dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Benicio DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Benicio Zarejestrowany: 22.10.2002 Posty: 710
    Witam wszystkich.

    Kodi - święte słowa. Ale znam przypadek, że koparkowiec po zdjęciu humusu tak się zagalopował, że wybrał ziemie, głębiej niż posadowienie ław . A jak się ma "zero" budynku i jest znana wysokość fundamentu (ława + ściana), to można to skontrolować. Tak czy siak, Docent ma to za sobą.

    Docent - obawiam się, że powołanie sie na mnie u geodety nic by nie dało. Miałem z Nim czysto, nazwijmy to szumnie, biznesowe kontakty.

    Pozdrowienia B.
  2. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Benicio - u Docenta była prosta sprawa, więc poszło szybko i sprawnie. Tak na marginesie widziałem Twój domek. Jest na czym oko zawiesić. Szkoda, że Cię nie było. Spotkalibyśmy się i pogadaliby my . A że zimno było to i jakąś flaszeczkę rozpracowali. Słyszłaem że masz kontakty z gazem. Mógłbys koledze załatwić gaz ziemny na działkę

    Pozdrawiam
  3. Benicio DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Benicio Zarejestrowany: 22.10.2002 Posty: 710
    Witam

    Kodi - tą flaszeczkę to możemy wypić u Docenta na wieche . W końcu my tu główni doradcy, no nie (ojej, troche mi się w dupie poprzewracało)?
    Andrzej, jak myślisz?

    Pozdrowienia B.
  4. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    Witam wszystkich po krótkiej przerwie.
    Widzę że jest sporo osób chcących jeszcze coś przed zimą zrobić.
    Ja właściwie myślę o ściankach działowych (może wiecie gdzie są w miarę tanie 12) i o dachu-blachodachówka + okna fakro.
    Resztę jak się uda w przyszłym sezonie.
    Ale do tego czasu muszę zamienić mieszkanie na mniejsze albo sprzedać.
    Pozdrawiam wszystkich,
    Grody z Banina
  5. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Panie i Panowie - może śladem innych miast zrobimy mape domów forumowiczów.
    Mogę ją przygotować, ktoś tylko musi ja wrzucić na serwer. Ja się na tym nie znam, więc się tego nie podejmuję.

    Proszę zatem kto chętny, na maila, priv, bądź tutaj pisze gdzie buduje - poda wiochę.

    Pozdrawiam
  6. Kingaa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Kingaa Zarejestrowany: 22.07.2003 Posty: 819
    Kodi, do wrzucenia mapy na serwer mogę zatrudnić mojego męża.
    A budujemy (a raczej będziemy) się w Sobieszewie. To właściwie formalnie jeszcze miasto Gdańsk, ale tak właściwie to już poza...
  7. Zachar STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Zachar Zarejestrowany: 23.01.2002 Posty: 363
    Witam ponownie - wcale nie zapomniałem o Forum a tym bardziej o Forumowiczach. Udaje mi się czytać co drugi dzień ale pisać to faktycznie nie mam kiedy. Termin planowanej przeprowadzki się zbliża coraz bardziej a pracy nie ubywa. Myślę, że do przeprowadzki to raczej nie będziemy za bardzo jeździć - ale wizytę u Kodiego mamy w planach.
    W kominku jeszcze nie palę - na budowie jakoś ciepło ale powoli zaczynam się przymierzać.
    Pomysł mapy popieram - Pruszcz Gd. jak wiecie
  8. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Dzięki Ma75 i Zachar. Gdzie reszta forumowiczów. Niektórych budowle znam, ale nie wszystkie. Bądźcie tak łaskawi i przypomniejcie Kodiemu.

    Pozdrawiam
  9. ewusia Lider FORUM (min. 2800)
    ewusia Zarejestrowany: 16.10.2002 Posty: 3613
    Witajcie, Kodi, trzymam kciuki za dzidziusia i Żonkę. Pomysł z mapą super, moje miejsce na niej to Sikorzyno (około 5 km od Gołubia Kaszubskiego na trasie Szymbark Stężyca).
    Pozdrawiam wszystkich
  10. kodi_gdynia ELITA FORUM (min. 1000)
    kodi_gdynia Zarejestrowany: 18.02.2002 Posty: 1822
    Ewunio - dzięki za kciuki. Myślałem że Beata urodzi w tym tygodniu, ale trzymają ją na lekach i podtrzymują ciążę. Po prostu chcą aby dzidzia ważyła jak najwięcej. Teraz waży 3100 i pewnie chcą dobić do 3500. Bardzo duże prawdopodobieństwo jest że w przyszłym tygodniu będzie rozwiązanie.

    Dzięki za namiary - czekam na następnych.

    Pozdrawiam
  11. grody FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    grody Zarejestrowany: 25.06.2003 Posty: 164
    Kodi- my się budujemy w Baninie, ul.Pszenna 5
    albo osiedle Dąbrowa; trochę za Baninem po lewej stronie, piąta działka.
    Pozdrawiam
    Grody
  12. groszek 3 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    groszek 3 Zarejestrowany: 24.09.2003 Posty: 741
    Mało....ci tu kobiet!

    Witam wszystkich!

