dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. tommi14 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tommi14 Zarejestrowany: 21.11.2007 Posty: 14
    Cytat Napisał Malobert
    Cytat Napisał greg29
    Cytat Napisał tommi14
    Paweł Jaworski
    784 010 225
    [email protected]
    www.ekodom.pomorze.pl

    firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie
    Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN
    Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).
    Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......
    Prosta kalkulacja.
    Cześć, może ja skorzystam, ale z Radomia musieliby zahaczyć o Chojnice

    pogadaj można wycwaniakować taką promocję jak w media markt KUPUJ BEZ WAT ) więc wyjdzie 3300 , ale to wedł. uznania, ja osobiście nie mam zamiaru się motać z transportem , myśleć że coś nie wyjdzie że będzie lało w dzień odbioru. płace i się bawię , cena moze troszkę większa ale komfort!!
  2. naadin WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    naadin Zarejestrowany: 10.04.2008 Posty: 2
    Bardzo dziekuje.skorzystam..
  3. sailor_ro ELITA FORUM (min. 1000)
    sailor_ro Zarejestrowany: 01.12.2006 Posty: 1191
    Do Naadin przestan uzywac Capsa.Na forum to oznacza krzyk.A my glusi nie jestesmy.

    Pozdrawiam
  4. Ziemba SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ziemba Zarejestrowany: 05.04.2006 Posty: 47
    Mam do sprzedania skrzynke elektryczna,prowizorka budowlana,Odbiór Gdańsk-Osowa. kontakt 609156847

  5. ania... SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ania... Zarejestrowany: 15.10.2007 Posty: 54
    Witam,

    ludzie gdzie kupiliście drewno na konstrukcje
    szukam dobrej i taniej oferty

    pzdr
  6. It**** Guest
    It**** Zarejestrowany: 01.01.1970 Posty:
    Cytat Napisał tommi14
    Cytat Napisał Malobert
    Cytat Napisał greg29
    Cytat Napisał tommi14
    Paweł Jaworski
    784 010 225
    [email protected]
    www.ekodom.pomorze.pl

    firma z gdanska ,to ten sam produkt powiększony o transport. wychodzi cenowo ok, zamówiłem czekam na instalacje około15 polecam bardzo sprawnie
    Nie wychodzi....bedzie ok. 4.000 PLN
    Za ten sam produkt z Radomia place ok. 3.000 (jesli wioze min. 2 sztuki).
    Bede kupowal 10m3 wiec jesli zalatwie min 1,2,3 chetnych transport sie obniza i wychodzi o wiele taniej niz w Gda......
    Prosta kalkulacja.
    Cześć, może ja skorzystam, ale z Radomia musieliby zahaczyć o Chojnice

    pogadaj można wycwaniakować taką promocję jak w media markt KUPUJ BEZ WAT ) więc wyjdzie 3300 , ale to wedł. uznania, ja osobiście nie mam zamiaru się motać z transportem , myśleć że coś nie wyjdzie że będzie lało w dzień odbioru. płace i się bawię , cena moze troszkę większa ale komfort!!
    witam
    jestem świeżo po zamontowaniu szamba z Radomia (http://jesbet.pl/szamba_betonowe.htm), moje osobiste wrażenia:
    - cena: 2100 zbiornik 10 m dwuczęściowy+200 płyta wzmocniona+225 kominek oraz właz żeliwny+900 transport = 3425 n (taniej nie znalazłam w Trójmieście)
    - obsługa: bez żadnych problemów, zamówienie przez telefon, dostawa w umówionym terminie i godzinie
    - montaż: bez problemów we wcześniej przygotowanym wykopie
    - emocje: rzeczywiście trochę nerwów czy utrafimy z pogodą ale się udało ...
    ja polecam i pozdrawiam

    ps. drewno na więźbę z Olsztyna miałam też z polecenia od kolegi z forum
  7. Dżarecki SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dżarecki Zarejestrowany: 27.09.2007 Posty: 35
    Witam,
    Poszukuje firmy, ktora bylaby w stanie zaprojektowac i wykonac wentylcje mechaniczna. Niestety problem okazal sie dosc skomlikowany: rekuperatory.pl z ich przedstawicielem z Gdanska to porazka. Po kilkakrotnych ponagleniach nawet nie oddzwonili. Dospel mozna powiedziec podobnie. Obie firmy zainteresowane sa typowymi systemamy. Gdy pojawia sie jaki problem pasuja.
    Stad pytanie: czy ktos zna lub moze polecic firme, ktora moze miec indywidualne podejscie do klienta??

    Z gory dziekuje.

    P.S. Poszukuje rowniez kogos do wykonania instalacji alarmowej
  8. raffran ELITA FORUM (min. 1000)
    raffran Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 2666
    Cytat Napisał Dżarecki
    Witam,

    .................P.S. Poszukuje rowniez kogos do wykonania instalacji alarmowej
    U nas robil Pan Wojtek http://puh.pozytron.webpark.pl/index.html
    Byl juz gdzies wczeszniej polecany na forum.
    Oprocz instalacji alarmowej robil rowniez cala elektryke,wideodomofon, tv-sat i LAN.
  9. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Cytat Napisał Dżarecki
    Witam,
    Poszukuje firmy, ktora bylaby w stanie zaprojektowac i wykonac wentylcje mechaniczna. Niestety problem okazal sie dosc skomlikowany: rekuperatory.pl z ich przedstawicielem z Gdanska to porazka. Po kilkakrotnych ponagleniach nawet nie oddzwonili. Dospel mozna powiedziec podobnie. Obie firmy zainteresowane sa typowymi systemamy. Gdy pojawia sie jaki problem pasuja.
    Stad pytanie: czy ktos zna lub moze polecic firme, ktora moze miec indywidualne podejscie do klienta??

