dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał Franciszek
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie mam rewelacyjnych dekarzy, podaje namiar gdyby ktos potzrebował p.Leszek Garlak 601643065
    Gosiu, Twój dekarz to mój dekarz Niestety nie jest tani Tylko co dekarz robi u Ciebie? Myślałem, że już masz dach skończony.[/list]
    Franciszku, moj-Twój dekarz juz skonczyl i dlatego go bardzo chwale.Tani nie jest, to fakt ale za takie efekty warto zapłacic.Skad go masz?
  2. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał Wojtekkkk
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie mam rewelacyjnych dekarzy, podaje namiar gdyby ktos potzrebował p.Leszek Garlak 601643065
    Jeżeli chodzi o p.Leszka Garlaka z Gdańska to się dopisuję GODNY POLECENIA.W prawdzie u mnie nie robił[ja jeszcze przerabiam papiery!!! ],ale widziałem jego pracę kilkakrotnie u klientów i wszystko super.
    Podpisuje sie obiema recami
  3. Franciszek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Franciszek Zarejestrowany: 04.05.2005 Posty: 304
    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał Franciszek
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie mam rewelacyjnych dekarzy, podaje namiar gdyby ktos potzrebował p.Leszek Garlak 601643065
    Gosiu, Twój dekarz to mój dekarz Niestety nie jest tani Tylko co dekarz robi u Ciebie? Myślałem, że już masz dach skończony.[/list]
    Franciszku, moj-Twój dekarz juz skonczyl i dlatego go bardzo chwale.Tani nie jest, to fakt ale za takie efekty warto zapłacic.Skad go masz?
    Jedna z jego ekip robiła dach u mojego kolegi i bardzo mi się podobało. Ty masz chyba namiary na pana Garlaka z Seeger Dachu bo on bierze materiały tylko od z tamtąd a ja pamietam, że brałaś tam okna połaciowe.
  4. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał Franciszek
    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał Franciszek
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie mam rewelacyjnych dekarzy, podaje namiar gdyby ktos potzrebował p.Leszek Garlak 601643065
    Gosiu, Twój dekarz to mój dekarz Niestety nie jest tani Tylko co dekarz robi u Ciebie? Myślałem, że już masz dach skończony.[/list]
    Franciszku, moj-Twój dekarz juz skonczyl i dlatego go bardzo chwale.Tani nie jest, to fakt ale za takie efekty warto zapłacic.Skad go masz?
    Jedna z jego ekip robiła dach u mojego kolegi i bardzo mi się podobało. Ty masz chyba namiary na pana Garlaka z Seeger Dachu bo on bierze materiały tylko od z tamtąd a ja pamietam, że brałaś tam okna połaciowe.
    tak dokładnie, spotkałam Go przy zakupie moich okien
  5. Franciszek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Franciszek Zarejestrowany: 04.05.2005 Posty: 304
    Dziękuję za działkę. Widać, że Dekarz z innej ekipy. Jezeli chodzi o ściany, to miałem problemy z ich pionami. Proponuję Ci, abyć nie zapłacił całej kwoty (ja tak zrobiłem. Później pochodziłem z poziomicą i wyszło... .
    Ponieważ niektórych rzeczy nie można było poprawić (miałem poprawiane później tynkami bądź gips-kartonem), Pan Kazimierz musiał wykonać dodatkowe prace "gratis".[/quote]


    Ja z łatą biegam po budowie od samego początku i w sumie wszystko jestr pionowe i mieści się w wymiarach...aż strach pomyśleć jak by to wyglądało gdyby mnie tam nie było prawie codziennie
    Tak więc z powodu nierównych fug musze po budowie chodzić z kartonem na głowie tym niemniej zapraszam
  6. Franciszek STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Franciszek Zarejestrowany: 04.05.2005 Posty: 304
    [quote="miła"][quote="Franciszek"][quote="miła"]
    Cytat Napisał Franciszek
    Cytat Napisał miła
    Franciszek ja ocieplam, ale nie wiem czy szukasz całej ekipy czy tylko kogoś co położy styropian i siatkę pozdr Ewa



