dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    Hey
    Moj wujek zalatwil kiedys taki swider z wojska,co do srednicy to chyba bylo jakies 30 cm(35) natomiast długosc była regulowana,po prostu dokładało sie rury.Mysmy zrobili tym przepust okoo 10-12 metrów pod droga.
    Wiec szukaj wojskowych w rodzinie.
    Pozdrawiam
  2. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    Cytat Napisał Potok
    Szukam wykonawcy podbitki dachowej,moze ktos polecic!!!

    Sprzedam Poroton 24 pozostalosc po budowie 3palety -180sztuk. W cenie po 6zl/sztuka; Porotherm 11.5 ok 100sztuk ,w cenie 5zl/sztuka. Odbior wlasnym transportem.
    Budowa w Trabkach Wielkich.
    ja polecam goraco ekipe od podbitki, płotu a zasadniczo sa dekarzami tel. 512658909 terminowi, dokladni ,bezproblemowi jedna z niewielu ekip przy ktorych mozna bylo spac spokojnie. Sa z Pruszcza
    CMyK
  3. korjak11 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    korjak11 Zarejestrowany: 23.01.2007 Posty: 19
    Cytat Napisał kilof
    Mam do sprzedania kantówki, stemple, odpady drzewne. Gdynia Redłowo 601 66 40 20.

    Cytat Napisał Marijo
    Witam,

    za kilka dni rozpoczynam budowę. Czy ma ktoś może do odsprzedania drewniane słupki do ogrodzenia budowy, może siatkę, deski do oznaczania dla geodetów?

    -Marijo
    Witam,

    wydzwanialem pod ten numer przez kilka dni z rzedu i nikt nie odpowiada, a potrzebowalem 300 stempli. Teraz zalatwiam z miejscowosci Szemud.
    pozdrawiam wszystkich z Trojmiasta i nie tylko
    Krzysztof, budowa na Pogorze, gmina Kosakowo
  4. bart3city SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bart3city Zarejestrowany: 15.03.2008 Posty: 21
    Witam.
    Prosze o pomoc osoby które niedawno wykonywały strop lany.
    Szukam :
    - ceny materialu steple,deski itd
    - czas potrzebny do zaszalowania i rozebrania
    - czas do rozpoczecia kolejnych prac murowych po zalaniu
    - jakie wrazenia co do dokladnosci i gładkosci

    Dziekuje za ewentualne porady
    Pozdrawiam.
    Bartek
  5. Zbigg SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zbigg Zarejestrowany: 29.10.2007 Posty: 44
    Witam,
    mam możliwość budowania z silikatów sprowadzanych do Polski z Litwy.
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym materiałem?
    Pozdrawiam.
  6. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    Cytat Napisał bart3city
    Witam.
    Prosze o pomoc osoby które niedawno wykonywały strop lany.
    Szukam :
    - ceny materialu steple,deski itd
    - czas potrzebny do zaszalowania i rozebrania
    - czas do rozpoczecia kolejnych prac murowych po zalaniu
    - jakie wrazenia co do dokladnosci i gładkosci

    Dziekuje za ewentualne porady
    Pozdrawiam.
    Bartek
    czas do zaszalowania zalezny jest oczywiscie od ilosci osob w ekipie oraz wielkosci i elementow newralgicznych stropu w tym schody lane, szalowanie u mnie trwalo 2 dni, oddzielnie wczesniej byl zalewany garaz. Po zalaniu po 2 tygodniach stawiali gazobeton. Z racji zapobiegliwosci ekipy czyli dokladne deskowanie oraz duza ilisc stepli 260 sztuk strop byl gladki i prosty. Jest na pewno malo akustyczny.
    CMyK
  7. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Hej,
    Robił ktoś z Was posadzki epoksydowe w garażu? Macie namiary na ekipę która może to zrobić ?
  8. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    Czy ktos wspolpracowal z firma DARDOM zajmujaca sie wykonczeniowka?
    Prosze o opinie
  9. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    Osoby poszukujace okien ostrzegam przed BERTRANDEM i odsylam na czarna liste wykonawcow,gdzie bedzie szerzej o sprawie.
  10. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Niewiem jak to nazwać , szopka, barak - poszukuje cos co moge postawic na działce zeby trzymac narzedzia i rozne inne przydatne na budowie akcesoria moze ktos uzywany jakis sprzedaje - budowa bedzie w Koleczkowie -
    PS
    Acha moze ktos ma za 180-200m kabelka (pradowego)- do sprzedania musze prowizorke podlaczyc - ENERGIA mi powiedziala ze za rok mi podlacza prad..

    Pozdrawiam budowniczych z Trojmiasta i okolic
  11. Isanna SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Isanna Zarejestrowany: 02.04.2008 Posty: 27
    Poszukuję projektanta, który szybko zrobi projekt instalacji wod.-kan. i gaz. Czy ma ktos jakieś namiary ?
  12. bart3city SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bart3city Zarejestrowany: 15.03.2008 Posty: 21
    Cytat Napisał benik
    Niewiem jak to nazwać , szopka, barak - poszukuje cos co moge postawic na działce zeby trzymac narzedzia i rozne inne przydatne na budowie akcesoria moze ktos uzywany jakis sprzedaje - budowa bedzie w Koleczkowie -
    PS
    Acha moze ktos ma za 180-200m kabelka (pradowego)- do sprzedania musze prowizorke podlaczyc - ENERGIA mi powiedziala ze za rok mi podlacza prad..

