cierpię na postępujący brak czasu.
    Ja widzę z kolei że zniknąłem z tej mapki
  2. joola OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    joola Zarejestrowany: 18.03.2004 Posty: 5169
    Cytat Napisał gosia@
    Ponawiam pytanie o instalacje alarmowa, czyzby nikt nie robił plizzz, o jaies namiary,Kinga czy Ty sie jeszcze odzywasz na forum?Chciałam Cie zapytac o okna M&S jakie rabaty udało Wam sie wynegocjowac?
    Gosia@, u mnie alarm robił gość z firmy "ALERT"- Krzysztof Lesnow 602-647-740 lub tel/fax 778-24-24 Wejherowo ul. Św. Jana 7a/34
  3. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    a zna ktoś jakiegoś sympatycznego koparkarza co by wykopał precyzyjnie dziure pod szambo? najlepiej z okolic Banina lub Rębiechowa
  4. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał joola
    Cytat Napisał gosia@
    Ponawiam pytanie o instalacje alarmowa, czyzby nikt nie robił plizzz, o jaies namiary,Kinga czy Ty sie jeszcze odzywasz na forum?Chciałam Cie zapytac o okna M&S jakie rabaty udało Wam sie wynegocjowac?
    Gosia@, u mnie alarm robił gość z firmy "ALERT"- Krzysztof Lesnow 602-647-740 lub tel/fax 778-24-24 Wejherowo ul. Św. Jana 7a/34
    U mnie Krzysiek też robił.Mieszczą sie w budynku Orlexu w Wejherowie przy wyjeździe z "tunelu dla karetek".
  5. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał joola
    Cytat Napisał gosia@
    Ponawiam pytanie o instalacje alarmowa, czyzby nikt nie robił plizzz, o jaies namiary,Kinga czy Ty sie jeszcze odzywasz na forum?Chciałam Cie zapytac o okna M&S jakie rabaty udało Wam sie wynegocjowac?
    Gosia@, u mnie alarm robił gość z firmy "ALERT"- Krzysztof Lesnow 602-647-740 lub tel/fax 778-24-24 Wejherowo ul. Św. Jana 7a/34
    I zadowolona jestes???Jak cenowo sie kształtuje jego oferta?
  6. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Wojtekkkk - czemu nie przyznajesz sie do swojej profesji? Wiesz ile ludzi potrzebuje meble kuchenne? I to takie ładne?
  7. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał joola
    Cytat Napisał gosia@
    Ponawiam pytanie o instalacje alarmowa, czyzby nikt nie robił plizzz, o jaies namiary,Kinga czy Ty sie jeszcze odzywasz na forum?Chciałam Cie zapytac o okna M&S jakie rabaty udało Wam sie wynegocjowac?
    Gosia@, u mnie alarm robił gość z firmy "ALERT"- Krzysztof Lesnow 602-647-740 lub tel/fax 778-24-24 Wejherowo ul. Św. Jana 7a/34
    I zadowolona jestes???Jak cenowo sie kształtuje jego oferta?
    Gosiu jak sie zobaczymy na budowie to coś opowiem ,jak nie to - zrobili szybko i dobrze. Przyłączyli całość do telefonu w celu monitoringu (oni raczej wszytkich znają) przez firme ochroniarską. A jak sie pogada to i upust dadzą.
  8. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał Mały
    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał joola
    Cytat Napisał gosia@
    Ponawiam pytanie o instalacje alarmowa, czyzby nikt nie robił plizzz, o jaies namiary,Kinga czy Ty sie jeszcze odzywasz na forum?Chciałam Cie zapytac o okna M&S jakie rabaty udało Wam sie wynegocjowac?
    Gosia@, u mnie alarm robił gość z firmy "ALERT"- Krzysztof Lesnow 602-647-740 lub tel/fax 778-24-24 Wejherowo ul. Św. Jana 7a/34
    I zadowolona jestes???Jak cenowo sie kształtuje jego oferta?
    Gosiu jak sie zobaczymy na budowie to coś opowiem ,jak nie to - zrobili szybko i dobrze. Przyłączyli całość do telefonu w celu monitoringu (oni raczej wszytkich znają) przez firme ochroniarską. A jak sie pogada to i upust dadzą.
    A, co mi opowiesz? ze firma lipna
  9. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał Mały
    Wojtekkkk - czemu nie przyznajesz sie do swojej profesji? Wiesz ile ludzi potrzebuje meble kuchenne? I to takie ładne?
    Własnie Wojtekkkk dawaj namiar ja tez bede potzrebowała
  10. Gierga ELITA FORUM (min. 1000)
    Gierga Zarejestrowany: 11.01.2004 Posty: 1109
    Dla wszystkich co chcą kupić jakieś krzaczory i inne drzewka na działkę - polecam Szkołkę w Gniewowie. Byłam tam ostatnio z polecenia mojej znajomej i byłam w szoku - tyle różnych dziwactw, cenowo ok i baaardzo miła obsługa
  11. Gierga ELITA FORUM (min. 1000)
    Gierga Zarejestrowany: 11.01.2004 Posty: 1109
    Cytat Napisał martag
    Co do budowania z silki to jeszcze rafalg budował.

