dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. ewa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa Zarejestrowany: 08.03.2002 Posty: 958
    Ja też jestem za przed Sfinksem (zakładając, że go znajdę )
    To ja będę szukała Kodiego z czerwonym projektem.
    Mogę przynieść album ze zdjęciami z pierwszej części budowy.
  2. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    jasne, jasne - prośba to wszystkich uczestników - weźcie ze sobą materiały wszyskie jakie macie i udźwigniecie.
    My dopiero zaczynamy, ale oprocz projektu, też może coś ze sobą wezmę.
    Pozdrawiam
  3. ewa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa Zarejestrowany: 08.03.2002 Posty: 958
    Niestety nie mamy przyczepki do samochodu
    A ostatnio w ramach wiosennych porządków wyrzuciliśmy wszystko co mamy już za sobą.
    Czy u Was też się tyle wszystkiego zbiera? Nie wspomnę już o Muratorach, Ładnych domach, Przeglądach i różnego typu "Zrób to samach".
  4. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Nie to lekka przesada nie wezmę nawet połowy ale projekt i parę folderów oraz zdjęcia na pewno przyniosę. A spotkać się musimy chyba faktycznie przed Sfinksem -pewnie będziemy jedyni którzy będą stać tam z siatkami czy torbami więc z rozpoznaniem nie będzie raczej kłopotu
  5. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    No to co jutro piatek, a juz niedługo niedziela. My będziemy na pewno i mam nadzieję, iż nie będziemy tam sami.
    Pozdrawiam i do niedzieli.
  6. sebo FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sebo Zarejestrowany: 15.03.2002 Posty: 222
    Ja i Ewa będziemy

    Pozdrowienia
    Sebastian
  7. asiak2 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    asiak2 Zarejestrowany: 06.02.2002 Posty: 39
    Ja z moją drugą połową też przyjdę, na pewno! Do zobaczenia w niedzielę o 17 przed Sfinksem
  8. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Niedługo kończę robotę, ale trzymam wszystkich za słowo i do zobaczenia w niedzielę o 17.00 przed Sfinksem na Długiej.
    Miłego weekendu.
  9. anonimowy SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anonimowy Zarejestrowany: 22.03.2002 Posty: 13
    Witam ponownie.
    Ponownie dlatego, że na całej tej awanturze z terrorystą forumowym ucierpiałem najbardziej, bo mnie wycięli z listy.
    Ale już jestem z powrotem.
    Poprzednio pytałem czy budować na wariata... i odpowiedział
    mi oczywiście Frankai gaduła jeden i panowie z Trójmiasta
    (przeczytałem gdzieś, że od Wejherowa do Pruszcza to Siedmiogród ). To jakaś magia, bo jestem z Gdańska.
    Więc mała prośba (nie zaczyna się zdania od więc ) do rodaków
    napiszcie mi proszę - jeśli to dla Was nie problem - jakie projekty wybraliście i z jakich powodów.
    Napiszecie?
    Pozdro
    W.
  10. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Będziemy. Odp. na pytanie : EMIL -L Archeton. Dlaczego ? Długo by mówić ale w zasadzie z powodu planów, potrzeb i ukształtowania terenu. No i ze względu na stan finansów
  11. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Spotkanie odbyło się!! Jak wróciliście?
  12. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Stal u mnie wyszła po około 1,25zł za kg (Centrostal). Piszę około dlatego,że nie mam rozpisanego ile kosztował jaki rodzaj bo jest różnica między np 12 a 6. Z tego co jednak pamiętam ta różnica nie była jakaś znacząca. No i miałem swój transport.
  13. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    DLA TYCH CO NIE BYLI POWTÓRZĘ JESZCZE RAZ - SPOTKANIE "TRÓJMIEJSKICH" FORUMOWICZÓW ODBYŁO SIĘ. BYŁO NIEZWYKLE PRZYJEMNIE I MIŁO. W PLANACH SĄ NASTĘPNE SPOTKANIA, NA KTÓRE JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY KOLEJNYCH JESZCZE ANONIMOWYCH UCZESTNIKÓW FORUM.
    Pozdrawiam
  14. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    My wróciliśmy sprawnie i szybko do domu. Około 20.30 byliśmy na miejscu. Przeczytałem jeszcze kilka artykułów z Muratora i Ładnego Domu i lulu.
    Kurde rano zatrzymała mnie policja - palą mi się cały czas światła cofania - na razie wykręciłem żarówki - juz się nie palą.
    Pozdrawiam
  15. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
  16. anonimowy SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anonimowy Zarejestrowany: 22.03.2002 Posty: 13
    Dzięki Zachar za odpowiedz.
    Wiem, że jak się buduje to nie ma czasu ale jakbyś mógł coś wiecej? Dobre Dzienniki budowy ale rzadko kto opisuje swe 'męki wyboru' projektu. Dlatego chciałbym poznać motywy wyborów - jeśli to nie problem.
    Pozdro.
    W.

