dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. aswywiadu SYMPATYK FORUM (min. 10)
    aswywiadu Zarejestrowany: 20.03.2008 Posty: 40
    Czy zna ktoś sprawdzonego projektanta-architekta w rozsądnej cenie w okolicy Trójmiasta do wykonania projektu indywidulanego ??
    Z góry dzięki za namiar
    Pozdr.
  2. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    Roboty ruszyły a tu tyle śniegu
  3. Waldank SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Waldank Zarejestrowany: 03.06.2008 Posty: 21
    Witam.
    Moja ekipa od murowania postawiła stan surowy z pustakow i z dachem prawie bez nadzoru, sprawdzałem ich po robocie z budowlancem ktory jest na emeryturze i niemial uwag, nawet ich pochwalił. Elewacja jest zrobiona juz przy mojej obecności i byłem podwrazeniem, widzac jak ekipa inna robiła u kolegi. Ocieplenie i plyty k-g dobry system kładzeniam. Nie przechwalam ale można zobaczy domek w Wejherowie.
  4. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Witam

    Poszukuje osobe lub firme ktora wROZSADNEJ cenie wykona przylacze wody i kanalizacji w gdansku. Prosze o przeslanie namiarow na takie osoby.
    Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie daro31ie
  5. bogn@ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bogn@ Zarejestrowany: 18.05.2008 Posty: 40
    Dzieki za odzew w sprawie cen BK. Zrobilam skromne rozeznanie w terenie:
    Almares 8,96 zl
    AZ (Koleczkowo) 9,05 zl

    Ceny z wczoraj. Nieco mnie zaskoczyly, bo liczylam na ok. 8-8,50 zl (tak mi wyszlo po przestudiowaniu cen, ktorymi ludzie sie chwala na forum (nie koniecznie z naszego regionu).

    ...a moze ktos da mniej?
  6. bogdan812 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bogdan812 Zarejestrowany: 17.09.2008 Posty: 54
    a w ofercie coś innego:

    w kosakowie

    http://www.allegro.pl/item555957042_...nwestycje.html
  7. inez5 ELITA FORUM (min. 1000)
    inez5 Zarejestrowany: 18.09.2007 Posty: 1131
    Cytat Napisał bogn@
    Dzieki za odzew w sprawie cen BK. Zrobilam skromne rozeznanie w terenie:
    Almares 8,96 zl
    AZ (Koleczkowo) 9,05 zl

    Ceny z wczoraj. Nieco mnie zaskoczyly, bo liczylam na ok. 8-8,50 zl (tak mi wyszlo po przestudiowaniu cen, ktorymi ludzie sie chwala na forum (nie koniecznie z naszego regionu).

    ...a moze ktos da mniej?
    my braliśmy z firmy PRESTOL z Redy , szybko i taniej niż gdziekolwiek- gdy nagle na gwałt musialam dokupic- wszedzie (oczywiscie z dostawą i peletami) bylo drozej od 20 gr do 1 zl na bloczku. Dają upusty i negocjują dostawy, bardzo mili i terminowi. Ja polecam
  8. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Cytat Napisał inez5
    Cytat Napisał bogn@
    Dzieki za odzew w sprawie cen BK. Zrobilam skromne rozeznanie w terenie:
    Almares 8,96 zl
    AZ (Koleczkowo) 9,05 zl

    Ceny z wczoraj. Nieco mnie zaskoczyly, bo liczylam na ok. 8-8,50 zl (tak mi wyszlo po przestudiowaniu cen, ktorymi ludzie sie chwala na forum (nie koniecznie z naszego regionu).

    ...a moze ktos da mniej?
    my braliśmy z firmy PRESTOL z Redy , szybko i taniej niż gdziekolwiek- gdy nagle na gwałt musialam dokupic- wszedzie (oczywiscie z dostawą i peletami) bylo drozej od 20 gr do 1 zl na bloczku. Dają upusty i negocjują dostawy, bardzo mili i terminowi. Ja polecam
    Hej Prestol jest nie z REdy tylko Gdyni +Dabrowa
    nazwa firmy: Prestol
    województwo: pomorskie
    miasto: Gdynia
    pełny adres: Chwaszczyńska 168 Gdynia 81-571
    telefon: 058 629 94 00
  9. inez5 ELITA FORUM (min. 1000)
    inez5 Zarejestrowany: 18.09.2007 Posty: 1131
    Cytat Napisał benik
    Cytat Napisał inez5
    Cytat Napisał bogn@
    Dzieki za odzew w sprawie cen BK. Zrobilam skromne rozeznanie w terenie:
    Almares 8,96 zl
    AZ (Koleczkowo) 9,05 zl

    Ceny z wczoraj. Nieco mnie zaskoczyly, bo liczylam na ok. 8-8,50 zl (tak mi wyszlo po przestudiowaniu cen, ktorymi ludzie sie chwala na forum (nie koniecznie z naszego regionu).

