dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. ryba7070 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    ryba7070 Zarejestrowany: 12.06.2007 Posty: 173
    Witam! Muszę jak najszybciej zakupic parapety zewnętrzne klinkierowe, może ktos mógłby podac jakieś sprawdzone namiary na jakiś sklep czy hurtownię? Z góry dziękuję!
  2. inez5 ELITA FORUM (min. 1000)
    inez5 Zarejestrowany: 18.09.2007 Posty: 1131
    Mozliwe ze z gazem sie nam uda ale z autostrada juz bedzie gorzej, Pozdrawiam i powodzenia.

    prezi- autostradą sie nie martw, z tego co wiem z najnowszych planów , ma być ona daleko od centrum Bojana, ma zahaczać o najdalej na poludnie wysunięte obszary wsi. Ciebie to chyba nie obejmuje
  3. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Cytat Napisał ryba7070
    Witam! Muszę jak najszybciej zakupic parapety zewnętrzne klinkierowe, może ktos mógłby podac jakieś sprawdzone namiary na jakiś sklep czy hurtownię? Z góry dziękuję!
    Ja swoje parapety klinkierowe z Przysuchy kupowałem w BAT na Kokoszkach.
  4. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał inez5
    Mozliwe ze z gazem sie nam uda ale z autostrada juz bedzie gorzej, Pozdrawiam i powodzenia.

    prezi- autostradą sie nie martw, z tego co wiem z najnowszych planów , ma być ona daleko od centrum Bojana, ma zahaczać o najdalej na poludnie wysunięte obszary wsi. Ciebie to chyba nie obejmuje
    Witam,

    a gdzie mozna zapoznac sie z nowym planem??
    Pozdrawiam
  5. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał inez5
    Mozliwe ze z gazem sie nam uda ale z autostrada juz bedzie gorzej, Pozdrawiam i powodzenia.

    prezi- autostradą sie nie martw, z tego co wiem z najnowszych planów , ma być ona daleko od centrum Bojana, ma zahaczać o najdalej na poludnie wysunięte obszary wsi. Ciebie to chyba nie obejmuje
    Witam,

    a gdzie mozna zapoznac sie z nowym planem??
    Pozdrawiam
  6. inez5 ELITA FORUM (min. 1000)
    inez5 Zarejestrowany: 18.09.2007 Posty: 1131
    Cytat Napisał prezi
    Cytat Napisał inez5
    Mozliwe ze z gazem sie nam uda ale z autostrada juz bedzie gorzej, Pozdrawiam i powodzenia.

    prezi- autostradą sie nie martw, z tego co wiem z najnowszych planów , ma być ona daleko od centrum Bojana, ma zahaczać o najdalej na poludnie wysunięte obszary wsi. Ciebie to chyba nie obejmuje
    Witam,

    a gdzie mozna zapoznac sie z nowym planem??
    Pozdrawiam
    Zerknij tutaj http://www.szemud.pl/pol/index.php?k...en1=19&menu=19
  7. MiA & Wojtek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MiA & Wojtek Zarejestrowany: 30.12.2006 Posty: 670
    Cytat Napisał prezi
    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    Dorota B.
    dziekuje za odpowiedz

    a skoro bylas..to moze masz juz rozeznanie czy ceny proponowane przez te firmy sa konkurencyjne?

