dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. witomark SYMPATYK FORUM (min. 10)
    witomark Zarejestrowany: 11.12.2007 Posty: 88
    Cytat Napisał Spartankaa
    Cytat Napisał witomark
    geodeta - 606124485
    Ten Pan do konca ROKU jest zawalony i nic juz nie wcisnie, przed chwila dzwinilam....Wspomnial, ze kazdy z nich tak zawalony jest teraz.

    Mozecie jeszcze kogos polecic, jakiegos geodete?

    Beata
    A mówiłaś, że w Turzy będziesz budować dom? Gość jest właśnie z Turzy.
  2. greg29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    greg29 Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 264
    [quote="marjucha"]
    Cytat Napisał wrk
    Sprawdź na stronie internetowej firmy TYTANIUM. Mają filie w Rusocinie.
    Pozdrawiam
    Thx juz sprawdzam, ich nie widzialem
  3. Spartankaa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Spartankaa Zarejestrowany: 28.07.2008 Posty: 684
    Cytat Napisał witomark
    A mówiłaś, że w Turzy będziesz budować dom? Gość jest właśnie z Turzy.
    Tak, on sie zapytal gdzie dzialka jest wiec powiedzialam, ze w Turze,

    Beata
  4. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał malysmon
    Cytat Napisał daro31ie
    czy ktos z forumowiczow buduje dom w Kielpinie Gornym?????
    Hej Daro,
    I co? Kiedy budujesz?
    My rejestrujemy właśnie dziennik, jak dobrze pójdzie z ekipą to startujemy w przyszłym tygodniu!!!!
    Witam
    Ja dalej tkwie w papierkowej robocie, ale tak naprawde ja zaczynam dopiero wiosna 2009 wiec mam troszke jeszcze czasu.
    Zazdroszcze Ci startu!!
    Pozdrawiam daro
  5. AniaK. FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    AniaK. Zarejestrowany: 16.03.2007 Posty: 119
    Cytat Napisał Spartankaa
    Cytat Napisał witomark
    geodeta - 606124485
    Ten Pan do konca ROKU jest zawalony i nic juz nie wcisnie, przed chwila dzwinilam....Wspomnial, ze kazdy z nich tak zawalony jest teraz.

    Mozecie jeszcze kogos polecic, jakiegos geodete?

    Beata
    Polecam Adama Borowskiego 501-852-902 ale jak u niego z czasem to nie wiem
  6. malamut WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    malamut Zarejestrowany: 16.05.2008 Posty: 7
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał malysmon
    Cytat Napisał daro31ie
    czy ktos z forumowiczow buduje dom w Kielpinie Gornym?????
    Hej Daro,
    I co? Kiedy budujesz?
    My rejestrujemy właśnie dziennik, jak dobrze pójdzie z ekipą to startujemy w przyszłym tygodniu!!!!
    Witam
    Ja dalej tkwie w papierkowej robocie, ale tak naprawde ja zaczynam dopiero wiosna 2009 wiec mam troszke jeszcze czasu.
    Zazdroszcze Ci startu!!
    Pozdrawiam daro
    Witam,
    Też zaczynamy budowę w Kiełpinie, a właściwie chcielibyśmy zacząć. Mamy juz pozwolenie na budowę, ale nie mamy pojęcia co dalej? Nie wiemy od czego zacząć? Potrzebna jest woda i prąd, ale jak to załatwić? Macie może jakiegoś dobrego geodetę? I co z tym dziennikiem budowy?
    Pozdrawiam malamut
  7. inzynier.mamon SYMPATYK FORUM (min. 10)
    inzynier.mamon Zarejestrowany: 15.08.2004 Posty: 62
    Witam,

    Czy ktoś może polecić ekipę do zrobienia w garażu posadzki z żywicy? Do tych, co taką posadzkę mają: jaki rodzaj żywicy / jaki jest koszt / jak się użytkuje?

    Pozdrawiam,
    mamoń
  8. Albinos SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Albinos Zarejestrowany: 26.02.2008 Posty: 35
    Poszukuję ekipy do zrobienia ogrodzenia.
    Planuję wylewany betonem murek o wys. ok 30cm i słupki obciągnięte siatką... choć może postawię płotek z systemowych...

    Jeśli znak ktoś godnego polecenia wykonawcę, który ceną mnie nie zabije to poproszę.

    Działka ma wymiary ok 44x24m (1050m2)
  9. stils SYMPATYK FORUM (min. 10)
    stils Zarejestrowany: 01.05.2007 Posty: 19
    Witam,
    Mam pytanie do osób zamieszkujących w Gdańsku Kiełpinie Górnym. Czy jakiś dostawca internetowy oferuje swoje usługi w tym rejonie? Gdzie i u kogo pytać? Niestety jak narazie jedyną znaną mi opcją pozostaje TP S.A... Nie zamierzam mieć telefonu stacjonarnego, więc TP S.A. dolicza sobie jakąś dodatkową opłatę za utrzymanie łącza przez co ich oferta staje się mało atrakcyjna. Z góry dzięki za jakieś informacje.

