dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    Cytat Napisał CMYK
    Cytat Napisał anSi
    CMYK bardzo dziękuję, że oświeciłeś moją brzydszą połowę, tak jakby dotarło do niego, że budowa to nie je bajka
    Najgorzej zaczac i wszystko zorganizowac a pozniej to juz samo idzie tylko ciagle trzeba pilnowac cen no i wykonawcow.
    CMyK
    mi się na początku tak spodobało że już się denerwowałem co ja po budowie będę robił, teraz myślę kiedy to się skończy
  2. MarcinU ELITA FORUM (min. 1000)
    MarcinU Zarejestrowany: 07.01.2004 Posty: 1230
    Dodam jeszcze że pierwszy etap czyli do dachu włącznie jest naprawdę fajny i przyjemny.
  3. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    Cytat Napisał MarcinU
    Dodam jeszcze że pierwszy etap czyli do dachu włącznie jest naprawdę fajny i przyjemny.
    dokładnie, jak dla mnie najgorszy jest koniec, przede wszystkim ze względu na fakt że zagadnienia kafelków, duperelków, kraników, dywaników są nie na moje siły i zainteresowania, zostawiłem to żonie
  4. slawciol DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    slawciol Zarejestrowany: 09.01.2006 Posty: 679
    Cytat Napisał Wakmen
    Gdzie W okolicach Gdyni, Wejherowa można kupić jeden balot styropianu FS30 gr 5 cm? Potrzebuję taki gęsty pod akwarium i kominek ale nigdzie nie chcą sprzedać mi tylko 1balot. Albo bardzo dużo albo wcale.
    w Chwaszczynie na pewno mozesz kupic 1 balot,jak jedziesz z Gdyni to po lewej stronie zaraz za CPN-em na przeciwko nadajnika,pozdrawiam
  5. maciunio FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    maciunio Zarejestrowany: 30.11.2003 Posty: 182
    Cytat Napisał majcia
    Cytat Napisał maciunio
    Z tym dodawaniem styropianu to proponuja mi rozni wykonanwcy z ktorymi rozmawiam. Tłumaczą mi ze w celu wyprowadzenie mojej sciany na gladko trzeba nalozyc dosc guba warstwe tynku - oklo 3cm. Wowczas i tak trzeba dac siatke i grunt i dalej tak samo jak w przypadku systemu na styropianie. Roznica w cenie jest znikoma - 80zl/m2 w przypadku tynku cementowo-wapiennego kupnego i 83zl/m2 w przypadku nalozenia systemu ze styropianem.

    Goraco prosze o namiar na niejakiego Pana Zyśk. Z gory dziekuje
    Pan Zysk tel : 501806311. Podobno solidny ale jego kosztorys byl najdroższy z wszystkich. Pozdrawiam Maja

    Wielkie, ale to naprawdę wielkie dzieki.
  6. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał CMYK
    ..,Najgorzej zaczac i wszystko zorganizowac a pozniej to juz samo idzie tylko ciagle trzeba pilnowac cen no i wykonawcow.
    CMyK
    No tak A o umowę jakąś małż się dopomina, czy mogabym Cię prosić o przesłanie jej na adres [email protected]
  7. dana531 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dana531 Zarejestrowany: 05.11.2005 Posty: 201
    Do Zachara
    Czy mogłbys mnie oswiecic w jakim centrostalu jest tak tania stal,poniewaz ja jestem na stapie zakupu materiałow budowlanych i najtansza stal jaka udało mi sie kupic to ok 2,10 za kg.
    Pozdrawiam
  8. Śliwka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Śliwka Zarejestrowany: 25.08.2005 Posty: 257
    Cytat Napisał anSi
    Cytat Napisał CMYK
    ..,Najgorzej zaczac i wszystko zorganizowac a pozniej to juz samo idzie tylko ciagle trzeba pilnowac cen no i wykonawcow.
    CMyK
    No tak A o umowę jakąś małż się dopomina, czy mogabym Cię prosić o przesłanie jej na adres [email protected]
    CMYK, To ja też poproszę za jednym zamachem. U Ciebie już coś się dzieje?
  9. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    ciagle zapominam o tej umowie ale postaram sie na piatek
    , u mnie juz lawy wylane za 10 dni wchodza z bloczkami funadamentowymi potem sciany za 1,5 miesiaca dom stoi w stanie surowym.
    CMyK
  10. amys FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    amys Zarejestrowany: 16.12.2003 Posty: 102
    Czesc!

    Bardzo prosze o namiary na ekipe ktora sprawnie wykona TYNKI zewnetrzne na Ytongu oraz PODBITKE za jednym zamachem .

    Markus czy mozesz zdradzic przyblizony koszt robocizny za tynki zewnetrzne?

    Pozdrawiam
    z Finlandii - krainy malych domkow z dwuspadowym dachem.
  11. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Płaciłem 25 zł / m2 za robociznę w postaci podkładowego tynku cementowo-wapiennego i na niego zasadniczy tynk cienkowarstwowy silikatowy.

