dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Allanah SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Allanah Zarejestrowany: 30.01.2007 Posty: 86
    Cytat Napisał gusia7922*
    Cytat Napisał Waldank
    Witam
    Mam po zakończeniu do odsprzedania rozdzielnie i skrzynkę z gniazdami oraz 17 m. kabla , wszystko kupowałem od Energii i ich ekipa mi zakładala, więc całość spełnia ich normy.
    pozdrawiam
    Witam .Czy oferta sprzedaży skrzynki jeszcze aktualna ?Jaki jest koszt ?
    Jeśli nie aktualna to ja mam do sprzedania skrzynkę zakładaną również przez ludzi z Energi ale bez kabla.
  2. Allanah SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Allanah Zarejestrowany: 30.01.2007 Posty: 86
    Cytat Napisał YAROK
    Witam

    prosze forumowicze podajcie namiary na hurtownie instalacyjo hydrauliczną,

    potrzebuje zrobic zakupy na instalacje domu jednorodzinnego.

    pozdrawiam
    Jarek
    Ja polecam Femax
  3. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    Cytat Napisał Allanah
    Cytat Napisał YAROK
    Witam

    prosze forumowicze podajcie namiary na hurtownie instalacyjo hydrauliczną,

    potrzebuje zrobic zakupy na instalacje domu jednorodzinnego.

    pozdrawiam
    Jarek
    Ja polecam Femax
    Ja polecam Wamar, Gdynia, ul. Morska/w kier. Rumii/
  4. pidi78 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pidi78 Zarejestrowany: 28.11.2008 Posty: 28
    ma ktoś może wiedzę gdzie można kupić żwir płukany o grubej frakcji (od 30 mm w górę) na żwirowy wymiennik ciepła?

    będę wdzięczny za pomoc

    Krzysiek
  5. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    Witam, czy ktoś może polecić gdzie mógłbym zakupić narozniki zewnetrzne (kąt 90', dl. 2.4m) z modrzewia (jak sie nie da to w ostatecznosci z innego gatunku drzewa...). Potrzeba mi takie cosik na estetyczne wykonczenie naroznikow elewacji z paneli drewnianych. Dodatkowo jeszcze cwiercwalek... tez z modrzewia . Panele Moco zakupilem w Koleczkowie, ale takich naroznikow nie mozna tam dostac...
  6. Konwalia_majowa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Konwalia_majowa Zarejestrowany: 18.01.2009 Posty: 24
    Witam,

    Poszukuję kontaktu z osobami, które czują się oszukane przez firmę EUROPROFIL oddział w Kąpinie (prowadzoną przez PIOTRA

    GRABOWSKIEGO
    ).

    Podpisałam umowę na znaczną kwotę, z której Pan Grabowski nie wywiązał się. Niczego nie wykonał, nie zwrócił również pieniędzy, które

    wpłaciliśmy w formie zaliczki na wykonanie zlecenia.
    Ponieważ znalazłam informację w Internecie, iż jest więcej osób pokrzywdzonych przez Europrofil, chciałabym nawiązać kontakt aby

    porozumieć się w tej sprawie, porównać doświadczenia.

    Oddział firmy był kilkukrotnie przenoszony. Firma mieściła się wcześniej w Gdyni, Wejherowie oraz Redzie.
  7. majkel28 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    majkel28 Zarejestrowany: 25.03.2007 Posty: 29
    Cytat Napisał majkel28
    potrzebuje namiar na firme ktora sprzedaje ekogroszek - dobry jakosciowo w niezlej cenie (bo dobrej ceny na tego typu paliwo nie ma !!).
    podajcie miejsca skad kupujecie eko-groszek i w jakiej cenie (jak z jakoscia i spalaniem wegla w piecu).
    czy naprawde nikt z Was nie kupuje ekogroszku ??

    Moze ktoś bedzie w stanie podać gdzie kupuje to paliwo i za ile, gdzie nie warto ze wzgledu na slaba jakosc węgla.
    Podzielcie sie swoją wiedzą w tym temacie. W końcu niebawem przyjda przymrozki i trzeba bedzie kupić wieksze zapasy wegla.
  8. JACUŚ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JACUŚ Zarejestrowany: 19.10.2008 Posty: 435
    Slyszalem ze w Redzie przy trasie na gdynie maja dobry groszek (workowany) cena 800 zl
  9. bookman SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bookman Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 31
    Mam do sprzedania ok. 250 szt stempli budowlanych. Wysokość 3 - 3,1 m. Kupione z tartaku jakiś miesiąc temu. Wykorzystywane tylko na mojej budowie.

    Odbiór własny.