    ...a moze ktos da mniej?
    my braliśmy z firmy PRESTOL z Redy , szybko i taniej niż gdziekolwiek- gdy nagle na gwałt musialam dokupic- wszedzie (oczywiscie z dostawą i peletami) bylo drozej od 20 gr do 1 zl na bloczku. Dają upusty i negocjują dostawy, bardzo mili i terminowi. Ja polecam
    Hej Prestol jest nie z REdy tylko Gdyni +Dabrowa
    nazwa firmy: Prestol
    województwo: pomorskie
    miasto: Gdynia
    pełny adres: Chwaszczyńska 168 Gdynia 81-571
    telefon: 058 629 94 00
    Słusznie Sorry, pomylilam z inną hurtownią (ostatnią dostawę mielismy w grudniu- na razie stoimy ze względu na aurę, wiec nie jestem na bierząco ale nadal polecam PRESTOL i my wrócimy do nich jak śnieg stopnieje , gdyż pora stawiac mury poddasza
  10. dragonfly SYMPATYK FORUM (min. 10)
    dragonfly Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 42
    Witam wszystkich ,

    mam pytanie - czy orientujecie się może jakie materiały będą w najbliższym czasie drożały?
    Słyszałam że w związku z rosnącymi cenami EURO drożeją okna, bo producenci profile sprowadzają z Niemiec m.in.
  11. L_Zappa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    L_Zappa Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 52
    Witam,
    czy kupował ktoś z was bloczki betonowe z firmy DRYWA z Sierakowic?
    Jak je oceniacie? Głownie chodzi mi o jakość?
    pozr
    Zap
  12. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Cytat Napisał Iwona&Jacek
    Cytat Napisał evie_ei
    Cytat Napisał Mariola11
    Sprzedam stemple raz używane, 300 sztuk o długości 3,10 cm. Przeszkadzają przy porządkowaniu terenu przed wiosennymi pracami
    Najpierw musimy kupić coć do przechowywania Może ktoś ma do sprzedania blaszak? Najlepiej z okolicy Kolbud
    Iwono&Jacku, my też z Gdańska do Kolbud
    Super, gdzie będziecie się budować?
    Co do blaszaka, to na razie mój będzie użytkowany. Może kupcie w Konstalu, jak my za poradą na forum. Kosztowało to nas 1200 pln ale przywieźli na miejsce i skręcili, wszystko w cenie. Adres strony http://www.konstal.tit.pl/

    Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzin na naszej budowie
    Po ile kupujecie blaszaki, jak zadzwoniłem dziś do w/w firmy, pani powiedziała mi 1530zł z montazem. Ceny idą w górę czy jak?
    POzdrawiam
  13. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    Nie wiem czy do góry,czy to kwestia firmy; my kupiliśmy w firmie ALICJA, H. Gębala, Nowe, 052 332 75 75. Zapłaciliśmy 1500 brutto z montażem. Przywieźli do Kolbud bez problemu. Trzeba załatwić tylko 4 płyty chodnikowe do podłożenia pod narożniki . To najtańsza oferta jaką znaleźliśmy
  14. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    Cytat Napisał majkel28
    Cytat Napisał rybkin
    Witam!
    Szukam wykonawce schodow do naszego domku,beda to nakladki na schody betonowe. Szukalem przez net,alie nic wartego uwagi nie znalazlem, Pomocyy!! Moze jakiesz rady od szanownych forumowiczy Trojmiasta ,na temat wykonawcy?? Na bialej liscie na ten temat glucho
    my schody zamowilismy w firmie j/n - firma miesci sie w Redzie. Ekekt koncowy - piekny kazdemu sie podobaja, ale oczywiscie to kwestia gustu. Gdyby ktos byl zainteresowny fotkami naszych schodow - moge wysłac na priv. zamowilismy troszke drozsza wersje schodow z drewna egzotycznego i wyszło super.

