dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Łuk@sz WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Łuk@sz Zarejestrowany: 19.02.2016 Posty: 1
    Witajcie,

    planujemy (ze wspólnotą) ocieplić budynek z lat 50-tych, czy moglibyście polecić jakieś firmy z Trójmiasta i okolic?
    jeśli posiadacie również sprawdzonego/sprawdzonych dekarzy to poproszę/

    Bardzo dziękuję i pozdrawiam
    Łukasz
  2. ganzik WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ganzik Zarejestrowany: 17.02.2016 Posty: 8
    Rozglądam się za wykonawcą do rekuperacji - ma ktoś sprawdzone namiary w miarę rozsądnej cenie ?
  3. manolis SYMPATYK FORUM (min. 10)
    manolis Zarejestrowany: 19.10.2011 Posty: 23
    Cytat Napisał ganzik
    Rozglądam się za wykonawcą do rekuperacji - ma ktoś sprawdzone namiary w miarę rozsądnej cenie ?
    Śmiało skontaktuj się z Bysewskim 501 034 874
    U mnie robił, instalacja działa 2 lata, wszystko chodzi jak należy.
  4. manolis SYMPATYK FORUM (min. 10)
    manolis Zarejestrowany: 19.10.2011 Posty: 23
    A ja szukam ekipy do tynków zewnetrznych na elewacje, poleci ktoś dobrą ekipę? Okolice Chwaszczyna.
  5. olsza1 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    olsza1 Zarejestrowany: 10.03.2016 Posty: 4
    Do tynków mogę polecić firmę p. Arkadiusza Pranczk z Wejherowa tel.693-740-810. Naprawdę porządna firma i co najważniejsze ceny normalne.
  6. karcz3 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karcz3 Zarejestrowany: 28.08.2011 Posty: 52
    witam
    Poszukuje sprawdzonego fachowca do połozenia tynku silikonowego na elewacji. Okolice żukowa
    Z góry dziekuje i pozdrawiam
  7. marcin3miasto WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcin3miasto Zarejestrowany: 13.11.2014 Posty: 5
    Witam
    Szukam namiarów na ekipę do wykonania muru oporowego. Możecie kogoś polecić ?
  8. garu1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    garu1 Zarejestrowany: 18.04.2016 Posty: 11
    Witam
    Mam pytanko, czy ktos ma jekies doswiadczenia z firma ABIKON
    http://abikon.com/
    Jestem na etapie wyboru ekipy budowlanej! dziekuje za info
  9. jedras_gdynia WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jedras_gdynia Zarejestrowany: 03.05.2016 Posty: 1
    Witam wszystkich forumowiczow.

    Poszukujemy wykonawcy domu wedlug projektu Z270A z biura projektowego Z 500. Dzialka znajduje sie w Gdyni Wiczlino. Ponizej link do projektu:

    http://z500.pl/projekt/721/Z270_A,tr...poddaszem.html

    Zmiany wzgledem oryginalnego projektu to:

    -rezygnacja z balkonow od frontu oraz tylnej elewacji
    -jedna brama garazowa (4500 mm)
    -okna w garazu
    -scianka kolankowa podniesiona o jeden pustak
    -zrownanie poziomu garazu do poziomu parteru
    -nadproza na parterze przygotowane pod rolety zewnetrzne aby zlicowac je z elewacja


    Materialy na sciany to pustak ceramiczny , strop monolityczny. Dach odeskowany pokryty papa.

    Termin realizacji jesien tego roku -start wrzesien 2016. Interesuje nas Stan Surowy Otwarty (wlaczajac takie elementy jak : kominy,schody wewnatrz, scianki dzialowe, wylewka pod taras oraz podest od frontu).

    Firmy zainteresowane wykonastwem bardzo prosze o kontakt mail'owy: [email protected]

    Z gory dziekuje i pozdrawiam.

    Dodam ze do konca maja kontakt tylko na maila.

    Pozdrawiam

    email: [email protected]
  10. korasbdg WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    korasbdg Zarejestrowany: 17.05.2016 Posty: 1
    Witam,

    Poszukuję wykonawcy który zamontouje mi bramę wjazdową z automatyką + furtkę. Całość zakupiona w markecie budowlanym.
    Czy możecie polecić kogoś z okolic Trójmiasta ( Banino, Miszewo, Chwaszczyno itp...)

    pozdrawiam
  11. garu1 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    garu1 Zarejestrowany: 18.04.2016 Posty: 11
    Witajcie,
    Poszukujemy wykonawcy domu wedlug projektu Tytan, biura projektowego mgprojekt . Dzialka znajduje sie w Pierwoszynie, gmina Kosakowo. Ponizej link do projektu:
    http://www.mgprojekt.com.pl/tytan

    Termin realizacji j wrzesien 2017. Interesuje mnie Stan Deweloperski.

