dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał Akrimka
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał hub75
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam
    Mam prośbę czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jakiś kontakt z osobą, która wykonałaby podłączenie wody, która ma jakieś znajomości w saurze( żeby nie było problemów z odbiorem itp) za normalne pieniądze

    pozdrawiam daro31ie
    Ile placiliscie za wykonanie przylacza wody?
    Wczoraj facet za ok 10mb powiedzial mi cene 3.5 do 5 tys
    To chyba drogo prawda?
    Było pisane o tym wcześniej. Jeżeli podłączasz się do sieci wodociągowej w Gdańsku, to instalacje może wykonać firma wskazana przez SNG i wtedy są takie ceny (czyli bardzo wysokie). Poza Gdańskiem jest znacznie taniej.
    Witam
    Zastanawiam sie dlaczego jak do tej pory jeszcze nikt ta sprawa sie nie zainteresowl
    To bardzo smierdzi
    Sa dwi metody pewnie... jedno trzeba by soprawdzić czy można samemu, z tego co ja wiem to można a oni to poprostu monopolizują.
    druga opcja to pogadać prywatnie z gościem z SNG zeby zrobił wam odbiór.. Napewno sie da wtedy zrobić inną firmą. U mnie sie to "badanie wody nazywało", ale poza Gadańskiem to ceny inne, i możliwości.
    POzdrawiam
    Samemu nie można wpiąć się do sieci SNG. Oni są bardzo restrykcyjni i jeżeli zobaczą że wpiąłeś się w ich sieć "bez zezwolenia" możesz mieć problemy.
    Odbiory przyłącza robi SNG za co płacisz 160 zł, więc nie zrobi Tobie tego "prywatnie". Do tego musisz zrobić badania wody za ok 200 zł które zazwyczaj wychodzą pozytywnie za 2 razem.
    Temat przyłącza w SNG wałkowałem kilka miesięcy i dla świętego spokoju radzę korzystać z ekipy która może wykonywać przyłącza w Gdańsku.
  2. sure OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    sure Zarejestrowany: 19.11.2007 Posty: 8500
    Cytat Napisał malysmon
    Witam, niniejszym postem chcielibyśmy polecić fachowców od zabudowy k-g.
    Pan Zbyszek wraz z kolegami to naprawdę porządna ekipa. Jak sie umawiają to są. Jak ma być dostawa towaru to jest. Nie sprawiają kłopotu podczas pracy, nie ma dla nich tematów "tego panie to sie nie da". Ponoć oprócz zwykłych zabudów k-g robią jeszcze inne rzeczy jak płytki, cekole, malowania i ogólnie szeroko pojęte wykańczanie wnętrz. Niestety nie dane nam było tego doświadczyć gdyż mieliśmy poumawiane również inne ekipy od tego ale sadząc po metodach pracy przy zabudowie poddasza (225m2) może to być również strzał w dziesiatke jeśli chodzi o wybór ekipy "do wszystkiego". Ale jak już wspomnielismy tego nie sprawdzaliśmy. Czysciutko i posprzątane na końcu jak i w trakcie. Ceny umiarkowane ale jak za tą jakość to raczej niższe. No i kultura osobista i w ogóle. Standardy już zachodnio a może i północno europejskie. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy szczerze, gdyż sufity wyglądają elegancko i równiutko. Telefon do pana Zbyszka jakby ktoś chciał : 601-461-951.
    A możesz podać, jakie ceny? Szczególnie interesuje mnie cena sufitów podwieszanych, ale ogolnie zabudowy k-g również...

    pozdrawiam,
  3. dorianna FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dorianna Zarejestrowany: 14.08.2006 Posty: 184
    Może kogoś zainteresuje ta psina:

    http://forum.muratordom.pl/post3459154.htm#3459154
  4. lukas12611261 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas12611261 Zarejestrowany: 20.04.2009 Posty: 38
    Witam

    Zaczynam budowę domu w lipcu w Pruszczu Gd. Mam nadzieje byc stałym gosciem na tym forum. Chętnie skorzystam z porad z czasem sam ich dostarczę. Mam pytanko znacie jakis dobrych kierowników budowy z rejonu Pruszcza
  5. Marlena&Marcin DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Marlena&Marcin Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 608
    Cytat Napisał lukas12611261
    Witam

    Zaczynam budowę domu w lipcu w Pruszczu Gd. Mam nadzieje byc stałym gosciem na tym forum. Chętnie skorzystam z porad z czasem sam ich dostarczę. Mam pytanko znacie jakis dobrych kierowników budowy z rejonu Pruszcza
    Krzysztof Włodarz z Pszczółek, robi również adaptacje 601 249 959.
  6. Marlena&Marcin DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Marlena&Marcin Zarejestrowany: 03.09.2008 Posty: 608
    Mam do sprzedania 200 szt stempli długości 2,6 - 3mb
    Cena za całość 450zł.
    Odbiór własny ze Skowarcza lub mogę dowieźć po cenie paliwa.
  7. Izulek ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 1291
    Cytat Napisał Marlena&Marcin
    Cytat Napisał lukas12611261
    Witam

    Zaczynam budowę domu w lipcu w Pruszczu Gd. Mam nadzieje byc stałym gosciem na tym forum. Chętnie skorzystam z porad z czasem sam ich dostarczę. Mam pytanko znacie jakis dobrych kierowników budowy z rejonu Pruszcza
    Krzysztof Włodarz z Pszczółek, robi również adaptacje 601 249 959.

