dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. KamaD FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KamaD Zarejestrowany: 10.03.2004 Posty: 172
    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał Ados
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?
    a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies ... ale oni mieli jakąś lipną folię
    Nie, nie ta moja to jakies cudo sie nie przerywa, jakas EPD, albo cus w tym stylu.Hamerykanska
    A to może my bylibyœmy zainteresowani jak to takie cudo (akurat wykopaliœmy oczko ).
    Czy można jakiœ link albo cuœ aby o tej super foli poczytać?
  2. Śliwka FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Śliwka Zarejestrowany: 25.08.2005 Posty: 257
    Cytat Napisał Gaba73
    Cytat Napisał Śliwka

    O mało co, bylibyśmy sąsiadami. Przymierzaliśmy się do tych działeczek na kolonii.
    To może kupiliśmy tę, na którą się nie zdecydowaliście.
    Nam się spodobało, a szukaliśmy już rok czasu.
    Pozdrowienia
    Myśleliśmy o tej na samym końcu (ze spadkiem). Okolica super, ale w końcu przeważyło miasto, ze względu na dzieci, żeby w przyszłości nie trzeba było wozić do szkoły. Jak to pani architekt powiedziała pzy wprowadzaniu zmian -"pani to do do wszystkiego tak praktycznie podchodzi"
    Mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre
    Pozdrawiam
  3. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Cytat Napisał Ados
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?
    a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies ... ale oni mieli jakąś lipną folię
    A gdzie można takową glinę zakupić? Mnie temat gliny bardzo i to bardzo by interesował.
  4. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał Wakmen
    Cytat Napisał Ados
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?
    a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies ... ale oni mieli jakąś lipną folię
    A gdzie można takową glinę zakupić? Mnie temat gliny bardzo i to bardzo by interesował.
    Z glina podobno bardzo duzo zabawy
    no i znacznie drozsza jest
  5. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Z glina podobno bardzo duzo zabawy
    no i znacznie drozsza jest
    Może i zabawy z gliną jest co niemiara ale efekt, dokładność wykonania i trwałość jest o wiele wyższa.
    Co do gliny to myślałem aby zakupić półprodukt gdzieś z fakryki cegieł ale z oczkiem to jak na razie mam jeszcze czas bo jeden brzdąc ma dopiero roczek a drugi za 2 miesiące dopiero się "wykluje" więc i tak i tak muszę troszeczkę poczekać z oczkiem dla ich bezpieczeństwa.
    Ale cały czas nad tym myślę , bo co będę robił jak skończę budować dom, planować sad ....?
  6. wlowik DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wlowik Zarejestrowany: 29.09.2003 Posty: 502
    Cytat Napisał Mały
    Żałuję , że nie byłem , ale mam nadzieję że co się odwlecze to nie uciecze...
    Swojš drogš troche wymarzłem w tej Norwegii pod namiotem marzšc o grillu lub ognisku oraz jakimœ wielgachnym kebabie...bo na chińskie zupki nie mogłem patrzeć .
    PS z doœwiadczenia grillowo-ogniskowego wiem że zajefajne jest ognisko z kiełbaskami oraz grill - ma ono niezapomniany klimat i dłużej się przy nim siedzi...może cos takiego wymyœlimy na lato?
    ... Co tu wymyślać ?
    Miejsce jest jak w lesie, ognisko wystarczy rozpalić, grile są trzy - do wyboru, trawka już rośnie, gałęzie do palenia czekają... Sąsiedzi przyjaźni (chętnie wpadną), teren bezpieczny 2000m2, pole obok kilka ha....
    Nawet namioty można postawić.
    Ja tam jestem otwarty... Każda sobota nam pasuje, najwyżej będzie nas połowa (ta gorsza ). Bo ognisko to wtedy zgasło zanim się rozpaliło, bo deszcz padł na nie i nie było komu bawić się w dmuchawca, a w grilu jarały się brykiety kominkowe
    ... Ja to nie mam czasu przesiadywać i namawiać wsiech forumowiczów (bo właśnie "robię" kryty basen), ale bardzo będę rad wszystkim gościom, którzy zechcą nas odwiedzić.
    Serio, serio...
  7. gosia@ Lider FORUM (min. 2800)
    gosia@ Zarejestrowany: 22.11.2004 Posty: 3846
    Cytat Napisał Wakmen
    Z glina podobno bardzo duzo zabawy
    no i znacznie drozsza jest
    Może i zabawy z gliną jest co niemiara ale efekt, dokładność wykonania i trwałość jest o wiele wyższa.
    Co do gliny to myślałem aby zakupić półprodukt gdzieś z fakryki cegieł ale z oczkiem to jak na razie mam jeszcze czas bo jeden brzdąc ma dopiero roczek a drugi za 2 miesiące dopiero się "wykluje" więc i tak i tak muszę troszeczkę poczekać z oczkiem dla ich bezpieczeństwa.
    Ale cały czas nad tym myślę , bo co będę robił jak skończę budować dom, planować sad ....?
    Spoko zabiezresz sie za ogrod
    Ja mam dom skonczony, a nie wiem gdzie łapy wsadzic Teraz wymyslam sobie oczko i strumien
  8. Gaba73 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gaba73 Zarejestrowany: 17.10.2004 Posty: 119
    Cytat Napisał Śliwka
    Myśleliśmy o tej na samym końcu (ze spadkiem). Okolica super, ale w końcu przeważyło miasto, ze względu na dzieci, żeby w przyszłości nie trzeba było wozić do szkoły. Jak to pani architekt powiedziała pzy wprowadzaniu zmian -"pani to do do wszystkiego tak praktycznie podchodzi"
    Mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre
    Pozdrawiam
    U nas miało być podmiejsko: na wsi, ale z łatwym dostępem do miasta. Do Pruszcza kilometr, chodnik już kładą Autobus tez jest. Może to nie to samo, co szkoła na osiedlu, ale cos za coś. Za działkami w Pruszczu też się rozglądaliśmy, ale nie trafiliśmy na nic ciekawego w rozsądnej cenie. Chcielismy tez wszystkie media, a w mieście Pruszczu nie jest to wcale łatwe.
    Cóż, bylibyśmy bliskimi sąsiadami , a tak zapraszamy na budowę. Za miesiąc coś powinno zacząć wystawać z ziemi.
    G.
  9. PAWPIO SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PAWPIO Zarejestrowany: 03.05.2006 Posty: 37
    Witam wszytkich serdecznie. Niebawem rozpoczynam budowę w Juszkowie, czy zna ktoś z was budowlańców a konkretnie Pana Adama Nosza z Borkowa lub Pana Szczurowskiego z Trąbek Wielkich, chodzi mi o opinie na temat ich fachowości i dokładności z zakresu budowlanego. Zastanawiam się którą ekipę wybrać do budowy domu.
    Pozdrawiam Juszkowiaków i nie tylko.
  10. kolia ELITA FORUM (min. 1000)
    kolia Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 1293
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał majcia
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał Ados
    Czy ktoś ma namiar na jakiegoś dobrego wykonawcę ogrodzeń lub orientuje się w stawkach jakie chodzą na 3-miejskim rynku?
    A jakie ogrodzenie Cię interesuje?, bo mam namairy do gościa który robi kute ogrodzenia, ale tylko takie innych nie.
    A czy ja moge prosić o te namiary Dziekuje
    Poszukam w domu, bo nie mam przy sobie
    Jan Dunajski tel (05 5885408, dzwonić wieczorem
  11. Vondraczek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Vondraczek Zarejestrowany: 20.05.2005 Posty: 245
    Cytat Napisał marjucha
    Może ktoś z Was polecić taniego i dobrego geodety z okolic Pruszcza Gdańskiego.
    Jestem na etapie papierów i muszę zrobić mapkę do celów projektowych.
    Ile to Was kosztowało?
    http://www.geotom.pl/kontakt.html
    złapałem go na drodze- rok temu był najtańszy z tych co znalazłem. Da sie z nim dogadać .
    Pozdrawiam
  12. Vondraczek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Vondraczek Zarejestrowany: 20.05.2005 Posty: 245
    Poszukuje ekipy, która zrobi projekt podłączenia wodno-kanalizacyjnego do 8 działek. A najlepiej taką, co wykona projekt od razu z wykonaniem przyłącza.
    Czy ktoś wogóle orientuje sie jakie są to kwoty- zrobienia takiego projektu i wykonania przyłączy.
    z góry dziękuje za pomoc.
  13. kolia ELITA FORUM (min. 1000)
    kolia Zarejestrowany: 31.01.2005 Posty: 1293
    Mam pytanie odnośnie zwrotu VAT czy stal i styropian są do odliczenia czy nie?
  14. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał majcia
    Cytat Napisał kolia
    Cytat Napisał ados
    czy ktoś ma namiar na jakiegoś dobrego wykonawcę ogrodzeń lub orientuje się w stawkach jakie chodzą na 3-miejskim rynku?
    a jakie ogrodzenie cię interesuje?, bo mam namairy do gościa który robi kute ogrodzenia, ale tylko takie innych nie.
    a czy ja moge prosić o te namiary :d dziekuje
    poszukam w domu, bo nie mam przy sobie
    jan dunajski tel (05 5885408, dzwonić wieczorem
    dziękuje bardzo
  15. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał Ados
    Cytat Napisał gosia@
    Słuchajcie, planuje zakupic folie, tzn nie folie ale taki patent do oczka wodnego. ktos bedzie robił u siebie i byłby zainteresowany?Moze da rade jakas lepsza cene uzyskac?
    a może dno wyłożyć gliną? folia w końcu się rozerwie, u moich teśców np raz wlazł w oczko pies ... ale oni mieli jakąś lipną folię
    A, swoja droga miałam zapytac jak kostka?Zadowoleni jestescie?
    kostka pierwsza klasa cała okolica wybałusza gały z podziwu
  16. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    Cytat Napisał Wakmen
    Z glina podobno bardzo duzo zabawy
    no i znacznie drozsza jest
    Może i zabawy z gliną jest co niemiara ale efekt, dokładność wykonania i trwałość jest o wiele wyższa.
    Co do gliny to myślałem aby zakupić półprodukt gdzieś z fakryki cegieł ale z oczkiem to jak na razie mam jeszcze czas bo jeden brzdąc ma dopiero roczek a drugi za 2 miesiące dopiero się "wykluje" więc i tak i tak muszę troszeczkę poczekać z oczkiem dla ich bezpieczeństwa.
    Ale cały czas nad tym myślę , bo co będę robił jak skończę budować dom, planować sad ....?
    ja bym popytał kogoś co wozi żwir i piasek, powinien być zorientowany, np ja takiego typa pytałem o duże głazy i wiedział gdzie są
  17. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    Cytat Napisał Vondraczek
    Poszukuje ekipy, która zrobi projekt podłączenia wodno-kanalizacyjnego do 8 działek. A najlepiej taką, co wykona projekt od razu z wykonaniem przyłącza.
    Czy ktoś wogóle orientuje sie jakie są to kwoty- zrobienia takiego projektu i wykonania przyłączy.
    z góry dziękuje za pomoc.
    skontaktuj się z firmą A-Tom 058 691 70 11, poprowadzą tę sprawę, a swoją drogą gdzie w Baninie się budujecie?
  18. VanGelerth SYMPATYK FORUM (min. 10)
    VanGelerth Zarejestrowany: 16.01.2006 Posty: 22
    Witam !

