dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Grupa trójmiasto i okolice
  1. Siula SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Siula Zarejestrowany: 15.01.2006 Posty: 64
    JAdę płacę i co ? Przywożą mi już w tej cenie ?
  2. hub75 STAŁY BYWALEC (min. 300)
    hub75 Zarejestrowany: 22.03.2007 Posty: 338
    Transport we własnym zakresie. Ja płaciłem 120 zł z Gołębiewa na Osowę z załadunkiem i rozładunkiem. Namiar na transport dostałem od leśniczego.
  3. greg29 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    greg29 Zarejestrowany: 23.06.2006 Posty: 264
    Napisalem o cenach przylaczy a tutaj "drewniany" temat - ja rozumiem ze zima idzie, ale dajcie innym sznase
    Pozdro
  4. majcia DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    majcia Zarejestrowany: 27.09.2004 Posty: 586
    Czy wiecie moze gdzie mozna dostac TŁUCZEŃ ?? Pozdrawiam
  5. wrk FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    wrk Zarejestrowany: 20.12.2007 Posty: 250
    >Czy wiecie moze gdzie mozna dostac TŁUCZEŃ ?? Pozdrawiam

    Ja bym szukał po większych żwirowniach... Widziałem na przykład w żwirowni w Kosowie obok Przodkowa (http://tiny.pl/s5gr) - telefonu niestety nie posiadam. Cena wyjściowa chyba 80zł/tonę (tak mnie powaliła, że nie pamiętam na 100%).
  6. benik FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    benik Zarejestrowany: 01.11.2007 Posty: 168
    Witam jak u Was wygladala ta sprawa poniewaz nikt sie tym nie przejmuje i ludziska podnosza sobie ile chca....no z pewnymi dopuszczeniami , ja mam taki problem ze podobno jest to zmiana ktora znaczaco wplywa na kubature budynku i trzeba to zglaszac jako projekt zaminny i czekac jak na pozwolenie na budowe do 65dni - a akurat mi teraz szaluja strop i musza wiedziec czy bedzie wyzej czy nie......co teraz dobrze ze dzisiaj pada to mam jeden 2 dni na przemyslenia czy skladac do gminy czy nie i sie przy odbiorze budynku bac.....jak to u Was wygladalo czy mozecie pomoc w tej sprawie , bede wdzieczny ( w projekcie orginalnym mam (dach dwu-spadowy) belka +1 pustak 24cm a jak chce dorzucic jeszcze jeden czyli nastepne 24cm) - przy skladaniu moh architekt twierdzil ze do 30cm mozna smialo bez przeszkod podnosic okazalo sie inaczej . Wiec co robic jak sadzicie ?
  7. rispetto DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    rispetto Zarejestrowany: 11.02.2003 Posty: 614
    W leśniczowce koło Starogardu kupowałem meisiąc temu buk po 69 zł pocięty na 1,2 m, średnica od 20 do 30 cm.
  8. Asia&Grzegorz SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Asia&Grzegorz Zarejestrowany: 19.07.2006 Posty: 74
    rispetto Wysłany: Pon, 27 Październik 2008 16:21 Temat postu:

    W leśniczowce koło Starogardu kupowałem meisiąc temu buk po 69 zł pocięty na 1,2 m, średnica od 20 do 30 cm.
    A możesz podać jakiś nr telefonu do tej leśniczówki Z góry dziękuję
  9. daro31ie STAŁY BYWALEC (min. 300)
    daro31ie Zarejestrowany: 24.05.2008 Posty: 487
    Cytat Napisał benik
    Witam jak u Was wygladala ta sprawa poniewaz nikt sie tym nie przejmuje i ludziska podnosza sobie ile chca....no z pewnymi dopuszczeniami , ja mam taki problem ze podobno jest to zmiana ktora znaczaco wplywa na kubature budynku i trzeba to zglaszac jako projekt zaminny i czekac jak na pozwolenie na budowe do 65dni - a akurat mi teraz szaluja strop i musza wiedziec czy bedzie wyzej czy nie......co teraz dobrze ze dzisiaj pada to mam jeden 2 dni na przemyslenia czy skladac do gminy czy nie i sie przy odbiorze budynku bac.....jak to u Was wygladalo czy mozecie pomoc w tej sprawie , bede wdzieczny ( w projekcie orginalnym mam (dach dwu-spadowy) belka +1 pustak 24cm a jak chce dorzucic jeszcze jeden czyli nastepne 24cm) - przy skladaniu moh architekt twierdzil ze do 30cm mozna smialo bez przeszkod podnosic okazalo sie inaczej . Wiec co robic jak sadzicie ?
    Witam
    Sorrki ale nie bardzo wiem jakich zmian tak naprawde dokonales. Jezeli zmiana kubatury ma polegac na podniesnieniu powiedzmy 24 cm t6o poprostu olej to natomiast gdy zmieniles bryle domu znaczaco to masz problem. I tak przy odbiorze calkowitym budynku dokladne wtedy wymiary nanoszone sa na mapki.
    Glowa do gory
    pozdrawiam daro
  10. raffran ELITA FORUM (min. 1000)
    raffran Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 2666
    No to czas chyba sie pochwalic,ze jestesmy juz po pierwszej nocy w nowym domu.Dziwnie jakos tak bylo,cicho dookola,spokojnie,nikt nad glowa sie nie tlukl,drzwiami nie walil,nikomu budziki rano nie dzwonily.No,ale ogolnie fajnie bylo.
    Jak bym powiedzial,ze wszystko juz jest na gotowo to bym sklamal.
    Trzeba jeszcze cos wybrac do salonu,bo to juz sie goscie pozapowiadali ,a nie ma naczym jeszcze za bardzo posiedziec.Jadalnia zamowiona,moze po niedzieli juz przywioza.Czekamy tez na telewizje i net. Pozostalo jszcze oszklic jedna witryne w kuchni i rozpakowac reszte bambetlow,ktore zajmuje caly goscinny. I najgorsze jeszcze,przynajmniej dla mnie to doprowadzic garaz do uzytkowania.Balagan tam toalny,a trzeba przed zima wstawic samochody.

