dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. donwojto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    donwojto Zarejestrowany: 22.02.2007 Posty: 49
    fakt jest taki że Teściu mój ma kafle w salonie , a tam gdzie ma dechy to dawał grzejniki - ale to są sypialnie a w sypialniach słyszałem że nie stosuje się podłogówek.
  2. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Poszukuję łączników do montażu desek tarasowych IGEL.

    Znalazłem tylko jedną firmę w Polsce z Kołobrzeg - Budzistowo (www.tarasy-drewniane.pl)ale jak na razie nie odpisali mi na mój email.
    Czy ktos może sie orientuje czy jeszcz gdzieś można to kupić?
    Na naszym rynku dostępny jest również system montażu HardWoodClip ale do tego potrzeba jeszcze lamelownicy, której nie mam.
    Dziękuję za wszelkie informacje.
  3. Mefi-Z SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Mefi-Z Zarejestrowany: 15.07.2007 Posty: 44
    Witam Pomorzaków
    Przed chwilą wysłałem moje powitanie, ale chyba gdzieś się zawieruszyło więc je ponawiam. Buduję w Bieszkówku w okolicach Koleczkowa. Mam ambicje zbudować dom energooszczędny, zobaczymy czy wszystkie swoje pomysły dam radę zrealizować. Jacek Z
  4. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    witaj nowy budowlancu!!!
    .... i tak przybywa nowe pokolenie budujacych na liscie trojmiejskiej starzy powoli odchodza czasmi tyko tu zagladajac...
    CMyK
  5. CMYK ELITA FORUM (min. 1000)
    CMYK Zarejestrowany: 06.05.2005 Posty: 1008
    Cytat Napisał Karolinka 29
    Dzięki, ja właśnie zamówiłam "10" na parter i "8" na poddasze (po porozumieniu z wujkeim budowlańcem), w projekcie było "15" na dole i "2"?! na górę, znajoma kałdzie na dole tylko "5" skąd kurcze takie różnice?
    jezeli masz w palanch 15 jak ktos slusznie zauwazyl dawaj 15 bo prawdopodobnie bezdizsz miala progi przy oknach balkonowych
    CMyK
  6. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    jeśli zmieniłam styropian z 15 na 10 na dole to logicznie oznacza, że raczej przewidziałam to wcześniej co do podłogówki u nas nie ma kafli w salonie bo styl naszego domu jest zdecydowanie nie nowoczesny tylko taki z klimatem, drewniany w środku i takie tam bajery więc mamy podłogi drewniane i grzejniki, a pozatym wielki i mocny kominek z rozprowadzeniem grzania do pozstałych pomieszczeń więc zimno na 100% nam nie będzie
  7. donwojto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    donwojto Zarejestrowany: 22.02.2007 Posty: 49
    a gdzie kupowałaś kominek i jakiej mocy , my byliśmy ostatnio w Castoramie i widzieliśmy super kominek , długa prostokątna szyba ale mało KW. Tak się przymierzałem do kominka od 20 KW wzwyż
  8. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    donwojto jeśli planujesz kominek tylko dekoracyjny to castorama jest ok, jeśli zaś ma ogrzewać też inne pomieszczenia to odradzam markety dlatego, że tam są niskiej jakości produkty, producenci robią takie specjalne edycje do marketów - są one gorsze i tańsze, mam te informacje sprawdzone; my zwiedziliśmy sporo miejsc z kominkami, najtaniej wyszło u gościa co ma punkt przy wjeździe na obwodnicę w Chyloni po prawej stronie, taki duzy dom z anteną facet ma wystawkę, można piec zamówić pod twoje potrzeby (np. nasz ma większą szybę niż oryginał, inny "płotek" i cegłe szamotową też inną; nawet mozna kupić netto jak poprosisz - warto i polecam tego gościa!
  9. fh8g SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fh8g Zarejestrowany: 30.07.2007 Posty: 15
    Mam do sprzedania ok. 200 szt. stempli.
    Długości: 2,6 - 2,8 m, "solidne" średnice, żadne tam "patyki".
    Raz użyte. Cena: 4,5 zł/szt.
    Do odbioru własnym transportem w okolicach Moreny (Gdańsk).
  10. SzipBudowniczy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SzipBudowniczy Zarejestrowany: 28.04.2007 Posty: 225
    melduje iz drewno szalunkowe juz nieaktualne,

