dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał monikabojano
    Posiadacie może namiary na osobę która zrobi świadectwo energetyczne dla budynku, zależy mi oczywiście niskiej cenie.
    Posuzkaj na allegro, mi facet zrobiłl za 320 zł ale teraz już oferuje po ok 299 zł
  2. muzykant STAŁY BYWALEC (min. 300)
    muzykant Zarejestrowany: 27.10.2004 Posty: 344
    Poszukuję ekipy do stanu surowego, zaczynam wiosną 2010. Budowa w Koleczkowie. Dom parterowy z poddaszem, Pow.użytkowa 175m^2, dach 2-spadowy z lukarną, częściowe podpiwniczenie.

    Właśnie będę przejglądał poprzednie strony tego wątku i dzwonił do tych, których tu polecacie. Była też chyba "Biała lista" - muszę poszukać.

    Jak to jest aktualnie z tymi ekipami? Ciężko znaleźć? Wiosna zaklepana?
  3. TYNKIPOMORSKIE Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał muzykant
    Poszukuję ekipy do stanu surowego, zaczynam wiosną 2010. Budowa w Koleczkowie. Dom parterowy z poddaszem, Pow.użytkowa 175m^2, dach 2-spadowy z lukarną, częściowe podpiwniczenie.

    Właśnie będę przejglądał poprzednie strony tego wątku i dzwonił do tych, których tu polecacie. Była też chyba "Biała lista" - muszę poszukać.

    Jak to jest aktualnie z tymi ekipami? Ciężko znaleźć? Wiosna zaklepana?
    Witam.Z reguły jest tak,że ekipy od stanów surowych(te lepsze) mają już zarezerwowane terminy na kilka najbliższych miesięcy,niemniej zawsze warto podzwonić i popytać ew.przejrzeć forum.Ja osobiście w tym temacie nie mogę nikogo polecić,ale ale na przyszłe etapy budowy jak najbardziej.Od razu chcę wyjaśnić,że nie budowałem własnego domu tylko jestem wykonawcą tynków(tylko tynków).Przez cały okres mojej działalności zaprzyjażniłem się z kilkoma osobami które naprawdę dobrze wykonują swoją pracę ale moje najważniejsze spostrzeżenie jest takie,że własciciel firmy bez względu czy to jest tynkarz czy elektryk czy dekarz powinien pracować ze swoją ekipą a nie przyjedżać i doglądać prac a na koniec skasować pieniądze.Wydaję mi się,ze to jest najważniejsze przy wybieraniu ekip i zapewni wysoką jakość usług
  4. muzykant STAŁY BYWALEC (min. 300)
    muzykant Zarejestrowany: 27.10.2004 Posty: 344
    Cytat Napisał acca5
    Poszukuje działki budowlanej z mediami , niewielkiej najlepiej w okolicy do 40km od trójmiasta-może ktoś słyszał co nieco- Koleczkowo lub inne podobne.
    Może tu: Grupa Trojmiasto i okolice - dzialki
  5. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Wiecie może gdzie można kupić Thuje Smaragd w dobrej cenie ?
  6. radek1305 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    radek1305 Zarejestrowany: 15.10.2009 Posty: 9
    Cytat Napisał muzykant
    Poszukuję ekipy do stanu surowego, zaczynam wiosną 2010. Budowa w Koleczkowie. Dom parterowy z poddaszem, Pow.użytkowa 175m^2, dach 2-spadowy z lukarną, częściowe podpiwniczenie.

    Właśnie będę przejglądał poprzednie strony tego wątku i dzwonił do tych, których tu polecacie. Była też chyba "Biała lista" - muszę poszukać.

