dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał daro31ie
    Cytat Napisał L_Zappa
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam wszystkich forumowiczow
    Jakie sa ceny więźby dachowej w okolicach
    Gdanska?
    Chodzi mi o cenę za m3

    Moze polecacie tartak w okolicy sprzedajacy tarcice w rozsadnej cenie i oczywiscie dobrej jakosci.
    http://www.holz-komplex.pl/index.php/kontakt
    dobra cena i impregnacja ciśnieniowa
    polecam
    J
    witam

    Ceny brak na stronie internetowej ,ale wysłałem maila z zapytaniem
    dzieki pozdrawiam daro31ie
    Na stornie jest numer telefonu - najszybsza metoda
  2. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Witam
    Mam pytanko do forumowiczow!
    Czy ktos z Was korzystał z usług tartaku Konkol Mirachowo.
    Dostałem dobra oferte wykonania tarcicy na dach
    oto lin do tartaku http://konkoltartak.pl/index.php?p=1

    Z gory dzieki za pomoc
    pozdrawiam daro31ie
  3. inez5 ELITA FORUM (min. 1000)
    inez5 Zarejestrowany: 18.09.2007 Posty: 1131
    Mam do sprzedania za smieszne pieniądze 3 palety silki 12 na ścianki działowe.
    Do odebrania we własnym zakresie, ale i tak się pewnie opłaci zamówiliśmy za duzo, a nie chcą przyjąc zwrotu, więc musimy się ich pozbyc
    Palety zafoliowane na niebiesko.
    Kontakt na priv.
  4. lukas12611261 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    lukas12611261 Zarejestrowany: 20.04.2009 Posty: 38
    Witam

    Jaki rodzaj okien byscie polecili. Chodzi mi o ilość komór i jakich producentów lub dystrybutorów z terenu pomorskiego. Dzieki
  5. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    Cytat Napisał daro31ie
    Witam wszystkich forumowiczow
    Jakie sa ceny więźby dachowej w okolicach
    Gdanska?
    Chodzi mi o cenę za m3

    Moze polecacie tartak w okolicy sprzedajacy tarcice w rozsadnej cenie i oczywiscie dobrej jakosci.

    Wczoraj podpisałam umowę na więźbę, strop drewniany i dach z Tartakiem w Sulęczynie - Drewno konstrukcyjne po 650 zł/m3

    dachówka i akcesoria - b. konkurencyjne (oczywiście trzeba trochę ponegocjować), dobrze doradzają, nie wpychają rozwiązań bezsensownych, mój kierBud stwierdził, że takiego drewna to jeszcze nie kupował, etc.
    Zobaczymy za miesiąc, czy moja intuicja mnie nie zawiodła

    Na pewno wezmę od nich materiał na podbitkę. Szkoda, że nie robią desek elewacyjnych ...
  6. acca5 Lider FORUM (min. 2800)
    acca5 Zarejestrowany: 19.07.2004 Posty: 3860
    Poszukuje działki budowlanej z mediami , niewielkiej najlepiej w okolicy do 40km od trójmiasta-może ktoś słyszał co nieco- Koleczkowo lub inne podobne.
  7. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał Słomka

    Wczoraj podpisałam umowę na więźbę, strop drewniany i dach z Tartakiem w Sulęczynie - Drewno konstrukcyjne po 650 zł/m3
    Brutto czy netto ?
  8. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    Przepraszam, pochwaliłam się chyba za wcześnie: rzeczywiście 650 zł /m3 netto, ale VAT mam 7%, bo biorę z usługą...
    Zresztą panowie są elastyczni w niektórych sprawach
  9. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Witam

    Moze jednak ktos z forumowiczow korzystał z usług tartaku Konkol Mirachowo.

    oto lin do tartaku http://konkoltartak.pl/index.php?p=1

    z gory dzieki i pozdrawiam
  10. bookman SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bookman Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 31
    Słomka napisał:
    Przepraszam, pochwaliłam się chyba za wcześnie: rzeczywiście 650 zł /m3 netto, ale VAT mam 7%, bo biorę z usługą...
    Zresztą panowie są elastyczni w niektórych sprawach
    Czy bierzesz od nich cieśli czy dekarzy?
    Czy ktoś z Twoich znajomych korzystał z usług tego tartaku.
    Wiem, że jest na białej liście ale niestety nie wszyscy z tej listy są godni polecenia.

    Ogólnie szukam dobrych cieśli i dekarzy do mojego dachu kopertowego 340 m. Dość skomplikowana konstrukcja.

    Dzięki za odpowiedź.