    Szukam namiaru na bloczki betonowe w dobrej cenie, CMYK coś wspominał o bloczkach spod Żukowa ale nie mogę CMYK'a złapać...

    Pozdrawiam. Michał.
  19. Ados STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Ados Zarejestrowany: 13.09.2004 Posty: 403
    Cytat Napisał VanGelerth
    Witam !

    Szukam namiaru na bloczki betonowe w dobrej cenie, CMYK coś wspominał o bloczkach spod Żukowa ale nie mogę CMYK'a złapać...

    Pozdrawiam. Michał.
    Kostbet w Miszewku, to niedaleko Żukowa, jak się swego czasu orientowałem to mieli najlepszą cenę, też zresztą braliśmy od nich, ale telefonu nie mam przy sobie, poszukaj w książce tel lub w necie
  20. Vondraczek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Vondraczek Zarejestrowany: 20.05.2005 Posty: 245
    Cytat Napisał Ados
    Cytat Napisał Vondraczek
    Poszukuje ekipy, która zrobi projekt podłączenia wodno-kanalizacyjnego do 8 działek. A najlepiej taką, co wykona projekt od razu z wykonaniem przyłącza.
    Czy ktoś wogóle orientuje sie jakie są to kwoty- zrobienia takiego projektu i wykonania przyłączy.
    z góry dziękuje za pomoc.
    skontaktuj się z firmą A-Tom 058 691 70 11, poprowadzą tę sprawę, a swoją drogą gdzie w Baninie się budujecie?
    Dziękuje za namiary!
    Nasz komitet mieszkańców zaczyna sie budować w lewym Baninie jadąc z Gdańska na końcu księżycowej. Ulicy jeszcze nie mamy narazie duuuuże pole.
Pokaż wyniki od 12841 do 12860 z 21872