    Budowa w Mostach koło Gdyni.
  10. Malgorzatka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Malgorzatka Zarejestrowany: 07.08.2009 Posty: 20
    Witam,
    Poszukuję usilnie "Pana Koparkowego" z okolic Żukowa, jeżeli możecie kogos polecić to bardzo proszę o kontakt.
  11. mt_d WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mt_d Zarejestrowany: 04.11.2009 Posty: 2
    Witam wszystkich, chciałam się dowiedzieć czy jest ktoś z kolegów/koleżanek kto buduje swoje 4 kąty z projektu Archona DOM W WERBENACH ? i poszukuję również kogoś z 3miasta lub okolic kto ma połozoną dachówkrę RUPP CERAMIKI rubin 13v czarny brylant.....będę wdzięczna za odp.,pozdrawiamczna
  12. Zniek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zniek Zarejestrowany: 03.08.2008 Posty: 14
    Witam

    Szukam firmy budowlanej nie drogiej i w miarę solidnej do postawienia domu jednorodzinnego stan surowy otwarty w Przodkowie jak pogoda pozwoli to w tym roku a jeżeli nie to na wiosnę 2010r.

    Pozdrawiam.
  13. asia i marcin SYMPATYK FORUM (min. 10)
    asia i marcin Zarejestrowany: 04.01.2007 Posty: 12
    Witam Wszystkich

    Mam dwa pytanka
    - ile teraz może kosztować robocizna za zrobienie poddasza (ocieplenie, płyty g-k oraz folia)?
    - oraz iile za ocieplenie zewnetrzne styropianem 15 cm, siatka klej oraz tynk.

    Proszę o ewentualne namiary na wykonawców.

    Pozdrawiam
  14. sammael SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sammael Zarejestrowany: 11.02.2009 Posty: 40
    Witam wszystkich

    Szukam godnego zaufania kierownika budowy. Budujemy dom z bala 190m2, w Zbychowie. Proszę o namiary. [/b]
  15. team leader SYMPATYK FORUM (min. 10)
    team leader Zarejestrowany: 18.12.2008 Posty: 77
    Cytat Napisał asia i marcin
    Witam Wszystkich

    Mam dwa pytanka
    - ile teraz może kosztować robocizna za zrobienie poddasza (ocieplenie, płyty g-k oraz folia)?
    - oraz iile za ocieplenie zewnetrzne styropianem 15 cm, siatka klej oraz tynk.

    Proszę o ewentualne namiary na wykonawców.

    Pozdrawiam
    Cze,

    Moge odpowiedzec na pierwsze pytanie, bo wlasnie jestem na etapie konczenia tej pracy. Otoz udalo nam sie znalezc fachowcow za 25 PLN/m2. Srednia cena 1 m2 (robocizna plus material) to 60 PLN m2. U nas welna 15+5.

    Pierwsze wyceny robocizny nie byly optymistyczne (zaczynaly sie na pozimie 40 PLN/m2) ale jesli chwile poszukasz to mysle , ze spokojnie kogos tanszego znajdziesz

    Co do drugiego pytania to my ustalalismy cene za calosc, takze adekwatnie do projektu mozesz miec rozne wyceny

    Milego dnia.
  16. team leader SYMPATYK FORUM (min. 10)
    team leader Zarejestrowany: 18.12.2008 Posty: 77
    Cytat Napisał sammael
    Witam wszystkich

    Szukam godnego zaufania kierownika budowy. Budujemy dom z bala 190m2, w Zbychowie. Proszę o namiary. [/b]
    Czesc sasiedzie,

    My sie budujemy w Bieszkowicach.

    Moze nieco niekonstruktywny wpis ....pierszy kierownik nam niestety zmarl a druga pani kierowniczka jest tylko od podpisow .

    Milego dnia.
  17. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał sammael
    Witam wszystkich

    Szukam godnego zaufania kierownika budowy. Budujemy dom z bala 190m2, w Zbychowie. Proszę o namiary. [/b]
    poszlo na priv

    pozdrawiam daro31ie
  18. ziolek76 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ziolek76 Zarejestrowany: 24.03.2009 Posty: 9
    Witam wszystkich,
    właśnie zaczynam budowanie i poszukuję namiarów na hurtownie materiałów lub ew poproszę o przykładowe dobre ceny żebym się gdzieś nie nabił:
    potrzebuję stal zbrojeniową fi 10, 12, 6
    beton B20
    bloczki betonowe
    deski szalunkowe
    Desek potrzebuję ok 3m3 może ktoś ma do odsprzedania używane?
    Budowa jest w Lniskach

    Pozdrawiam
    Maciek
  19. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał sammael
    Witam wszystkich

    Szukam godnego zaufania kierownika budowy. Budujemy dom z bala 190m2, w Zbychowie. Proszę o namiary. [/b]
    O kierbuda dla balowców niełatwo. Lepiej wziąć "zwykłego", a całości pilnować korzystając m.in. z FM.
  20. gusia7922* SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gusia7922* Zarejestrowany: 13.07.2009 Posty: 18
    Czy ktoś z was kopał studnie głębinową w Leśniewie koło Pucka.Słyszałam ,że są ale na dużej głębokości.Jeśli macie namiary na kogoś kto kopał w tych okolicach czy może ktoś z was tam kopał to proszę o informacje na ten temat.Pozdrawiam.
Pokaż wyniki od 20041 do 20060 z 21872