    Pozdrawiam
    za siatka powlekana w Bolszewie drut o srednicy 2,5 mm wysokosc 1,5metra chca 13,5 zl mb. Oczko 5x5. Czas oczekiwania okolo 10 dni. Siatka z drutu 2 mm jest dostepna "od reki" cena okolo 10,5 zl mb
    Cena siatki w Przywidzy opcja perwsza - 15 zł mb , opcja druga 10,3 zł mb. Oczko 6x6
    Planuja zmiane cennika na dniach.
    dziekuje slicznie
  8. raffran ELITA FORUM (min. 1000)
    raffran Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 2666
    Cytat Napisał ryba7070
    Witam! Muszę jak najszybciej zakupic parapety zewnętrzne klinkierowe, może ktos mógłby podac jakieś sprawdzone namiary na jakiś sklep czy hurtownię? Z góry dziękuję!
    W swoim czasie odwiedzilem kilka miejsc,ale w koncu kupilem w Wemie( przy ul.Chwaszczynskiej).Nie tylko dlatego,ze tam mialem najblizej,ale poprostu bylo tam najtaniej.
  9. izi7 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    izi7 Zarejestrowany: 28.08.2006 Posty: 629
    Cytat Napisał raffran
    Cytat Napisał ryba7070
    Witam! Muszę jak najszybciej zakupic parapety zewnętrzne klinkierowe, może ktos mógłby podac jakieś sprawdzone namiary na jakiś sklep czy hurtownię? Z góry dziękuję!
    W swoim czasie odwiedzilem kilka miejsc,ale w koncu kupilem w Wemie( przy ul.Chwaszczynskiej).Nie tylko dlatego,ze tam mialem najblizej,ale poprostu bylo tam najtaniej.
    w Wemie mają zdaje się parapety z Paradyża. My kupiliśmy właśnie z Paradyża (Natural Rosa), ale wtedy kiedy kupowaliśmy akurat taniej wyszło w BAT-cie w Kokoszkach. I co się dla mnie liczyło - były dostępne od ręki. W firmie z której brałam wszystkie kafle sprowadziliby mi te parapety nieco taniej, ale musiałabym czekać, a potrzebne mi były 'na wczoraj'
  10. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał benik
    Witam - potrzebuje skrzyneczki calej z osprzetem (rozdzielenie pradu tzn.z domu na wolnostajacy garaz ) najwygodniej tak mi powiedzial elektryk postawic obok instniejacej skrzynki druga tzw rozdzielni 3fazowa z osprzetem typu -wkladki Do2 i obudowa + tablica na licznik + wkladki Do2 25A i 35A itd - moje pytanie dotyczy gdzie w trijmiescie sa dobre ceny oprocz ACEL i MORS w GDyni moze gdzies poza GDynia i GDamskiem ktos mi mowil o firmie Lamel z Zukowa ale niebylem tam - prosze o podpowiedz
    Podjedź do Wejherowa na ul. Polną (obok dworca w Nanicach). Tam jest nieduża hurtownia elektryczna Elstat(Tomka Stachowiaka) lub zobacz też Sonar na wylocie z Wejherowa po prawej koło Domatora.
  11. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    Cytat Napisał Mały
    Tam są dwie firmy - Mark-Metal i Siatex - oddalone od siebie jakieś 150m.
    Bolszewo ul. Szkolna ileśtam.
    Tomku,
    ja polegam na Tobie jak na Zawiszy
    a jak wiesz ogrodzenie w bardzo bliskiej przyszlosci nas czeka
    warto tam podjechac?
    Przy okazji - pozdrawiam
    A dziękuję - podjedź do Siatexu, poproś Kazika (szefa) i powołaj się na mnie(jest szansa że to pomoże). Choć ostatnio się zdarzyło mi się kupować na wioskach za Wejherowem (za diabła sobie nie mogę przypomnieć gdzie to było).
  12. MiA & Wojtek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MiA & Wojtek Zarejestrowany: 30.12.2006 Posty: 670
    Tomasz,
    czy jest ktos.... kogo nie znasz?

    Pozdrawiam
  13. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    Tomasz,
    czy jest ktos.... kogo nie znasz?

