dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. chris01 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chris01 Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 23
    Nie bardzo wiem o co chodzi z tą białą listą Mariolii - czytaj nie mogę znaleźć. Dziś jeden Pan proponował mi 100 pln za godzinę pracy koparki, a czy jest dobry to nie mam pojęcia. Cena chyba niezbyt wygórowana tym bardziej iż znajomy 2 lata temu płacił 70 pln za 1 h. Jak operator koparki jest dobry to pod taki przeciętny dom powinine w 2-3 h wybrać glebę.
  2. kontradmiral86 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kontradmiral86 Zarejestrowany: 27.12.2007 Posty: 295
    Cytat Napisał chris01
    Witam!

    Poleciłby ktoś jakąś firmę która wykonuje roboty ziemne (koparka) interesuje mnie wybranie ziemi pod fundamenty domu. Ile teraz mniej więcej można liczyć za godzinę pracy koparki? Rejon: Banino

    pozdrawiam
    U mnie trzy lata temu kopał p. Lademann z Lnisk. Bardzo sprawny operator koparki. Tel.: 501222123
  3. monikaa13 Lider FORUM (min. 2800)
    monikaa13 Zarejestrowany: 24.03.2007 Posty: 2898
    Cytat Napisał chris01
    Nie bardzo wiem o co chodzi z tą białą listą Mariolii - czytaj nie mogę znaleźć. Dziś jeden Pan proponował mi 100 pln za godzinę pracy koparki, a czy jest dobry to nie mam pojęcia. Cena chyba niezbyt wygórowana tym bardziej iż znajomy 2 lata temu płacił 70 pln za 1 h. Jak operator koparki jest dobry to pod taki przeciętny dom powinine w 2-3 h wybrać glebę.
    http://forum.muratordom.pl/trojmiast...t61774-480.htm

    Ostatnia strona, nick Mariola11. Jakbyś nie znalazł to wklejam jej post, mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko temu:

    POLECAM GORĄCO PANA MARIUSZA DO WSZELKICH PRAC ZIEMNYCH!
    Żałuję bardzo, że trafiłam na niego dopiero przy niwelacji terenu. Bardzo dobry sprzęt, praca sprawnie i dokładnie wykonana, konkurencyjne ceny, przy tym miły, kontaktowy człowiek tel. 0 694 930 102 . U mnie wykonał niwelację terenu wokół domu, wywóz ziemi i jej wyrównanie. Już jestem umówiona na prace przy deszczowni (wykopy, przywóz żwiru) oraz na etapie końcowym przywóz i rozplantowanie czarnoziemu. Od początku budowy miałam kontakt z kilkoma "koparkowymi", ale pochwalic mogę tylko tego jednego. Pierwszy tani, ale pracę wykonywał długo i niedokładnie, więc w sumie wyszło drożej niż u drogiego. Drugi dobry, ale drogi. Teraz relacja ceny do jakości extra. POLECAM !

    Jest z Miszewa, czyli myślę, że działa w okolicach: Gdańsk, Rębiechowo, Żukowo, Kartuzy, Chwaszczyno, itp... U mnie pracował w Baninie
    Pozdrawiam

    Polecam ci lekturę całej białej listy.

    Pozdrawiam
  4. monikaa13 Lider FORUM (min. 2800)
    monikaa13 Zarejestrowany: 24.03.2007 Posty: 2898
    100zł za godzinę koparki to cena normalna, a nawet trochę lepsza.
  5. inez5 ELITA FORUM (min. 1000)
    inez5 Zarejestrowany: 18.09.2007 Posty: 1131
    Cytat Napisał majkel28
    Cytat Napisał monikaa13
    Gdzie kupię kominy Shiedla w rozsądnej cenie?

    Gdzie zamówić beton z gruchy w okolicach Wejherowa?
    beton kupisz w takich firmach jak:
    - wakoz beton (z Luzina) - /maja chyba jeden z lepszych/
    - oltrans (z Mrzezina)
    - jubet (z Bolszewa) - /kiedys jak sie interesowałem, to slyszalem ze jakosc nie była najwyzsza/
    - tomi (z Gdyni)

    aktualnych cen nie znam - trzeba podzwonic i popytac.

    My braliśmy cały beton z Jubetu- zero zastrzerzen do jakości, a cena konkurencyjna. No i frontem do klienta - jak przesuwalismy wylewanie o dzien i dwa to nie było najmniejszego problemu. Przyjeżdzali tez z dnia na dzien oraz w sobotę . Polecam .
  6. chris01 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    chris01 Zarejestrowany: 13.03.2009 Posty: 23
    Ślicznie dziękuję za pomoc monikaa13. Jutro zadzwonie do tego człowiek co mi polecasz i zobaczę jakie ma ceny. Jeszcze raz dzięki.

