dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał mayadaski
    Cytat Napisał marjucha
    Cytat Napisał mayadaski
    Dzieki wielkie!!
    Juz notuje. Nie jest tak daleko...i droga prosta jak strzala
    To ta firma?
    http://www.metas.pl/

    Maja
    Dokładnie tak.
    Duża ekspozycja kilku polskich producentów.
    Właśnie, tylko polskich producentów.
    Przeciez polskie jest piekne!! Nie bylo tak?
    Mi pasuje
  2. Allanah SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Allanah Zarejestrowany: 30.01.2007 Posty: 86
    Cytat Napisał mayadaski
    Dziendoberek!
    Ja tutaj w watku po raz pierwszy, ale dotychczas nie mialam potrzeby, a teraz mnie przyszpililo
    Poszukuje sklepu w okolicach Gdanska (lub na trasie do Brus) z kaflami roznej masci oraz armatura lazienkowa. Najlepiej w okolicach lotniska w Rebiechowie....Gdansk troche znam, glownie z wakacji we Wrzeszczu, ale mieszkanka nigdy nie bylam dlatego tak niesmialo podaje zawerzenie miejsca poszukiwan..
    Chcialabym jednym rzutem kupic kafle do lazienek i na podlogi i nie wiem gdzie najlepiej zawitac....
    Uprzejmie napraszam sie o jakies namiary, propozycje.

    Pozdrowienia,

    Maja
    Polecam Anbud w Gdyni na Chwaszczyńskiej, ok 300m od zjazdu z obwodnicy, tam są tylko kafle, kupawałam na cały dom, można wytargować dobre ceny. Przy tej samej ulicy ale przy samym zjeździe z obwodnicy jest Wema, oni oprócz kafli mają też armaturę.
  3. bookman SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bookman Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 31
    Witam,

    Czy może ktoś z was montował rolety antywłamaniowe na etapie budowy? Szukam sprawdzonej firmy do montażu rolet z okolic Trójmiasta. Musze podjąć jakąś decyzję przed wymurowaniem ścian, bo z tego co słyszałam na rolety typu RKS trzeba zostawić większy otwór nad oknem.

    Dzięki za jakieś informacje...
  4. mayadaski Lider FORUM (min. 2800)
    mayadaski Zarejestrowany: 16.10.2008 Posty: 4109
    Cytat Napisał Allanah
    Polecam Anbud w Gdyni na Chwaszczyńskiej, ok 300m od zjazdu z obwodnicy, tam są tylko kafle, kupawałam na cały dom, można wytargować dobre ceny. Przy tej samej ulicy ale przy samym zjeździe z obwodnicy jest Wema, oni oprócz kafli mają też armaturę.
    Dziekuje - zanotowalam Teraz robie plan wycieczki

    Maja
  5. L_Zappa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    L_Zappa Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 52
    Cytat Napisał bookman
    Witam,

    Czy może ktoś z was montował rolety antywłamaniowe na etapie budowy? Szukam sprawdzonej firmy do montażu rolet z okolic Trójmiasta. Musze podjąć jakąś decyzję przed wymurowaniem ścian, bo z tego co słyszałam na rolety typu RKS trzeba zostawić większy otwór nad oknem.

    Dzięki za jakieś informacje...
    też się przyłączam do pytania
  6. L_Zappa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    L_Zappa Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 52
    Witam,
    Przymierzam się do samodzielnego wykonania instalacji wentylacji mechanicznej w domu jednorodzinnym. Zanim to zrobię chciałbym obejrzeć co najmniej jedną, dwie. Czy jest ktoś na etapie budowy, kto udostępni mi takową do obejrzenia.

    Z góry dziękuję.
    Informację prosze na prv.
    pozd
    J
  7. Gab SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gab Zarejestrowany: 08.11.2008 Posty: 28
    Chciałam przestrzec wszystkich zamierzających ogrodzić swoją dzaiałką zwykłą siatką, przed zakładem na ulicy obwodowej w Redzie.
    Sprzedają tam siatkę i słupki a niezależna, aczkolwiek polecana przez nich ekipa stawia płot.
    Pani za podanie numeru telefonu do ekipy zarządała 50 zł.
    Za wycenę (nawet gdybyśmy zrezygnowali z usługi) 100 zł.
    Nie byliśmy w stanie ocenić czy ich weźmiemy nie mając z nimi kontaktu.

    Pani właścicielka broniła jak lwica dostępu do panów. Tłumaczyła że działają od niej niezależnie, a mimo to traktowała ich chyba jak murzynów na wyłączność.

    Nie wiem o co jej chodziło? Zmiszeni byliśmy panią ostro wyśmiać i to bez krępacji. Straciła klientów (i pomyśleć że już mieliśmu ich wziąść).

