dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Dżarecki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dżarecki Zarejestrowany: 27.09.2007 Posty: 35
    Cytat Napisał emes14
    Witam ponownie! Czy ktoś miał może jakąś styczność z firmą http://www.wroszdachy.pl/ ? Jaka jest obecnie "średnia" za położenie metra dachówki ? pozdrawiam
    Witaj,
    Na mojej budowie właśnie układane są dachówki. Dekarze dali mi wybór: 35 zł za metr2 + 150 zł za okno połaciowe lub też 40 zł za m2 z oknami. Dekarze (4 osoby) są ze Starogardu Gdańskiego.
  2. kivan WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kivan Zarejestrowany: 24.02.2008 Posty: 9
    Witam wszystkich.
    Szukam namiaru na "polistyren ekstrudowany" (czyli tzw. zielony styropian, czy też coś podobnego... ) w dobrej cenie - chodzi o docieplenie ścian fundamentowych. Możecie jakoś pomóc?

    Generalnie byłbym również wdzięczny na jakieś namiary na tanie hurtownie budowlane w Gdańsku - budowa w Gdańsku Smęgorzynie (okolice Kiełpina Górnego).
  3. greg29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    greg29 Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 264
    Cytat Napisał IwonaKot
    Cytat Napisał tommi14
    Cytat Napisał Malobert
    Cytat Napisał greg29
    Cytat Napisał tommi14
    Paweł Jaworski
    784 010 225
    [email protected]
    www.ekodom.pomorze.pl

    firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie
    Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN
    Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).
    Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......
    Prosta kalkulacja.
    Cześć, może ja skorzystam, ale z Radomia musieliby zahaczyć o Chojnice

    pogadaj można wycwaniakować taką promocję jak w media markt KUPUJ BEZ WAT ) więc wyjdzie 3300 , ale to wedł. uznania, ja osobiście nie mam zamiaru się motać z transportem , myśleć że coś nie wyjdzie że będzie lało w dzień odbioru. płace i się bawię , cena moze troszkę większa ale komfort!!
    witam
    jestem świeżo po zamontowaniu szamba z Radomia (http://jesbet.pl/szamba_betonowe.htm), moje osobiste wrażenia:
    - cena: 2100 zbiornik 10 m dwuczęściowy+200 płyta wzmocniona+225 kominek oraz właz żeliwny+900 transport = 3425 n (taniej nie znalazłam w Trójmieście)
    - obsługa: bez żadnych problemów, zamówienie przez telefon, dostawa w umówionym terminie i godzinie
    - montaż: bez problemów we wcześniej przygotowanym wykopie
    - emocje: rzeczywiście trochę nerwów czy utrafimy z pogodą ale się udało ...
    ja polecam i pozdrawiam

    Dzwonilem do tej firmy, sa konkretni a i upuscik mozliwy. Szef bardzo konkretny facet i mowi ze droge nad morze zna juz doskonale, nonstop jezdzi w pomorskie
  4. mooon123 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mooon123 Zarejestrowany: 31.03.2007 Posty: 515
    Cytat Napisał emes14
    Witam ponownie! Czy ktoś miał może jakąś styczność z firmą http://www.wroszdachy.pl/ ? Jaka jest obecnie "średnia" za położenie metra dachówki ? pozdrawiam
    od 35 do 70 zł
  5. pampers SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pampers Zarejestrowany: 16.04.2008 Posty: 43
    Witam serdecznie budujacych w 3 city i okolicach

    Chciałbym zapytać czy może ktoś miał do czynienia albo słyszał coś na temat firmy budowlanej Pana Jacka Szymichowskiego DOM-BUD z Kiełpina koło Kartuz
  6. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał majcia
    Czy ktos z Was robil moze schody w CENTRUM SCHODÓW NA ULICY HUTNICZEJ ?? Jakies opinie??? A tak wogole to gdzie robiliscie swoje schody drewniane ??? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam Maja
    Schody drewniane - spytaj od razu MiA&Wojtek o Leszka.
  7. MARCELI1969 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MARCELI1969 Zarejestrowany: 27.02.2007 Posty: 14
    Witam budujących
    ja troszkę z innej beczki krótko i teściwie

    oddam w dobre ręce za atrakcyjną cenę pozostały po budowie

    -gazobeton 24' z prefabetu reda - ok 100 szt

    kontakt dla zainteresowanych(510-00-21-43)
  8. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Cytat Napisał Mały
    Cytat Napisał majcia
    Czy ktos z Was robil moze schody w CENTRUM SCHODÓW NA ULICY HUTNICZEJ ?? Jakies opinie??? A tak wogole to gdzie robiliscie swoje schody drewniane ??? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam Maja
    Schody drewniane - spytaj od razu MiA&Wojtek o Leszka.
    Dzieki juz spytałam
  9. MiA & Wojtek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MiA & Wojtek Zarejestrowany: 30.12.2006 Posty: 670
    a ja odpowiedzialam
  10. Dżarecki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dżarecki Zarejestrowany: 27.09.2007 Posty: 35
    Cytat Napisał pampers
    Witam serdecznie budujacych w 3 city i okolicach