    Pozdrawiam
    Kaczyńskiego? Nie no tego to znam, był moim Kierbudem...
  14. rafus SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafus Zarejestrowany: 09.11.2006 Posty: 40
    Witam Wszystkich
    Jakos przez dlugi czas jedynie czytywalem nasze forum ale byc moze cos bedzie sie ruszac z uzbrojeniem naszej działeczki.
    Mam pytanko: czy ktos zakladał komitet ds budowy wodociągu i moze poradzic:
    1) gdzie sie to rejestruje
    2) jakie dokumenty nalezy wypełnić
    Uzylem oczywiscie opcji szukaj na calym forum ale glownie sa wypowiedzi ludzi ze cos takiego musza zalozyc a blizszych danych wszedzie brak.
    Mamy juz mape do celow projektowych (koszt 2kzl), będzie 15 udziałów (członków) tego gremium kojarzącego sie z byłym ustrojem.
    Z tego co mówił nam mieszkaniec naszej wioski który wyprzedawał działki i ktory jest na razie animatorem zakładania tego wodociągu to gmina nam sie nie dołozy (Przodkowo) - jedynie mozna wytargować (byc moze) rezygnacje z opłaty za przyłaczenie. Jak to było w waszych przypadkach?
    Przypadki które znalazłem na forum sugerowały ze ludziska co najwyzej płacili za koszt projektu a gmina płaciła za jego wdrożenie.

    pozdrawiam,
    rafus
  15. inez5 ELITA FORUM (min. 1000)
    inez5 Zarejestrowany: 18.09.2007 Posty: 1131
    Zaczynam intensywne poszukiwania DOBREGO KIEROWNIKA BUDOWY , ale takiego, który zna sie na nowych rozwiązaniach i nie jest mu obcy termin " dom energooszczędny". Jeśli mozecie mi polecić kogoś takiego z okolic trójmiasta, będę baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo wdzięczna
  16. greg29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    greg29 Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 264
    Cytat Napisał tommi14
    Paweł Jaworski
    784 010 225
    [email protected]
    www.ekodom.pomorze.pl

    firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie
    Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN
    Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).
    Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......
    Prosta kalkulacja.
  17. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    Hey

    Forumowicze gdzie (najlepiej w okolicach Wejherowa/Pucka) można kupić płyty włokno-cementowe np. Fermacel llub Aquapanel. i jaka jest cena takiej płyty??
    Pytałem dziś w Oltransie i w jeszcze jednej hutowni to wielkie oczy zrobili.

    PS te płyty do zastosowań zewnetrznych
  18. Malobert DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Malobert Zarejestrowany: 03.03.2007 Posty: 720
    Cytat Napisał greg29
    Cytat Napisał tommi14
    Paweł Jaworski
    784 010 225
    [email protected]
    www.ekodom.pomorze.pl

    firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie
    Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN
    Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).
    Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......
    Prosta kalkulacja.
    Cześć, może ja skorzystam, ale z Radomia musieliby zahaczyć o Chojnice
  19. naadin WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    naadin Zarejestrowany: 10.04.2008 Posty: 2
    Witam bojanowiczów!!! Ja juz sie wybudowałam w bojanie domek stawiałam sama od podstaw bo męza nie było więc pozdrawiam kobietki które same budują..uważajcie na ekipy budujące , faceci z regóły myślą że kobiety na niczym sie nie znają..hi hi..dlatego duzo pytajcie.. Poszukuję czarnoziemu i trawy do posiania,jak ktos zna sprawdzony namiar tobardzo proszę?
  20. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał naadin
    WITAM BOJANOWICZÓW!!! JA JUZ SIE WYBUDOWAŁAM W BOJANIE DOMEK STAWIAŁAM SAMA OD PODSTAW BO MĘZA NIE BYŁO WIĘC POZDRAWIAM KOBIETKI KTÓRE SAME BUDUJĄ..UWAŻAJCIE NA EKIPY BUDUJĄCE , FACECI Z REGÓŁY MYŚLĄ ŻE KOBIETY NA NICZYM SIE NIE ZNAJĄ..HI HI..DLATEGO DUZO PYTAJCIE.. POSZUKUJĘ CZARNOZIEMU I TRAWY DO POSIANIA,JAK KTOS ZNA SPRAWDZONY NAMIAR TOBARDZO PROSZĘ?
    Witam,
    czarnoziem Pan Wojtek +48 604 419 436.
    Pozdrawiam
Pokaż wyniki od 17641 do 17660 z 21872