dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. cooky.gdynia SYMPATYK FORUM (min. 10)
    cooky.gdynia Zarejestrowany: 08.08.2008 Posty: 96
    Cytat Napisał izi7
    a w temacie bram samonośnych - też nikt nie ma? Może jednak znajdzie się ktoś, kto poda jakieś orientacyjne ceny i kogoś poleci?
    Witam.
    Jestem szczęśliwą posiadaczką bramy segmentowej z napędem z firmy Beditom z Gdyni. Brama nietypowa, robiona pod wymiar ( podciąg w niskim garażu), służy już nam piąty rok, nie ma żadnych problemów z użytkowaniem, a serwis działa bez zarzutów nawet już po gwarancji ( ostatnio co parę minut wyłączali prąd i oprogramowanie zgłupiało, a panowie z Beditomu przez telefon pomogli). Gorąco ich polecam.
    Pozdrawiam, Mirella
  2. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    czy ktos z forumowiczow buduje dom w Kielpinie Gornym?????
  3. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    Szukam kafelkarza, ale niekoniecznie z białej listy bo tam są pewnie tylko tacy na których czeka się bóg wie ile czasu, może czyjś tata, wujek się tym zajmuje, ale robi dokładnie i za rozsądne pieniążki. Praca byłaby na II połowę października - nasza łazienka.
  4. Zochna OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zochna Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 5879
    Cytat Napisał szejens
    Czy możecie poleciś kogoś do ocieplenia i tynków zewnętzrnych z mozliwymi terminami jeszcze na ten rok oraz jakąś sprawdzona firmę od schodów wewnętrznych drewnianych?
    Schody - p.Andrzej Kotowski, Kosakowo, tel :+58 6659389
  5. izi7 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    izi7 Zarejestrowany: 28.08.2006 Posty: 629
    Cytat Napisał cooky.gdynia
    Cytat Napisał izi7
    a w temacie bram samonośnych - też nikt nie ma? Może jednak znajdzie się ktoś, kto poda jakieś orientacyjne ceny i kogoś poleci?
    Witam.
    Jestem szczęśliwą posiadaczką bramy segmentowej z napędem z firmy Beditom z Gdyni. Brama nietypowa, robiona pod wymiar ( podciąg w niskim garażu), służy już nam piąty rok, nie ma żadnych problemów z użytkowaniem, a serwis działa bez zarzutów nawet już po gwarancji ( ostatnio co parę minut wyłączali prąd i oprogramowanie zgłupiało, a panowie z Beditomu przez telefon pomogli). Gorąco ich polecam.
    Pozdrawiam, Mirella
    Chodzi mi o bramę wjazdową na działkę (taką w płocie ), a nie o bramę garażową. Może ktoś polecić jakąś firmę?
  6. inzynier.mamon SYMPATYK FORUM (min. 10)
    inzynier.mamon Zarejestrowany: 15.08.2004 Posty: 62
    Witam,

    Wymieniłem tymczasowe 'budowlane' ogrodzenie na docelowe i mam nadmiarowe 60-80m bieżących używanej siatki ogrodzeniowej 'leśnej' o wys 150cm. Gdyby kotś był zainteresowany, prosze o info na priv.

    mamon
  7. Basia Z. DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Basia Z. Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 634
    Cytat Napisał bart087
    Ku przestrodze - prawda o klimacik.pl/rekuperatory.pomorze.pl/rekuperatory-warmia.pl
    http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35610,5237421.html

    polecam zwłaszcza komentarze...
    Niestety, też jestem ofiarą tej firmy Historia dokładnie taka, jak moja.
    Stracony czas i wielkie pieniądze.
  8. Marisol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marisol Zarejestrowany: 25.02.2008 Posty: 14
    Mam do sprzedania grube, solidne stemple budowlane: ok. 200 szt. o długości 220 cm (idealne do piwnicy). Odbiór w Otominie własnym transportem. Cena 3 PLN/szt. Zainteresowanych proszę o kontakt na priva.

    Marisol
  9. AniaK. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    AniaK. Zarejestrowany: 16.03.2007 Posty: 119
    Witam! Ja znowu po prośbie Może ktoś ma jeszcze jakieś namiary na drzwi zewnętrzne wykonywane na indywidualne zamówienie - takie z naświetleniami bocznymi i górnym
    Sprawdziłam już "Now -Drew" z Częstkowa, Konkol produkt z Wejherowa i PHP "Malwina i Adam" z Chwaszczyna ( o dwóch ostatnich nie znalazłam opinii)
    chodzi mi o jakis ludzki termin wykonania i cenę

    co robiliście jak czekaliście np na drzwi - zabijaliście otwór deskami ?