    Gierga zazdroszczę Ci tych wkopanych krzewów...
    Ja mam na razie tylko trawnik na części działki o reszcie będę mogła zacząć myśleć dopiero za rok.

    Ponawiam info o stemplach i legarach - mam na sprzedaż.
    ja na razie tak powoli, żeby chociaż coś było wkopane a nie sam piach i piach
  12. Gierga ELITA FORUM (min. 1000)
    Gierga Zarejestrowany: 11.01.2004 Posty: 1109
    Cytat Napisał Wojtekkkk
    Cytat Napisał Gierga
    Cytat Napisał Wojtekkkk
    Mam pytanie.
    Czy ktoś budował z silikatów?
    Mam taki zamiar
    budowałam z silikatów i służę pomocą
    Gierga gdzie kupowałaś silke i jakiego producenta,co wybrałaś klej czy na zaprawę???
    Na Allegro można kupić bambus który rośnie w naszym klimacie. Z niego możesz mieć np.fajne podpórki do kwiatów,drzewek itp.Super wygląda jak rośnie ,oraz oszroniony w zimę.Warto się zastanowić,oczywiście o ile podobają się egzotyczne roślinki.
    Pozdrawiam Wojtek.
    Przepraszam, że tak późno odpisuję...gdzies mi umknęło Twoje pytanie

    Silikaty (nie silke!!) kupowałam w Koleczkowie w hurtowni AiZ, dostałam wtedy baaardzo dobry rabat i jeszcze zdążyłam przed 22%VATEM. Co to było za szaleństwo pamiętam do dziś. Silikaty mam z Ostrołęki. A murowałam na klej (chyba się nazwyał ALPOL) i jestem zadowolona Dobry materiał polecam

    A co do bambusa - to dziękuję za informacje Bardzo mi się podobają egzotyczne roślinki i na pewno Pan Bambus zagości w moim ogrodzie
  13. rispetto DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    rispetto Zarejestrowany: 11.02.2003 Posty: 614
    Cytat Napisał Ados
    a zna ktoś jakiegoś sympatycznego koparkarza co by wykopał precyzyjnie dziure pod szambo? najlepiej z okolic Banina lub Rębiechowa
    Facet z Żukowa, robił u mnie w Baninie - 6817118
  14. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Cytat Napisał Gierga
    Dla wszystkich co chcą kupić jakieś krzaczory i inne drzewka na działkę - polecam Szkołkę w Gniewowie. Byłam tam ostatnio z polecenia mojej znajomej i byłam w szoku - tyle różnych dziwactw, cenowo ok i baaardzo miła obsługa

    Byłem tam również kilka dni temu. Potwierdzam bardzo życzliwą i fachową obsługę.
  15. maniek_73 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maniek_73 Zarejestrowany: 19.02.2005 Posty: 30
    Może ktoś z forumowiczów jest na etapie kupowania bloczków fundamentowych wys.14 cm.
    Mój dostawca ma po 2.15-2.20 z fakturą więc niedrogo - polecam. Moi murarze nie narzekali na jakość.

    Pozdrawiam
  16. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał maniek_73
    Może ktoś z forumowiczów jest na etapie kupowania bloczków fundamentowych wys.14 cm.
    Mój dostawca ma po 2.15-2.20 z fakturą więc niedrogo - polecam. Moi murarze nie narzekali na jakość.

    Pozdrawiam
    Ja, niestety juz kupiłam po 3 zł, i tez nie narzekaja
  17. fasola125 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    fasola125 Zarejestrowany: 10.04.2005 Posty: 6
    Dobrzy ludzie podajcie namiary na kogoś sprawdzonego, kto wykonuje ogrodzenia (płot +klinkier) i może od razu układa kostkę brukową.
  18. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał Gierga
    Dla wszystkich co chcą kupić jakieś krzaczory i inne drzewka na działkę - polecam Szkołkę w Gniewowie. Byłam tam ostatnio z polecenia mojej znajomej i byłam w szoku - tyle różnych dziwactw, cenowo ok i baaardzo miła obsługa
    Dyć przecom godoł...
    A po cichutku powiem ,że jakieś 500m w prawo (wjeżdżając od Wejherowa) w lesie jest przepiękne, zaciszne miejsce ze sztucznymi stawami oraz altankami do siedzenia .
  19. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał Mały
    Wojtekkkk - czemu nie przyznajesz sie do swojej profesji? Wiesz ile ludzi potrzebuje meble kuchenne? I to takie ładne?
    Własnie Wojtekkkk dawaj namiar ja tez bede potzrebowała
    Wojtek choć duży to skromny chłopak jest.
  20. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Cytat Napisał gosia@
    mam prosbe, czy mzoecie mi podac namiary na Waszych fachowcow od instalacji alarmowych
    Wdowicz Patryk tel. 602 310 180 - niedrogo i dosyć fachowo. Robił też u mnie
Pokaż wyniki od 8421 do 8440 z 21872