    Firmy zainteresowane wykonastwem bardzo prosze o kontakt mailowy:
    [email protected]
    Z gory dziekuje i pozdrawiam.
  12. Tomek-S WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tomek-S Zarejestrowany: 04.07.2016 Posty: 9
    Witam, szukam dobrej/sprawdzonej firmy do budowy domu w rododendronach w stanie surowym zamknietym. Chcialbym ruszyc z budowa na poczatku przyszlego roku w miejscowosci Smolno
  13. Tomek-S WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tomek-S Zarejestrowany: 04.07.2016 Posty: 9
    Witam, szukam dobrej/sprawdzonej firmy do budowy domu w rododendronach w stanie surowym zamknietym. Chcialbym ruszyc z budowa na poczatku przyszlego roku w miejscowosci Smolno
  14. MarKam SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarKam Zarejestrowany: 11.05.2013 Posty: 10
    Witam wszystkich po długim czasie.

    Mam problem z wentylacja grawitacyjną i chciałbym zmienić na mechaniczną .Rozglądam się za wykonawcą - ma ktoś sprawdzone namiary w miarę rozsądnej cenie ? Okolice Kartuz

    Proszę o pomoc
  15. KrzysztofJ_76 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    KrzysztofJ_76 Zarejestrowany: 28.12.2005 Posty: 33
    Cytat Napisał MarKam
    Witam wszystkich po długim czasie.

    Mam problem z wentylacja grawitacyjną i chciałbym zmienić na mechaniczną .Rozglądam się za wykonawcą - ma ktoś sprawdzone namiary w miarę rozsądnej cenie ? Okolice Kartuz

    Proszę o pomoc
    Cześć,
    polecam ECO Synergie z Chwaszczyna. www.eco-synergia.pl, tel. 58 781 44 48. Pan Michał lub pani Marta.
  16. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    Witam,
    Poproszę o sprawdzone namiary na projektantów/architektów z Gdyni,Redy,Rumi,Pucka i okolic.
    Pozdrawiam
    M.
  17. luk999 WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    luk999 Zarejestrowany: 21.02.2009 Posty: 8
    Czy macie poleconych wykonawcow lazienki? Przejrzalem cala biala list i jest tam bardzo malo rekomendowanych ekip?
  18. korpol SYMPATYK FORUM (min. 10)
    korpol Zarejestrowany: 04.07.2010 Posty: 13
    Witam!
    Zostało mi trochę waty do ocieplenia poddasza Isover super mata lambda 0,33. grubość 15 cm - 18 rolek i 10 cm - 9 rolek. Odsprzedam po 93zł za rolkę. Odbiór osobisty w miejscowości Kawle dolne (koło Przodkowa). Więcej info prv. Dziękuję i pozdrawiam.
  19. Kamila Kama WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kamila Kama Zarejestrowany: 18.09.2016 Posty: 1
    Witam serdecznie

    Planujemy na wiosnę rozpocząć budowę domu w Bojanie. Mieszkamy za granicą i w trakcie budowy też planujemy jeszcze tam zostać. Poszukujemy kierownika budowy, który mógłby naszej budowie poświęcić dużo więcej czasu, niż to jest w standardzie. Kierownika z prawdziwego zdarzenia, z którym również łatwo można byłoby się kontaktować (e-mail, tel, i żeby miał dla nas czas). Dziękuję za wszelkie info.

    pozdrawiam
    Kamila
  20. DETEKT WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    DETEKT Zarejestrowany: 06.10.2016 Posty: 2
    Firma DETEKT Maciej Stromski Sp. z o.o. poleca swoje usługi w zakresie badań i nadzorów archeologicznych, związanych m.in. z budową domów jednorodzinnych w strefach objętych ochroną konserwatorską. Prowadzimy wszelkie formalności w imieniu Inwestora - załatwiamy zgody muzeów na przyjęcie ewentualnych zabytków, uzyskujemy pozwolenia na prowadzenie badań od Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Badania w terenie prowadzimy szybko i skutecznie, bez zbędnych komplikacji. Dokonujemy odpowiednich wpisów w dziennikach budowy. Rejon naszego działania to przede wszystkim województwo pomorskie. W razie zainteresowania, prosimy o kontakt: 511 941 314, www.detekt.com.pl
Pokaż wyniki od 21821 do 21840 z 21872