    Jak to jest aktualnie z tymi ekipami? Ciężko znaleźć? Wiosna zaklepana?
    Ja również przyłączam się do prośby o ekipę do stanu surowego,chciałbym zacząć w lutym jeśli oczywiście pogoda dopisze no i wyrobie się z papierkami a słyszałem,że jest tego sporo..
  7. losiuu WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    losiuu Zarejestrowany: 06.12.2007 Posty: 7
    Mam do sprzedania stemple ponad 300 sztuk.
    Wiekszosc niecale 3m, czesc ok 2,5-2,6m (garaz), czesc ponad 3m (balkony, podcien).
    Bojano, nie zapewniam transportu, ale moge dac namiary na osobe, ktora moze przewiezc.
    tel. 605-327-982.
  8. It**** Guest
    It**** Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał hub75
    Wiecie może gdzie można kupić Thuje Smaragd w dobrej cenie ?
    widziałam 2 rodzaje (i chyba tez te) w OBI Gdańsk po około 6 zł za spore drzewka
  9. JACUŚ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JACUŚ Zarejestrowany: 19.10.2008 Posty: 435
    Jezeli chodzi o ekipe od stanu surwego, to z czystym sumieniem moge polecic : Krystian 605-566-180
    Najlepsza ekipa na mojej budowie, wszystko rowno, prosto, czysto.
    Tydzien temu bylem na jego prywatnej budowie, strop wylany w taki sposob , ze tylko szpachlowac i mozna nakladac gladz. (bylem naprawde pod wrazeniem).
    Jezeli jest ktos zainteresowany, to chetnie pokaze dwie budowy w mojej okolicy, ktore prowadzi.
  10. majkel28 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    majkel28 Zarejestrowany: 25.03.2007 Posty: 29
    potrzebuje namiar na firme ktora sprzedaje ekogroszek - dobry jakosciowo w niezlej cenie (bo dobrej ceny na tego typu paliwo nie ma !!).
    podajcie miejsca skad kupujecie eko-groszek i w jakiej cenie (jak z jakoscia i spalaniem wegla w piecu).
  11. radek1305 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    radek1305 Zarejestrowany: 15.10.2009 Posty: 9
    Cytat Napisał JACUŚ
    Jezeli chodzi o ekipe od stanu surwego, to z czystym sumieniem moge polecic : Krystian 605-566-180
    Najlepsza ekipa na mojej budowie, wszystko rowno, prosto, czysto.
    Tydzien temu bylem na jego prywatnej budowie, strop wylany w taki sposob , ze tylko szpachlowac i mozna nakladac gladz. (bylem naprawde pod wrazeniem).
    Jezeli jest ktos zainteresowany, to chetnie pokaze dwie budowy w mojej okolicy, ktore prowadzi.
    Ja jestem zainteresowany...a jak cenowo nie zabija?
  12. JACUŚ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JACUŚ Zarejestrowany: 19.10.2008 Posty: 435
    Cenowo ok.
    Wiadomosc wyslalem na priva
  13. muzykant STAŁY BYWALEC (min. 300)
    muzykant Zarejestrowany: 27.10.2004 Posty: 344
    Ile mapek?
    Zamówiłem mapkę geodezyjną do celów projektowych. Geodeta zrobi jedną sztukę "na folii" i twierdzi, że można sobie pokserować i to wystarczy. Zrobi mi też wersję w pliku.
    Wystarczy - czy muszę mieć więcej oryginalnych egzemplarzy - może nie na folii ale takich z czerwonymi pieczątkami?
  14. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał muzykant
    Ile mapek?
    Zamówiłem mapkę geodezyjną do celów projektowych. Geodeta zrobi jedną sztukę "na folii" i twierdzi, że można sobie pokserować i to wystarczy. Zrobi mi też wersję w pliku.
    Wystarczy - czy muszę mieć więcej oryginalnych egzemplarzy - może nie na folii ale takich z czerwonymi pieczątkami?
    Witam
    Tak moze byc ale nie zapomnij upomniec sie o cyfrowa mape bo bedziesz walczyl z wiatrakami w geodezji

    pozdrawiam daro31ie
  15. partys SYMPATYK FORUM (min. 10)
    partys Zarejestrowany: 27.03.2007 Posty: 22
    Witam,
    mam do sprzedania sporą nadwyżkę ww. wełny, która jest pozostałością po ocieplaniu mojego budynku. Nie sądziłem, że ekipa będzie tak oszczędna i założyłem zbyt sporą rozrzutność.
    Pozostały mi aż 65 opakowań.

    W opakowaniu znajdują się 4 płyty o wymiarach:
    długość 1200 mm; szerokość 200 mm; grubość 150 mm; co daje 0.96 m2.
    Cena 32zł/paczka tj. 33,33zł/m2

    Przy zakupie całości tj 62.4m2 proponuję cenę 1850zł.

    Transport - we własnym zakresie, odbiór - okolice Chwaszczyna.
  16. anSi OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    anSi Zarejestrowany: 09.02.2005 Posty: 7745
    Cytat Napisał anSi
    Witam wszystkich dawnych i nowych forumowiczow. Jesli ktos z Was nie mialby pomyslu na to, kto ma mu wykonać świadectwo energetyczne dla domu lub potrzebowal kierownika robot elektrycznych (uprawnienia budowlane elektryczne bez ograniczn do projektowania i nadzoru) - moze skontaktować się z moim mezem - tel 501 441 198.
    Nadal aktualne
  17. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał hub75
    Cytat Napisał monikabojano
    Posiadacie może namiary na osobę która zrobi świadectwo energetyczne dla budynku, zależy mi oczywiście niskiej cenie.
    Posuzkaj na allegro, mi facet zrobiłl za 320 zł ale teraz już oferuje po ok 299 zł
    ŚE są już po 199 zł, w styczniu ceny zaczynały się od 1000 wzwyż
  18. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał hub75
    Cytat Napisał hub75
    Cytat Napisał monikabojano
    Posiadacie może namiary na osobę która zrobi świadectwo energetyczne dla budynku, zależy mi oczywiście niskiej cenie.
    Posuzkaj na allegro, mi facet zrobiłl za 320 zł ale teraz już oferuje po ok 299 zł
    ŚE są już po 199 zł, w styczniu ceny zaczynały się od 1000 wzwyż
    I to mi sie podoba!!
  19. JACUŚ STAŁY BYWALEC (min. 300)
    JACUŚ Zarejestrowany: 19.10.2008 Posty: 435
    A macie namiary na tego goscia, co robi za 199 zl
  20. monikabojano SYMPATYK FORUM (min. 10)
    monikabojano Zarejestrowany: 09.04.2006 Posty: 21
    jestem po wstępnej rozmowie z osobą z allegro koszt 199,00
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=784978106
    czas oczekiwania po skompletowaniu dokumentów zapewnia że około 3 dni plus przesyłka. Chyba się zdecyduję, jak dla mnie jest to kolejny niepotrzebny świstek papieru, do puki państwo nie będzie dotowało budownictwa energooszczędnego.
Pokaż wyniki od 20001 do 20020 z 21872