    Z gory dziekuje.

    P.S. Poszukuje rowniez kogos do wykonania instalacji alarmowej
    Alarmy Pan Marek 501736223
  10. prezi FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    prezi Zarejestrowany: 17.12.2006 Posty: 126
    Witam,
    szukam firmy zajmujace sie nawadnianiem ogrodow.
    Pozdrawiam
  11. Karolinka 29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karolinka 29 Zarejestrowany: 26.08.2007 Posty: 138
    Witam wszystkich, zostały mi z budowy stemple (około 160 szt.) wysokości różnej od 2,60 - 2,70 m, sprzedam za 5 zł za sztukę, ale trzeba samodzielnie odebrać. Moja budowa znajduje się nad j. Tuchomskim (4 km za Chwaszczynem) w miejscowości Warzenko. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrowienia dla budujących, a szczególnie dla kobiet budujących "samodzielnie"
  12. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Cytat Napisał Mały
    Cytat Napisał MiA & Wojtek
    Cytat Napisał Mały
    Tam są dwie firmy - Mark-Metal i Siatex - oddalone od siebie jakieś 150m.
    Bolszewo ul. Szkolna ileśtam.
    Tomku,
    ja polegam na Tobie jak na Zawiszy
    a jak wiesz ogrodzenie w bardzo bliskiej przyszlosci nas czeka
    warto tam podjechac?
    Przy okazji - pozdrawiam
    A dziękuję - podjedź do Siatexu, poproś Kazika (szefa) i powołaj się na mnie(jest szansa że to pomoże). Choć ostatnio się zdarzyło mi się kupować na wioskach za Wejherowem (za diabła sobie nie mogę przypomnieć gdzie to było).
    Już wiem - wjeżdżasz do Kielna i koło straży pożartej kierujesz się na "Czeczewo 8". Za zakrętem jakieś 200-300m i po prawej jest duży napis OGRODZENIA. Tam było najtaniej.
  13. SzipBudowniczy FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    SzipBudowniczy Zarejestrowany: 28.04.2007 Posty: 225
    gdzie forumowicze okolo gdanskowi/pruszczowi zakupowali stemple, chodzi mi o dlugosc minimalna 2,70m, karolinkowe za krotkie beda i za malo. Pomozecie?
  14. bogzar SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bogzar Zarejestrowany: 23.10.2006 Posty: 11
    Cytat Napisał Dżarecki
    Witam,
    Poszukuje firmy, ktora bylaby w stanie zaprojektowac i wykonac wentylcje mechaniczna. Niestety problem okazal sie dosc skomlikowany: rekuperatory.pl z ich przedstawicielem z Gdanska to porazka. Po kilkakrotnych ponagleniach nawet nie oddzwonili. Dospel mozna powiedziec podobnie. Obie firmy zainteresowane sa typowymi systemamy. Gdy pojawia sie jaki problem pasuja.
    Stad pytanie: czy ktos zna lub moze polecic firme, ktora moze miec indywidualne podejscie do klienta??

    Z gory dziekuje.

    P.S. Poszukuje rowniez kogos do wykonania instalacji alarmowej
    Moja wentylacje projektowala i bedzie wykonywala firma: BURSA P.H. systemy grzewcze i wentylacja z odzyskiem ciepła. ul. Chopina 3 , 81-407 Gdynia. tel: 058 622 14 44 fax: 058 622 14 44
    Pozdrawiam bogzar
  15. coci FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    coci Zarejestrowany: 12.12.2007 Posty: 143
    Po raz kolejny ponawiam prosbe o namiary na SPRAWDZONA ekipe od wykonczeniowki. Na bialej liscie nie znalazlam nic konkretnego.
    A moze dobrzy fachowcy to gatunek wymarly..........
    Z gory dziekuje
  16. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Czy ktos z Was robil moze schody w CENTRUM SCHODÓW NA ULICY HUTNICZEJ ?? Jakies opinie??? A tak wogole to gdzie robiliscie swoje schody drewniane ??? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam Maja
  17. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Cytat Napisał coci
    Po raz kolejny ponawiam prosbe o namiary na SPRAWDZONA ekipe od wykonczeniowki. Na bialej liscie nie znalazlam nic konkretnego.
    A moze dobrzy fachowcy to gatunek wymarly..........
    Z gory dziekuje
    Masz racje to gatunek wymarły... ja swoich mam ochotę zatłuc Dobrze ze juz mam to za sobą Pozdrawiam i powodzenia...
  18. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Hej,
    Gdzie kupowaliście parkiety / drewno egzotyczne ?
  19. MiA & Wojtek DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    MiA & Wojtek Zarejestrowany: 30.12.2006 Posty: 670
    Maly dziekuje

    Coci niestety nie potrafie Tobie pomoc moi wykonawcy tez zaczynali wprawdzie dobrze,ale finisz..tragedia
    resztki prac w domu i ogrodzie wole wykonac rencyma Antka-kobity-siostry-szwagra i wpisac w ryzyko,ze moze idealnie zrobione nie bedzie niz zaufac kolejnej ekipie fachofcow
    Zycze Wam powodzenia!
  20. emes14 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    emes14 Zarejestrowany: 23.02.2007 Posty: 26
    Witam ponownie! Czy ktoś miał może jakąś styczność z firmą http://www.wroszdachy.pl/ ? Jaka jest obecnie "średnia" za położenie metra dachówki ? pozdrawiam
Pokaż wyniki od 17661 do 17680 z 21872