    http://www.schody-polska.pl/
    majkel 28, dzięki za fotki. Schodki super
  15. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał Akrimka
    Cytat Napisał Iwona&Jacek
    Cytat Napisał evie_ei
    Cytat Napisał Mariola11
    Sprzedam stemple raz używane, 300 sztuk o długości 3,10 cm. Przeszkadzają przy porządkowaniu terenu przed wiosennymi pracami
    Najpierw musimy kupić coć do przechowywania Może ktoś ma do sprzedania blaszak? Najlepiej z okolicy Kolbud
    Iwono&Jacku, my też z Gdańska do Kolbud
    Super, gdzie będziecie się budować?
    Co do blaszaka, to na razie mój będzie użytkowany. Może kupcie w Konstalu, jak my za poradą na forum. Kosztowało to nas 1200 pln ale przywieźli na miejsce i skręcili, wszystko w cenie. Adres strony http://www.konstal.tit.pl/

    Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzin na naszej budowie
    Po ile kupujecie blaszaki, jak zadzwoniłem dziś do w/w firmy, pani powiedziała mi 1530zł z montazem. Ceny idą w górę czy jak?
    POzdrawiam

    Ja kupilem rowniez w wirmie alicja ale na allegro koszt 1200 z dostawa i zlozeniem..
    pozdrawiam daro31ie
  16. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Równiez miałem z Alicji - ale po 2-3 m-cach coraz trudniej było zamknąć bramę (otwierana do góry) - okazało sie że w ramach oszczędności troche fuchy odwalili. No ale szlifierka i dodatkowe śruby załatwiły sprawę(rant kątownika od wrót się wyginał i blokował o słupek boczny).
  17. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał Mały
    Równiez miałem z Alicji - ale po 2-3 m-cach coraz trudniej było zamknąć bramę (otwierana do góry) - okazało sie że w ramach oszczędności troche fuchy odwalili. No ale szlifierka i dodatkowe śruby załatwiły sprawę(rant kątownika od wrót się wyginał i blokował o słupek boczny).
    Tak przyznaje garaz jest tani ale bardzo slabej konstrukcji
  18. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Witam
    Ja z garazu chyba zerezygnuje bo ekipa bedzie miała własan bude. Oni mowią ze o taki blaszak sie opierać nie wolno zeby sie nie złożył heheh.

    Ale do rzeczy. Bo o co inne chciałem spytać.
    Buduje Lote II z Archipelagu.
    http://www.archipelag.pl/projekty-do...1&SearchForm=1
    Dodatkowo bedzie strop nad garazem i podniesiony daszek

    Wczoraj robiłem "casting" na ekipe. Jestem po wstepnych rozmowach z 4 ekipami. Czekam na reszte wyceny.

    Teraz mamy już fundamenty.
    Czy cena 30 tys za:
    zasypanie, zagęsczenie, chudziak, postawienie parteru, kominów jakie tylko chce, strop, szczytówki na pietrze, działówki w LOte II to dobra cena?

    Ekipa ma własna bude, sprzęt, samochody, po konsultacji ze mna i dogadaniu sie w hurtowni beda brać ze swoja zniżka materiały na moje konto na rachunki. DO tego jak chce dostane rachunek.

    Czy to rozsadne?

    Dodatkowo chca około 35zł za wieżbe z deskowaniem, sami nie kryja dachów ale powiedzieli ze 70zł z kryciem powieniniem sie zamknać w robiociżnie za dach, z tego co sie orientuje to tez w miare dobra cena.

    Dajcie znać kto ile płacił ekipie ostanio.

    Aha, ja buduje z Porothermu który juz mam, ale z tego co mi mowił własiciel firmy to cena za BK biały na działówki 3.94 za 12cm, a duzy 25x60 kosztuje 8.70zł
    Pozdrawiam
    [/url]
  19. sviola FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sviola Zarejestrowany: 31.10.2008 Posty: 154
    jeżeli są to sprawdzone ekipy prosze o namiary
  20. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał SzipBudowniczy
    czy ktos moze robil juz swiadectwo energetyczne? potrzebuje do odbioru, czy ktos moze polecic mi uczciwa osobe z uprawnieniami, ktora nie skroi mnie za papierek? bardzo brdzo prosze o pomoc w tej sprawie
    Podbijam, możecie kogoś polecić, kto zrobi w miarę tanio ten zbędny papier ?
Pokaż wyniki od 19061 do 19080 z 21872