    A no i jeszcze może jakieś namiary na bramy garażowe; (Beditom już mam)
  10. fh8g SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fh8g Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 15
    Cytat Napisał AniaK.
    A no i jeszcze może jakieś namiary na bramy garażowe; (Beditom już mam)
    Ja wstawiałem bramę Interflex - firma Demit (www.demit.pl).
    Jestem zadowolony zarówno z bramy jak i dystrybutora
  11. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    O tej firmie PHP "Malwina i Adam" to Karolinka29 pisała,a właściwie o przebojach które z nimi ma.
    Co do bram to tak
    Rumia ul Marynarska firma Rant
    Reda ul Pucka Kuperszmit
    Reda ul Obwodowa nazwy nie pamietam
    Rumia ul Dabrowskiego tam to masz chyba ze 3 firmy no i Megabud na Paderewskiego.
    Gdynia ul Hutnicza (mniej wiecej vis a vis Neste)

    A co do drzwi to możesz wykonać prowizoryczne drzwi z desek,założyć skobel,kłodke i masz zamknięte.
    Mozesz wstawić ościeżnicę metalowa i dopasować jakieś drzwi,lub wreszcie tak zrobiła moja sąsiadka wstawiła drzwi metalowe(takie zwykłe ocynkowane),które służyły jej przez całą budowę,zrobiła elewacje, wprowadziła się,a drzwi cały czas były i któregoś dnia przyjechali,wyjeli stare drzwi i włożyli nowe marki Gerda,do tej ościeznicy,co prawda nie wiem,w jakim kolorze ona była,ale mysle ze byla juz dopasowana do drzwi docelowych.
  12. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    Dokładnie tak: nie polecam firmy MALWINA i ADAM! Sprawa nasza dalej się ciągnie, oni łaskawie się z nami skontaktowali jak my zgłosiliśmy sprawe do instytucji która nadała im certyfikat jakości. Od razu była inspekcja na budowie i obietnica usunięcia wszystkich usterek i przemalowania drzwi aby wyglądały tak jak pokazują klientom na próbnikach!!! Niestety znów cisza, obiecali na papierze, że wezmę się do roboty i od trzech dni znów cisza - szok!!

    Przypominam, że mam do sprzedania dwa grzejniki firmy KERMI 600 szer./900 wys. o symbolu PROFIL-V FTV 22. Grzejniki były dosłownie założone i od razu ściągnięte także są nieużywane, po prostu zmieniliśmy koncpecje, a sklep nie chce już ich przyjąć. Dam dobrą cenę.
  13. Zochna OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Zochna Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 5879
    Cytat Napisał AniaK.
    A no i jeszcze może jakieś namiary na bramy garażowe; (Beditom już mam)

    My kupilismy brame w Gdyni :

    BRAMAG Wojciech Majcher
    81-517 Gdynia, Cumowników 6
    tel: 0-58 664-91-24, 602-259-957
  14. AniaK. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    AniaK. Zarejestrowany: 16.03.2007 Posty: 119
    Jejku bardzo Wam dziękuję za podpowiedzi. Jutro będę dzwonić i jeździć na podane namiary. Karolina dziękiza przestrogę
    Dzisiaj się z deka wypompowałam ale zdjęty pomiar na okna oraz zamówiona dachówka
    A no właśnie dach jak widać na obrazku (no nie widać wykusza z drugiej strony) o pow. 244m2 : cena 22.300zł w tym dachówka cementowa Brass, orynnowanie, trzy okna dacowe velux z roletami zewnętrznymi, dwa wyłazy dachowe i 8500zł za robociznę. Mam nadzieję, że nie przepłacimy ???
  15. SzipBudowniczy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SzipBudowniczy Zarejestrowany: 28.04.2007 Posty: 225
    a moze jednak ktos montowal brame przesuwna w ogrodzeniu? i poleci?
  16. Vondraczek FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Vondraczek Zarejestrowany: 20.05.2005 Posty: 245
    Jak by ktoś szukał ekipy do stanu surowego moge polecić moich wykonawców szef jest zmartwiony bo mu odmówił inwestor i jest obecnie bez roboty. Namiary na Białej Liście - firma "Rekowski" tel 608-827-369
    Jak jakieś pytania to na priv.
  17. Basia Z. DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Basia Z. Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 634
    Cytat Napisał Wakmen
    Cytat Napisał Albinos
    Cytat Napisał AMC29
    Proszę o dobry kontakt na fachowców od układania kostki brukowej. Jeśli znacie też skład, który ma dobre ceny to będę bardzo wdzięczna.
    Pozdrawiam
    Podczepiam się pod to pytanie.
    Również zainteresowany.
    Ja również jestem zainteresowany tym tematem a do położenia mam z 200m2 więc nie chciałbym by mi ktoś to spaskudził.
    też jestem zainteresowana namiarem na dobrą firmę. Ponoć takimi namiarami dysponuje Semmelrock, dawny Kombet w Gdyni. Mają tam fajną ekspozycję z kostki.
  18. Basia Z. DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Basia Z. Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 634
    Poszukuję sprawdzonej osoby do aranżacji ogrodu. Gdyby ktoś mógł mi polecić, będę bardzo wdzięczna
  19. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał Basia Z.
    Poszukuję sprawdzonej osoby do aranżacji ogrodu. Gdyby ktoś mógł mi polecić, będę bardzo wdzięczna
    Moja łajw jest tu bardzo pomysłowa, ale nie sądzę żby wzięła się za czyjś ogródek .
  20. rflisik WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rflisik Zarejestrowany: 20.07.2008 Posty: 7
    Pozdrawiam,
    Jakie są obecnie ceny za wykończenia w odległości 50 km od Gdańska?
    Tz. kafelki, malowanie, płyty gipsowe, ułozenie podłogi itd

    Radek F.
    _____________
Pokaż wyniki od 18241 do 18260 z 21872