    Pozdrawiam
  11. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    W tartaku zamówiłam:
    - materiał na więźbę, bo mój cieśla jest z ekipy, która wykonuje stan surowy, więc miałam to zakontraktowane wcześniej - ale mają też swoich...
    - pokrycie dachu, orynnowanie i akcesoria + robocizna (mają kilka współpracujących ekip, ale mój KierBud widział robotę i wybrał Rysia Króla - nie tylko dlatego, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki

    Cenowo byli porównywalni z Ambitem (też dają materiał z robocizną).
    Pytałam na forum, kilka osób poleciło także tę hurtownię ale ja, kierując się "kobiecą intuicją", wybrałam Tartak.

    czy nie żałuję - powiem w połowie września, jak mi skończą dach

    Na razie przywieźli więźbę - wszystko zgodne z założeniami, deski heblowane i zaimpregnowane w kąpieli długotrwałej
  12. marjucha Lider FORUM (min. 2800)
    marjucha Zarejestrowany: 20.11.2005 Posty: 4393
    Cytat Napisał Słomka
    W tartaku zamówiłam:
    - materiał na więźbę, bo mój cieśla jest z ekipy, która wykonuje stan surowy, więc miałam to zakontraktowane wcześniej - ale mają też swoich...
    - pokrycie dachu, orynnowanie i akcesoria + robocizna (mają kilka współpracujących ekip, ale mój KierBud widział robotę i wybrał Rysia Króla - nie tylko dlatego, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki

    Cenowo byli porównywalni z Ambitem (też dają materiał z robocizną).
    Pytałam na forum, kilka osób poleciło także tę hurtownię ale ja, kierując się "kobiecą intuicją", wybrałam Tartak.

    czy nie żałuję - powiem w połowie września, jak mi skończą dach

    Na razie przywieźli więźbę - wszystko zgodne z założeniami, deski heblowane i zaimpregnowane w kąpieli długotrwałej
    Ja też od nich brałem ale razem z robocizną, a obecnie zamawiam tam materiał na drugi dach.
    Tym razem dla brata
    Naprawdę mogę szczerze ich polecić, bo wszystko na czas i bez jakichkolwiek niedoróbek.

    Pozdrawiam
  13. bookman SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bookman Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 31
    Super,

    Wielkie dzięki za odpowiedź. Słomka: Będę się dopytywała o wyniki prac we wrześniu.
  14. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    OKi

    Kiedy będziesz robić dach? Bo jednak czasem mają robotę i nie mogą wejść od razu. Ja zaczęłam przepatrywać rynek w czerwcu, zebranie ofert i analiza troche jednak trwa... Tak tylko gwoli przypomnienia
  15. Izulek ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek Zarejestrowany: 04.07.2007 Posty: 1291
    Potrzebuję ziemi na trawnik, takiej wiecie, czarnej, fajnej. W jakiej cenie i gdzie najlepiej kupić? Macie jakieś namiary?
  16. Słomka SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Słomka Zarejestrowany: 29.11.2007 Posty: 70
    Ja też poproszę
  17. bookman SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bookman Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 31
    Kiedy będziesz robić dach? Bo jednak czasem mają robotę i nie mogą wejść od razu. Ja zaczęłam przepatrywać rynek w czerwcu, zebranie ofert i analiza troche jednak trwa... Tak tylko gwoli przypomnienia
    My dopiero w poniedziałek ruszamy z budową. Mieliśmy trochę przejść przy pozwoleniu na budowę. Potrzebny był archeolog itp.

    Cieśli potrzebować więc będę dopiero na październik. Także myślę, że spokojnie znajdę. Planuje pojeździć po tartakach i się rozeznać w cenach i ogólnie jakości.
    Jednak jak we wrześniu skończą u Ciebie dach to się uśmiechnę o opinię.
  18. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    Cytat Napisał bookman
    Słomka napisał:
    Przepraszam, pochwaliłam się chyba za wcześnie: rzeczywiście 650 zł /m3 netto, ale VAT mam 7%, bo biorę z usługą...
    Zresztą panowie są elastyczni w niektórych sprawach
    Czy bierzesz od nich cieśli czy dekarzy?
    Czy ktoś z Twoich znajomych korzystał z usług tego tartaku.
    Wiem, że jest na białej liście ale niestety nie wszyscy z tej listy są godni polecenia.

    Ogólnie szukam dobrych cieśli i dekarzy do mojego dachu kopertowego 340 m. Dość skomplikowana konstrukcja.

    Dzięki za odpowiedź.

    Pozdrawiam
    My też braliśmy więźbę z Sulęczyna, drewno super jakość. Natomiast ktoś nam odradzał od nich cieśli. No i drożej niż ci, którzy robili więźbę u nas. Dach trudny, kopertowy,320m, ściany kolankowe na różnych wys. Wykonali bezproblemowo, bardzo dokłanie,bez zastrzeżeń, a inwestor/czytaj małż. /bardzo wymagający.
  19. bookman SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bookman Zarejestrowany: 12.03.2009 Posty: 31
    Byłabym wdzięczna za namiary. Chętnie porównam sobie kilka ofert i obejrzę prace cieśli.

    U nas prawie każda krokiew ma inna długość, więc będzie trochę cięcia.
    Jeśli mogłabys powiedzieć mi ile wam zaśpiewali za robociznę?
  20. evie_ei FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    evie_ei Zarejestrowany: 26.11.2008 Posty: 164
    Płaciliśmy głównemu wykonawcy, bo to od niego cieśle. Zapraszam do obejrzenia , wiad na prv
Pokaż wyniki od 19821 do 19840 z 21872