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: anonimowy dnia 2002-03-26 12:34 ]</font>
  17. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Anonimowy, lubię wiedzieć z kim rozmawiam, więc może uchylisz rąbka tajemnicy. Skoro jesteś z Gdańska i budujesz się, bądź zamierzasz się budować to może przyłączysz się do naszej nie formalnej grupy?

    Temat projektów - jest to na tyle obszerny temat, że udzielenie satysfakcjonującej cię odpowiedzi jest niemożliwe. Szkoda, że nie byłeś na naszym spotkaniu - było miło i tematów budowalnych też poruszyliśmy trochę.

    Pozdrawiam
  18. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Żeby opisać wszystko nie mam czasu, ale po krótce to wyglądało tak, że założyliśmy że projekt będzie miał max 150 m2 użytkowej. Dalej, że musi mieć kominek, ustawienie pn-pd zgodne z działką. Potem doszło, że użytkowe poddasze oraz jak najprostszy dach (chociaż nie całkiem prosty). Według tych kryteriów + kuchnia z odpowiedniej strony oraz garaż w bryle domu przeglądaliśmy projekty. Z około 500 okazało się, że nasze warunki spełniają 3. Po konsultacji z resztą rodziny oraz wstępnym zaplanowaniu funkcji poszczególnych pokoi wybraliśmy Emil. Potem trzeba było jeszcze zamówić lustrzane odbicie -na szczęście w tej samej cenie. I to na tyla -pozdrowienia dla wszystkich szczególnie tych z którymi się widziałem

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Zachar dnia 2002-03-26 13:36 ]</font>
  19. anonimowy SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anonimowy Zarejestrowany: 22.03.2002 Posty: 13
    Jeszcze raz dzięki Zachar.
    Kodi przecież się przyłączyłem.
    Co do projektu to zgrubsza mam jego wizję.
    Chciałbym tylko poznać czym kierują się inni przy wyborze.
    Mnie np. intryguje sprawa orientacji N-S i W-E.
    Mieszkałem już w wielu miejscach i wg mnie tzw. operacja słoneczna była najważniejsza do dobrego samopoczucia.
    Bardzo mało się temu poświęca uwagi w projektach.
    Koszmarnie wspominam mieszkanie gdzie okna wychodziły na zachód.
    Latem od 15 do 21 nie można było sobie znaleźć miejsca.
    Najlepiej było w mieszkaniu z oknami na wschód.
    Wschody słońca nawet w mieście są super i nastrajają optymistycznie na cały dzień.
    Napewno więc sypialnie u mnie będą miały okna na wschód a na zachód nie będzie nic lub jakieś rozwiązanie przeciw świeceniu w oczy wieczorem.
    Dojazd na ziemię mam od pn. - wsch. więc z drugiej strony wypada pd. - zach. wiec muszę to jakoś rozwiązać.
    Co o tym sądzicie?
  20. anonimowy SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anonimowy Zarejestrowany: 22.03.2002 Posty: 13
    Jeszcze co do mojego nicka.
    To moj patent na niezapominanie nicka i hasła na forach w których
    uczestniczę. Nigdy na żadnym nie było takiego nicka więc mam jeden na wszystkich.
    Przykro mi, że może on kojarzyć sie z człowiekiem o wielu twarzach (nickach), który na forum mąci i rozmawia sam ze sobą
    (po błędach ortograficznych i stylu go poznacie).



    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: anonimowy dnia 2002-07-05 00:05 ]</font>
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 21872