dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. adamski DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    adamski Zarejestrowany: 15.04.2002 Posty: 744
    Castorama? Kodi co to za market? Budowlany?
  2. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Adamski nie wiem czy sobie jaja robisz czy jak. Castorama to market budowlany taki jak OBI, Praktiker czy Leroy Merlin.
    Pozdrawiam
  3. bronek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bronek Zarejestrowany: 02.04.2002 Posty: 61
    Dzieki za odpowiedzi w sprawie drewna.
    Sebo-rozumiem ze w Sierakowicach impregnuja przez moczenie?
    Tego typu impregnacje mozna znalezc tez blizej Trojmiasta - jakies szczegolne zalety Sierakowic?
    Jeszcze jedno pytanie: od mojego kierownika uslyszalem cos takiego: super drewna na wiezbe pewnie nie dostane, najlepiej kupic moczone a przed robieniem dachu, lub nawet po zrobieniu konstrukcji (czyli za jakis miesiac-poltora pomalowac powtornie impregnatem na budowie.
    Rzecz wydaje sie sensowna- co myslicie? Czy srodki do impregnacji sie nie pogryza? A tak w ogole to jak sie nazywa to zielone swinstwo ktore stosuja do impregnacji w tartakach.
    Dzieki,
    Bronek
  4. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Witam! W końcu coś drgnęło i u mnie. Wczoraj zamontowałem drzwi do piwnicy (metalowe robione na zamówienie). W końcu będę mógł coś zrobić wewnątrz bo tak to właziły dzieciaki i przewracały wszystko do góry nogami. Brygada ma wejść 3 czerwca więc już za tydzień zacznie się budowanie ... Pozdrawiam
  5. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    i co w tym roku chcesz zamieszkać?

    W ciągu kilku dni kończę ogrodzenie - kurde chyba trwało to ze 2 miesiące /soboty i niedziele/. Wytyczyliśmy palikami miejsce pod ławy fundamentowe i już wiemy gdzie salon,, kibel, itp. No myślę, że od czerwca zaczną się prace przy domu.
    Pozdrawiam
  6. Gabi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gabi Zarejestrowany: 30.04.2002 Posty: 181
    to jak do Was trafić Kodi? może będę się włóczyć po okolicy i będzie okazja bo w ostatnim tygodniu wzięlismy tyle "sprzetu" mojego młodzieńca że nie zmieścił sie obiad, więc szybko wracaliśmy do domu
  7. sebo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sebo Zarejestrowany: 15.03.2002 Posty: 222
    No właśnie. Kodi będziesz w sobotę na działce ? Może znajdę trochę czasu to zajadę do Ciebie.
  8. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Jasne, że będę bo mam do wymurowania jeszcze trzy słupy z klinkieru. Chyba, że będzie ostro lało to odpuszczam. Jednakże sprawdziłem pogodę na onecie i jutro ma byc sucho.

    A więc jedziecie drogą na Żukowo, mijacie po prawej stronie stację benzynową Rafinerii Gdańskiej /ok. 4km za skrzyżowaniem w Chwaszczynie/ i jadąc dalej jest bar Miszewko po lewej stronie /zielona stosunkowo duża buda, ogrodzona znajdująca/. Na przeciwko tego baru jest wytwórnia kostki brukowej. Tak więc przy tym barze skręcacie w lewo i jedziecie ok.150m polną drogą a potem skręcacie w prawo i jedziecie jakieś 300m równolegle do ulicy głównej.
    Jesteście na miejscu.
  9. tomgor FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomgor Zarejestrowany: 09.05.2002 Posty: 240
    Jak Kodi będziesz pracował w sobotę do wieczora to może wracając z mojego skrawka ziemii sprawdzę czy prosto postawiłeś te słupki.
  10. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Tak prosto to nie są ale z daleka wygląda dobrze. Zawsze w obwodzie mam parę iglaków co ładnie to zamaskują.
    Pozdrawiam
  11. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Po pierwsze to widzę, że są te zdjęcia co je wysłałem, a po drugie to prześlijcie mi swoje maila to wyślę wam taką prowizoryczna mapkę dojazdu.
    Pozdrawiam
  12. sebo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sebo Zarejestrowany: 15.03.2002 Posty: 222
    Teraz trzeba wysłać z następnego spotkania.
  13. Gabi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Gabi Zarejestrowany: 30.04.2002 Posty: 181
    Właśnie zauważyłam zdjęcia z poprzedniego spotkania!! Fajne! Komu pogratulować szcześliwego wstawienia ich w forum?
  14. ryniu DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ryniu Zarejestrowany: 07.03.2002 Posty: 854
    Czemu te szklanice takie puste?
  15. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    kodi-zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazałam
    pzdr
  16. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Ho ho widzę, że jak się zdjęcia pokazały to mamy nowych gości w grupie Witam serdecznie i pozdrawiam -ja też sobie inaczej Kodiego wyobrażałem hihihi
  17. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Ach te zdjęcia - na nich zawsze dziwnie się wychodzi. Gęba jakaś opuchnięta, czerwona - tragedia. No, ale nic. Chcieliśmy się pokazać to są. Jak tam roboty na budowie. Sebo chyba ostro posuwał na działeczce bo nie zawitał do mnie. Gabi podobnie. Nie zawiódł natomiast Tomgor. Pogadaliśmy i było ok, choć krótko. Wstepnie umówiliśmy się na ostrą popijawę z namiotami. termin myślę, że może koniec czerwca.
    Pozdrawiam
  18. sebo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sebo Zarejestrowany: 15.03.2002 Posty: 222
    Nie mogłem przyjechać do Ciebie Kodi. Pilnowałem gości od kanalizy i robiłem rowy pod kanały do ogrzewania. Koniecznie muszę do Ciebie przyjechać na odbiór ogrodzenia.
  19. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Kodi,
    a ja myślę, że wyszedłeś bardzo korzystnie na zdjeciu.
    Nie bądź taki surowy dla siebie.
  20. tomgor FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tomgor Zarejestrowany: 09.05.2002 Posty: 240
    Kodi! Nie martw się, że wszyscy Cię nie odwiedzili!!! Ja zająłem Ci 45 minut i jak każdy by na tyle czasu przyjechał to słupki kończyłbyś w następny weekend.
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 21872