    Pozdrawiam
  10. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał malamut
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał malysmon
    Cytat Napisał daro31ie
    czy ktos z forumowiczow buduje dom w Kielpinie Gornym?????
    Hej Daro,
    I co? Kiedy budujesz?
    My rejestrujemy właśnie dziennik, jak dobrze pójdzie z ekipą to startujemy w przyszłym tygodniu!!!!
    Witam
    Ja dalej tkwie w papierkowej robocie, ale tak naprawde ja zaczynam dopiero wiosna 2009 wiec mam troszke jeszcze czasu.
    Zazdroszcze Ci startu!!
    Pozdrawiam daro
    Witam,
    Też zaczynamy budowę w Kiełpinie, a właściwie chcielibyśmy zacząć. Mamy juz pozwolenie na budowę, ale nie mamy pojęcia co dalej? Nie wiemy od czego zacząć? Potrzebna jest woda i prąd, ale jak to załatwić? Macie może jakiegoś dobrego geodetę? I co z tym dziennikiem budowy?
    Pozdrawiam malamut
    Witam i pozdrawiam!!!!!
    gdzie dokl. w Kielpinie? moze jestesmy sasiadami? pozdrawiam daro
  11. Tomasz Drazkiewicz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Tomasz Drazkiewicz Zarejestrowany: 11.10.2006 Posty: 75
    Witam.

    Mam do sprzedania 200 stępli, długośc 3 m i kilkanascie 4 m. Piekna wyschnieta sosna, prosta jak struna. 5 PLN/sztuka. Czekam na oferty na priv

    Pozdr
  12. ramon73 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ramon73 Zarejestrowany: 01.11.2006 Posty: 13
    Witam wszystkich!
    Mam do sprzedania cegłę pełną w cenie 1,20zł /szt klasy 15. Cegła jest nowa - leży na nierozpakowanych paletach - tak można ją zabrać. Kupiłem z sąsiadem całego Tira cegieł na południu Polski i zostało mi 6 palet. Sprzedaję po kosztach. Super na ścianki działowe - lepiej wygłuszaja niż inne materiały i szafki też mozna na nich spokojnie powiesić Do odebrania w Rębiechowie. Mogę ewentualnie pożyczyć przyczepkę 750 kg do osobówki jeśli ktoś potrzebowałby mniejsze ilosci i nie miał innego transportu. PS Mam też jeszcze ze dwie palety Porothermu - też pozostałość po budowie... Pozdrawiam
  13. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał malysmon
    Cytat Napisał daro31ie
    czy ktos z forumowiczow buduje dom w Kielpinie Gornym?????
    Hej Daro,
    I co? Kiedy budujesz?
    My rejestrujemy właśnie dziennik, jak dobrze pójdzie z ekipą to startujemy w przyszłym tygodniu!!!!
    Witaj malysmonie, w której części Kiełpina G. budujesz - w starej czy w nowej? Pozdrawiam z Kiełpina zza kościoła
  14. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał stils
    Witam,
    Mam pytanie do osób zamieszkujących w Gdańsku Kiełpinie Górnym. Czy jakiś dostawca internetowy oferuje swoje usługi w tym rejonie? Gdzie i u kogo pytać? Niestety jak narazie jedyną znaną mi opcją pozostaje TP S.A... Nie zamierzam mieć telefonu stacjonarnego, więc TP S.A. dolicza sobie jakąś dodatkową opłatę za utrzymanie łącza przez co ich oferta staje się mało atrakcyjna. Z góry dzięki za jakieś informacje.

    Pozdrawiam
    To i tak masz szczęście, że TP. SA jest zainteresowana. Nam odmowili swych watppiwej jakosci uslug. Mam modem
  15. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał Wakmen
    A ja może z innej beczki.

    Czy ktoś z Was starał się o zwrot z gmin na energię odnawialną?
    Ja mam zamontowaną POŚ oraz kolektory słoneczne i niestety w gminie Szemud nie udał mi się nic wywalczyć. .
    W gminie Gdańsk dostałam dotację do pompy ciepłą.Mnostwo formalnosci, ale...to juz za nami ( wniosek o dofinansowanie z UOŚ, pozwolenie na budowę, protokół, odbioru instalacji, umowa ) Wiem, że w Gdyni też dofinansowują. Popytaj w Twoim wydziale Ochrony środowiska
  16. Izulek ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 1291
    Cytat Napisał anSi
    Cytat Napisał Wakmen
    A ja może z innej beczki.

    Czy ktoś z Was starał się o zwrot z gmin na energię odnawialną?
    Ja mam zamontowaną POŚ oraz kolektory słoneczne i niestety w gminie Szemud nie udał mi się nic wywalczyć. .
    W gminie Gdańsk dostałam dotację do pompy ciepłą.Mnostwo formalnosci, ale...to juz za nami ( wniosek o dofinansowanie z UOŚ, pozwolenie na budowę, protokół, odbioru instalacji, umowa ) Wiem, że w Gdyni też dofinansowują. Popytaj w Twoim wydziale Ochrony środowiska
    Ansi a robiłaś to już po zakończonej inwestycji?
  17. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Izulku - nie, starałam się o dofinansowanie przed rozpoczęciem inwestycji
  18. Izulek ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 1291
    Zastanawiam się jak to jest w przypadku już rozpoczętej inwestycji.
    Mamy na razie wykonane kolektory poziome. W ciągu miesiąca, dwóch powinno być już wszystko. Pytanie też jak to jest w naszej gminie muszę zapytać, choć wątpię. Gdańsk to jednak Gdańsk
  19. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Wydaje mi się, że jeżei inwestycja jest rozpoczęta, ale niezakończona, to sprawa jest do załatwienie Myśę, że urząd w Pruszczu jest bardziej przyjazny niż nasz gdański Powodzenia
  20. Izulek ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 1291
    Tylko że to nie Pruszcz a UG Trąbki Wielkie .... i to juz niekoniecznie musi być różowo
Pokaż wyniki od 18401 do 18420 z 21872