    Franciszek deptakiem w stronę Nowego Portu, na wprost wejścia na plażę nr 44 przy pawilonach gastronomicznych jest ulica Miła - pierwszy dom z cegły i drewniana furtka prowadzi na podwórko pozdr Ewa
    Ewo,
    jeszcze raz dzięki za zaproszenie, chciałbym się u Ciebie zjawić jutro ale nie wiem o której się wyrwę, więc moge być z zaskoczenia
  7. joola OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    joola Zarejestrowany: 18.03.2004 Posty: 5169
    Cytat Napisał martag
    joola - podobno już finiszujecie z malowaniem. Ten TWÓJ - MÓJ wykonawca ostatnio dzieli tydzień w kratkę Jeden dzień u Ciebie - jeden u mnie
    Mam nadzieję, że przeze mnie nie opóźnia robót u Ciebie?
    Pozdrawiam serdecznie.
    Martag, MÓJ -TWÓJ wykończeniowiec malowanie już skończył , a to dzielenie tygodnia, to niestety z mojej winy bo albo czegoś mi brak, albo zastanawiam się czy ten kolor, to właśnie już ten a może jednak inny... Biedny Krzyś Jutro jeszcze mogą być u Ciebie ale pojutrze, to już u mnie bo zamorduję na śmierć
  8. joola OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    joola Zarejestrowany: 18.03.2004 Posty: 5169
    Gosia@, jutro (dzisiaj) jednak się nie wyrobię żeby jechać po krzaczorki muszę kupić gdzieś stado halogenów, bo mnie elektryk udusi (kopnie, porazi prądem ). Może dasz radę w piątek rano?
  9. OLA.J. STAŁY BYWALEC (min. 300)
    OLA.J. Zarejestrowany: 05.11.2004 Posty: 423
    Martag, no widzę żę tan wasz Pan mocno rozchwytywany, wiec chyba nie mam szans się załapac, no chyba, że w ciut pioźniejszym terminie, tylko kiedy to jest ciut poźniejszy termin,może po Gosia@ będzie wolny, bo ten z kolbut nieustajac robi wycene, kopara ciągle popsuta, a klinkierowiec wciąż nie odbiera komóry jak spaprał tak zostawił, ja juz chyba nie mam siły
  10. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał OLA.J.
    Martag, no widzę żę tan wasz Pan mocno rozchwytywany, wiec chyba nie mam szans się załapac, no chyba, że w ciut pioźniejszym terminie, tylko kiedy to jest ciut poźniejszy termin,może po Gosia@ będzie wolny, bo ten z kolbut nieustajac robi wycene, kopara ciągle popsuta, a klinkierowiec wciąż nie odbiera komóry jak spaprał tak zostawił, ja juz chyba nie mam siły
    Po mnie chyba jest wolny, ale u mnie siedzi do konca grudnia
  11. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał joola
    Gosia@, jutro (dzisiaj) jednak się nie wyrobię żeby jechać po krzaczorki muszę kupić gdzieś stado halogenów, bo mnie elektryk udusi (kopnie, porazi prądem ). Może dasz radę w piątek rano?
    nawet mi bardziej pasuje, ba ja dzisiaj mam ruch na budowie rano, tzn ok 10 moze byc?bo ja o 8 ide w sprawie pieca rozmawiac
  12. OLA.J. STAŁY BYWALEC (min. 300)
    OLA.J. Zarejestrowany: 05.11.2004 Posty: 423
    Moze warto poczekać do końca grudnia, skoro polecanyi solidny, niż brac bnatepnego który znowu coś rozgrzebie i pojdzie, juz sama nie wiem co robic
  13. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał OLA.J.
    Moze warto poczekać do końca grudnia, skoro polecanyi solidny, niż brac bnatepnego który znowu coś rozgrzebie i pojdzie, juz sama nie wiem co robic
    to zalezy kiedy sie chcesz wprowdzic MarcinU ma tez fajnych wykonawców i ich chwalił, ja wstepnie sobie rezerwowałam u nich termin, tak ze moj jest wolny
  14. miła STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miła Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 459
    Cytat Napisał Franciszek
    Ewo,
    jeszcze raz dzięki za zaproszenie, chciałbym się u Ciebie zjawić jutro ale nie wiem o której się wyrwę, więc moge być z zaskoczenia
    zapraszam o każdej porze - już tynk położony - myślę, że jesteś strasznym detalistą i ciekawa jestem Twojej oceny pomimo wszystko pozdr Ewa
  15. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Ktoś chciał zrobić adaptację projektu gotowego

    Rozmawiałem z "moją" Pania architekt, powiedziała że może się tego podjąć, ale szczegóły proszę uzgadniać już indywidualnie.
    Anna Fiałek 601 786 613
  16. anekri DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    anekri Zarejestrowany: 14.07.2003 Posty: 933
    Witam wszystkich
    Jestem na etapie wylewek i szukam namiarów.
    Mam na razie jedną propozycję- 22zł/m2 z materiałem, czy to jest dobra cena i do akceptacji??
    Z góry wielkie dzięki
  17. miła STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miła Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 459
    witam muszę kupić szybko tzn. zaraz - bo wszyscy zapomnieli - fugę do płytek parapetowych na zewnątrz.
    Jaka firma jest dobra????? pozdr Ewa
  18. miła STAŁY BYWALEC (min. 300)
    miła Zarejestrowany: 31.01.2003 Posty: 459
    Okazało się, że mój piec kaflowy nie jest taki zły i będę miała do odsprzedania cegły szamotowe. Jak potrzebujecie do np. kominka to proszę o kontakt. pozdrawiam Ewa
  19. kolia ELITA FORUM (min. 1000)
    kolia Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 1293
    Cytat Napisał markus_gdynia
    A tak poza tym to widziałem ten wynalazek w Castoramie.
    W Castoramie byłam i powiedziali, że nie mają To zostają mi te składy na Kościuszki, albo przemalowanie tablicy po dawnym właścicielu
  20. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał markus_gdynia
    A tak poza tym to widziałem ten wynalazek w Castoramie.
    W Castoramie byłam i powiedziali, że nie mają To zostają mi te składy na Kościuszki, albo przemalowanie tablicy po dawnym właścicielu

Pokaż wyniki od 9821 do 9840 z 21872