    Na koniec dementuje wszelkie pogloski w sprawie meldunku i zmiany taryfy energi z budowlanej na inna.
    Od dwoch tygodni jestem zameldowany na pobyt staly bez odbioru budynku,nawet czesciowego i bez zadnych dodatkowych papierkow, podpisow kierbuda,czy kogo tam innego.Rzecz sie tyczy gminy Zukowo.
    Tak samo jest ze zmiana energi z budowlanej na G12 ( w naszym przypadku) i podwyzszenie zapotrzebowania.Wystarczyl tylko meldunek i akt notarialny,tyczy sie oddzialu Wejherowo.

    Zycze pozostalym Budowniczym zeby jak najszybciej uporali sie z pracami i zamieszkali w swoich nowych,pieknych,wymarzonych domach.
  11. mooon123 DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    mooon123 Zarejestrowany: 31.03.2007 Posty: 515
    Raffran, gratuluję przeprowadzki! Obejrzałam Twoją galerię, piękne wnętrza!, mam nadzieję, że pokażesz coś jeszcze
  12. betty10 WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    betty10 Zarejestrowany: 28.10.2008 Posty: 2
    Ktoś pisał w lipcu o możliwości kupna eko-groszku w Kielnie koło Bojana, gorąco proszę o jakiś namiar na to miejsce. Pozdrawiam!
  13. raffran ELITA FORUM (min. 1000)
    raffran Zarejestrowany: 14.05.2006 Posty: 2666
    Cytat Napisał mooon123
    Raffran, gratuluję przeprowadzki! Obejrzałam Twoją galerię, piękne wnętrza!, mam nadzieję, że pokażesz coś jeszcze
    Postaram sie ,ale dopiero jak bede mial net w domu.Tearz jezdze jeszcze do naszego "M".
  14. emes14 SYMPATYK FORUM (min. 10)
    emes14 Zarejestrowany: 23.02.2007 Posty: 26
    Czy ktoś obecny na forum miał do czynienia z firmą WIL - TINK ( pisownia oryginalna ) - tynki cementowo - wapienne? Dziękuję za dotychczasowe namiary lecz niestety albo zbyt odległe terminy, lub cena dla mnie zaporowa. pozdrawiam
  15. kontradmiral86 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kontradmiral86 Zarejestrowany: 27.12.2007 Posty: 295
    Cytat Napisał majcia
    Czy wiecie moze gdzie mozna dostac TŁUCZEŃ ?? Pozdrawiam
    Np. w hurtowni materiałów budowlanych w Pępowie.
    Niedawno kupowałem za 70zł /tonę.
    Podejrzewam, że w żwirowni może być taniej ale nie sprawdzałem. Do Pępowa mam blisko i transport gratis.
  16. kontradmiral86 FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kontradmiral86 Zarejestrowany: 27.12.2007 Posty: 295
    Cytat Napisał raffran
    No to czas chyba sie pochwalic,ze jestesmy juz po pierwszej nocy w nowym domu.
    Gratuluje!!!
    Sam jeszcze to wspominam, choć minęło juz 1,5 roku.

    Na koniec dementuje wszelkie pogloski w sprawie meldunku. Od dwoch tygodni jestem zameldowany na pobyt staly bez odbioru budynku,nawet czesciowego i bez zadnych dodatkowych papierkow, podpisow kierbuda,czy kogo tam innego.Rzecz sie tyczy gminy Zukowo.
    Potwierdzam, też tak miałem, też gmina Żukowo[/quote]
  17. eRaf STAŁY BYWALEC (min. 300)
    eRaf Zarejestrowany: 11.04.2004 Posty: 435
    JUŻ NIEAKTUALNE
    DW-polecam zakład w Kościerzynie przy wjeździe od Gdyni za mostem po prawej stronie

    Szukam na terenie woj.pomorskiego (lub tuż obok) desek sosnowych gr.32mm lub grubszych (oheblowane lub nie), suche, szerokość obojętna, długości niewielkie (mogą być nawet 2,5m) bez p-w.
    Oczywiście jak najtaniej, wiadomo.
    Przeznaczenie na strych nieużytkowy. Ilość 100-120m2

    Pls o podpowiedź gdzie można je dostać i za ile.
  18. labud WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    labud Zarejestrowany: 29.10.2008 Posty: 1
    Witam,

    poszukuję ekipy, która podejmie się teraz lub na wiosnę położenia tynku strukturalnego na elewacji budynku jednorodzinnego.
    Lokalizacja - Banino koło Gdańska.

    Czy ktoś może polecić firmę/ekipę, która wykona robotę rozsądnie?

    Pozdrawiam
    labud
  19. Waldank SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Waldank Zarejestrowany: 03.06.2008 Posty: 21
    Witam!
    Mam do sprzedania ponad 100 stęmpli budowlanych długość min 2,60 cm. odbiór w Wejherowie
  20. Mały OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Mały Zarejestrowany: 20.05.2003 Posty: 7643
    Mam na zbyciu pręty gwintowane, ocynkowane M16, długość 2m. Szt.8. Gdyby ktoś potrzebował na np mocowanie murłaty, to zapraszam.
Pokaż wyniki od 18661 do 18680 z 21872