dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. ewa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa Zarejestrowany: 08.03.2002 Posty: 958
    Juz sie zarejestrowalam.
    Po konsultacjach z druga polowa moge powiedziec, ze chetnie przyjdziemy na spotkanie.
    A do tego czasu sluze pomoca i informacjami.
    ewa
  2. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Rozumiem Ewo, iż przestudiowałaś nasze jak na razie skromne forum.
    Tak więc jest propozycia, aby spotkać się w marcu w Sfinksie w Gdańsku /24 marca/
    jak termin będzie się zbliżał to dogramy sprawę do końca.
    Może jeszcze ktoś zechce nas odwiedzić.
    Pozdrowienia dla drugiej połowy.
  3. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Nie wiem czy moja druga połowa się zjawi
  4. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Czyli co, rozumiem, że parę osób się zjawi. Tak więc 24 marca w Gdańsku.
    Pozdrawiam
  5. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Nie chcę, byc nudny, ale czy naprawdę tylko parę osób - można je policzyć na palcach jednej ręki budują na Pomorzu środkowym. Patrząc na liczbę odwiedzin wydaję mi się, iż tych osób jest trochę więcej. Namawiam do współpracy. Podzielimy się opiniami, doświadczeniami, informacjami o dobrych fachowch czy składach budowlanych.
    Czekam na odzew.
    Pozdrawiam
  6. ewa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa Zarejestrowany: 08.03.2002 Posty: 958
    To ja mogę polecić dwa składy w okolicy:
    Mozaika w Bojanie i AiZ w Koleczkowie.
    Materiały biorę tam gdzie taniej ale i w obu dowożą na budowę tyle materiału ile potrzeba. Nam przywozili (AiZ) po dwie palety bloczków na fundamety dziennie (akurat tyle schodziło).
    W ten sposób na placu nic nie zostaje, żeby nie kusić licha.
    Bloczki suporexu (Reda) braliśmy z Prestolu - cena jak z Redy ale transport za darmo. Tylko już nie paletowane i w transporcie 520 sztuk. Bloczki z Redy jakościową są takie sobie. Podobno lepsze są w Osławie.
    A Terivę bierzemy z Osowy - skład w okolicach tartaku.
    Jeżeli szukacie solidnego wykonawcy to mogę polecić swojego.
    Ale najpierw musi skończyć u mnie
    Wczoraj zaczęli strop.
    Pozdrawiam
    ewa
  7. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Ewo, dzięki za cenne informacje. Rozumiem, że te składy są w "centrum" Bojana i Koleczkowa. Ceny mają atrakcyjne? Skąd te bloczki - kto je robi, z jakiej marki betonu no i cena - jeśli pamiętasz oczywiscie.
    Co do Prestolu, to cięzko mi się do nich przekonać. Mam wrażenie, że są bardzo drodzy - może to złudzenie.
    Mam taką sympatyczna hurtownię w Pępowie, może wiesz coś o nich?
    Jakieś rekomendacje.

    A ta ekipa - póki co to nie jestem zainteresowany - ale z ciekawości jakie ceny, przykładowo?
    Pozdrawiam

    Rozumiem, że na spotkanie 24 marca będziesz?
  8. ewa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa Zarejestrowany: 08.03.2002 Posty: 958
    Skład w Koleczkowie jest na skrzyżowaniu drogi na Chylonię.
    Bloczki fundamentowe mają bardzo dobrej jakości 12x24x49. Ceny do negocjacji (zależnie od ilości).
    Mozaika jest po prawej stronie (jadąc w stronę Wejcherowa).
    Mozaika ma dobry cement -podobno tym jasnym sie lepiej muruje (opinia murarzy).
    Prestol ogólnie drogo ale suporex mieli najtańszy (cena jak z Redy i z transportem). Ale Osława ma promocję i ceny porównywalne. Bloczki z Redy mają spore różnice w wymiarach.

