dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. martag FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    martag Zarejestrowany: 02.01.2004 Posty: 171
    Groszek - a jaki Ty masz projekt? - nie znalazłam na forum linku

    Marta
  2. adamski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    adamski Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 744
    Benicio: moglbys podrzucic kilka zdjec wnetrz swojego domku? Interesuje mnie ten kolor burdelowo-hardcorowo-wisniowy
  3. Benicio DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Benicio Zarejestrowany: 22.10.2002 Posty: 710
    Witam

    Barti - nie moge znaleźć informacji jak głęboko mam fundamenty. Pamietam, że ściany fundamentowe były bodajże o dwa bloczki wyższe niż zakładał projekt. Poza tym musiałem uwzględnić to, że teren jest u mnie lekko pochyły - różnica poziomów 1,2 metra. Powyższa odpowiedź jest chyba rażąco niespójna i niepełna - sorry. Architekt robiący adaptacje powinien cie wybawić z tego problemu - tak mi się wydaje przynajmniej.

    Adamski - a co, haremik sobie organizujesz czy jak??
    Spoko, pstrykne i wrzuce linka.

    Pozdrowienia B.
  4. groszek 3 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    groszek 3 Zarejestrowany: 24.09.2003 Posty: 741
    Witam

    Martag - mój prawie domek będzie wyglądał mniej wiecej tak: Mój projekt
    Na piętrze zostały wprowadzone małe zmiany, tj. ze stryszku nad garażem zrobił się pokój (po poszerzeniu garażu) i do tego ma niezależne wejście z korytarza - myślę iż będzie to pokój jak u Benicia : show must go on......

    Pozdr...Groszek
  5. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    Hi wszystkim,
    kodi- sam wstawiałeś okna? czy może masz kogoś dobrego i taniego w tym temacie.
    Właśnie czekam na kalkulację z M&S i będę chciał je wstawić na początku marca.
    Grody
  6. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Grody - miałem kolesi z Serwis Okno. Gadalismy już o tym. Koleś miał przedstawicielstwo M&S, ale ostatnio popsztykali się i juz sprzedaje inną firmę. Generalnie zapłaciłem za 11 okien 500zł. 4 osoby zamontowały okna w 1,4h. Byłem pod wrażeniem. Popytaj tak gdzie kupujesz okna.


    Pozdrawiam
  7. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Dzięki MarcinU. Telefon zatrzymam ale wciąż szukam również innych osób z podobną usługą.
    Cytat Napisał kodi_gdynia
    Wakmen - znam tylko firmę - która wypozycza takie sprzęty. Firma mieści się w Miszewie. Z tego co pamiętam /mogę się mylić/ to cena 600zł wraz z operatorem - pewnie za dobę, choć nie przypuszczam, aby koleś przez 24h pracował non-stop.
    Domyślam się, że człowiek nie robot i spać musi, więc może jakieś namiary. Będę wdzięczny.

    Mam kolejne pytanie dotyczące ekipy budowlanej, która budowała z silikatów ale na klej. Czy ktoś ma namiary na taką lub wie gdzie szukać. Wiem, że Wlowik ma taką ekipę a czy ktoś jeszcze? Ja bym potrzebował ekipę na lipiec ale zaklepać chciałbym już teraz.
    Dajcie znać gdy coś wiecie.
  8. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Wakmen - firma Mido - tel. 684-98-68/69 lub 0502 095 612

    Pozdrawiam
  9. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Kodi ale Ty jesteś szybki.
    Dzięki.
  10. rafalg DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    rafalg Zarejestrowany: 04.10.2003 Posty: 905
    .....No to poprosze jeszcze jedną ekipę budującą z silikatów , ale na maj.
  11. martag FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    martag Zarejestrowany: 02.01.2004 Posty: 171
    Wakmen - czy ten domek obok Twoich postów to Twój projekt? Mogę prosić o jakiś link .
    Ciągle jeszcze nie kupiliśmy projektu. Czaruś z Archetonu na razie na pierwszym miejscu, ale ciągle szukam. Może jednak znajdę gotowy najbliższy ideału
    Niestety nie uda nam się rozpocząć budowy w tym roku. No może rozpocząć się uda, ale założony stan surowy dopiero na przyszły sezon. Szkoda, ale zawsze sobie myślę, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Tak więc mam jeszcze trochę czasu na poszukiwania "idealnego projektu gotowego".

    Marta
  12. martag FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    martag Zarejestrowany: 02.01.2004 Posty: 171
    kodi_gdynia - czy Twój projekt można znaleźć w sieci? Poproszę namiary. Jeśli można.

    Marta
  13. martag FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    martag Zarejestrowany: 02.01.2004 Posty: 171
    I znowu ja.

    groszek 3 - Twój projekt - PIĘKNY. Jak będę sobie budowała drugi dom (po wygranej w totka) to będzie jeden z kandydatów. Obok Delfiny z Archipelagu.

    Pozdrawiam wszystkich,
    Marta
  14. MarcinU ELITA FORUM (min. 1000)
    MarcinU Zarejestrowany: 07.01.2004 Posty: 1230
    Tak się chwalicie projektami, że też się pochwalę - http://www.projekty.murator.pl/preze...?IdProjektu=29

    Będzie wyglądał podobnie, bo po wizycie u architekta i dłuższej rozmowie o pomysłach chyba wyjdzie projekt indywidualny ...
  15. greg98 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    greg98 Zarejestrowany: 04.02.2003 Posty: 502
    Witam,
    Nie wiecie przypadkiem, czy w trójmieście jest jakaś firma świadcząca usługi filmowania kamerą termowizyjną ?
    Myślę o takim audycie mojego domku. Fajnie byłoby poprawić ewentualne niedociągnięcia.
  16. amys FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    amys Zarejestrowany: 16.12.2003 Posty: 102
    cześć

    ponawiam prośbę o namiary na kierownika budowy,
    kiedy kier. bud. po raz pierwszy musi wkroczyć na budowę, czy jest potrzebny do zgłoszenia rozpoczęcia robót?

    pozdrawiam
  17. Benicio DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Benicio Zarejestrowany: 22.10.2002 Posty: 710
    Witam

    Poniżej obiecane kolorki mojego pokoju "burdelowego"

    Tu razem z równie ostrą zieloną roletą:


    Tu z drzwiami:


    A to w ramach ciekawostek moja dzisiejsza droga do pracy:


    To ostatnie zdjęcie z dedykacją dla fanów gry komputerowej Colin McRae Rally.

    Amys - kierownik budowy jest niezbędny, żeby otrzymać pozwolenie na budowe. Musi on wypełnić i podpisać oswiadczenie o podjęciu obowiązków kierownika (Twojej) budowy. Ja Ci mojego nie moge polecić.

    Pozdrowienia B.
  18. Kingaa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Kingaa Zarejestrowany: 22.07.2003 Posty: 819
    Benicio - w oryginale wygląda efektowniej A kolorek tej rolety to coś chyba oszukany?
  19. sebo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sebo Zarejestrowany: 15.03.2002 Posty: 222
    MarcinU - my też zaczynaliśmy od tego projektu. Potem był D24 i skończyło się na indywidualnym.
  20. Benicio DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Benicio Zarejestrowany: 22.10.2002 Posty: 710
    Kingaa - myślisz, że jeszcze efektowniej?
    A kolor rolety mógłby być rzeczywiście troche bardziej wyrazisty (mój aparat właśnie dostał po łapach )

    Pozdrowienia B.

    PS. Chwała odsnieżającym - uważam to za swój mały prywatny surviwal.
Pokaż wyniki od 2861 do 2880 z 21872