    Właśnie rozmawiałem z p.Michałem rzeczywiście bardzo konkretny człowiek i symaptyczny. Zaproponował mi 80 pln/h czyli cena super jak dla mnie.
  7. monikaa13 Lider FORUM (min. 2800)
    monikaa13 Zarejestrowany: 24.03.2007 Posty: 2898
    Cytat Napisał chris01
    Ślicznie dziękuję za pomoc monikaa13. Jutro zadzwonie do tego człowiek co mi polecasz i zobaczę jakie ma ceny. Jeszcze raz dzięki.
    Hej, hej, hej powoli... To nie ja polecam tylko pani o nicku Mariola11. Ja podałam ci tylko jej post i link do białej listy.
    Nie mam nic wspólnego z tym panem, nie znam go, nic nie wiem. Sama też poszukuję ale z innego rejonu pomorskiego.
  8. mayekmc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mayekmc Zarejestrowany: 29.03.2008 Posty: 31
    Witam serdecznie

    Poszukuje (a najlepiej przyjme drzwi wejsciowe"tymczasowe" najlepiej metalowe, chodzi o zabezpieczenie budowy od nieproszonych gosci, moze orientujecie sie gdzie mozna i za ile takie drzwi kupic ? pozdrawiam
  9. Oceanos FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Oceanos Zarejestrowany: 08.05.2007 Posty: 110
    Cytat Napisał justyna1000
    dam znac bo to nasz sąsiad je ma.Jutro wysle nr
    Hey, hey.
    Macie może te namiary na te pojemniki na wodę, bo pilnie potrzebuję.
    Jak nie to muszę szukać gdzie indziej.
    Pozdro
  10. Piątek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Piątek Zarejestrowany: 16.02.2007 Posty: 55
    za miesiąc będe miała do oddania drzwi, może nie metalowe ale nie najgorsze.
  11. lukas12611261 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas12611261 Zarejestrowany: 20.04.2009 Posty: 38
    Witam wszystkich bywalców


    Poszukuje dobrej ekipy do stanu surowego. Z góry dziekuje
  12. monikaa13 Lider FORUM (min. 2800)
    monikaa13 Zarejestrowany: 24.03.2007 Posty: 2898
    Cytat Napisał lukas12611261
    Witam wszystkich bywalców


    Poszukuje dobrej ekipy do stanu surowego. Z góry dziekuje
    Dobre i polecane ekipy znajdziesz w wątku "Biała lista" na forum "Wykonawca doskonały i mniej"
    http://forum.muratordom.pl/trojmiast...cow,t61774.htm

    Trzeba trochę poczytać ale ekip sporo.
  13. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Skąd bierzecie drewno konstrukcyjne w okolicach Tczewa?
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam
  14. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam czy macie jakies dowiadczenia z firma z okolic trojmiasta dobrze obeznanych z tematem solarow - chcialbym zaprosic na wycene do domu ale kogos ktos sie zna i nie naciaga na niepotrzebne bajery - konkretne oferty - podajcie namiary pozdrawiam
  15. karolla.k SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karolla.k Zarejestrowany: 26.07.2008 Posty: 25
    Witam, poszukuję namiarów na sprawdzonego kierownika budowy. lokalizacja budowy Straszyn, planowany termin rozpoczęcia połowa maja.
    z góry dzięki
  16. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    zdjecia zestawow kupionych na gieldzie w Pruszczu





    CMyK
  17. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał OlafŁukasz
    Cytat Napisał anSi
    Witam wszystkich dawnych i nowych forumowiczow. Jesli ktos z Was nie mialby pomyslu na to, kto ma mu wykonać świadectwo energetyczne dla domu lub potrzebowal kierownika robot elektrycznych (uprawnienia budowlane elektryczne bez ograniczn do projektowania i nadzoru) - moze skontaktować się z moim mezem - tel 501 441 198.
    Polecam. Pan Sławomir jest u mnie kierownikiem robot elektrycznych, ktorego to kierownika wymagaja przepisy budowlane (tak samo zreszta jak kierownika do robot wod-kan tyle). Nikt o tym prawie nie wie, bo inspektoraty budowlane nie egzekwowaly tego od nikogo. Az w moim przyszlym powiecie - Wejherowie - pojawil sie nowy naczelnik inspektoratu budowlanego (z Gdyni) i zaczal wymagac kierownikow (zglaszanych na 7 dni przed rozpoczeciem robot!) od wszystkich budujacych jednorodzinne domki. Tak wlasnie powiedziala mi pani w inspektoracie odpowiadajac na pytanie czy tylko ja jestem tak "dyskryminowany". Mam juz klopot z glowy ale "pare" zl z tej okazji do wydania extra. A jak juz placic komus, to lepiej takiemu co doradzi (jak pan Slawomir) niz tylko zlozy wymagany prawem podpis w dzienniku budowy...
    Bardzo serdecznie dziekuje w imieniu meza za mile slowa
  18. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał CMYK
    zdjecia zestawow kupionych na gieldzie w Pruszczu





    CMyK
    Dzięki, bardzo ładne, możesz napisać ile zapłaciłeś za stół krzesła oraz zjeżdżalnio-huśtawkę ? Ciekawi mnie jak rozwiązałeś mocowanie zjeżdżalni z huśtawkami do podłoża: wkopałeś w ziemię czy jakieś kotwy?
  19. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    teraz dokladnie nie pamietam dokladnej ceny zonka sie targowala
    wydaj mi sie ze buda to koszt 220 zl ale jest bardzo duza, zestaw 320 i stol +2lawy + 2 krzesla 300 ale to bylo w 2007 r. Zestawu nie mocowalem do ziemi poniewaz nie bylo takiej potrzeby jest stabilny czasmi jak hustaja sie kolezanki mojej starszej corki to sie lekko kiwa..

    CMyK
  20. wrk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wrk Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 250
    Cytat Napisał mayekmc
    Poszukuje (a najlepiej przyjme drzwi wejsciowe"tymczasowe" najlepiej metalowe, chodzi o zabezpieczenie budowy od nieproszonych gosci, moze orientujecie sie gdzie mozna i za ile takie drzwi kupic ? pozdrawiam
    Castorama / Leroy, około 250zł, mam, używam. Pozdrawiam!
Pokaż wyniki od 19421 do 19440 z 21872