    Co do podbitki to nie powiem bo kolejny wykonawca nie dość że woła górę kasy to mnie zlewa. Szukam rusztowania typu "warszawskiego", jak znajdę za nieduże pieniądze to sam zrobię podbitkę.
  12. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Info dla mieszkańców Bojana

    Z pewnego źródła wiem, że jeszcze latem tego roku będzie wykonywana instalacja gazu ziemnego przy głównych ulicach, w przyszłym roku ma być zrobiona detalicznie cała wieś.
  13. Gaba73 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gaba73 Zarejestrowany: 17.10.2004 Posty: 119
    Kochani
    podzielcie się kontaktami do firm/specjalistów od odkurzaczy centralnych w rejonie Trójmiasta. U kogo warto zamówić taką instalację?

    Pozdrawiam i dziekuję za wszelkie podpowiedzi.
  14. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał markus_gdynia
    Płaciłem 25 zł / m2 za robociznę w postaci podkładowego tynku cementowo-wapiennego i na niego zasadniczy tynk cienkowarstwowy silikatowy.

    Co do podbitki to nie powiem bo kolejny wykonawca nie dość że woła górę kasy to mnie zlewa. Szukam rusztowania typu "warszawskiego", jak znajdę za nieduże pieniądze to sam zrobię podbitkę.
    Sprawdzę u rodziców czy jeszcze takie leży, jeœli tak to dam znać.
  15. roslena SYMPATYK FORUM (min. 10)
    roslena Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 28
    Witam,
    Czy ktoś orientuje się może, czy jest gdzieś w Trójmieście , bądź okolicach jakaś wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego? Chodzi mi o glebogryzarkę - mam ok. 600 m2 ziemi do przygotowania pod trawnik . łopatą to bym chyba do Świat Wielkanocnych nie zdążył . A jeszcze do pracy trzeba chodzić Potrzebowałbym ją na jakiś jeden dzień. Dzięki za wszelkie informacje i pomoc.
    Pozdrawiam.
  16. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał roslena
    Witam,
    Czy ktoś orientuje się może, czy jest gdzieś w Trójmieście , bądź okolicach jakaś wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego? Chodzi mi o glebogryzarkę - mam ok. 600 m2 ziemi do przygotowania pod trawnik . łopatą to bym chyba do Świat Wielkanocnych nie zdążył . A jeszcze do pracy trzeba chodzić Potrzebowałbym ją na jakiś jeden dzień. Dzięki za wszelkie informacje i pomoc.
    Pozdrawiam.
    Sama potrzebuje, jak znajdzesz daj znac
  17. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    Cytat Napisał Gaba73
    Kochani
    podzielcie się kontaktami do firm/specjalistów od odkurzaczy centralnych w rejonie Trójmiasta. U kogo warto zamówić taką instalację?

    Pozdrawiam i dziekuję za wszelkie podpowiedzi.
    Ja brałem od Pana Hołowni, jestem zadowolony: 0501034156
  18. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    Cytat Napisał dana531
    Do Zachara
    Czy mogłbys mnie oswiecic w jakim centrostalu jest tak tania stal,poniewaz ja jestem na stapie zakupu materiałow budowlanych i najtansza stal jaka udało mi sie kupic to ok 2,10 za kg.
    Pozdrawiam
    najtansza jest w techmaprojekcie 058 343 11 11 pan Jozef Kurdecki pelna negocjacja cena wyjsciowa 2 zl/kg za pret 12 mozna sie targowac itp dowoz gratis
    CMyK
  19. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Cytat Napisał rispetto
    Cytat Napisał Wakmen
    Gdzie W okolicach Gdyni, Wejherowa można kupić jeden balot styropianu FS30 gr 5 cm? Potrzebuję taki gęsty pod akwarium i kominek ale nigdzie nie chcą sprzedać mi tylko 1balot. Albo bardzo dużo albo wcale.
    A po co Ci pod akwarium styropian
    Nie dosłownie pod akwarium ale pod posadzkę w miejscu gdzie będzie stało akwarium. W sumie jest to plac 2m2. Na razie wrócę do mojego starego akwarium -240l co z wodą i całym wyposażeniem waży ponad 300kg. W przyszłości planuję mieć jeszcze jedno - ciut większę - minimum 450l. co razem ważyć będzie ponad 1 tonę na 2m2. Obciążenie jest więc spore i nie chciałbym aby mi posadzka w tym miejscu pouginała się z powodu ściśnięcia styropianu FS20. Wiadomo FS30 do tego bardziej się nadaje i już udało mi się zamówić. Dzięki za prywatne wiadomości w tej sprawie i tutaj w wątku.
  20. JarL STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JarL Zarejestrowany: 24.02.2004 Posty: 312
    Cześć

    Czy ktoś zetknął się z tematem dezynfekcji studni przed użytkowaniem? Jakieś namiary, koszty, metody postępowania?
Pokaż wyniki od 12461 do 12480 z 21872