    Wstyd się przyznać ale nawet nie wiem gdzie jest Pępowo. Ale sprawdzę na mapie (tak w ogóle to jesteśmy z Sebastianem z Elbląga). Jakieś drobiazgi braliśmy z Przodkowa - filia Prestolu.
    A teraz szukamy materiału na więźbę. I tu prosiłabym o pomoc bo tartaków o okolicy sporo.

    Oczywiście postaramy się być na spotkaniu.
  9. ewa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa Zarejestrowany: 08.03.2002 Posty: 958
    Nie ma sprawy. Tylko musimy się jakoś umówić bo zazwyczaj Sebastian jest tam wcześnie rano. Chyba, że w weekend - teraz chyba będziemy ubijać podłogę. Także ostatnia szansa na zobaczenie fundamentów
    Namiary na składy postaram się podać w poniedziałek ale ja ich znalazłam w Panoramie Firm.
  10. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Ewo, weekend bardzo mi odpowiada. Tylko kiedy - może nawet ten weekend - czy zbyt szybko, ale podpatrzył bym co nieco.
    Pozdrawiam

    a dokładnie gdzie to jest
  11. ewa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa Zarejestrowany: 08.03.2002 Posty: 958
    Wyślij mi na numer 0503143373 jakieś namiary na siebie to dam Ci znać jak będziemy na budowie.
    Życzę wszystkim udanego weekendu.
  12. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    ok. zapisałem - odezwę się.
    Pozdrawiam
  13. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Ho ho nie zaglądałem parę dni a tu tyle nowych wiadomości Mam nadzieję, że spotkanie w niedzielę tak jak się umawialiśmy dalej pasuje? Co do tartaku mam jeden na spotkaniu mogę podać namiary. Osobiście polecam, dobre ceny i warunki (mogą przechować drzewo). Jeżeli chodzi o materiały to pustaki mam z Termat -u. Wezmę reklamówki to zobaczycie (keramzyt). Jeżeli chodzi o strop też mam z Termat -u ale polecam również Szemud (można się potargować nawet 20% !!). Pozdrawiam i do zobaczenia w Sfinksie.
  14. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Miło, że znowu jesteś na forum. Spotkanie aktualne - ja będę na 200% no chyba, że się połamię. Odpukać.
    Pozdrawiam
  15. asiak2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    asiak2 Zarejestrowany: 06.02.2002 Posty: 39
    Jejku, ale fajnie, że jest nas wiecej... nie było mnie przez jakis czas, ale już jestem spowrotem My też postaramy się być w niedzielę na spotkaniu... tylko obawiam się o miejsce, jest to pora obiadowa i zwykle jest tam sporo ludzi, ale moze jakoś nam się uda
  16. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Witam koleżankę,
    Asiu, niedziela godz 17.00 - chyba na obiady przychodzą ciutkę wcześniej. Zresztą, nie istotne czy będzie gdzie usiąść czy nie. Spotakmy się i coś znajdziemy na 100%, jeśli będzie wszystko zajęte. Weź koniecznie projekt i inne gadźety jeśli chcesz się nimi podzielić.
    Pozdrawiam
  17. ewa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa Zarejestrowany: 08.03.2002 Posty: 958
    Pytanie za 100 punktów - jak się rozpoznamy?
    Każdy przyniesie projekt?
  18. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Ja facet przed trzydziechą, ok. 90kg wagi, włosy ciemne krótkie, będę z żoną - filigranową i synem. Będę miał projket w czerwonej okładce.
    Pozdrawiam

    Super, że się spotkamy w takim gronie
  19. asiak2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    asiak2 Zarejestrowany: 06.02.2002 Posty: 39
    A może spotkamy sie o 17 przed Sfinksem, a potem zastanowimy sie, czy wchodzimy do środka czy moze poszukamy innego miejsca?
  20. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Nie ma problemu - może byc przed Sfinksem.
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 21872