dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał orasje Zobacz post
    witam serdecznie, poszukuje namiaru na dobrego elektryka i hydraulika-dom w okolicach Żukowa, może macie kogoś naprawdę godnego polecenia. Szukam ten kogoś do tynków wewnętrznych-cementowo-wapiennych. Przy okazji-mam do odsprzedania stemple-260 m i 7 m.-tel. 792 184 419.
    Pozdrawiam
    Hydraulika - zapraszam 0605-848-430 , 0607-42-00-00.
    Elektryka - rozmawiaj z Wakmenem.
    Z tynkami wiele nie pomogę niestety.
  2. atija ELITA FORUM (min. 1000)
    atija Zarejestrowany: 22.03.2008 Posty: 2711
    Hydraulika jak pisze Mały powyżej. firma Desto

    Elektryk - Pan Zdzisław Weiner 505020798 Robił u nas. Słowny, kompetentny i ceny rozsądne.

    Tynki wewnętrzne - Pan Berent 502561186. Długo na niego czekaliśmy , ale teraz w trakcie jego pracy już widać , że było warto.

    Wszystkie namiary brałam z Białej Listy i jesteśmy zadowoleni.
  3. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    DLH - odradzam kontakty z ta firmą (oddział Straszyn). No chyba, że ktoś lubi takie historie przeżywać samemu: oczekiwanie na deski na podbitkę z Moco trwa już 2 miesiące. Mnie więcej co tydzień czy dwa już-już miała być dostawa. Dziś odbieram telefon: dotarła do nas z magazynu centralnego, wysyłam do Pana. Za długie oczekiwanie dajemy Panu upust. Zapaliła mi się lampka upewniam się: czy to na pewno takie drewno jak zamawiałem? "Tak, wymiary takie i takie". Transport przyjeżdża i sie okazuje, że wszystko sie zgadza, tylko nie jest to podbitka od takiego producenta jak zamawiałem. jak pisałem w 10 e-mail'ach ponaglających. jak w 20 rozmowach telefonicznych jakie wykonałem. Kontaktowałem się nawet z przedstawicielem Moco weryfikując status DLH...

    I facet z DLH jeszcze wmawia, że to jest to samo. Jedyny chyba porządny w DLH facet to kierowca dostawczaka (przeprosil nie za swoje winy).

    A Moco też ogólnie już odradzam. Rok temu miałem przeboje z drewnem na elewację sprowadzanym przez firme Promopack z Koleczkowa (www.krokwie.pl, www.promopack.pl). Elewacje Moco sprowadzali dla mnie 1.5 m-ca... oklamujac, ze to Moco nie sle transportu ("bedzie w przyszlym tygodniu" ciagle slyszalem). Okazalo sie, że Moco nie slalo nowego transportu bo Promopack nie placil za poprzednie dostawy...

    Cóż, wygląda na to, że Moco ma takich dystrybutorów (przynajmniej na Pomorzu), że dramat. I z takim podejsciem (m.in. brak wsparcia od ich przedstawiciela) wypada chyba z rynku.
  4. amsz WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amsz Zarejestrowany: 17.09.2008 Posty: 7
    witam
    czy ktoś wspólpracował z panem Arkadiuszem Koszałka,
    jaka jest opinia na temat jego pracy?

    chodzi mi o wykonanie stanu surowego, może poleciłby ktoś jakąś inną sprawdzoną firmę

    pozdrawiam
  5. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    Witajcie,
    Właśnie okazało się po kilku latach, że taras stanowi idealny mostek termiczny i aby było zimą cieplej w pokoju to muszę go ocieplić.
    Mam zamiar położyć 5 cm styropianu na atlas plus i na to wylewkę, na szczęście mam na to miejsce.
    Szukam zatem ekipy do tej w sumie niewielkiej pracy.
    Może macie kogoś takiego w okolicach Banina
    Pozdro,
  6. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    DLH - odradzam kontakty z ta firmą (oddział Straszyn). No chyba, że ktoś lubi takie historie przeżywać samemu: oczekiwanie na deski na podbitkę z Moco trwa już 2 miesiące. Mnie więcej co tydzień czy dwa już-już miała być dostawa. Dziś odbieram telefon: dotarła do nas z magazynu centralnego, wysyłam do Pana. Za długie oczekiwanie dajemy Panu upust. Zapaliła mi się lampka upewniam się: czy to na pewno takie drewno jak zamawiałem? "Tak, wymiary takie i takie". Transport przyjeżdża i sie okazuje, że wszystko sie zgadza, tylko nie jest to podbitka od takiego producenta jak zamawiałem. jak pisałem w 10 e-mail'ach ponaglających. jak w 20 rozmowach telefonicznych jakie wykonałem. Kontaktowałem się nawet z przedstawicielem Moco weryfikując status DLH... I facet z DLH jeszcze wmawia, że to jest to samo. Jedyny chyba porządny w DLH facet to kierowca dostawczaka (przeprosil nie za swoje winy).

