dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Cytat Napisał wlowikowa
    Witam, pewnie już mnie nikt nie pamięta, ale może jednak ktoś ze starych budowlańców tu zagląda, a jak nie, to witam po raz kolejny
    Zajrzałam tu, bo kiedyś dawno ktoś tu mi podał namiary na leśnictwo, żeby sobie z niego załatwić drewno (w balach, ja sobie potnę i połupię, bo mnie nie stać na to kominkowe, które sprzedaje SKWAR inne takie firmy ) - macie teraz jakieś mądre namiary ? a może znacie jakieś miejsce, gdzie możnaby kupić drewno kominkowe w ilościach naprawdę metra sześciennego i w cenie, która nie powala (i w dodatku z transportem do Kielna ? )
    Z góry dziękuję
    Pamięta, pamięta

    A co do twoich wymagań dotyczących drewna kominkowego - to takie rzeczy to tylko w Erze. Poszukaj wśród sąsiadów co ogrzewają kominkiem i podczep sie do ich zamówienia, w przeciwnym wypadku wyjdzie ci m3 ze 100% marżą.
  2. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam
    Poszukuje wypozyczalni przyczep najlepiej zlokalizowanej w okolicach kielpina gornego lub w okolicy
    Z gory dzieki
    pozdrawiam daro31ie
    Prawie na każdej stacji STATOIL mają kilka przyczep do wypożyczenia
  3. wlowikowa FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wlowikowa Zarejestrowany: 18.12.2003 Posty: 144
    Cytat Napisał markus_gdynia

    Pamięta, pamięta

    A co do twoich wymagań dotyczących drewna kominkowego - to takie rzeczy to tylko w Erze. Poszukaj wśród sąsiadów co ogrzewają kominkiem i podczep sie do ich zamówienia, w przeciwnym wypadku wyjdzie ci m3 ze 100% marżą.
    U mnie nikt tak nie ogrzewa Zresztą przecież widziałeś jacy oni są
    Bo właśnie mam prawie załatwiony transport, ale nie wiem jak załatwić drewno (no teraz to już wiem, bo sobie rano sprawdzałam).
    Ale wiesz, nie spodziewałam się, ze Ciebie tu spotkam jeszcze, powiem wlowikowi
  4. joola OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    joola Zarejestrowany: 18.03.2004 Posty: 5169
    Joaśka, Markus , to Wy jeszcze żyjecie Żartowałam Pozdrawiam serdecznie
  5. izi7 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    izi7 Zarejestrowany: 28.08.2006 Posty: 629
    joola - mam do Ciebie pytanie. Widziałam na jednym z Twoich zdjęć, że przymocowałaś do kominka duży i jak sądzę dosyć ciężki łańcuch świąteczny. Jak to zrobiłaś? Przymierzam się do ozdobienia mojego domu na święta i zaczynają mnie nurtować problemy techniczne jak poprzywieszać coś np. do powierzchni na której nie mogę robić dziur...
  6. pmaliszewski SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pmaliszewski Zarejestrowany: 12.11.2007 Posty: 22
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam

    Mam pytanie dla forumowiczow.
    Czy instalacja rekuperatora ma jakikolwiek sens ekonomiczny? Jak to sie ma do kosztow zamontowania a oszczednosci w latach nastepnych?
    Obawiam sie ze sprawa jest podobna jak z solarami.
    Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi osob posiadajacych takie instalacje
    nareczka

    Wszyscy pieja z zachwytu, ja zrezygnowalem z rekuperatora Tylko z 1 powodu ... : ) - tam sa cieple rury i wilgoc ..., reszte niech sobie kazdy dopowie. Oczywiscie znajda sie experci ze to sa przeciwpradowe(plytowe), bebnowe ... i ze te separuja wilgoc ..., ja wole pare zloty wydac wiecej na ogrzewanie i spac spokojnie - bez szumu powietrza
  7. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Witam.