    potwierdzam, godny polecenia kierownik budowy, a jesteśmy już na finiszu, składamy dokumenty do odbioru domu
  8. losiuu WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    losiuu Zarejestrowany: 06.12.2007 Posty: 7
    Witam,

    Gdzie mozna zakupic porzadne stemple w przyzwoitej cenie?
  9. magdazaba FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdazaba Zarejestrowany: 20.12.2008 Posty: 275
    Cytat Napisał losiuu
    Witam,

    Gdzie mozna zakupic porzadne stemple w przyzwoitej cenie?
    My mamy - zostały po naszej budowie - ok.220 szt, dł. 2.70-2,80m w cenie 3zł za szt. oraz dodatkowo kantówka do stempli (ok.1m3) - cena do dogadania. Niestety nie mamy transportu. Do odbioru - Tokary (koło Warzenka i Tuchomia). Jak jesteś zainteresowanych to napisz na maile - [email protected].

    JUŻ NIE AKTUALNE!
  10. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    Ocieplanie dachu, zabudowa poddasza k-g itp. Kogo możecie polecić, kto nie jest zajety do października?

    Z białej listy kilku do których dzwoniłem ma robotę na kilka miesięcy...
  11. kamerki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kamerki Zarejestrowany: 27.03.2008 Posty: 22
    Cytat Napisał OlafŁukasz
    Ocieplanie dachu, zabudowa poddasza k-g itp. Kogo możecie polecić, kto nie jest zajety do października?

    Z białej listy kilku do których dzwoniłem ma robotę na kilka miesięcy...

    Waldek 721 225 001
  12. rybkin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rybkin Zarejestrowany: 05.09.2007 Posty: 211
    Szukam propozycje do wykonania Elewacje domku okolo 200m2...
    Jak to wyglada w naszy kryzysowe czasy?
    Wielkie dzienki!
    Pozdrawiam!
  13. dorisek WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dorisek Zarejestrowany: 27.06.2009 Posty: 1
    Cześć wszystkim,
    ma prośbę o pomoc, szukam solidnego, sprawdzonego producenta mebli kuchennych na wymiar z 3city lub okolic.
    Chodziłoby o kuchnię nowoczesną także gościu czy też firma powinna "czuć ten klimat"

    Będę wdzięczna za pomoc i Wasze sugestie

    Pozdrawiam

    D.
  14. Jadzidek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jadzidek Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 39
    Cytat Napisał Izulek
    Cytat Napisał Marlena&Marcin
    Cytat Napisał lukas12611261
    Witam

    Zaczynam budowę domu w lipcu w Pruszczu Gd. Mam nadzieje byc stałym gosciem na tym forum. Chętnie skorzystam z porad z czasem sam ich dostarczę. Mam pytanko znacie jakis dobrych kierowników budowy z rejonu Pruszcza
    Krzysztof Włodarz z Pszczółek, robi również adaptacje 601 249 959.

    potwierdzam, godny polecenia kierownik budowy, a jesteśmy już na finiszu, składamy dokumenty do odbioru domu
    A nam się wydał za drogi. Poza tym chciał nas skasować 150 zl za każde uzgodnienie. Zrobiliśmy je we własnym zakresie i nic nas nie kosztowały.
    Za to mogę polecić p. Zbyszka Jezierskiego (601 189 414), też z Pszczółek, który do adaptacji naszego budynku podszedł z pasją i ponieważ robi sporo tych adaptacji w Pruszczu wiedział w jaki sposób przygotować dokumenty do Pozwolenia na Budowę. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.
  15. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał dorisek
    Cześć wszystkim,
    ma prośbę o pomoc, szukam solidnego, sprawdzonego producenta mebli kuchennych na wymiar z 3city lub okolic.
    Chodziłoby o kuchnię nowoczesną także gościu czy też firma powinna "czuć ten klimat"

    Będę wdzięczna za pomoc i Wasze sugestie

    Pozdrawiam

    D.
    Wojtek - 0604-787-431
  16. Oceanos FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Oceanos Zarejestrowany: 08.05.2007 Posty: 110
    Witam serdecznie. Mam pytanie ile kosztuje teraz postawienie ścian fundamentowych z bloczków betonowych - 7 warstw od ławy do góry przez jakiegoś murarza ewentualnie jakieś namiary na niedrogiego fachowca w okolicach Redy.
    Pozdrawiam.
  17. lukas12611261 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas12611261 Zarejestrowany: 20.04.2009 Posty: 38
    Witam

    Poszukuje piachu do budowy troszke go potrzeba i koparki na z okolic Pruszcza Gdańskiego. Mozecie kogos polecić
  18. rybkin FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rybkin Zarejestrowany: 05.09.2007 Posty: 211
    koparka-(kumaty operator) 058-682-84-97-kom.501-508-294
    piach-MARGOPOL 058-683-89-10

    Pozdrawiam
  19. L_Zappa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    L_Zappa Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 52
    Witam wszystkich budujących,

    mam do odstąpienia stemple o długości 2,10 - 2,15 m w ilości około 60szt.
    cena 2,5szt.
    Do odbioru niedaleko Kartuz. Więcej informacji na prv.

    J
  20. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Witam,
    Dajcie prosze namiary na kogos kto robi odgromienie Wczoraj mielismy niemile spotkanie z piorunem, narazie nas tylko nastraszyl ...
    Jaki jest koszt takiej instalacji??
    Z gory dzieki. Pozdrawiam Maja
Pokaż wyniki od 19661 do 19680 z 21872