    A Moco też ogólnie... Rok temu miałem przeboje z drewnem na elewację sprowadzanym przez firme Promopack z Koleczkowa (www.krokwie.pl, www.promopack.pl). Elewacje Moco sprowadzali dla mnie 1.5 m-ca... oklamujac, ze to Moco nie sle transportu ("bedzie w przyszlym tygodniu" ciagle slyszalem). Okazalo sie, że Moco nie slalo nowego transportu bo Promopack nie placil za poprzednie dostawy... Cóż, wygląda na to, że Moco ma takich dystrybutorów (przynajmniej na Pomorzu), że dramat. I z takim podejsciem (m.in. brak wsparcia od ich przedstawiciela) wypada chyba z rynku.

    P.S. Co sie stalo z postami z sierpnia, w tym i moim?
  7. Pat&Pio SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pat&Pio Zarejestrowany: 13.01.2009 Posty: 78
    Weszłam tu dzisiaj i nie moge sie odnaleźć..., mojego posta z sierpnia (a moze to był już wrzesień tylko czas tak leci? ) tez nie.....
  8. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    W innym dziale podałem link do pożaru w Gdańsku w Osowej, który powstał od uderzenia pioruna. Właściciele mieli się za miesiąc wprowadzać:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...43#post4295343
  9. OlafŁukasz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    OlafŁukasz Zarejestrowany: 05.07.2008 Posty: 76
    Z innej beczki: zamówiłem przez Urzędowskiego z Gdyni ponad miesiąc temu klamki Hoppe. Miesiąc czekałem aż dostanę odpowiedź na kiedy będą (przy zamawianiu zapeniano mnie, że ok 5 tygodni). No i wczoraj się dowiedziałem: mają być na koniec... listopada. czyli czas realizacji: 4 miesiące.

    jak mi radzicie... czekać?

  10. AgaMJ WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AgaMJ Zarejestrowany: 10.09.2010 Posty: 1
    Witam,

    Przyjmę ziemię z wykopu ok. 100m3, w okolicach Gdyni Wiczlino, do podniesienia terenu działki pod ogród.
    Będę wdzięczny za informacje tel. 608 035 038 lub [email protected]
  11. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Elektryk Pan Mirosław Adamczak tel 609 934 983 - super facet...świetny fachowiec, spokojny, wszystko wytlumaczy nawet blondynce Polecam
  12. Guerlain SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Guerlain Zarejestrowany: 04.01.2010 Posty: 16
    Witajcie,
    na pewno ten temat już był, jednak chciałabym go odświeżyć- mam na myśli rolety zewnętrzne. Czy możecie polecić jakąś firmę - producenta w 3-mieście? Rolety dobre i za rozsądną cenę.
    Pozdrawiam
  13. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    mam na myśli rolety zewnętrzne. Czy możecie polecić jakąś firmę - producenta w 3-mieście? Rolety dobre i za rozsądną cenę.
    Niedawno montowałem sterowanie do rolet zewnętrznych wykonanych przez firmę Boshor - Gdyńska Fabryka Okien (naprzeciwko byłego Polifarbu) i jestem rozczarowany kolejny raz ich usługą. Oczywiście nie ja je zamawiałem (my wykonywaliśmy między innymi instalacje elektryczne).
    Dlaczego? Bardzo duże okno składające się z 3 mniejszych, 2 słupki i 3 mechanizmu do rolet. Dlaczego tak/tyle? By nabić jak największą kasę. Zero podejści do klienta. Tylko kasa.
    CO więcej, mieli swoje łączniki rolet - badziewiaskie i w pojedynczych ramkach a sterowanie miało być centralne. A do tego jeszcze jaką kosmiczną kasę chcieli.
    A teraz garaż. Ma być dwustanowiskowy, dwoje drzwi, dwa sterowania. Ja chciałem połączyć sterowania napędów z radiolinią od alarmu by wszystko obsługiwać jednym pilotem czterokanałowym i ... odpowiedzieli mi, że gdy to zrobię to nie utracę warunki gwarancji producenta napędu. Jakie to ja oczy zrobiłem. Po chwili ostrej dyskusji to okazało się, że ... instalatorzy nie znali takiej możliwości. A szkoda bo była dostępna.