    Chciałbym zapytać czy może ktoś miał do czynienia albo słyszał coś na temat firmy budowlanej Pana Jacka Szymichowskiego DOM-BUD z Kiełpina koło Kartuz

    U mnie budowal Jacek Szymichowski z ekipa. Wlasciwie konczy. Pozostaly mu scianki dzialowe, taras, ogrodzenia i inne juz mniejsze prace. Chce aby robil jak najwiecej. Solidny, terminowy. Co prawda prowadzi kilka budow na raz - dla mnie to zaleta. Jak sie pojawia budowa idzie piorunem. Tempo, ktorego zazdroscili mi okoliczni budujacy. Potem znikal, ja mialem czas na przygotowanie materialow. Wszyscy odwiedzający mnie podkreślali, że do jakosci nie mozna sie w zaden sposob doczepić. Wszystko rowne i dobrze wykonane. Podpowiada niektore rozwiazania. Jezeli natomiast jestes na cos zdecydowany, nie dyskutuje tylko robi jak chcesz. Wylapuje bledy w projekcie. Budujac jeszcze raz skorzystalbym z jego uslug.
    Ma wspolpracujacych z nim ciesli, dekarzy i innych. Skorzystalem z ciesli i dekarzy - nie zaluje.
  11. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    Witam
    czy ktos moglby sie wypowiedziec na temat firmy WOLBUD z Wejherowa (glownie chodzi mi o elewacje zewnetrzne)
  12. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Mam pytanko moze ktos z Was ma pozostalosci po budowaniu Waszych kochanym domków.?
    POtrzebuję:
    1.-Domek na narzedzia ,barak,garaz ale bez okien co by sie ludziska nie zaciekawili co w srodku.

    2.Może jakis używany "plot" siatke do ogrodzenia miejsca budowy

    3.Agregat nowy uzywany na 230/380V - jaki polecacie czy te w marketach OBI ,CASTORAMA sa ok firmy KIPOR i inne nic mi nie mowia a wiem ze HONDA jest ok ale jest duzo podrobek na aukcjach itd?


    CHyba wszysko dziekuje za pomoc POZDRAWIAM Tomek
  13. ZAC FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ZAC Zarejestrowany: 13.01.2004 Posty: 104
    Do wszystkich poszukujących działek budowlanych.
    Dokładnie sprawdzajcie warunki wodne i ukształtowanie terenu w rejonie.
    link do artykułu : http://expresskaszubski.pl/aktualnos...da-w-przyjazni
  14. SzipBudowniczy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SzipBudowniczy Zarejestrowany: 28.04.2007 Posty: 225
    nie moge dostac stempl budowlanychi w tartaku na osowej tu polecanym nie ma, inne tartaki stempli nie prowadza, skad wzieliscie swoje stemple?
  15. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    Ja brałam z jakiegoś w Wygodzie Sierakowickiej stąd miałam namiary, ale miałam z facetem troszkę przebojów. Spróbuj tutaj: "Grand" Tartak Marcin Brzóska Gdynia, ul. Hutnicza , tel. 0602220455, Tartak Kolbudy, os. Leśników 15, tel. 058 6826708.
  16. SzipBudowniczy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SzipBudowniczy Zarejestrowany: 28.04.2007 Posty: 225
    karolinka, jestes jak zwykle moim lajf sejwerem! dziekuje
  17. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    Nie ma sprawy. Nawet wyszukałam wszystkie swoje namiary na tartaki i taki zestaw mam w wordzie, jakby co mogę wysłać mailem, ale niestety nie mam tam swoich żadnych adnotacji i większość jest tutaj w moim regionie. Te dwa co podałam wyżej są takie konkretniejsze.
  18. efatha WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    efatha Zarejestrowany: 14.04.2008 Posty: 7
    Witam Wszystkich !!!!!!!

    Mam do was pytanie czy możecie poleci mi niedrogiego architekta który zaadaptuje projekt -najlepiej żeby miał równiez nadzór budowlany.
    Pozdrawiam
  19. efatha WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    efatha Zarejestrowany: 14.04.2008 Posty: 7
    Zapomniałem dodac że najlepiej ajkby był z okolic żukowa ,kartuz itp
  20. raffran ELITA FORUM (min. 1000)
    raffran Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 2666
    Cytat Napisał efatha
    Zapomniałem dodac że najlepiej ajkby był z okolic żukowa ,kartuz itp
    Nie wiem co rozumiesz pod pojeciem "niedrogi"(wczesniejszy post).?
    My korzystalismy z uslug biura "Prokart" wlasnie z Kartuz.Siedzibe maja w samym rogu kartuskiego rynku kolo banku PKO,o ile dobrze pamietam.
Pokaż wyniki od 17681 do 17700 z 21872