    Macie jakieś doświadczenia z firmą Maszrol produkującą okna?
    Pozdrawiam
  8. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam bede mial na dniach do sprzedania stemple po jednym uzyciu okolo 200-300szt co do dlugosci musze sprawdzic ale napewno od 2.60 do nawet 3.XX musze to sprawdzic kto chetny na priv - cena do ustalenia - Transport wlasny odbior Koleczkowo
  9. pmaliszewski SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pmaliszewski Zarejestrowany: 12.11.2007 Posty: 22
    Witam, zostalo mi 13 balotow welny mineralnej rockwool toprock grubosc 20 cm, gdyby ktos potrzebowal to prosze o kontakt [email protected]

    i jeszcze jedno :
    Ma ktos moze ogrzewanie na pellets , poszukuje chetnych do hurtowego zakupu



    pozdr Pawel
  10. Marisol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marisol Zarejestrowany: 25.02.2008 Posty: 14
    My mamy okna z Maszrolu. Okna jak najbardziej w porządku, ceny też. Mamy jedynie zastrzeżenia do ekipy montującej okna na parterze. Po naszej interwencji, na poddaszu okna łukowe montowała już inna ekipa i było duuużo lepiej. Poprawili też niedoróbki na parterze więc ogólny bilans jest dodatni
  11. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał Marisol
    My mamy okna z Maszrolu. Okna jak najbardziej w porządku, ceny też. Mamy jedynie zastrzeżenia do ekipy montującej okna na parterze. Po naszej interwencji, na poddaszu okna łukowe montowała już inna ekipa i było duuużo lepiej. Poprawili też niedoróbki na parterze więc ogólny bilans jest dodatni
    Wielkie dzięki za opinię
  12. JACUŚ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JACUŚ Zarejestrowany: 19.10.2008 Posty: 435
    Witam wszystkich.
    Mam problem z cieknacymi kominami, ktore powyzej dachu wykonane zostaly z klinkieru ( dziurawka) czy mial ktos z was podobny problem ewntualnie jak sobie z tym poradzil. Jezeli chodzi o opierzenie to wczoraj odbyla sie "wizja lokalna" wraz z dekarzem i musze powiedziec ze wszystko wyglada na ok.
    Co robic?????
  13. Asia&Grzegorz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Asia&Grzegorz Zarejestrowany: 19.07.2006 Posty: 74
    Cytat Napisał JACUŚ
    Witam wszystkich.
    Mam problem z cieknacymi kominami, ktore powyzej dachu wykonane zostaly z klinkieru ( dziurawka) czy mial ktos z was podobny problem ewntualnie jak sobie z tym poradzil. Jezeli chodzi o opierzenie to wczoraj odbyla sie "wizja lokalna" wraz z dekarzem i musze powiedziec ze wszystko wyglada na ok.
    Co robic?????
    Nam też komin przeciekał i musieliśmy pomalowac fugi preparatem"WOTER STOP" 2RAZY i już nie cieknie
  14. Mariola11 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Mariola11 Zarejestrowany: 01.07.2008 Posty: 142
    Czy cegła na komin nie powinna byc pełna klinkierowa?
    Dach to ciężka sprawa,też jestem na podobnym etapie. Mamy deski,papę, łaty i kontrłaty? Teraz idzie orynnowanie, a od soboty dachówka. Kominy mamy podcięte pod obróbkę blacharską. Może to tam ci przecieka?

    Mam do sprzedania około 300 stempli, długości 3,10m, raz używane.
  15. wrk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wrk Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 250
    Hej! Czy ktoś może mnie poratować namiarem na sprzedawców podbitki drewnianej w rozsądnej cenie ? Z góry dzięki!
  16. Prezo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Prezo Zarejestrowany: 09.10.2006 Posty: 235
    Witam Potrzebuje baaardzo pilnie namiar na jakiś dekarzy z okolic Wejherowa, Rumi, Redy i okolicznych wiosek... Nie musi to być jakaś duuuuża firma...
    W sumie już ugadałem się z jednym ale przestał odbierać telefony bo ma za dużo zleceń Co za ludzie...

    Z góry dzięki za namiary
  17. Waldank SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Waldank Zarejestrowany: 03.06.2008 Posty: 21
    Dobra firma,nie tylko od dachu, prosze powiedziec ze numer od Waldka
    - pan Mariusz 888208598
  18. ruda-ja FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ruda-ja Zarejestrowany: 28.08.2008 Posty: 100
    Witam
    mam do sprzedania garaż - blaszak, kupiony nówka w czerwcu'08.
    Teraz dom wybudowany, więc trza sprzedać .
    Może znajdzie się chętny. Garaż póki co stoi w Straszynie.
    a oto i to cudo:
  19. sylaS SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sylaS Zarejestrowany: 29.07.2008 Posty: 42
    Prosze o namiary gdzie najtaniej można kupić wełne do ocieplenia poddasza
  20. wrk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wrk Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 250
    Nikt nie ma namiarów na tanią podbitkę...? To może ktoś też szuka i chciałby się złożyć na transport taniej podbitki do Trójmiasta ? (sprawa pilna)
Pokaż wyniki od 18821 do 18840 z 21872