    zostalo mi 85 stempli, fajnych grubych, 2,70-2,80m- cena 3zl sztuka! odbior i zaladunek wlasny, zapraszam
  11. izi7 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    izi7 Zarejestrowany: 28.08.2006 Posty: 629
    donwojto - też słyszałam, że marketowe kominki nie są zbyt dobrej jakosci i lepiej kupić kominek u firm specjalizujacych się w tym temacie. Ale wybór należy oczywiście do Ciebie
  12. donwojto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    donwojto Zarejestrowany: 22.02.2007 Posty: 49
    ale ja nie mówię że kupuję to w Castoramie tylko że byłem w Castoramie i bardzo mi się spodobał taki kominek z prostokątną i długą szybą.
  13. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    Cytat Napisał donwojto
    ale ja nie mówię że kupuję to w Castoramie tylko że byłem w Castoramie i bardzo mi się spodobał taki kominek z prostokątną i długą szybą.
    ja chyba wiem o jakim mówisz, mojemu mężowi też się tak spodobał że siłą mnie zaciągnął do castoramy i już dosłownie chciał go kupować tak był napalony
  14. donwojto SYMPATYK FORUM (min. 10)
    donwojto Zarejestrowany: 22.02.2007 Posty: 49
    no , jest super, tylko mi przeszkadza moc tego kominka, ja bym wolał kominek tak który zaczyna się od 20 KW, on co prawda spełnia rolę estetyczną ale dla mnie ma też spełniać rolę grzewczą, zresztą każdy kominek wygląda estetycznie w domu, no może prawie każdy
    Pozdrowionka
  15. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Witajcie,
    Potrzebuje PILNIE namiary na kogos z uprawnieniami do podlaczenia mojej płyty gazowej Prosze dajcie mi kogos... rodzina domaga sie normalnych obiadów Z gory dzieki
  16. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    Na Białej Liście masz np. p. Krzysztofa Pułe.Spróbuj.

    pozdrawiam
  17. kpam SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kpam Zarejestrowany: 09.12.2004 Posty: 32
    witam,
    buduję swój energooszczedny dom w Gdańsku - dopiero fundamenty, ale mam pytanie czy ktoś z was ma wetylacje mechaniczną z rekuperatorem?
    Czy możecie podac jakieś namiary na dobrych wykonawców?
  18. kontradmiral86 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kontradmiral86 Zarejestrowany: 27.12.2007 Posty: 295
    Cytat Napisał kpam
    mam pytanie czy ktoś z was ma wetylacje mechaniczną z rekuperatorem?
    Czy możecie podac jakieś namiary na dobrych wykonawców?
    Ja tez planuje takowa. Tutaj na forum ktos wspominal firmy: Klir, Bursa, Agagt no i oczywiscie rekuperatory.pl i bartosz.
    Niestety nic o nich jeszcze nie wiem. Planuje jednak w najblizszym czasie zrobic rozeznanie i sprawdzic ich oferty. U mnie jest okolo 550 m3 kubatury do wywentylowania.
  19. mayekmc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mayekmc Zarejestrowany: 29.03.2008 Posty: 31
    Witamy serdecznie
    pierwsze wpisy sa najgorsze, ale mam nadzieje ze przygarniecie "nowego" jak swojego planujemy ruszyc z budowa za ok 2 miesiace i sa to bardzo ambitne plany gdyz jeszcze chcemy zdazyc w tym roku ze stanem surowym otwartym z dachowka, jestesmy po rozmowach z firmami i ceny za robocizne sa podobne my juz praktycznie podjelismy decyzje co do wykonawstwa, a mamy male standardowe pytanko: czy koszt 45 tysiecy z wierzba dachowa + ok 15 tys.za dachowke to rozsadna cena czy lekko przesadzona pozdrawiamy
    Marek i Mariola
  20. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Chyba musisz bardziej sprecyzować jaki to rodzaj domu(parter czy z poddaszem użytkowym), ile powierzchni użytkowej i inne datale.
    Ja nie pomogę bo na razie buduję sam,ale pewnie ktoś Ci podpowie.
    Powodzenia
Pokaż wyniki od 17861 do 17880 z 21872