    A tak w ogóle dopisuję się do mapy forumpowiczów.
    Nie długo będą i zdjęcia!

    Pozdrawiam

    Groszek
  13. Kingaa DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Kingaa Zarejestrowany: 22.07.2003 Posty: 819
    Jak już tak dokładnie opisujecie, to ja też Działka jest przy ul. Kwiatowej, to jest mniej więcej w połowie odległości od mostu pontonowego na Wyspę do promu w Świbnie, na planie miasta dzielnica się nazywa Wieniec.
  14. Bolek SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bolek Zarejestrowany: 06.08.2003 Posty: 75
    Kodi - budowac sie chcemy (tam kupiona dzialka) w Łęgowie k.Pruszcza Gdańskiego, ulica Nowa - podobno numer 62 jadac z pruszcza poprawej stronie od krajowej ok 500m. Wg gminnych planow zagospodarowania terenu pomiedzy planowana autostrada (ok1km) a droga krajowa (ok500m).

    dzialka 10/9

    do zobaczenia w sobote

    pozdrawiam,

    Bolek
  15. markus_gdynia Lider FORUM (min. 2800)
    markus_gdynia Zarejestrowany: 04.12.2002 Posty: 3534
    No to niech i ja zaistnieje na tej mapie. Bojano -Osada , ul: Bolesława Krzywoustego. Ale tam póki co jeno piach.

    Pozdrawiam wszystkich
  16. Docent - Gdańsk DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Docent - Gdańsk Zarejestrowany: 30.06.2002 Posty: 565
    Kodi - wybacz nie będę podawał Ci adresu mojej działki Co do wiechy jestem za - jak najbardzie - obawiam się tylko, że nie nastąpi to w tym roku, ale zawsze można zobaczyć jak się taką wiechę organizuje, żeby później moja była udana W sobotę został wytyczony budynek w niewielkim deszczyku, ale panom geodetom poszło to sprawnie przy mojej małej pomocy. Od dzisiaj zacząłem kopanie pod ławy fundamentowe wykopałem ok. 13 m 0,7x0,5 m i nieźle się namęczyłem, a to dopiero 1/4 całej zabawy - wszystkie członki mnie bolą - Benicio wspierał mnie duchowo podczas kopania.

    Pagin- myślałem, że zbliżasz już się do więźby - tak więc powodzenia w dalszych etapach tej trudnej walki- oby tylko pogoda sprzyjała, to co niektórzy opóźnią sezon grzewczy

    NIE MA PADAĆ DO NIEDZIELI - TAK MI DOPOMÓŻ..........
  17. wlowik DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    wlowik Zarejestrowany: 29.09.2003 Posty: 502
    Cześć okolice 3miasta!
    Jestem z Sopotu (teraz z Gdyni), zaczynam budować w Kielnie na Słonecznej... Pozdrawiam wsiech co im się chciało zostaś Inwestorami, życzę pogody natury i ducha. Póki co, to czytam, co napisaliście ....
    .... i ciarki mi chodzą po plecach.
    Czy firma KOWALSKI Sp.z o.o. jest godna zaufania ? Wiecie coś o niej ?
  18. Pagin ELITA FORUM (min. 1000)
    Pagin Zarejestrowany: 09.12.2002 Posty: 1021
    Witam,
    KODI masz racje ze na stanie zerowym (budowlanym) sie nie skonczylo. Planuje w tym roku stan surowy otwarty, wiezba odeskowana i opapowana. I wowczas nastapi PRAWDZIWY stan zerowy, czyli ZERO KASY. Co do terminu do wg umowy powinni zakonczyc do konca pazdziernika. Pewnie sie nie uda (a mozejednak?). Choc wiem ze stan zerowy wkrotce nastapi to zbieram wstepne wyceny dachu. Na razie mam oferte na dachowke Rupp - Sirius z Matelbudu. Ale pan sie nie postaral, przepisal ceny z cennika i chyba tylko przez niedopatrzenie zapomnial o pozycji RABAT. Przy okazji prosba do Adamskiego. Czy moglbys mi podeslac na adres ze stopki zeskanowana oferte Matelbudu na Rupp - Sirius?. Przy okazji mapowania forumowiczow - buduje w Polchowie kolo Redy.
    Pozdrowienia
  19. Benicio DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Benicio Zarejestrowany: 22.10.2002 Posty: 710
    Witam wszystkich

    Docent - ja myśle, że moje wsparcie dało Ci podczas kopania najwięcej .
    Buduje w Baninie. Jeśli na mapie naszymi budowami będą kropki, to będe się pokrywał z Docentem - w linii prostej niecałe 100 metrów.
    Zgłosiło się już chyba z 10 osób, to chyba będzie ta mapa, co?

    Pozdrowienia B.
  20. Beatka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beatka Zarejestrowany: 15.09.2003 Posty: 27
    Kochani, wiem, ze to nie na temat ale licze na Wasza pomoc
    Szukam noclegu dla dwoch osob+pies z czwartku na piatek i z piatku na sobote. Gdzies w okolicach Gdanska, powiedzmy do 20 km od Gdanska. Moze byc jakas agroturystyka.

    pozdrawiam i z gory dziekuje
Pokaż wyniki od 1821 do 1840 z 21872