    Pozdrawiam budowniczych z Trojmiasta i okolic
    Witam.
    Wlasnie dzis sie dowiedzialem ze jest do sprzedania za jakies smieszne pieniadze barakowoz....nizbyt piekny ale nie przecieka - ma drzwi i okna
    Chwaszczyno.
  13. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Witam, w jakiej cenie i gdzie mona kupic siatke na ogrodzenia. okolo 80 metrow, h=1,5m.
    pozdrawiam
  14. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    ja kupowalem siatke w praktikerze ale najlepiej kupowac w marketach najtaniej bo jak dzwonilem po prywaciarzach to ceny mieli europejskie
    Trzeba pojezdzic lub podzwonic po Castoramie. leroyu itd.
    CMyK
  15. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał CMYK
    ja kupowalem siatke w praktikerze ale najlepiej kupowac w marketach najtaniej bo jak dzwonilem po prywaciarzach to ceny mieli europejskie
    Trzeba pojezdzic lub podzwonic po Castoramie. leroyu itd.
    CMyK
    Hmmm na jesieni jak kupowałem siatkę, w marketach mieli ceny europejskie a u producentów normalne. To samo dotyczy słupków i innych aksesorii. Do tego w marketach siatki były z bardzo cieńskiego drutu. Swoją siatkę kupowałem w Bolszewie, dowóz na Osowę był za free.

    Ponawiam pytanie o podłogi epoksydowe.
  16. inez5 ELITA FORUM (min. 1000)
    inez5 Zarejestrowany: 18.09.2007 Posty: 1131
    Witajcie nadmorscy budowniczowie Z budową ruszamy pod koniec maja, jak wszystko dobrze pójdzie a na razie szukamy dobrej pompy ciepla i od informacji mózg mi paruje. Oferty cenowo są zbliżone- myślimy o Thermii z Begom lub IVT HT PLus 11C , z kolektorami pionowymi. Ostatnio przeczytalam na forum, ze niezly jest Buderus- do tej chwili nie bralam go pod uwagę, gdyż nie wydaje mi sie wyspecjalizowany w pompach ciepla, a tu slyszę od was, ze jak najbardziej, hmmm... Może i do nich sie zwróce... Daliśmy sobie spokój z tak wychwalaną tu na forum ClimaKomfort z Grudziadza- system dwóch pomp z pompą powietrzną nam nie pasuje Reasumując, czy jest ktoś na forum kto używa pomp Thermia, IVT lub Buderus i moze
    w przyblizeniu zarysować różnice miedzy nimi? Bylabym gorąco wdzięczna Nasz dom jest spory- 270 m2 powierzchni ogrzewanej i 5 os na stale mieszkających Zmartwila mnie informacja o koniecznosci zainstalaowania pompy (poczatkowo mial byc gaz, ale w gazowni powiedzieli, ze w najbliższej dziesięciolatce nie przewiduja ), gdyz wymusza na nas polożenie plytek w calym domu- nawet w sypialniach, rozpacz ((( Latem będzie cholernie nieprzyjemnie wyjśc z lóżka na zimną podlogę, a i z pompą nie jest ona niestety wyczuwalnie ciepla- sprawdzilam to osobiście w 3 miejscach (( No, cóż moze wpadnę na jakieś inne rozwiazanie, choć wiem , ze optymalne jest podlogowe.... Plakać mi sie chce na samą myśl. Czy tylko ja tak przeżywam ten fakt, czy moze ktoś jeszcze rozpacza po drewnianych posadzkach i grubej wykladzinie w sypialniach...? )
  17. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał hub75
    Cytat Napisał CMYK
    ja kupowalem siatke w praktikerze ale najlepiej kupowac w marketach najtaniej bo jak dzwonilem po prywaciarzach to ceny mieli europejskie
    Trzeba pojezdzic lub podzwonic po Castoramie. leroyu itd.
    CMyK
    Hmmm na jesieni jak kupowałem siatkę, w marketach mieli ceny europejskie a u producentów normalne. To samo dotyczy słupków i innych aksesorii. Do tego w marketach siatki były z bardzo cieńskiego drutu. Swoją siatkę kupowałem w Bolszewie, dowóz na Osowę był za free.

    Ponawiam pytanie o podłogi epoksydowe.
    Poporosze o namiary na firme z Bolszea.
    Pozdrawiam
  18. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Tam są dwie firmy - Mark-Metal i Siatex - oddalone od siebie jakieś 150m.
    Bolszewo ul. Szkolna ileśtam.
  19. MaWi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MaWi Zarejestrowany: 10.08.2007 Posty: 119
    Prezi-spróbuj w firmie Limex w Przywidzu tel.58-682-51-38.
    W ubiegłym roku kupowałem najpierw trochę w Liroy (niestety) bo mam bliżej,a co mi zbrakło to w Limex-ie.Ta siatka z Limex-a jest porządna i ździebko tańsza,a w Liroyu trochę droższa ale szajs (miękka i cieniutka). Nie wiem jak z cenami i jakością w tym roku,ale marketowej już bym nie kupił.

    MaWi
  20. MiA & Wojtek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MiA & Wojtek Zarejestrowany: 30.12.2006 Posty: 670
    Cytat Napisał Mały
    Tam są dwie firmy - Mark-Metal i Siatex - oddalone od siebie jakieś 150m.
    Bolszewo ul. Szkolna ileśtam.
    Tomku,
    ja polegam na Tobie jak na Zawiszy
    a jak wiesz ogrodzenie w bardzo bliskiej przyszlosci nas czeka
    warto tam podjechac?
    Przy okazji - pozdrawiam
Pokaż wyniki od 17601 do 17620 z 21872