    Tę firmę omijajcie z daleka.
  14. atija ELITA FORUM (min. 1000)
    atija Zarejestrowany: 22.03.2008 Posty: 2711
    Nie mogę tu się połapać. Nie podoba mi się wygląd tej strony po zmianach.
    Ale nie o tym chciałam...
    Czy możecie podać namiary na kogoś od ocieplenia poddasza?
  15. casaneta SYMPATYK FORUM (min. 10)
    casaneta Zarejestrowany: 01.02.2010 Posty: 20
    Witam,
    kupię siatkę leśną (używaną) ok. 130-140mb z trójmiasta i okolic. Prosze o kontakt tel. 601-434-786.

    Pozdrawiam.
  16. jimmy123 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jimmy123 Zarejestrowany: 28.09.2005 Posty: 136
    Czy moze ktoś opisać swoje doświadczenia ze ściankami działowymi?Chodzi mi głównie o dzwiękoszczelność i łatwość w użytkowaniu jak np wieszanie szafek na porothermie.
    Miałem stawiać ścianki działowe z porothermu 11.5 ale zaczeły ogarniac mnie wątpliwości co do dzwiękoszczelności i kłopotów z wieszaniem szafek w kuchni np.
  17. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Hej,
    Ile płaciliście ostatnio za ocieplenie domu "na gotowo" tzn styropian siatka tynk 2x malowanie ? Dostałem oferte 55 zł/m2 ale to chyba dużo? W czasie "buuumu" w 2007/8 płaciłem 45 zł. Do odkopania jest również fundament ok 30 mb - za taką usługę Pan fachowiec krzyknął 1000 zł.
  18. Wakmen Lider FORUM (min. 2800)
    Wakmen Zarejestrowany: 26.08.2003 Posty: 3329
    Czy moze ktoś opisać swoje doświadczenia ze ściankami działowymi?Chodzi mi głównie o ... łatwość w użytkowaniu jak np wieszanie szafek na porothermie.
    Powiem tak. Ze względu, że sporo robiłem już otworów w różnych materiałach budowlanych to stwierdzam, że porotherm jest chyba najgorszy do wieszania szafek. Dlaczego? Bo tam kołek nie ma się na czym oprzeć. To jedna wielka dziura.
    Co do wieszania szafek i na to są sposoby. Ot chociażby listwy montażowe. Jak to zrobić? Tak:
    http://www.wfm-kuchnie.pl/meble-kuch...8,,,15,,PL.htm
    Ja mam dom z silki i mam podobne problemy ale do pojedynczych półek stosowałem bardzo długie i dobre kołki, takie, które mają minimum 3 pary wąsów. Ostatnio przerabiałem mój kącik komputerowy i musiałem ciężką, przemysłową drukarkę laserową powiesić na ścianie i się udało.
  19. animurka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    animurka Zarejestrowany: 30.11.2008 Posty: 11
    Witam
    My właśnie zakończyliśmy etap elewacji - też płaciliśmy 55zł/m2 i była to najniższa oferta jaką otrzymaliśmy po małych negocjacjach Za tą cenę uważam że mieliśmy super fachowców - wszystko gładko i bez mazów. Parę ozdóbek zrobili w tej cenie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Znajomi robili elewację rok wcześniej i sami twierdzą że im spartaczyli - wzięli jeszcze tańszą ekipę i teraz żałują. Ogólnie zawsze dobrze zobaczyć poprzednią robotę fachowców. A i podobno jak czasem są tańsi to nie kołkują styropianu bo trochę czasu na tym oszczędzają - z drugiej strony nie zawsze jest taka konieczność
  20. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam mam do Was prosbe mialem pare osob ale nikt nie ma czasu itd...potrzebuje kogos do obrobki blacharskiej 3 balkonow polokraglych i ewentualnie polozenie papy na to itd tak zeby przygotowac pod kafle , najgorsze jest to ze budynek juz ocieplony ale niema tynku wiec mozna chyba podciac styropian zeby pape wywynac na sciane chyba ze sa inne sposoby , jesli macie dobrego sprawdzonego fachowca prosze podajcie mi namiary DZIEKI
    PS ale moze ktos napisze dla mnie instrukcje to sam to wykonam z tesciem ale musze widziec dokladnie warstwami jak ...pozdrawiam
Pokaż wyniki od 20821 do 20840 z 21872