    Ps. W Bolszewie znaleźliśmy inną firmę, gdzie wszystko było tańsze, lepszej jakości, lepsze tarminy, a na dokładkę dostaliśmy kilka numerów talefonów do wspólpracujących ekip.
  8. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    rozdzielnica elektryczna budowlana - sprzedam. kontakt na priv. odbiór w Gdyni, w Osowej lub w okolicach Chwaszczyna.
  9. forum_user WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    forum_user Zarejestrowany: 21.07.2010 Posty: 0
    Cytat Napisał Słomka
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam wszystkich forumowiczow
    Jakie sa ceny więźby dachowej w okolicach
    Gdanska?
    Chodzi mi o cenę za m3

    Moze polecacie tartak w okolicy sprzedajacy tarcice w rozsadnej cenie i oczywiscie dobrej jakosci.

    Wczoraj podpisałam umowę na więźbę, strop drewniany i dach z Tartakiem w Sulęczynie - Drewno konstrukcyjne po 650 zł/m3

    dachówka i akcesoria - b. konkurencyjne (oczywiście trzeba trochę ponegocjować), dobrze doradzają, nie wpychają rozwiązań bezsensownych, mój kierBud stwierdził, że takiego drewna to jeszcze nie kupował, etc.
    Zobaczymy za miesiąc, czy moja intuicja mnie nie zawiodła

    Na pewno wezmę od nich materiał na podbitkę. Szkoda, że nie robią desek elewacyjnych ...
    Tartak-Sulęczyno - Brałem od nich drewno konstrukcyjne, potwierdzam ze dobrej jakości. Łaty miel wprost rewelacyjnę - 4 stronnie strugane - moi od dachy jeszcze takich nie widzieli. POdbitka w dobrej cenie przy całości, jedyny minus to ze jednak była świezutka i wymagała poduszenia przed pomalowaniem i przybiciem.
    POzdrawiam
  10. tromba WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tromba Zarejestrowany: 04.02.2009 Posty: 7
    Cytat Napisał Akrimka
    Cytat Napisał Słomka
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam wszystkich forumowiczow
    Jakie sa ceny więźby dachowej w okolicach
    Gdanska?
    Chodzi mi o cenę za m3

    Moze polecacie tartak w okolicy sprzedajacy tarcice w rozsadnej cenie i oczywiscie dobrej jakosci.

    Wczoraj podpisałam umowę na więźbę, strop drewniany i dach z Tartakiem w Sulęczynie - Drewno konstrukcyjne po 650 zł/m3

    dachówka i akcesoria - b. konkurencyjne (oczywiście trzeba trochę ponegocjować), dobrze doradzają, nie wpychają rozwiązań bezsensownych, mój kierBud stwierdził, że takiego drewna to jeszcze nie kupował, etc.
    Zobaczymy za miesiąc, czy moja intuicja mnie nie zawiodła

    Na pewno wezmę od nich materiał na podbitkę. Szkoda, że nie robią desek elewacyjnych ...
    Tartak-Sulęczyno - Brałem od nich drewno konstrukcyjne, potwierdzam ze dobrej jakości. Łaty miel wprost rewelacyjnę - 4 stronnie strugane - moi od dachy jeszcze takich nie widzieli. POdbitka w dobrej cenie przy całości, jedyny minus to ze jednak była świezutka i wymagała poduszenia przed pomalowaniem i przybiciem.
    POzdrawiam
    Potwierdzcie proszę czy chodzi o ten?
    http://www.tartak.pomorskie.pl/
  11. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał tromba
    Cytat Napisał Akrimka
    Cytat Napisał Słomka
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam wszystkich forumowiczow
    Jakie sa ceny więźby dachowej w okolicach
    Gdanska?
    Chodzi mi o cenę za m3

    Moze polecacie tartak w okolicy sprzedajacy tarcice w rozsadnej cenie i oczywiscie dobrej jakosci.

    Wczoraj podpisałam umowę na więźbę, strop drewniany i dach z Tartakiem w Sulęczynie - Drewno konstrukcyjne po 650 zł/m3

    dachówka i akcesoria - b. konkurencyjne (oczywiście trzeba trochę ponegocjować), dobrze doradzają, nie wpychają rozwiązań bezsensownych, mój kierBud stwierdził, że takiego drewna to jeszcze nie kupował, etc.
    Zobaczymy za miesiąc, czy moja intuicja mnie nie zawiodła

    Na pewno wezmę od nich materiał na podbitkę. Szkoda, że nie robią desek elewacyjnych ...
    Tartak-Sulęczyno - Brałem od nich drewno konstrukcyjne, potwierdzam ze dobrej jakości. Łaty miel wprost rewelacyjnę - 4 stronnie strugane - moi od dachy jeszcze takich nie widzieli. POdbitka w dobrej cenie przy całości, jedyny minus to ze jednak była świezutka i wymagała poduszenia przed pomalowaniem i przybiciem.
    POzdrawiam
    Potwierdzcie proszę czy chodzi o ten?
    http://www.tartak.pomorskie.pl/
    Tak, ten.
  12. kilof WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kilof Zarejestrowany: 01.10.2007 Posty: 9
    Sprzedam pozostałości po budowie - odbiór we własnym zakresie:

    Styropian (cena 20,00 PLN za paczkę):
    15 cm - 5 paczek
    12 cm - 2 paczki
    10 cm - 1 paczka
    5 cm - 1 paczka
    4 cm - 2 paczki
    3 cm - 3 paczki
    luzem 8 paczek różne grubości: 1,2,3,4,5 cm

    Tynk krzem.-silikon. WEBER TD336 baranek 1,5 mm extra clean:
    6 wiader x 30 kg biały kolor 100A
    1 wiadro x 30 kg szary kolor 600C

    Cemplast - 1,5 opakowania

    Papa izolacyjna Izolmat asfaltowa - 4 szt.

    Zetka budowlana

    Siatka ogrodzeniowa tymczasowa ok. 20-25 mb

    Kontakt 601664020 ceny symboliczne
  13. kaba FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kaba Zarejestrowany: 07.07.2006 Posty: 159
    ...
  14. bogn@ SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bogn@ Zarejestrowany: 18.05.2008 Posty: 40
    Jezeli jestescie zainteresowani i popieracie protest przeciwko Eko Dolinie - wysypisku smieci, ktore jest w Lezycach - wsi na trasie Pustki Cisowskie - Koleczkowo (a jego m.in. zapachy odczuwalne sa w okolicy), mozecie sie pod nim podpisac:

    http://www.eko.vel.pl/index.php?opti...=196&Itemid=77
  15. el_arturo WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    el_arturo Zarejestrowany: 03.09.2009 Posty: 2
    Witam wszystkich forumowiczów
    Potrzebuję cieślę i ekipę do wykonania kompletnego dachu do projektu http://pprojekt.pl/projekt326-retro.html Interesują mnie fachowcy za naprawdę rozsądne pieniądze. Początek prac od października. Potrzebuję też namiary na dobre drewno konstrukcyjne oczywiście w rozsądnej cenie.
    Pozdrawiam
  16. L_Zappa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    L_Zappa Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 52
    Cytat Napisał el_arturo
    Witam wszystkich forumowiczów
    Potrzebuję cieślę i ekipę do wykonania kompletnego dachu do projektu http://pprojekt.pl/projekt326-retro.html Interesują mnie fachowcy za naprawdę rozsądne pieniądze. Początek prac od października. Potrzebuję też namiary na dobre drewno konstrukcyjne oczywiście w rozsądnej cenie.
    Pozdrawiam

    http://dakpol.gda.pl/
    wykonali u mnie konstrukcję
    wkrótce będą robili pokrycie dachu
    ja na razie jestem bardzo zadowolony, prace przebiegały wzorowo,
    a z Panem Tadeuszem można się dogadać,

    drewno konstrukcyjne może ci dostarczyć ww. wykonawca,
    ale ja brałem impregnowane ciśnieniowo z http://www.holz-komplex.pl/index.php/kontakt
  17. mayekmc SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mayekmc Zarejestrowany: 29.03.2008 Posty: 31
    Witam
    sprzedam rozdzielnie elektryczna (podskrzynke budowlana) kontak nr tel 608740282

    [/img]
  18. ^Adam SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ^Adam Zarejestrowany: 13.07.2009 Posty: 17
    Witam,

    Zastanawiam sie czy ktos z Was 'doprojektowywal' piwnice do gotowego projektu, ktory nie ma podpiwniczenia (ale taka zmiana zgodnie z zalozeniami projektu jest dopuszczalna) ?

    Mozecie polecic architekta, ktory sie tego podjal?

    Czy ktos mial doczynienia z firma, S&S (doradztwo budowlane) z Koleczkowa ?

    Dzieki!
  19. L_Zappa SYMPATYK FORUM (min. 10)
    L_Zappa Zarejestrowany: 19.02.2009 Posty: 52
    Cytat Napisał ^Adam
    Witam,

    Zastanawiam sie czy ktos z Was 'doprojektowywal' piwnice do gotowego projektu, ktory nie ma podpiwniczenia (ale taka zmiana zgodnie z zalozeniami projektu jest dopuszczalna) ?

    Mozecie polecic architekta, ktory sie tego podjal?

    Czy ktos mial doczynienia z firma, S&S (doradztwo budowlane) z Koleczkowa ?

    Dzieki!
    Doprojektowanie piwnic to bardzo powszechna sprawa. Każdy projektant z uprawnieniami powinien się z tym uporać.
    Dla mnie najważniejsza była sprawa terminowości i pod tym kątem sprawdzałbym projektantów.
  20. ^Adam SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ^Adam Zarejestrowany: 13.07.2009 Posty: 17
    Tak tez sadzilem, ale po pierwszym telefonie do firmy S&S troche sie przestraszylem...

    Czy mozesz kogos polecic?
Pokaż wyniki od 19901 do 19920 z 21872